Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Fenomen i przekleństwo eMPeTrujek
Autor Wiadomość
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-04-15, 16:37   

Moja tower już też tylko w tym celu sie przydaje :)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
hitchcock
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-21, 17:18   

Co prawda mam trochę mniej utworów na dysku co Thevilkris, bo "tylko" 5000, ale też czasami stwierdzam że nie mam czego słuchać :/ Niestety w naszym kraju panuje mp3 i nich chyba w najbliższym czasie tego nie zmieni. A tymczasem moje stere, dobre Altusy 75 i pięknie grający, oldschoolowy wzmacniacz Unitra pozostają podpięte do kompa...
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-04-21, 21:42   

z własnego doświadczenia wiem, że kolumny Altus to dobra jakość dźwięku i jeżeli ma się dobry wzmacniacz, który potrafi odpowiednio "podbić" co trzeba, to da się z tych kolumien wyciągnąć duuużo. Stare, dobre altusy :)
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
hitchcock
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-22, 09:45   

lilith napisał/a:
z własnego doświadczenia wiem, że kolumny Altus to dobra jakość dźwięku i jeżeli ma się dobry wzmacniacz, który potrafi odpowiednio "podbić" co trzeba, to da się z tych kolumien wyciągnąć duuużo. Stare, dobre altusy :)


Taaak, a w szczególności, stara, dobra oldschoolowa unitra. Gra świetnie. Mam nadzieję, że wzmak pociągnie jeszcze jakiś czas :)
 
Deathrider
[Usunięty]

  Wysłany: 2006-07-14, 10:42   

Trzeba w końcu odświerzyć te temat, może wywiązać się ciekawa dyskusja...

Zajrzałem tu, z jednego powodu. Dziś rano wchodzę na torrenta, w celu poszukania czegoś nieznanego, patrze a tam najnowszy Motorhead, którego premiera jest za 2 miesiące :| druga poprawka, myslalem, ze to jakiś fake czy coś, a tu wersja promo. Do tego bylo już ponad 300 seedów :evil: Nie ma co się dziwić, że cena płyt rośnie, to ja na ta płyte czekam z wypiekami na twarzy, a tu jakiś kutas (i to dziennikarz muzyczny, bo tylko oni promówki dostają) wstawia ją do neta...
 
Thevilkris 
krowojebca
forgotten silence



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 581
Skąd: z zaświatów
Wysłany: 2006-07-14, 11:04   

Wiesz to jest międzyinnymi po to , że jak Ci się spodoba to kup orginał. Pomyślisz po co?? skoro masz mp3 to cholere Ci jeszcze kase wydawać ... ano po to .... i tu tłumaczyć mi się nie chce bo przecież sami wiecie jak to jest :P
_________________
In my left halfbrain there's nothing left, in my right halfbrain there's nothing right
 
Deathrider
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-14, 11:10   

Thevilkris napisał/a:
Wiesz to jest międzyinnymi po to , że jak Ci się spodoba to kup orginał. Pomyślisz po co?? skoro masz mp3 to cholere Ci jeszcze kase wydawać ... ano po to .... i tu tłumaczyć mi się nie chce bo przecież sami wiecie jak to jest :P


ale jaki odsetek ludzi tak pomyśli? Mają już tą cholerną promówkę 2 miechy przed premierą i już oryginała nie warto kupować...
 
Thevilkris 
krowojebca
forgotten silence



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 581
Skąd: z zaświatów
Wysłany: 2006-07-14, 11:32   

no właśnie. Ale pomyśl gdyby każdy tak myślał to ludziska wgóle nie tworzyli by muzy bo nie mieli by co do gara wcisnąć. No chyba że jacyś pasjonaci albo altruiści.
_________________
In my left halfbrain there's nothing left, in my right halfbrain there's nothing right
 
GAAHL
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-23, 11:01   

To tak samo ja mam ;/
 
wiedzmuszysko 
pyta leśna



Dołączyła: 04 Lip 2006
Posty: 7
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2006-07-23, 12:32   

Ja powiem krótko i na temat - gdyby plyty były tańsze, zdecydowanie wzrosłaby ich sprzedaż.
_________________
Jesteśmy... naznaczeni chorobą Tourette'a! x_X
 
 
Frost 
krowojebca


Wiek: 113
Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 658
Wysłany: 2006-07-27, 22:27   

wiedzmuszysko napisał/a:
Ja powiem krótko i na temat - gdyby plyty były tańsze, zdecydowanie wzrosłaby ich sprzedaż.


W pewnym stopniu tak, ale nie zdecydowanie!
Dlaczego? Dlatego,że musi wszystko zdecydowanie zjechać z cenami!
Koszty utrzymania są duże .Te zwykłe, egzystencjonalne!
Ceny płyt inne nie beda ...opłacalność!!! Relacje cen są złe!
Wyzmnacznikiem "zarobków" muszą być towary akcyzowane, te na których budżet zyskuje najwięcej!
Dla przykładu ile paliwa można kupić za godzine pracy? W ogóle czasem się zastanawiam po co tu jeszcze siedze? heh
Ile wódki, moge kupić za miesięczną pensję w Anglii a ile w Polsce ...etc
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-07-27, 22:35   

kwitują wszystko 3 prawa Engla:
1. W miarę wzrostu dochodów maleje procent wydatków na żywność
2. Wydatki na opłaty: czynsz, prąd, gaz i inne wzrastają skokowo
3. W miarę wzrostu dochodów zwiększa się procentowy udział wydatków na potrzeby wyższe i luksusowe.
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
Frost 
krowojebca


Wiek: 113
Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 658
Wysłany: 2006-07-27, 22:54   

Niegłupi Jaś napisał/a:
Stare kasetki fajna sprawa. Często kupowałem w ciemno, po fajnej okładce. I w sumie chyba ani razu się nie zawiodłem :) Do dziś lubię przeróżne wyprzedaże starych kaset. W ten sposób odkryłem np. Lux Occultę czy Sculpture. Mój stary walkman ma się dobrze i w sumie nadal często targam go w wewnętrznej kieszeni kurtki :) .

Pamiętam też odległe czasy podstawówki, gdy z wypiekami na twarzy słuchałem Jethro Tull i Tangerine Dream na winylach pożyczonych od... pana od fizyki :) Ale to z zamiłowania do muzyki a nie z lizodupstwa :)

Fajnie było, ale jednak mp3 wiele upraszczają. Dobra rzecz w sumie.

A co do cen płyt CD.... dramat. Ostatnia pozycja jaką się interesowałem kosztowała... 74 zeta. I jak tu nie być korsarzem w tym kraju????


teraz mi żal, że pozbyłem się kaset. Nawet nie mam magnetofonu.

[ Dodano: 2006-07-28, 04:32 ]
lilith napisał/a:
kwitują wszystko 3 prawa Engla:
1. W miarę wzrostu dochodów maleje procent wydatków na żywność
2. Wydatki na opłaty: czynsz, prąd, gaz i inne wzrastają skokowo
3. W miarę wzrostu dochodów zwiększa się procentowy udział wydatków na potrzeby wyższe i luksusowe.


tak zwłaszcz na potrzeby , które przemijają!
 
Frost 
krowojebca


Wiek: 113
Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 658
Wysłany: 2006-07-27, 23:17   

dobry gramofon kosztuje fortune
 
GAAHL
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-28, 12:58   

Ale można w sumie kupić, nawet jeśli za fortunę, bo kolekcja jest też ważna, a jak nie da się słuchać, to żadna kolekcja.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone