Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
papież, moralność i prawa fizyki - czyli ko skuma o co w tym
Autor Wiadomość
jaqb 
Motherfucker
Prawdziwy Chuj



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 1412
Skąd: Yoknapatawpha
Wysłany: 2007-07-18, 13:15   

A Papież czasami budził kontrowersje, jeśli chodzi o politykę, szanował i lubił np. gen. Augusto Pinocheta (którego zresztą ja sam również szanuję) ;)
_________________
i never sleep, cause sleep is the cousin of death
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-07-18, 13:38   

Papież to jeden wielki zasrany autorytet.Papież umarł to cała polska nagle wyjebała na ulice z zapalniczkami i płomień jezusowy tak dawał po oczach,że ja cież pierdole.

A jak ja umrę albo ktoś mnie postrzeli to chuja,nikt nie będzie wiedział oprócz starszych i pójdę do piachu,ale jak papież dostał to już afera.

Mam głęboko w dupie tych papieży i ich wielkie przebaczenia swoich zabójcom.
 
jaqb 
Motherfucker
Prawdziwy Chuj



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 1412
Skąd: Yoknapatawpha
Wysłany: 2007-07-18, 13:41   

Kontrowersyjny jesteś jak sam skurwysyn ;)
_________________
i never sleep, cause sleep is the cousin of death
 
Sarmak 
Motherfucker
Złośliwa Baba Jaga



Wiek: 114
Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 2146
Skąd: Bispegata
Wysłany: 2007-07-18, 13:41   

A ja bardzo szanowałem papieża...
_________________
*************
 
 
jaqb 
Motherfucker
Prawdziwy Chuj



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 1412
Skąd: Yoknapatawpha
Wysłany: 2007-07-18, 13:43   

Jak ktoś postrzeli Angusa Younga albo Lemmy'ego to ludzie też wyjdą na ulicę, ale to już ci nie przeszkadza? Jak ktoś szanował Papieża i był on dla niego autorytetem to niech sobie zapala lampki, jago sprawa a nam chuj do tego
_________________
i never sleep, cause sleep is the cousin of death
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-07-18, 13:43   

Moge sobie jego obrazkiem podetrzeć dupe bo nie znam kolesia,gówno mnie obchodzi,że jest synem bożym i mam to w dupie bo na moje zdjęcie wszyscy patrzą obojętnie ale jak papież to jak zgnieciesz w rogu to już wpierdol od ojca proboszcza.

Mam go głęboko w dupie,nie znałem tego dziadka ale przecież on był kimś...tragedia:|
 
Sarmak 
Motherfucker
Złośliwa Baba Jaga



Wiek: 114
Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 2146
Skąd: Bispegata
Wysłany: 2007-07-18, 13:44   

Tak się składa, że to Lemmy'ego mam w dupie miliard razy bardziej w dupie jak Papieża, i to jego obrazkiem mogę sobie podetrzeć dupsko...
_________________
*************
 
 
jaqb 
Motherfucker
Prawdziwy Chuj



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 1412
Skąd: Yoknapatawpha
Wysłany: 2007-07-18, 13:45   

Moja uwaga o Lemmym była skierowana oczywiście do Powera
_________________
i never sleep, cause sleep is the cousin of death
 
Sarmak 
Motherfucker
Złośliwa Baba Jaga



Wiek: 114
Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 2146
Skąd: Bispegata
Wysłany: 2007-07-18, 13:46   

Wiem o tym.
_________________
*************
 
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-07-18, 13:49   

Sarmak napisał/a:
Tak się składa, że to Lemmy'ego mam w dupie miliard razy bardziej w dupie jak Papieża, i to jego obrazkiem mogę sobie podetrzeć dupsko...


Sarmak się wkurwił w końcu....

Lemmy też mi lata koło chuja tak samo jak papież.Nie znałem ludzi,mam w dupie kim byli,jacy to kurwa z nich byli wielcy moraliści i jacy to oni byli mądrzy bo jak ja dostane w łeb ze spluwy to powiedzą-"O jednego mniej i chuj".Ale jak papieżowi zapierdolą z gnata to już tragedia bo taki dobry człowiek tak cierpi....aż mi się łezka w oku zakręciła
 
jaqb 
Motherfucker
Prawdziwy Chuj



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 1412
Skąd: Yoknapatawpha
Wysłany: 2007-07-18, 13:52   

Generalnie to rozumiem o co ci chodzi, ale takie są już reguły tego zjebanego świata, jeśli czegoś nie dokonasz, to twoja śmierć chuja co kogoś obejdzie, a pamięć o tobie i wszelkie ślady twej egzystencji póją się pierdolić. Sad but true...
_________________
i never sleep, cause sleep is the cousin of death
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-07-18, 14:04   

Papież niby był dobrym człowiekiem...dobro wzięło się od moralności...moralność to zbiór zasad którymi ludzie powinni się kierować,to wymyślone zasady....ludzie to sobie wymyślili.
 
jaqb 
Motherfucker
Prawdziwy Chuj



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 1412
Skąd: Yoknapatawpha
Wysłany: 2007-07-18, 14:06   

Zauważ, że podważając istnienie zasad moralnych, negujesz w ogóle istnienie dobra i zła
_________________
i never sleep, cause sleep is the cousin of death
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-07-18, 14:15   

Wiem.Bo dobro i zło to tylko jakiś gówniany wymysł.Człowiek jest zwierzęciem i powinnien zaspokajać swoje potrzeby bo tylko one dają poczucie spełnienia a takie jebane religijne samowyrzeczenia i strasznie karą boską to kolejjny wymysł żeby sobie podporzadkować ludzi.
Wszystko było dobrze póki ktoś nie wziął kawałka ziemi i powiedział-"To moje!"a póżniej powstała jebana moralność,chujowe zasady do których nie musze się stosować tylko dlatego że jakiś trep je sobie wymyślił
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2007-07-18, 14:32   

Powerage napisał/a:

Wszystko było dobrze póki ktoś nie wziął kawałka ziemi i powiedział-"To moje!"a póżniej powstała jebana moralność,chujowe zasady do których nie musze się stosować tylko dlatego że jakiś trep je sobie wymyślił


to akurat nie kwestia moralności a chęć dominacji .. wiadomo zwierzęcy instynkt każdego człowieka...

jaqb napisał/a:
Zauważ, że podważając istnienie zasad moralnych, negujesz w ogóle istnienie dobra i zła


osoba dla której dobro i zło to pojęcia względne też ma jakiś kodeks moralny.. tyle, że może się znacznie różnić od kodeksu przeciętnego zjadacza chleba...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone