Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
państwo totalitarne?
Autor Wiadomość
Zbir 
Motherfucker
stuntman Mike



Wiek: 34
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 2062
Skąd: death proof car
Wysłany: 2007-06-14, 17:53   państwo totalitarne?

http://wiadomosci.gazeta....69,4223376.html


to jest żałosne. brakuje zastrzyków jak w Equilibrium, teleekranów jak w Roku 1984, żebyśmy byli w 100% podlegli władzy.
_________________
http://www.last.fm/user/kiszaj
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2007-06-14, 18:03   

No, to jest nowy szczyt głupoty...

[ Dodano: 2007-06-14, 18:08 ]
Jak czytałem wypowiedzi tych urzedasów to od razu przed oczami stawał mi obraz Wszechpolaka w moherowym berecie i ściskającego radio... ;) Zreszta - ponarzekac sobie możemy, ale moim zdaniem ten plan nie przejdzie, bo nie wyobrażam sobie, jakie byłyby reakcje fanów gdyby zabroniono Katowi i Behemothowi występów w całym kraju...
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
Zbir 
Motherfucker
stuntman Mike



Wiek: 34
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 2062
Skąd: death proof car
Wysłany: 2007-06-14, 18:10   

a Marylina Mansona to już w ogóle! :P


no zobaczymy... w tym państwie najlepszą metodą na wszystko jest przeczekać ;)
_________________
http://www.last.fm/user/kiszaj
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-06-14, 18:42   

Nie wiem co ma tytuł do treści artykułu...
_________________
Last.fm
 
 
Zbir 
Motherfucker
stuntman Mike



Wiek: 34
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 2062
Skąd: death proof car
Wysłany: 2007-06-14, 18:57   

no a powiedz mi, czy te wszystkie zakazy/nakazy/kontrole nie prowadzą w tym kierunku?

[ Dodano: 2007-06-14, 18:58 ]
w sumie akurat nie ma 100% powiązania z tym artykułem, ale uogólniając ;)
_________________
http://www.last.fm/user/kiszaj
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2007-06-14, 19:28   

To raczej nie przejdzie, podejrzewam nawet że organa odwoławcze UE też by ten pomysł utrąciły.
Jednak przeraża sam fakt głupoty pewnych środowisk, niedoinformowania i chęci "leczenia" państwa półśrodkami, w dodatku nietrafionymi. Zamiast pewne sytuacje leczyć u podstaw (problemy sekt, wandalizm, pseudo satanizm) to się tylko nieudolnie likwiduje objawy. To tak, jakby gruźlicę leczyć apapem... :/. Bez sensu, nie trafione, bardziej szkodzi niż pomaga, budzi sprzeciw bezpośrednio zainteresowanych, no ale przecież można się pochwalić, że oto coś robimy, działamy, leczymy... Dramat.
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
qwerty 
kucojebca



Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 349
Wysłany: 2007-06-14, 20:50   

Niedługo dojdzie do tego, że ze sklepów zaczną wycofywać płyty niektórych zespołów, bo listy to pewnie już otwierają. Totalna rzeźnia w tym kraju. Zamiast zajmować się czymś poważnym,to ta banda naiwnych debili chce wkupić się w łaski wyborców bzdurnymi pomysłami o listach szatańskich zespołów. Przecież to niedorzeczne, to wręcz łamanie podstawowych praw. Czekam tylko aż w Polsce zabronią korzystania z internetu, odbiorą telefony i zakażą czerni. To wszystko może prowadzić do zła, pewnie w kanonie lektur będzie tylko i wyłącznie Biblia :/ Ochujeć można.
 
 
Sarmak 
Motherfucker
Złośliwa Baba Jaga



Wiek: 114
Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 2146
Skąd: Bispegata
Wysłany: 2007-06-14, 21:25   

E, płyty zostaną..
_________________
*************
 
 
qwerty 
kucojebca



Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 349
Wysłany: 2007-06-14, 21:52   

Płyty zostaną tak długo aż jakiemuś idiocie się przypomni, że Szatan to nie tylko koncerty ale i inne źródła...
 
 
Devir 
srokojebca



Wiek: 39
Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 80
Skąd: Lubin
Wysłany: 2007-06-15, 00:24   

Dobrze ze juz nie słucham death i black, ale to i tak wkurwia, jak moga zabronic, człowiek jest swiadom swoich wyborów pozatym jak bedzie chciała go sekta zwerbowac to go i tak zwerbuje. Ci debile nie wiedza o tym ze seka to jedno, a chodzenie na koncet to drugie. Debile z ogolniaka, ile procent "metalowców" jest w jakiejś sekcie jestem ciekaw, ze tak reaguja... :<
_________________
"Lubię to - i tę chwilę lubię, gdy koło mnie
wyczerpana, zmęczona leży nieprzytomnie,
a myśl moja już od niej wybiega skrzydlata
w nieskończone przestrzenie nieziemskiego świata." K.P-T
 
Tema 
krowojebca



Wiek: 33
Dołączyła: 07 Kwi 2007
Posty: 681
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-06-15, 06:51   

Lista będzie ewenementem na skalę światową. - TEGO TYPU DOKUMENT NIE POWSTAŁ JESZCZE W ŻADNYM INNYM KRAJU. Polska zdecydowała się na to jako pierwsza - mówi Ryszard Nowak. Dokument nie będzie jawny. - Zależy nam na tym, by nie trafił w ręce młodzieży, bo mogą powielać praktyki, o których tam piszemy - zaznacza Nowak.

To nie jest już nawet śmieszne,a żałosne. Nic dziwnego,że nie powstałw żadnym innym kraju , bo tylko u nas wymyślają takie problemy. Zamiast zając się czymś poważnym chcą odebrać ludziom przyjemność. Co za niedługo nam pozostanie ? Czysta , prawdziwa asceza...
Mam nadzieje,że to nie przejdzie i że nie dopuszczą do takiej sytuacji .
Szczególnie mnie zdenerwowała propozycja czy też zakaz odbywania się koncerów Kata. Ale ogólnie nie wyobrażam sobie takiej sytuacji...

Co do ciekawostki podobno na tej ,,czarenej liście" wpisali Burzum ,a Burzum już nie istnieje i raczej nie ma możliwości reaktywacji...
_________________
,,On jest popierdolony , nie daj się, mówię Ci
On nie wie ile ta muzyka znaczy dla Ciebie
Bo ta muzyka jest nieuleczalna
Bo ta muzyka to ułamek tarcia
Między naszym, ziemskim wymiarem
A czymś więcej, a czymś dalej! "
 
 
-_-
pyta leśna



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 18
Wysłany: 2007-06-15, 06:57   

Tema napisał/a:
Lista będzie ewenementem na skalę światową. - TEGO TYPU DOKUMENT NIE POWSTAŁ JESZCZE W ŻADNYM INNYM KRAJU. Polska zdecydowała się na to jako pierwsza - mówi Ryszard Nowak.

Chyba jednak nie, bo w ilu to krajach islamskich zakazane jest nie tylko koncertowanie, ale i samo słuchanie muzyki (nie tylko metalowej). A przecież żeby zakazać, musi istnieć jakaś lista, na której takie zakazy się opierają, czyż nie?
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2007-06-15, 08:43   

Lista będzie ewenementem na skalę światową. - TEGO TYPU DOKUMENT NIE POWSTAŁ JESZCZE W ŻADNYM INNYM KRAJU.Polska zdecydowała się na to jako pierwsza

oj tak będą się z nas śmiali ... z resztą nie pierwszy raz, a co do całego dokumentu to mam w dupie i się nie przejmuję.. idę za to zajebać jakiegoś kota i go potem zgwałcić bo tak mi Dimmu Borgir powiedział.
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2007-06-15, 08:48   

Pojebalo ich :) Tyle mam na ten temat do powiedzenia.
Oni chyba mysla, ze ludzie sa bez mozgu i wszystko co uslysza od razu ustanawiaja sobie za wlasny swiatopoglad lub cel w zyciu.

Co za %%^((&* :?
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-06-15, 09:31   

Chcę tylko zauważyć że tę listę będzie sporządzał jakiś Ogólnopolski Ośrodek... który ma zerową właściwie prawną siłę oddzialywania. Nie może nikomu nic narzucić, swoje listy mogą wysyłać komu chcą ale tak naprawdę co się z nimi stani zależeć będzie od adresatów. Jedne samorządy się mogą przejąć i odwoływac koncerty, drugie olać sprawę i wyrzucić listę, zresztą podejrzewam że większość tak zrobi mimo wszytko koncerty to promocja dla miasta i trochę kaski. Podobnie nie wydaje mi się żeby kodeks karny miał spenalizować propagowanie satanizmu przez muzykę, stwierdzenie kto propaguje a kto nie jest przecież bardzo płynne i uznaniowe.

A swoją drogą ciekawe jak fani Burzum poradzą sobie bez koncertów Varga :P
_________________
Last.fm
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone