Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Pedofilia.
Autor Wiadomość
Aratar 
krowojebca



Wiek: 44
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 523
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-10-07, 11:43   

DarkSoul napisał/a:
nie zasługuje na litość, sama się wyklucza z cywilizowanego świata i pozbawia praw do normalności.

Tylko, że cywilizowany świat uważa inaczej niż Ty i na tym polega podstawowa wada Twoich propozycji ;)
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-10-07, 13:11   

Cywiliozowany świat już gdzie niegdzie chce legalizować pedofilią,na internecie można znależć strony reklamujące pedofilię z"dobrej strony".Cywilizowany świat coraz bardziej posuwa się w wielką końską kupę i sami siebie niedługo zniszczymy.
Ja się odciąłem od wszystkiego bo już mnie to wnerwia.jedyne co robię to czytam książki,chodzę po lesie i pisze posty na forum.Reszta mnie już pierdoli
 
Aratar 
krowojebca



Wiek: 44
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 523
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-10-07, 14:18   

Bez przesady... nigdzie nie chcą legalizować pedofilii, gdzieniegdzie jedynie pozwalają pedofilom na zrzeszanie się w organizacjach, które do tego dążą i propagowanie tego typu idei, co według mnie jest jest bardzo poważnym błędem. Ale akurat naszego kraju nie dotyczy :)
 
qwerty 
kucojebca



Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 349
Wysłany: 2007-10-07, 20:40   

Dzisiaj nie dotyczy, a już jutro może dotyczyć. Problem w tym humanitarnym podejściu. Pedofile nie zasługują na jakiś kodeks jak mają być traktowani. Zabawne jest tylko to że nie możemy wprowadzać pewnych zasad bo jesteśmy w UE. Kastracja to dobry pomysł, i dożywotnie zamknięcie w więzieniu o bardzo zaostrzonym rygorze. Cele powinny być odpowiednio obsadzone.Żeby taka świnia, zdolna wykorzystać małe dziecko, cierpiała do końca życia.
A grupy pedofilskie z Holandii walczące o swoje prawa? Brak słów.
A chciałem nawiązać do tych kar i przestępczości która istnieje niezależnie od surowości prawa. Są przecież bardzo surowe systemy prawne, np w Singapurze. To miejsce dziś uchodzi za jedno z najbezpieczniejszych miejsc na świecie. Ale jeśli karze się nawet za rzucenie papierka na ziemię, to co się dziwić.
 
 
Aratar 
krowojebca



Wiek: 44
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 523
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-10-07, 22:08   

qwerty napisał/a:
Problem w tym humanitarnym podejściu.

Faktycznie, prawa człowieka to kwestia dość problematyczna, co najwydatniej uwidacznia się chyba podczas walki z terroryzmem. Na przykład, gdy trzeba wydobyć ze schwytanego zatwardziałego terrorysty informacje o mającym się niedługo odbyć krwawym zamachu przygotowywanym przez jego wspólników. Tego rodzaju sytuacje w połączeniu z zakazem tortur muszą prowadzić do niewiarygodnej hipokryzji... Ale to już zupełnie inny temat.
Wobec schwytanych i osądzonych sprawców zbrodni wystarczą powszechnie uznawane w Europie kary, z których główną jest dożywotnia izolacja. Pomimo wszystkich kontrowersji uważam fakt, że nasze normy stają się coraz bardziej humanitarne, za pozytywny i jestem przekonany, że ewentualne odstraszenie kogośtam nie jest warte cofania się na tej drodze.
 
qwerty 
kucojebca



Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 349
Wysłany: 2007-10-07, 22:20   

no i własnie tutaj przechodzimy do dosyć drażliwego tematu. Kwestia poglądów. Moim zdaniem w przypadku terroryzmu czy wojny to jednak sytuacja dotyczy mężczyzn. To jest jakoś do zaakceptowania. Ale jak np. jakiś 30 letni facet zabawia się 5 letnim dzieckiem. Chyba jest różnica, facet zawsze zniesie ból i cierpienie. A dziecko? Jest bezbronne, a zarazem jest krzywdzone. Nie ma wyboru, bo tak czy inaczej to zależy od humoru pedofila. Różnica jest chyba dosyć oczywista. Ale właśnie w pełni się z tobą zgadzam odnośnie tej hipokryzjii. Chociaż z tego co wiem są różne grupy walczące o prawa skazańców itp. Aha no i jeszcze terrorysta wybiera drogę męczennika za ojczyznę, a dziecko nie wybiera drogi molestowanej osoby.
 
 
Aratar 
krowojebca



Wiek: 44
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 523
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-10-07, 22:29   

qwerty napisał/a:
Moim zdaniem w przypadku terroryzmu czy wojny to jednak sytuacja dotyczy mężczyzn.

Przecież to bezsens... według Ciebie terroryści nie porywają i nie mordują dzieci oraz kobiet? I nie cierpią oraz nie giną one na wojnie?

qwerty napisał/a:
Aha no i jeszcze terrorysta wybiera drogę męczennika za ojczyznę, a dziecko nie wybiera drogi molestowanej osoby.

Cóż za zabawnie niedorzeczna "analogia". :) A nie powinna przypadkiem być między terrorystą a pedofilem / ofiarą terroryzmu a ofiarą pedofilii? ;)
 
Maciej 
srokojebca


Wiek: 48
Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 166
Wysłany: 2007-10-08, 01:59   

Mysle ze najpierw pedaly a pozniej pedofile wywalcza swoje prawa.
W miedzyczasie po cichu zoofile a kazirodztwo zostanie automatycznie usankcjonowane. W koncu bedziemy mieli demokracje jak w starozytnej grecji. Na ktora obroncy zboczkow sie chetnie powoluja.
 
unchained 
jeżojebca
College Prophet



Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1090
Skąd: warszawa
Wysłany: 2007-10-08, 10:56   

Maciej napisał/a:
Mysle ze najpierw pedaly a pozniej pedofile wywalcza swoje prawa.
W miedzyczasie po cichu zoofile a kazirodztwo zostanie automatycznie usankcjonowane. W koncu bedziemy mieli demokracje jak w starozytnej grecji. Na ktora obroncy zboczkow sie chetnie powoluja.


irracjonalna bzdura.
_________________
Gonna get drunk don't you have no fear
I want one bourbon, one scotch and one beer
 
 
qwerty 
kucojebca



Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 349
Wysłany: 2007-10-08, 15:46   

nie chodziło mi o połaczenie ofiar z ofiarami a sprawców ze sprawcami. Problem w tym że tak czy inaczej ofiara teroryzmu ma przynajmniej teoretycznie szansę się bronić, a dziecko jakie ma szanse w starciu z dojrzałym facetem? no i wiadomo że porównanie jakie by nie było to w takiej sytuacji będzie chybione. Co nie zmienia faktu, że nadal uważam iż pedofilia nie zasługuje na humanitaryzm.
 
 
Aratar 
krowojebca



Wiek: 44
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 523
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-10-08, 16:33   

qwerty napisał/a:
Problem w tym że tak czy inaczej ofiara teroryzmu ma przynajmniej teoretycznie szansę się bronić, a dziecko jakie ma szanse w starciu z dojrzałym facetem?

Dokładnie takie same, jeśli ofiarą terroryzmu jest dziecko. Heh, niestety w Twoich dwóch ostatnich notkach brak elementarnej logiki.

Zresztą i tak są one niejako obok tematu.
 
qwerty 
kucojebca



Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 349
Wysłany: 2007-10-08, 18:21   

A to akurat trafjne spostrzeżenie. Ale chyba kolejnym powodem przez który pedofilia powinna być bardzo surowo traktowana, są jej przyczyny. Jakiś dewiant chce zaspokoić rządze kosztem dziecka. Wybacz ale tym razxem żaden kontrargument do mnie nie trafi. :D
 
 
DarkSoul 
pyta leśna



Wiek: 43
Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 22
Wysłany: 2007-10-08, 19:10   

Problem w tym że pedofilia jak sama nazwa by tu sugerowała to choroba a ludzie też tak to kojarzą (można pedofilie nazywać zboczeniem, zwyrodnieniem itd. ale wciąż to choroba dla ludzi) ale dla mnie to nie jest choroba tylko niechciana genetyczna mutacja, którą należy powstrzymać.

Ludzie przeważnie żyją w grupach gdyż tak jest łatwiej przetrwać, dlatego stosują się to zbioru zasad i tak oto powstają zalążki cywilizacji. Jednak jak ktoś się wyłamuje z grupy i wykorzystuje zwiększoną ufność współczłonków to wtedy inne jednostki potrafią dać do zrozumienia co dany osobnik źle zrobił i skarcić go za to. Czyli innymi słowy do edukować taką jednostkę o tym co wolno a co nie. Tak mnie więcej wygląda nasz świata, żyjemy w symbiozie. Jednak gdy pojawia się ktoś taki jak pedofil równowaga jest zachwiana i taką jednostkę należy odizolować dla dobra ogółu. Ale gdy pedofilia staje się "popularna" i egzekwowanie prawa staje się problemem (co ewidentnie ma miejsce w czasie obecnym) system zasad już tu nie wystarcza, prawo staje się martwe a życie napełnia strach.
Na dodatek pedofilem może być twój sąsiad, nauczyciel twoich dzieci, lokalny polityk, duchowny i tak dalej po samą górę (jak co ale chyba nie ma uniwersalnego testu na obecność zdolności pedofilskich). Jak już tych pedofilów jest spora grupka i mają wpływ na funkcjonowanie społeczeństwa (jak to podobno ma miejsce w Holandii?) to problem przeradza się w istną katastrofę i powstaje pytanie co dalej: jak zaspokoić tych szanownych pedofilów (no wiadomo ponętnym i niewinnym dzieckiem nakarmić). Jak już wcześniej mówiłem lepiej taką plagę powstrzymać w zarodku (czytaj: kastracja i inne metody pobudzające wyobraźnię). Jak co ale ludzka wyobraźnia jest bardzo podatna na takie bodźce (jakby jeszcze zrobić z tego transmisję TV to by było coś, taki przekaz by trafił do tych małych móżdżków pedofilów i wytępił nieczyste myśli raz a porządnie). No ale w świecie demokracji i praw człowieka nawet pedofil zasługuje na wolność słowa i wyznań. A może nawet miejsce w parlameńcie dać mniejszości pedofilskiej (jak już przypadkiem jakiś tam się niedostali a sądząc po seks aferach to niezłe ziółka tam były) bo przecież są uciskani i pozbawiani jedynej prawdziwej przyjemności ich życia: molestowania i gwałcenie dzieci! FUJ! Może mój pogląd na świat jest spaczony ale to przez ten świat tak jest, tego jestem pewien i będę się trzymał mojej wersji.
_________________
...nic co przyjemne nie jest nam obce
 
unchained 
jeżojebca
College Prophet



Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1090
Skąd: warszawa
Wysłany: 2007-10-08, 20:02   

NA BOGOW!!!

rozwine mysl jak wroce za pare godzin... chyba ze do tego czasu aratar zrobi to za mnie... poki co musialem dac upust swojemu... hmm... nawet nie wiem jakiego slowa uzyc...
_________________
Gonna get drunk don't you have no fear
I want one bourbon, one scotch and one beer
 
 
Aratar 
krowojebca



Wiek: 44
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 523
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-10-08, 20:44   

DarkSoul napisał/a:
ale dla mnie to nie jest choroba tylko niechciana genetyczna mutacja

Jesteś genetykiem? Ja pierwsze słyszę o takich przyczynach tego zjawiska, myślałem, że powstaje ono w procesie dryfu dewiacyjnego, ewentualnie z powodu zaburzeń w pracy mózgu.

DarkSoul napisał/a:
Jednak gdy pojawia się ktoś taki jak pedofil (...) taką jednostkę należy odizolować dla dobra ogółu.

Mhm, tak właśnie piszę od początku. :)

DarkSoul napisał/a:
Ale gdy pedofilia staje się "popularna" i egzekwowanie prawa staje się problemem (co ewidentnie ma miejsce w czasie obecnym) system zasad już tu nie wystarcza, prawo staje się martwe a życie napełnia strach.

Pedofilia nie staje się popularna, przynajmniej nic mi nie wiadomo na ten temat. Po prostu dzięki mass mediom więcej o niej słyszymy, a pedofile mają możliwość organizowania się dzięki nowoczesnym środkom komunikacji. Egzekwowanie prawa wobec nich ewidentnie NIE staje się problemem w obecnych czasach (nie wiem skąd ten pomysł).
Stwierdzenie, że "system zasad już nie wystarcza" to jak rozumiem postulat wykroczenia poza nie, lub ich całkowitego odrzucenia. Tylko właściwie na rzecz czego? Anarchii? Dyktatury DarkSoula? :)

DarkSoul napisał/a:
Jak już tych pedofilów jest spora grupka i mają wpływ na funkcjonowanie społeczeństwa (jak to podobno ma miejsce w Holandii?) to problem przeradza się w istną katastrofę i powstaje pytanie co dalej: jak zaspokoić tych szanownych pedofilów (no wiadomo ponętnym i niewinnym dzieckiem nakarmić).

Za bardzo puszczasz wodze fantazji. :) Stwierdzenie, że pedofile mają realny wpływ na "funkcjonowanie społeczeństwa" holenderskiego (domyślam się, że masz na myśli ustawodawstwo oraz władzę wykonawczą i sądowniczą) jest straszliwie przesadzone. Snujesz wizję, w której takich ludzi trzeba lub trzeba będzie niedługo zaspokajać, składając im ofiary z dzieci niczym jakiemuś krwawemu bóstwu, tymczasem żadne społeczeństwo ich potrzeb ani żadań nigdy nie zaakceptuje, niezależnie od tego, czy pozwala im na artykułowanie owych potrzeb w sferze publicznej.

Jeśli chodzi o resztę Twojego postu, to już wcześniej pisałem, że się mylisz: obniżenie ogólnych standardów cywilizacji przyniosłoby znacznie większe szkody niż ewentualne pożytki wynikające z odstraszenia części przestępców (notabene, siłę owego odstraszania znacznie przeceniasz). Co do tych propozycji transmisji tortur i kastracji w TV to powiem Ci, że faktycznie sprawiają one wrażenie owocu mocno, jak to sam określiłeś, spaczonego światopoglądu. Myślisz, że orędownikom praw człowieka pedofilia nie jawi się jako odrażająca, godna potępienia, niebezpieczna i szkodliwa? Że to z sympatii domagają się zachowania pewnych standardów także wobec dotkniętych tym zaburzeniem osób? Że nie podzielają Twoich emocjonalnych reakcji na doniesienia o kolejnych makabrycznych zbrodniach? Zastanów się przez chwilę, zanim dasz wyraz swoim emocjom, czy postulaty, które stawiasz, rzeczywiście przysłużą sie dobru wspólnemu, w tym w dłuższej perspektywie dobru dzieci, które chcesz chronić. Dla mnie jest jasne, że nie.

[ Dodano: 2007-10-08, 21:16 ]
qwerty napisał/a:
chyba kolejnym powodem przez który pedofilia powinna być bardzo surowo traktowana, są jej przyczyny. Jakiś dewiant chce zaspokoić rządze kosztem dziecka. Wybacz ale tym razxem żaden kontrargument do mnie nie trafi

Ale ja nie zamierzam argumentować przeciwko tezie, że pedofilia powinna być traktowana surowo, ponieważ się z nią zgadzam, jak zresztą pisałem już w pierwszej mojej notce w tym temacie :) Po prostu ja jestem zwolennikiem surowego traktowania w ramach cywilizowanych norm. :)
Napiszę tylko, że powód, który podałeś, nie jest "kolejnym", ale wciąż tym samym. Ale to w sumie nieistotne ;)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone