Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Deicide
Autor Wiadomość
K.I.R.K 
srokojebca


Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 79
Skąd: Radom
Wysłany: 2007-07-30, 20:16   

Serpents Of The Light jest bardzo fajne, melodyjne i można sobie je nucić przy goleniu. A Glen to ciołek, wyjebał Hoffmanów(założycieli zespołu). Kurwa! Nie wklejajcie tych jebanych notek z wikipedii.
_________________
Fuck off!
 
 
jaqb 
Motherfucker
Prawdziwy Chuj



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 1412
Skąd: Yoknapatawpha
Wysłany: 2007-07-30, 20:50   

Hoffmanowie to założyciele zespołu, aczkolwiek głównym kompozytorem jest Asheim. Oczywiście szkoda braci, ale nawet z nimi w składzie Deicide nie tworzyło już nic ciekawego(no, Scars od biedy można posłuchać ;) )
_________________
i never sleep, cause sleep is the cousin of death
 
glen 
jebak leśny



Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 214
Skąd: małopolska
Wysłany: 2007-08-09, 09:16   

dodam tylko ze santolla już nie gra w deicide
 
jaqb 
Motherfucker
Prawdziwy Chuj



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 1412
Skąd: Yoknapatawpha
Wysłany: 2007-08-09, 13:59   

Chyba nie na miejscu będzie jak napiszę: Dzięki Bogu :D
_________________
i never sleep, cause sleep is the cousin of death
 
glen 
jebak leśny



Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 214
Skąd: małopolska
Wysłany: 2007-08-09, 15:24   

czy ja wiem takiej gitarowej płyty to juz DEICIDE moze nie miec. ostatnia płyta dla mnie jest bardzo ok.gitarowa [fajne sola]STEVE napiernicza równo [nawiasem to własnie on jest głównym założycielem kapeli[łącznie z bracmi Hoffman] dlatego m.in.Hoffmanowie nie zabrali ze sobą nazwy]"scars of..."jest płyta bardzo dobrą[wreszcie po przydługim kryzysie]ale faktycznie wiele nowego nie wniosła.dwie kolejne płyty pomine milczeniem.'serpent of..' jest przecietna własnie melodyjna nierówna i kijowe brzmienie zupełnie nie 'deicidowskie' 'once upon...'jest też dziwna w połowie genialna ale połowa kawałków przeciętna.'deicide 'i'legion'to juz inna bajka to do dzisiaj biblia death metalu.w zasadzie 'legion' to definicja death.owszem teraz sa kapele szybsze i bardziej techniczne ale ta płyta to jak 'reign in bllod"SLAYERA w trashu.cóż pozostaje sie cieszyc że dziadki graja dalej ze Bentonowi wali równo i można ogłądac ich super koncerty
 
jaqb 
Motherfucker
Prawdziwy Chuj



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 1412
Skąd: Yoknapatawpha
Wysłany: 2007-08-09, 15:37   

Racja, Deicide i Legion są poza wszelką krytyką, Once Upon jest niezła, tak samo Scars, mi Serpents właśnie bardzo się podoba, taki rock 'n'roll z dodatkiem ognia piekielnego, o Insaneratehymn i In Torment najlepiej zapomnieć, a ostatnia to dla mnie takie ugrzecznione Deicide, death metalowe p2p2, coś dla fanów Hammerfall :mrgreen:
_________________
i never sleep, cause sleep is the cousin of death
 
glen 
jebak leśny



Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 214
Skąd: małopolska
Wysłany: 2007-08-09, 15:45   

ja sie tylko zastanawiam kiedy Hoffmanowie zasila szeregi DEICIDE na nowo ,bo cos mi się zdaje ze to kwestia czasu.hehehe
 
jaqb 
Motherfucker
Prawdziwy Chuj



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 1412
Skąd: Yoknapatawpha
Wysłany: 2007-08-09, 15:49   

Czy ja wiem? Nieźle dupę Bentonowi obrabiali po odejściu z kapeli, btw to kto teraz z nimi gra zamiast Santolli? Znowu Suzuki?
_________________
i never sleep, cause sleep is the cousin of death
 
glen 
jebak leśny



Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 214
Skąd: małopolska
Wysłany: 2007-08-09, 15:53   

kurcze tego nie wiem.sam sie zastanawiam

[ Dodano: 2008-01-07, 10:48 ]
ehh nowa płyta podobno w lutym ale znając zycie z poślizgiem jak zwykle ,Santolla dalej na wiośle choć juz nie w składzie album ma byc poszarpany i z wykopem jak co płyta hehe,a Steve Asheim udziela się w innej death metalowej kapeli Council of the Fallen
 
Kita 
pyta leśna


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 2
Skąd: Mysłowice/Jaworzno
Wysłany: 2008-04-30, 14:27   

Przecież już mamy nową płytę.
"Till Death Do Us Part"

Jeszcze się w nią nie zagłębiłem, ale na pierwsze dwie piosenki, to od najlepszych odstają poziomem - usłyszymy, co będzie dalej, jednak mimo to mi się bardzo podoba. W końcu, jak można Deicide'a nie kochać :?:
 
elviElViedor 
Motherfucker
Elvis



Wiek: 32
Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 1753
Skąd: Solec
Wysłany: 2008-04-30, 17:53   

Fajna płyta, zajebista nawet. Ale... W porównaniu z niedawnymi wyczynami Entombed czy Unleashed, wymięka.
 
jaqb 
Motherfucker
Prawdziwy Chuj



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 1412
Skąd: Yoknapatawpha
Wysłany: 2008-04-30, 18:49   

ROTFL, co w niej takiego zajebistego? W najlepszym przypadku przeciętny death metalowy album jakich setki. Zajebisty to był Legion, gdzie gitary chodziły jak kurewsko precyzyjna, mordercza, bezduszna maszyna i słychać było szaleństwo, albo hitowy Serpents Of The Light, nowe Deicide to nuda, podobnie zresztą jak np ubiegłoroczne Obituary
_________________
i never sleep, cause sleep is the cousin of death
 
elviElViedor 
Motherfucker
Elvis



Wiek: 32
Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 1753
Skąd: Solec
Wysłany: 2008-04-30, 19:08   

Dobra, fakt, trochę mnie poniosło. Ale nadal się nie zgodzę, że

jaqb napisał/a:
W najlepszym przypadku przeciętny death metalowy album jakich setki. (...) nowe Deicide to nuda, podobnie zresztą jak np ubiegłoroczne Obituary
 
jaqb 
Motherfucker
Prawdziwy Chuj



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 1412
Skąd: Yoknapatawpha
Wysłany: 2008-04-30, 19:35   

Jak panowie wchodzą w średnie i wolne tempa i próbują morbidowskich zagrywek to robi się nieco ciekawiej, jak np w kawałku tytułowym, reszta to nuda straszna, poza tym strasznie nieczytelne partie Bentona, chyba bardziej niż kiedykolwiek wcześniej
_________________
i never sleep, cause sleep is the cousin of death
 
elviElViedor 
Motherfucker
Elvis



Wiek: 32
Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 1753
Skąd: Solec
Wysłany: 2008-05-01, 11:06   

Troszku Santolli szkoda. A Benton nigdy moim idolem nie był.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone