Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Żałuje...
Autor Wiadomość
Sarmak 
Motherfucker
Złośliwa Baba Jaga



Wiek: 114
Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 2146
Skąd: Bispegata
Wysłany: 2007-08-29, 12:44   

To gość powinien mieć na tyle zdrowego rozsądku żeby se pierdolnąć w łeb albo utopić w stawie, jak potem Cie wyśmiał "że uwierzyłam w te brednie o zabiciu... " Mógł nic nie mówić w takim razie..
_________________
*************
 
 
tristania*20 
srokojebca



Wiek: 37
Dołączyła: 18 Wrz 2006
Posty: 169
Skąd: wsi spokojna..
Wysłany: 2007-08-29, 14:26   

to był cwaniak, miał zryty beret.. nigdy nie traktował mnie poważnie. Przez rok czasu, po tym jak sie rozstaliśmy potrafił wysyłac mi smsy z pogróżkami.. :/
To juz przeszłosc.
 
JaVirr 
jeżojebca



Wiek: 50
Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 930
Wysłany: 2007-08-29, 14:41   

Grabkami chuja zaorać, nie wspominaj go :)
_________________
"Remember, fighting on the internet is like competting in the special olympics, even if you win you're still a retard."
 
 
Sarmak 
Motherfucker
Złośliwa Baba Jaga



Wiek: 114
Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 2146
Skąd: Bispegata
Wysłany: 2007-08-29, 14:52   

tristania*20 napisał/a:
to był cwaniak, miał zryty beret.. nigdy nie traktował mnie poważnie. Przez rok czasu, po tym jak sie rozstaliśmy potrafił wysyłac mi smsy z pogróżkami.. :/
To juz przeszłosc.


O, popatrz no! To samo miałem, w dodatku teraz potrafi 30 razy na dzień zmienić numer gg i pisać z każdego.

[ Dodano: 2007-08-29, 14:54 ]
Javirr, to kwestia gustu - ja swoja zaorałem bronami.
_________________
*************
 
 
tristania*20 
srokojebca



Wiek: 37
Dołączyła: 18 Wrz 2006
Posty: 169
Skąd: wsi spokojna..
Wysłany: 2007-08-29, 15:30   

Sarmak napisał/a:

O, popatrz no! To samo miałem, w dodatku teraz potrafi 30 razy na dzień zmienić numer gg i pisać z każdego.


Kiedyś da se spokój, jak ogarnie tą sytuacje móżdżkiem.. Ale przykro mi, mimo że już Ci pewnie wcale na niej nie zależy, to i tak nieprzyjemnie czytac akie wiadomości.

JaVirr napisał/a:
Grabkami chuja zaorać, nie wspominaj go :)


a czy zaoranie pługiem jest za malo hardcorowe? ;)
 
JaVirr 
jeżojebca



Wiek: 50
Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 930
Wysłany: 2007-08-29, 16:01   

Jeżeli coś jest pomarańczowe, to można i suszarką do włosów zaorać :)
_________________
"Remember, fighting on the internet is like competting in the special olympics, even if you win you're still a retard."
 
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-08-29, 17:25   

tristania*20 napisał/a:


mnie ten człowiek tez szantażował, że sie powiesi czy cuś


Jeden z typów osobowości psychopatycznej,której cecha między innymi objawia się szantażowaniem samobójstwem.
Moim zdaniem nie masz się nawet czego bać,ów ludzki będzie cię tylko szantażował w celu wzbudzenia u ciebie empatii ale tego nie zrobi ponieważ jest przeczulony na swoim punkcie i więc do ostatniego tchu będzie chciał żyć...
Ostatnio zmieniony przez Powerage 2007-08-29, 17:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
tristania*20 
srokojebca



Wiek: 37
Dołączyła: 18 Wrz 2006
Posty: 169
Skąd: wsi spokojna..
Wysłany: 2007-08-29, 17:30   

tak mi sie wydawało, że on jest jakis nietegowny.. ale że psychopata? to wiele wyjaśnia
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-08-29, 17:33   

tristania*20 napisał/a:
tak mi sie wydawało, że on jest jakis nietegowny.. ale że psychopata? to wiele wyjaśnia


Są nasilenia psychopatii.Czekaj zaraz artykuł wrzucę jeżeli cię to interesuje.
Psychopatia może być nikle naznaczona lub bardzo wyrażnie,ale wydaje mi się,że ten artykuł wszystko ci powie i będziesz mogła sobie przeanalizować.
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,4312
 
JaVirr 
jeżojebca



Wiek: 50
Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 930
Wysłany: 2007-08-29, 17:38   

Chłopak, znowuż uogólniasz. On jest zwyczajnie pojebany i dajta sobie z nim spokój 8)
_________________
"Remember, fighting on the internet is like competting in the special olympics, even if you win you're still a retard."
 
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-08-29, 17:42   

JaVirr napisał/a:
Chłopak, znowuż uogólniasz. On jest zwyczajnie pojebany i dajta sobie z nim spokój 8)


Nie chodzi o to.Są nasilenia zaburzń osobowości,jakieś 2,3% populacji przejawia zaburzenia osobowości.Są też nasilenia tych zaburzeń.

Powiedz mi teraz czy osobowość dojrzała,odpowiednio ukształtowana będzie zastraszać swoją ex samobójstwem i pisać sms o grożnej treści?
 
tristania*20 
srokojebca



Wiek: 37
Dołączyła: 18 Wrz 2006
Posty: 169
Skąd: wsi spokojna..
Wysłany: 2007-08-29, 18:02   

Wiesz Power, chyba jednak nie powiedziałabym, ze jest psychopatą- to mocne słowo.
Ale z całą pewnością z jego psychika było coś nie tak- miał straszne dzieciństwo/ alkohol, przemoc, śmierc bliskiej osoby/ a potem dragi...
Lubił udowadniac, ze jest lepszy, madrzejszy, silniejszy... raz podniósł reke na mnie- i w tym to momencie miarka sie przebrała- ale wole stwierdzic, ze byl po prostu chujem..

[ Dodano: 2007-08-29, 18:06 ]
moze juz o nim nie piszmy, co?
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-08-29, 18:08   

tristania*20 napisał/a:
Wiesz Power, chyba jednak nie powiedziałabym, ze jest psychopatą- to mocne słowo.
Ale z całą pewnością z jego psychika było coś nie tak- miał straszne dzieciństwo/ alkohol, przemoc, śmierc bliskiej osoby/ a potem dragi...
Lubił udowadniac, ze jest lepszy, madrzejszy, silniejszy... raz podniósł reke na mnie- i w tym to momencie miarka sie przebrała- ale wole stwierdzic, ze byl po prostu chujem..


Ludzie myślą,że psychopata to jakiś morderca,nic bardziej błędnego.Chociaż psychopatia może się objawiać właśnie w ten najgorszy sposób to oczywiste jest,że nie musi.
Są przecież nasilenia zaburzeń osobowości,typy psychopatii,nawet jest typ astenika(typowego chłodnego samotnika).
Ale możliwe,że to ja przesadzam ale jednak dalej...

Miał złe dzieciństwo a dzieciństwo to najważnieszy proces w którym się kształtuje nasza psychika.Mogę się o tym rozpisać ale zaraz polecą uwagi,że uogólniam.

Lubił udowadniać,że jest mądrzejszy,silniejszy to może(ale nie musi)świadczyć o superego typowym dla właśnie takiego zaburzenia jak psychopatia...
 
JaVirr 
jeżojebca



Wiek: 50
Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 930
Wysłany: 2007-08-29, 18:36   

Dobra, skończ :|
_________________
"Remember, fighting on the internet is like competting in the special olympics, even if you win you're still a retard."
 
 
Shaitan 
Motherfucker



Wiek: 40
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1618
Skąd: Gdzieś na kaszubach
Wysłany: 2007-08-29, 20:13   

Psychopatia to tylko inna forma debilizmu ;)
_________________
The more I drink, the more I see
That suicide could be the key
To the place called paradise
Where pain not dwells, not hate nor lies...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone