Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Co sądzicie o....
Autor Wiadomość
Wojownik 
srokojebca


Wiek: 35
Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 78
Skąd: Z Działdowa
Wysłany: 2007-06-17, 12:42   Co sądzicie o....

Co sądzicie o facetach, którzy golą pachy ? Ja bardzo żadko to widzę, ale nierozumiem niektórych dziewczyn, które mówią, że niby faceci ładniej tak wyglądają.
Dlamnie jak facet goli pachy, to jest pedalstwo i podchodzi pod heteroseksualizm.
Prawdziwy facet powinien być włochaty, ja nigdy w życiu bym się nie ogolił nigdzie poza zarostem na twarzy. Jeszcze mi nie odpierdoliło......
NIe warzne, jaka jest teraz moda, dlamnie odjazdowe będzie zawsze bycie włochatym na maska. A co wy o tym sądzicie ?
_________________
Stay Heavy !!!
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2007-06-17, 12:47   

Cytat:
Dlamnie jak facet goli pachy, to jest pedalstwo i podchodzi pod heteroseksualizm.


A może byś się waść zdecydował, co? :lol:

Ja od czasu do czasu przycinam sobie futro pod pachami, bo chodzenie z ogromnymi plamami potu na koszuli nie jest już odjazdowe :P
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-06-17, 12:49   

Podchodzi pod HETEROskeksualizm? To chyba dobrze, nie? ;) Są kobiety które lubią zadbanych facetów są takie które lubią zarośniete miśki. Kwestia gustu podobnie jak golenie pach. Jak komuś wygodnie niech sobie goli. Ciekawe że Ciebie tak jarają owłosieni faceci :P

A poza tym: ORTOGRAFIA NIE BOLI!!! :evil:
_________________
Last.fm
 
 
Zbir 
Motherfucker
stuntman Mike



Wiek: 34
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 2062
Skąd: death proof car
Wysłany: 2007-06-17, 12:51   

dwaj panowie wyżej dobrze gadają 8)
_________________
http://www.last.fm/user/kiszaj
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-06-17, 13:01   Re: Co sądzicie o....

Wojownik napisał/a:
Co sądzicie o facetach, którzy golą pachy ? Ja bardzo żadko to widzę, ale nierozumiem niektórych dziewczyn, które mówią, że niby faceci ładniej tak wyglądają.
Dlamnie jak facet goli pachy, to jest pedalstwo i podchodzi pod heteroseksualizm.
Prawdziwy facet powinien być włochaty, ja nigdy w życiu bym się nie ogolił nigdzie poza zarostem na twarzy. Jeszcze mi nie odpierdoliło......
NIe warzne, jaka jest teraz moda, dlamnie odjazdowe będzie zawsze bycie włochatym na maska. A co wy o tym sądzicie ?


Kolega chciał napisać,że podchodzi pod homoseksualizm.Pomylił się.Zdarza się.Dobrze,że my się nigdy nie mylimy....

Ja nie potrzebuje osobiście golić sobie jaj,pach,pośladków czy nóg.Wielu sporotowców to robi,żeby było wygodniej.np.kolarze.
Mi się wydaje,że facet to ma być facet a kobieta to ma być kobieta.Urodziłem się facetem więc taka jest moja natura,że jestem bardziej zarośnięty od kobiet i nie potrzebuje się golić.Nie róbmy z siebie pięknych kolesi z włosami na żel panowie...
I tak jestem mało owłosionym samcem więc ten zabieg wydaje mi się zbędny.
Ostatnio zmieniony przez Powerage 2007-06-17, 13:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-06-17, 13:03   

Natura dała kobietom włosy na nogach i pod pachami... takie się urodziły... Powinny sie golić zy nie?
_________________
Last.fm
 
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-06-17, 13:05   

tomash napisał/a:
Natura dała kobietom włosy na nogach i pod pachami... takie się urodziły... Powinny sie golić zy nie?


Tak.Tylko,że w porównaniu z tym co dała facetom to chyba dla kobiet była bardziej skąpa.
Są przypadki bardzo owłosionych kobiet ale to przez za dużą porcję testosteronu w ich organizmie.
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2007-06-17, 13:13   Re: Co sądzicie o....

Cytat:
Kolega chciał napisać,że podchodzi pod homoseksualizm.Pomylił się.Zdarza się.Dobrze,że my się nigdy nie mylimy....


Tutaj wypada zacytować dowcip z www.jeja.pl :
Sonda uliczna:
- Czy pani zdaniem używanie poprawnej polszczyzny i pewność, że używa się tylko tych słów, których faktycznie chce się użyć, jest ważna na co dzień?
- Nie, nie przywiązuję do tego waginy. ;)

Cytat:
Ja nie potrzebuje osobiście golić sobie jaj,pach,pośladków czy nóg.Wielu sporotowców to robi,żeby było wygodniej.np.kolarze.
Mi się wydaje,że facet to ma być facet a kobieta to ma być kobieta.Urodziłem się facetem więc taka jest moja natura,że jestem bardziej zarośnięty od kobiet i nie potrzebuje się golić.Nie róbmy z siebie pięknych kolesi z włosami na żel panowie...


Facet tez powinien dbać o wygląd Śmieszą mnie kolesie, którzy chodzą na manicure, albo stosują krem na zmarszczki, ale jakieś minimum dbania o wygląd i higienę powinno być zachowane :P
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
-_-
pyta leśna



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 18
Wysłany: 2007-06-17, 13:23   

Jak ktoś uprawia czynnie sport, to pewnie łatwiej wtedy (przy ogolonych pachach) zadbać o higienę.

Tylko jaki to ma związek z subkulturami, tak na marginesie?
 
Wojownik 
srokojebca


Wiek: 35
Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 78
Skąd: Z Działdowa
Wysłany: 2007-06-17, 13:50   

tomash napisał/a:
Podchodzi pod HETEROskeksualizm? To chyba dobrze, nie? ;) Są kobiety które lubią zadbanych facetów są takie które lubią zarośniete miśki. Kwestia gustu podobnie jak golenie pach. Jak komuś wygodnie niech sobie goli. Ciekawe że Ciebie tak jarają owłosieni faceci :P

A poza tym: ORTOGRAFIA NIE BOLI!!! :evil:


Źle mnie zrozumiałeś, ja SAM wolę być owłosiony, bo inaczej bym się czuł, jak ciota.

[ Dodano: 2007-06-17, 13:54 ]
Ceandric napisał/a:
Cytat:
Kolega chciał napisać,że podchodzi pod homoseksualizm.Pomylił się.Zdarza się.Dobrze,że my się nigdy nie mylimy....


Tutaj wypada zacytować dowcip z www.jeja.pl :
Sonda uliczna:
- Czy pani zdaniem używanie poprawnej polszczyzny i pewność, że używa się tylko tych słów, których faktycznie chce się użyć, jest ważna na co dzień?
- Nie, nie przywiązuję do tego waginy. ;)

Cytat:
Ja nie potrzebuje osobiście golić sobie jaj,pach,pośladków czy nóg.Wielu sporotowców to robi,żeby było wygodniej.np.kolarze.
Mi się wydaje,że facet to ma być facet a kobieta to ma być kobieta.Urodziłem się facetem więc taka jest moja natura,że jestem bardziej zarośnięty od kobiet i nie potrzebuje się golić.Nie róbmy z siebie pięknych kolesi z włosami na żel panowie...


Facet tez powinien dbać o wygląd Śmieszą mnie kolesie, którzy chodzą na manicure, albo stosują krem na zmarszczki, ale jakieś minimum dbania o wygląd i higienę powinno być zachowane :P


Można być owłosionym, a dbać o higienę i być czystym.

[ Dodano: 2007-06-17, 13:55 ]
-_- napisał/a:
Jak ktoś uprawia czynnie sport, to pewnie łatwiej wtedy (przy ogolonych pachach) zadbać o higienę.

Tylko jaki to ma związek z subkulturami, tak na marginesie?


No w sumie to mały związek ma to z subkulturami, ale nigdzie indziej to nie pasowało.
Ani do muzyki, ani do sex,drugs and rock and roll, ani do na powarznie...
_________________
Stay Heavy !!!
 
Zbir 
Motherfucker
stuntman Mike



Wiek: 34
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 2062
Skąd: death proof car
Wysłany: 2007-06-17, 13:59   

NA POWAŻNIE, do kurwy nędzy :?
_________________
http://www.last.fm/user/kiszaj
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-06-17, 14:17   Re: Co sądzicie o....

Ceandric napisał/a:


Facet tez powinien dbać o wygląd Śmieszą mnie kolesie, którzy chodzą na manicure, albo stosują krem na zmarszczki, ale jakieś minimum dbania o wygląd i higienę powinno być zachowane :P


A gdzie ja Cean napisałem,że nie powinien dbać?
Jak najbardziej panowie.Dla mnie prawdziwy facet dba o swój wygląd,o higiene i nie pokazuje się na przyjęciach w gumowcach których używa jak idzie w pole....
Pozatym lepiej być czystym bo chyba kobiety nie lubią przepoconych koszulek i śmierdzących skarpetek,prawda drogie panie?Ja sam tego nie lubię...
 
unchained 
jeżojebca
College Prophet



Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1090
Skąd: warszawa
Wysłany: 2007-06-17, 15:23   

chuj z pachami... ale ja wlosow w zebach miec nie lubie i zakladam ze kobiety tez nie... wiec pewne rzeczy sa oczywiste z czysto praktycznego punktu widzenia...

btw. gratuluje pomyslu na temat;)
_________________
Gonna get drunk don't you have no fear
I want one bourbon, one scotch and one beer
 
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2007-06-17, 16:36   

unchained napisał/a:
chuj z pachami... ale ja wlosow w zebach miec nie lubie i zakladam ze kobiety tez nie...


:D
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
JaVirr 
jeżojebca



Wiek: 50
Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 930
Wysłany: 2007-06-17, 16:52   

Po

1) Zęby się myje :mrgreen:

2) Mowa o pachach czy o jajach? :D
_________________
"Remember, fighting on the internet is like competting in the special olympics, even if you win you're still a retard."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone