Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Zephyr
2006-10-21, 09:22
Zespół, który niedawno robi na Was ogromne wrażenie..
Autor Wiadomość
THORN 
pyta leśna



Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 16
Skąd: Opole
Wysłany: 2006-02-26, 17:18   Zespół, który niedawno robi na Was ogromne wrażenie..

Ostanimi czasy coraz czesciej spotykamy sie z roznistymi typami muzyki.
Niedawno udalo mi sie poznac dosc ciekawy zespoł. Jestem zaskoczona pozytywie oczywiscie.
Podchodzilam do tej kapeli z dystansem,ale jestem pod ogromnym wrazeniem calego efektu tegoz zespolu. Mowa tutaj oczywiscie o Deathstars. Znacie? Kojarzycie? Nowa plyta,moze nie az tak wymiatajaca,ale bardzo przyjemna. A co Was ostatnio uzeklo?
:twisted: :twisted:
_________________
Archangel, dark angel
lend my thy light
through death's veil 'til
we have heaven in sight!
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-02-26, 21:32   

Ja natrafiłem jakiś czas temu na kapelkę, w której udzielają się kolesie z Black Dawn.. mowa o Enochian Crescent.. to bardzo odbiegający black od tego jaki grali w macierzystym zespole ale bardzo przypadł mi do gustu ... może ktoś zna ich.. co sądzicie o ich muzie?
 
SBH 
srokojebca


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 75
Skąd: Miasto
Wysłany: 2006-02-27, 12:05   

Hocico
_________________
Czy jesteś pewien że to, w co wierzysz NA PEWNO istnieje? Jeśli nie to po co negujesz inne rzeczy?
 
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2006-02-27, 12:40   

Łojezuus. Kapela w której gra dwóch moich kolegów. Jakość dostepnych mp3 jest fatalna, ale mają bardzo fajne teksty :)
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-03-29, 04:32   

Najbardziej ostatnio nowa Lacuna Coil, mniej ostatnio Riverside. Poza tym niezmiennie Anathema, Katatonia i ...and oceans. Deathstars słuchałem trochę, fajne nawet, do samochodu można wrzucić. :)
 
Thevilkris 
krowojebca
forgotten silence



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 581
Skąd: z zaświatów
Wysłany: 2006-03-29, 08:42   

...and oceans jest świetne ... zajebiscie ich lubię :) ... ale jestem wylewny dzis :D
_________________
In my left halfbrain there's nothing left, in my right halfbrain there's nothing right
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-03-29, 14:52   

Thevilkris napisał/a:
...and oceans jest świetne ... zajebiscie ich lubię :) ... ale jestem wylewny dzis :D


Dokładnie! :)
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-03-31, 10:31   

Intelligence is Sexy:) ten numer aż się prosi od porządny headbanging :D
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2006-03-31, 21:48   

Niedawno w radiu internetowym usłyszałem kawałek "Nihil" zespołu The Amenta. Muszę to mieć :)
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-03-31, 23:22   

Zapomnialem dodac kapeli, na ktora wpadlem przez przypadek, a ktora wstrzasnela mna ostatnio niesamowicie. Mowa o ARCANE SUN. Slyszeliscie? Wlasciwie kapela juz nie istnieje, a wydala tylko jeden pelny album o takiej nazwie jak zespol. Jest to mieszanka doomu z death, o gigantycznym (przynajmniej jak dla mnie) ladunku emocjonalnym. Cholerna szkoda ze juz nie graja, bo to co zrobili na swoim debiutanckim i jedynym zarazem albumie dla mnie jest mistrzostwem kosmosu!! POLECAM!!
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-04-01, 08:58   

Co do ...and oceans... zgadzam się z przedmówcami :), lubię ich od pierwszej (choć niedoskonałej jeszcze) "the dynamic gallery of thoughts'.
Moją uwagę zaś przyciagnęła muzyka francuskiej "Anorexia Nervosa", płytka nosi tytuł "The redemption process" i jest genialna ....
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-04-02, 14:10   

Ja też lubię całość dokonań ...and oceans, ale to, w jaki sposób później połączyli ciężar z elektronicznym tłem jest dla mnie mistrzostwem. Lubię tą ich lodowatość, syntetyczność i wyrachowanie. W ogóle uwielbiam elektronikę w ciężkiej muzie.

A z żabojadami z Nerwowej Anorektyczki jest tak, że ich albo wielbią, albo wieszają na nich psy. Mnie to w sumie podchodzi co robią, a "Redemption Process" faktycznie dobre i kopie. :)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-04-02, 22:39   

tu masz rację- gdzieś czytałam że muzykę Anorexii przyrównuje się do Dimmu :) co oznacza że kapela budzi sprzeczne opinie... co do ....and oceans - heh czy pamiętasz może płytkę pt. "The symmetry of I, the circle of O"? a utwór "I wish I was pregnant"? choroba :)
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-04-02, 23:13   

Co do Anorexi to Redemption Process średnio przypadł mi do gustu o wiele bardziej wsłuchuje się w New Obscurantis Order... a co do porównań do dimmu.. dla głuchych ignorantów to czemu nie... w końcu ekstrema w symfonicznej oprawce... dla mnie po prostu robią swoje na wysokim poziomie i w swoim w pewnym sensie unikatowym stylu...
 
Thevilkris 
krowojebca
forgotten silence



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 581
Skąd: z zaświatów
Wysłany: 2006-04-03, 10:55   

Bardzo lubię Anorexia Nervosa. Mają swój styl i za to ich cenię. Dobra muza , jakaś tak skomasowana i wulgarna. The redemption process chyba najbardziej mi się podoba chyba dlatego że jest bardzej dojżała od poprzedniczek.

A kapela, która ostatnio zdobiła na mnie wrażenie to Obsidian Gate - The Nightspectral Voyage. Zna ktoś ? Dobra muza , dobry Symphonic Black Metal. Lubię.
_________________
In my left halfbrain there's nothing left, in my right halfbrain there's nothing right
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone