Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Patriotyzm
Autor Wiadomość
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-07-17, 16:33   

Sąsiedzi by gówno mogli gdybyśmy mieli sliny parat państwowy jak Niemcy to niky by nas nie ruszył. Pomyśl dlaczego nigdy nie było zakusów żeby Polska i Francja razem rozebrały Niemcy. I my i oni nie lubimy niemiaszków ewidentnie nabruździli nam w historii a mimo to nawet z taką inicjatywą nie wyszliśmy. Polacy sami sprzedali swoją ojczyznę głównie za ruble.
_________________
Last.fm
 
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2007-07-17, 16:33   

Niegłupi Jaś napisał/a:
Ceandric napisał/a:

A tak co do dumy narodowej - Polacy byli bardziej dumnym narodem gdy rządzi nimi elektryk Wałęsa, niż teraz, gdy rządzi prawnik Kaczyński?


Myślę, że na pewno :)


W takim razie kiedy prezydentem zostanie Lepper, będziemi dumni jak pawie :P
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
Sarmak 
Motherfucker
Złośliwa Baba Jaga



Wiek: 114
Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 2146
Skąd: Bispegata
Wysłany: 2007-07-17, 16:34   

Lepper jest spoko.
_________________
*************
 
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2007-07-17, 16:39   

Zephyr napisał/a:

po prostu Polacy mają do pizdy mentalność. Nie pamiętają historii, tylko oceniają nasz kraj pod kątem współczesnych debilizmów jakie mają miejsce w tym kraju. Ja wolę patrzyć na naszą ojczyznę przez pryzmat tego czego dokonali nasi przodkowie i tylko częściowo przez teraźniejszość...


To akurat nie świadczy o menatlności do pizdy :P. Wybacz, ale ja mogę mieć w dupie naszych przodków, nasze wielkie bitwy, Grunwald, odparcie Szwedów, Niemców, Ruskich i innego ustrojstwa :). Chcę, żeby w moim kraju, na który charuję, dobrze mi się żyło. Chcę, żeby moi rodzice, po kilkudziesięciu latach ciężkiej pracy mogli sobie pozwolić na godziwą emeryturę, na której odpoczną i wzorem np. Niemców będą podróżować po świecie :).

To, co było, nie wróci i nie zapewni Ci chleba. Możesz być z tego dumny, ale lata życia w kretynizmie skutecznie potrafią zatrzeć w pamięci chlubne chwile naszego narodu i dać w kość. Jak państwo dba o obywateli, to obywtalskie poczucie dumy i przynależności wzrasta i wyzwala w ludziach patriotyczne zachowania :).
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
Ostatnio zmieniony przez Niegłupi Jaś 2007-07-17, 16:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
Sarmak 
Motherfucker
Złośliwa Baba Jaga



Wiek: 114
Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 2146
Skąd: Bispegata
Wysłany: 2007-07-17, 16:43   

Podobnie jest z rodziną...jak ojciec na przykład dba o Ciebie, nie bije,nie robi w domu piekła - to przywiązujesz się do niego coraz bardziej. Jeśli jest odwrotnie, to w tym drugim też.
_________________
*************
 
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2007-07-17, 16:44   

Ceandric napisał/a:
Niegłupi Jaś napisał/a:
Ceandric napisał/a:

A tak co do dumy narodowej - Polacy byli bardziej dumnym narodem gdy rządzi nimi elektryk Wałęsa, niż teraz, gdy rządzi prawnik Kaczyński?


Myślę, że na pewno :)


W takim razie kiedy prezydentem zostanie Lepper, będziemi dumni jak pawie :P


Nie Ce, pewnie nie będziemy :). Po prostu Wałęsa to człowiek, który czy tego chcemy czy nie, zapisał się w historii złotymi zgłoskami :). Jego rola w tamtych czasach była duża i stając na czele wyzwolonego, demokratycznego państwa na pewno więcej ludzi było dumnych, niż dziś, kiedy to patologia szerzy się szybciej od szarańczy...
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
qwerty 
kucojebca



Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 349
Wysłany: 2007-07-17, 17:10   

Kaczory powalają swoją niezależnoscią wobec kościoła, a własciwie rydzyka...
 
 
lotka 
kucojebca



Dołączyła: 02 Maj 2007
Posty: 356
Wysłany: 2007-07-17, 21:55   

mówcie co chcecie... ja i tak zawsze będę uważać, że najwięcej dla Polski zrobił Wałęsa ;)
_________________
Great cosmos, crimson ocean
Waves riding empty motions
Bring twilight, bring new night
Now silent demon sleeping...
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-07-17, 22:50   

Jasne że sie przysłużył, wprowadził kolesiostwo, system łupów, łapownictwo, wykorzystywanie służb specjalnych do własnych celów... Jego wkład w polską demokrację jest niezaprzeczalny :D
_________________
Last.fm
 
 
Maciej 
srokojebca


Wiek: 48
Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 166
Wysłany: 2007-07-17, 22:59   

Niegłupi Jaś napisał/a:
Ceandric napisał/a:
Niegłupi Jaś napisał/a:
Ceandric napisał/a:

A tak co do dumy narodowej - Polacy byli bardziej dumnym narodem gdy rządzi nimi elektryk Wałęsa, niż teraz, gdy rządzi prawnik Kaczyński?


Myślę, że na pewno :)


W takim razie kiedy prezydentem zostanie Lepper, będziemi dumni jak pawie :P


Nie Ce, pewnie nie będziemy :). Po prostu Wałęsa to człowiek, który czy tego chcemy czy nie, zapisał się w historii złotymi zgłoskami :). Jego rola w tamtych czasach była duża i stając na czele wyzwolonego, demokratycznego państwa na pewno więcej ludzi było dumnych, niż dziś, kiedy to patologia szerzy się szybciej od szarańczy...

1. Co Walesa zrobil dobregop dla mnie, dla Ciebie i dla Polski.
2. czy to ze jestes dumny ze swego narodu zalezy od jakiegos polityka?
 
lotka 
kucojebca



Dołączyła: 02 Maj 2007
Posty: 356
Wysłany: 2007-07-17, 23:10   

hmm dziwie się naprawdę... bo tego jak Wałęsa walczył o Polskę wtedy kiedy było najgorzej to nikt nie wspomina! co z tego, że nas może i na świecie nie było... kiedy to organizował strajki, walczył z komuniezmem nawet poszedł za to do więzienia ... takich rzeczy się nie pamięta a wg mnie to dzięki niemu Polska nie jest już krajem komunistycznym.
Ja może nie znam się dobrze na polityce i nie kojarzę pewnych faktów.. ale to Wałęsa dla mnie najwięcej zrobił.. Gdybyś mógł Tomash przybliżyć mi bardziej jak to Wałęsa "wprowadził kolesiostwo, system łupów, łapownictwo, wykorzystywanie służb specjalnych do własnych celów."? choć i tak to mojego zdania o nim nie zmieni ;)
_________________
Great cosmos, crimson ocean
Waves riding empty motions
Bring twilight, bring new night
Now silent demon sleeping...
 
Maciej 
srokojebca


Wiek: 48
Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 166
Wysłany: 2007-07-17, 23:18   

lotka napisał/a:
hmm dziwie się naprawdę... bo tego jak Wałęsa walczył o Polskę wtedy kiedy było najgorzej to nikt nie wspomina! co z tego, że nas może i na świecie nie było... kiedy to organizował strajki, walczył z komuniezmem nawet poszedł za to do więzienia ... takich rzeczy się nie pamięta a wg mnie to dzięki niemu Polska nie jest już krajem komunistycznym.

Ludzie ktorzy organizowali strajki zyja dzis albo na obczyznie albo klepia biede w Polsce i nikt o nich nie pamieta.
Jak Walesa walczyl z komunizmem? W Magdalence?
 
lotka 
kucojebca



Dołączyła: 02 Maj 2007
Posty: 356
Wysłany: 2007-07-17, 23:27   

Solidarność... Stocznie Gdańska.. wiem nawet, że poszedł do więzienia, przeż swoje działanie może nie pamietam wszystkiego, ale o matko nie pytaj mnie z historii :D sory ale z tego co pamietam to kolejki w sklepach skończyły się kiedy on doszedł do władzy ;) to samo z możliwością wyjechania za granicę... "wolność słowa" itp..
_________________
Great cosmos, crimson ocean
Waves riding empty motions
Bring twilight, bring new night
Now silent demon sleeping...
 
Maciej 
srokojebca


Wiek: 48
Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 166
Wysłany: 2007-07-17, 23:30   

lotka napisał/a:
Solidarność... Stocznie Gdańska.. wiem nawet, że poszedł do więzienia, przeż swoje działanie może nie pamietam wszystkiego, ale o matko nie pytaj mnie z historii :D sory ale z tego co pamietam to kolejki w sklepach skończyły się kiedy on doszedł do władzy ;) to samo z możliwością wyjechania za granicę... "wolność słowa" itp..

A wiele osob siedzialo wtedy w wiezieniach co niczego nie dowodzi. Kolejki skonczyly sie po okraglym stole za to przyszly podwyzki.
Moze nie pamietasz tych czasow ale ja tak i wiem ze chyba w historii nikt nie oszukal tak Polakow jak jak klika ktora na poczatku lat 80'tych przejela wladze w "solidarnosci" choc z robotnikami i "solidarnoscia" nie miala nic wspolnego.
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-07-17, 23:46   

Heh Wałęsa był człowiekiem typowo zadaniowym. Inteligencja potrzebowała kogoś kto będzie twarzą "Solidarności", z kim robole się będą indentyfikować a przy tym weźmie wszystko na klatę. No i pojawił się Wałęsa... Nie pojawiłby się Wałęsa to znalazłby się Nowak czy inny Kowalski. Wałęsa miał się pojawiać tam gdzie mu kazano i robic to co mu kazano a potem zniknąć z polityki. To drugie się nie udało niestety.
_________________
Last.fm
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone