Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
państwo totalitarne?
Autor Wiadomość
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-06-21, 10:30   

No kochani podpisywać się kto jest przeciw liście:

http://www.petycje.pl/pet...?petycjeid=2412

Wbrew pozorom to może bardzo pomóc.
_________________
Last.fm
 
 
lotka 
kucojebca



Dołączyła: 02 Maj 2007
Posty: 356
Wysłany: 2007-07-02, 21:26   

oświadczenie zespołu Kat... :)

http://www.darkplanet.pl/...rawie-3452.html
_________________
Great cosmos, crimson ocean
Waves riding empty motions
Bring twilight, bring new night
Now silent demon sleeping...
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2007-07-02, 21:38   

Dobre - ciekawe tylko, czy opublikowali to tak sobie, czy może jeszcze wysłali to bezpośrednio do tych cwaniaczków z OKOPS-u :)
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
BlackDog 
pyta leśna


Dołączył: 29 Cze 2007
Posty: 27
Skąd: Stegna
Wysłany: 2007-07-02, 22:32   

To jest skandal, że trzeba takie rzeczy w ogóle pisać. Ten kraj jest naprawdę pojebany, a przynajmniej niektórzy ludzie w nim.
_________________
http://www.lastfm.pl/user/blackdoggy_m
 
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-07-02, 22:50   

Chwyt marketingowy 8)
_________________
Last.fm
 
 
Sarmak 
Motherfucker
Złośliwa Baba Jaga



Wiek: 114
Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 2146
Skąd: Bispegata
Wysłany: 2007-07-03, 08:58   

Na szczęście niedługo odetchnę na miesiąc z tego domu wariatów.
_________________
*************
 
 
Maciej 
srokojebca


Wiek: 48
Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 166
Wysłany: 2007-07-16, 21:58   

Zbir napisał/a:
LPR ma propozycję, aby zabronić noszenia emblematu marihuany na ubraniach itd.

Akurat to sensowny pomysl.
 
lotka 
kucojebca



Dołączyła: 02 Maj 2007
Posty: 356
Wysłany: 2007-07-16, 23:24   

dlaczego?? ja tak nie myślę...
_________________
Great cosmos, crimson ocean
Waves riding empty motions
Bring twilight, bring new night
Now silent demon sleeping...
 
Maciej 
srokojebca


Wiek: 48
Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 166
Wysłany: 2007-07-16, 23:32   

lotka napisał/a:
dlaczego?? ja tak nie myślę...

Sytuacja taka sama jak przy pedofilii - skoro jest przestepstwem nie nalezy pozwalac na jej promowanie.
Jesli prawo nie jest konsekwentne to staje sie smieszne.
 
lotka 
kucojebca



Dołączyła: 02 Maj 2007
Posty: 356
Wysłany: 2007-07-16, 23:47   

Wiesz z tym prawem to różnie jest... popatrz nie można zabijać.. nie dozwolone są zachowania agresywne... a wszystkie media przepełnione są agresją... i nikt nie zabroni nikomu nosić np.. koszulki z pistoletem. Może to co innego... ale też promuje przestępstwo. A wg mnie to co zabronione zawsze bardziej kusi. Więc myślę, że większość pomysłów naszego rządu przyniesie odwrotne skutki niż chcą uzyskać. Im bardziej będzie się czegoś zabraniać tym większe bunty to wywoła!
_________________
Great cosmos, crimson ocean
Waves riding empty motions
Bring twilight, bring new night
Now silent demon sleeping...
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-07-16, 23:52   

Legalizacja marihuany może miec tyle samo wspólnego co z fajkami.Palisz w dozwolonych miejscach a jak jarasz w miejscu publicznym to masz sieczke.
 
Maciej 
srokojebca


Wiek: 48
Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 166
Wysłany: 2007-07-16, 23:53   

lotka napisał/a:
Wiesz z tym prawem to różnie jest... popatrz nie można zabijać.. nie dozwolone są zachowania agresywne... a wszystkie media przepełnione są agresją... i nikt nie zabroni nikomu nosić np.. koszulki z pistoletem. Może to co innego... ale też promuje przestępstwo. A wg mnie to co zabronione zawsze bardziej kusi. Więc myślę, że większość pomysłów naszego rządu przyniesie odwrotne skutki niż chcą uzyskać. Im bardziej będzie się czegoś zabraniać tym większe bunty to wywoła!

Hmm nie wiem - jest cos w tym co piszesz. Mozliwe ze w tym przypadku masz racje - prohibicja w stanach okazala sie chybionym pomyslem - spowodowala tylko zwiekszenie dochodow mafii.
Co do narkotykow - nie moga byc zalegalizowane jak alkohol. Znam wiele osob ktore sporo pily i przestaly natomiast niewiele ktore przestaly zazywac narkotyki.
 
Aratar 
krowojebca



Wiek: 44
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 523
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-08-14, 14:20   

tomash napisał/a:
Chcę tylko zauważyć że tę listę będzie sporządzał jakiś Ogólnopolski Ośrodek... który ma zerową właściwie prawną siłę oddzialywania. Nie może nikomu nic narzucić, swoje listy mogą wysyłać komu chcą ale tak naprawdę co się z nimi stani zależeć będzie od adresatów. Jedne samorządy się mogą przejąć i odwoływac koncerty, drugie olać sprawę i wyrzucić listę, zresztą podejrzewam że większość tak zrobi mimo wszytko koncerty to promocja dla miasta i trochę kaski.


Warto chyba dodać parę słów o rzeczonym ośrodku, i o osobie jego szefa, Ryszarda Nowaka oraz o tym, jaki stosunek do tej osoby i prowadzonego przezeń ośrodka mają oficjalne kościelne organizacje:

http://www.opoka.org.pl/b...r_29082006.html

Miłej lektury :)
Bardzo mnie rozbawił zwłaszcza fragment o nerwowych ruchach rękami :)))
 
Maciej 
srokojebca


Wiek: 48
Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 166
Wysłany: 2007-08-15, 23:43   

Tema napisał/a:
Lista będzie ewenementem na skalę światową. - TEGO TYPU DOKUMENT NIE POWSTAŁ JESZCZE W ŻADNYM INNYM KRAJU.


Piszesz bzdury sprobuj przewiezc przez granice z Niemcami np. plyte Blitz - na pewno zwiedzisz tamtejszy areszt.
Coz juz w starozytnosci Platon pisal ze demokracjia zawsze prowadzi do tyranii - i mial calkowita racje. W sumie jedyne co moge napisac to jedna rzecz - nie wazny jest ustroj - tylko ludzie ktorzy w nim rzadza.
 
Aratar 
krowojebca



Wiek: 44
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 523
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-08-16, 21:01   

Tema słusznie napisała, takiego dokumentu nie ma w żadnym innym kraju, przynajmniej jeśli chodzi o cywilizację zachodnią, nie wiem jak jest np. w krajach arabskich rządzonych przez islamskich fundamentalistów. Owszem, są listy wykonawców propagujących faszyzm - ideologię, która w całym cywilizowanym świecie jest zwalczana. W Polsce też nie można pójść do Empiku i nabyć tam płyty Honoru czy innej Konkwisty 88 (na szczeście już nie). Ale ani definicji "satanizmu" w polskim (czy innym europejskim) prawie karnym nie ma, ani nie przewiduje się sankcji za jego propagowanie. Lista wykonawców "satanistycznych", których występy mają być zabronione lub utrudniane, tworzona arbitralnie przez grupę nawiedzonych aktywistów - to byłby ewenement na skalę światową. Wykorzystywanie takiej listy przez władze, byłoby nie tylko sprzeczne z polską Konstytucją, narusząjąc zapisy o wolności wyznania i sumienia oraz o swobodzie twórczości artystycznej, ale także z fundamentalnymi wartościami współczesnej europejskiej (i zachodniej w ogóle) cywilizacji, jakimi są tolerancja i szacunek dla różnorodności. Nie wiem czy Blitz, o którym piszesz ma coś wspólnego z faszyzmem, bo jedyny Blitz jakiego znam to ten z Over Kill. ;) I zapewniam, że przewożenie płyt tej kapeli przez granicę niemiecką nie grozi aresztem. ;P

Maciej napisał/a:
W sumie jedyne co moge napisac to jedna rzecz - nie wazny jest ustroj - tylko ludzie ktorzy w nim rzadza.

Teza kompletnie niedorzeczna. Jakoś moja znajomość myśli politycznej i historii mówi mi coś dokładnie odwrotnego: są ustroje, np. totalitarne - jak w tytule tego wątku - oparte na terrorze, wzajemnym szpiegowaniu i stałym poszukiwaniu wroga, gdzie jest absolutnie obojętne jacy ludzie rządzą, bo w każdym przypadku system jest skrajnie opresyjny. A rządzący wbrew pozorom w każdej chwili mogą zostać zastąpieni, bo tym co naprawdę się liczy jest ideologia.
P.S. Maciej, na jakiej podstawie twierdzisz, że demokracja (w dzisiejszym, nie platońskim rozumieniu) zawsze prowadzi do tyranii (wg. klasyfikacji Arystotelesa wypaczonego ustroju podporządkowanego interesowi panującej jednostki)? Jakoś moje obserwacje rzeczywistości nie potwierdzają tej konstatacji. ;P
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone