Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Pedofilia.
Autor Wiadomość
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2007-10-09, 16:39   

Podzielam opinie większości wypowiadających się w tym temacie, dlatego nie będę za bardzo się rozpisywać. Pedofilia nie jest żadną choroba genetyczną! Co za bzdura.. oczywiście wszystkie ludzkie cechy moga byc przekazywane w mniejszym lub większym stopniu w genach, ale to nie one same z siebie warunkuja, ze dana cecha się uaktywni. Dlatego też nie rozpatrywalabym pedofilli ani zresztą żadnej innej dewiacji poprzez pryzmat genów.
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Harvester 
srokojebca



Wiek: 36
Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 86
Skąd: ze skrobanki
Wysłany: 2007-10-09, 18:18   

Pedofilom powinno sie obcinać jaja i fujary bez znieczulenia.Następnie przypalić rozrzarzonym metalem rane i w tym samym czasie kazać ugotować im to co zostało "amputowane" i zjeść.Później siadają na powbijanych do drewnianej podłogi kołkach z dziesięcio centymetrowym gwoździem na czubku.
Uważam, że to najlepsza kara dla nich.
_________________
to mówiłem yyy ja...yyyy...wypierdalaj...
 
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2007-10-09, 19:19   

Cywilizacja - dobre sobie... Jak na moje to kilkuletnia odsiadka jest wystarczającą karą dla pedofili. Słyszałem, że w mamarach nawet współwięźniowie nie mają litości dla takich.
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
Aratar 
krowojebca



Wiek: 44
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 523
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-10-09, 19:38   

A co po odbyciu tej kilkuletniej kary? Liczenie, że terapia i resocjalizacja się powiodły? :) Według mnie izolacja powinna jednak być trwała...
 
Harvester 
srokojebca



Wiek: 36
Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 86
Skąd: ze skrobanki
Wysłany: 2007-10-09, 19:58   

Prędzej się zesram do szklanki, niż uwierzę w to, że pedofilowi starczy parę lub kilkanaście lat odsiadki.To jest dupa prawda.
Więźniowie nie mają dla nich litości, ale część z nich sama siedzi za maltretowanie żon i dzieci oraz nie płacenie alimentów.
Pedofil powinien być tak : do lasu w zimie nad rzeczkę, następnie rozebrać się do rosołu, następnie 30x przebiec w tem i nazat rzeczkę, następnie czołganko po śniegu, następnie pompki w wodzie, następnie kulka w łeb i "stawiał opór przy aresztowaniu".
To jakby nie pasowało moje poprzednie rozwiązanie.
_________________
to mówiłem yyy ja...yyyy...wypierdalaj...
 
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2007-10-09, 20:08   

Harvester napisał/a:

Pedofil powinien być tak : do lasu w zimie nad rzeczkę, następnie rozebrać się do rosołu, następnie 30x przebiec w tem i nazat rzeczkę, następnie czołganko po śniegu, następnie pompki w wodzie, następnie kulka w łeb i "stawiał opór przy aresztowaniu".
To jakby nie pasowało moje poprzednie rozwiązanie.


A jak pedofil został aresztowany na wiosnę? :D

Litości, stary - nawet najwięksi zbrodniarze jak chociażby skasowany niedawno Saddam Hussein byli traktowani w sposób nieporównywalnie bardziej humanitarny niż metody wymyslane przez ciebie. Jeśli wymiar sprawiedliwości działałby w taki sposób, w jaki wg ciebie powinien działać, to skąd byś miał pewnosc że i ciebie ktoś nie wywiezie nad rzeczkę? :P
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
Ostatnio zmieniony przez Ceandric 2007-10-09, 20:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
JaVirr 
jeżojebca



Wiek: 50
Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 930
Wysłany: 2007-10-09, 20:09   

Wiosną w lasach chasają dupczołaki, więc też na spacerek wyprowadzić :D
_________________
"Remember, fighting on the internet is like competting in the special olympics, even if you win you're still a retard."
 
 
Harvester 
srokojebca



Wiek: 36
Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 86
Skąd: ze skrobanki
Wysłany: 2007-10-10, 14:47   

Miałbym pewność bo dzieci nie są moim obiektem do czochrania wawrzona.
_________________
to mówiłem yyy ja...yyyy...wypierdalaj...
 
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2007-10-12, 22:36   

Harvester napisał/a:
Miałbym pewność bo dzieci nie są moim obiektem do czochrania wawrzona.


Hie hie, ale gdyby ni z gruchy ni z pietruchy przylazło o ciebie paru mundurowych, to chyba też opierałbyś się przy aresztowaniu :P Nie wiem jak ty, ale ja nie chciałbym żyć w kraju, w którym ludziom (nieważne winnym czy niewinnym) strzela się w łeb bez żadnego udowodnienia winy. To jest jakieś chore pojęcie sprawiedliwości.
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
Tema 
krowojebca



Wiek: 33
Dołączyła: 07 Kwi 2007
Posty: 681
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-10-12, 23:16   

[ Dodano: 2007-10-12, 23:17 ]
Ceandric napisał/a:
Harvester napisał/a:
Miałbym pewność bo dzieci nie są moim obiektem do czochrania wawrzona.


Hie hie, ale gdyby ni z gruchy ni z pietruchy przylazło o ciebie paru mundurowych, to chyba też opierałbyś się przy aresztowaniu :P Nie wiem jak ty, ale ja nie chciałbym żyć w kraju, w którym ludziom (nieważne winnym czy niewinnym) strzela się w łeb bez żadnego udowodnienia winy. To jest jakieś chore pojęcie sprawiedliwości.


No tak może masz racje,ale z drugiej strony jak codziennie dowiadujesz się o kolenym pedofilu ,który wykorzystuje biedne ,bezbronne dzieci , jak wyobrażasz sobie przez jakie piekło musiały przejść nie myślisz czasem,że kara kilku lat pozbawienia wolności w więzieniu (gdzie czasem może ma taki typ lepsze warunki niż w domu ) jest za małą karą ? Może niektórym to pomoże i jak wyjdą już nie będą wykorzystywać dzieci ,ale ile jest takich którzy ciągle będą to robić ?
Jeśli miało by być naprawdę sprawiedliwie to musiałoby byćtak jak pisał Harvester. Oczywiście to nie jest tak,że jestem za tym ,ale czasem myśle,że jednak to by była srpawiedliwość gdyby wycierpieli tyle co te dzieci. Bo chyba każdy się zgodzi ,że pare lat w więzieniu to nie jest tak wielkie cierpienie jak to które przeżyły takie dzieci.
A jak ktoś broni takich pedofilów to mi się niedobrze robi , nie ma żadnego wytłumaczenia na takie zachowanie , są winni i koniec.
_________________
,,On jest popierdolony , nie daj się, mówię Ci
On nie wie ile ta muzyka znaczy dla Ciebie
Bo ta muzyka jest nieuleczalna
Bo ta muzyka to ułamek tarcia
Między naszym, ziemskim wymiarem
A czymś więcej, a czymś dalej! "
 
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2007-10-12, 23:26   

Tema napisał/a:

No tak może masz racje,ale z drugiej strony jak codziennie dowiadujesz się o kolenym pedofilu ,który wykorzystuje biedne ,bezbronne dzieci , jak wyobrażasz sobie przez jakie piekło musiały przejść nie myślisz czasem,że kara kilku lat pozbawienia wolności w więzieniu (gdzie czasem może ma taki typ lepsze warunki niż w domu ) jest za małą karą ? Może niektórym to pomoże i jak wyjdą już nie będą wykorzystywać dzieci ,ale ile jest takich którzy ciągle będą to robić ?


Nie sądzę, żeby pedofil czuł się w więzieniu lepiej niż w domu. Jesli obejrzysz "Symetrię" to zobaczysz jak taki typ może być traktowan przez innych więźniów.

Cytat:
Jeśli miało by być naprawdę sprawiedliwie to musiałoby byćtak jak pisał Harvester. Oczywiście to nie jest tak,że jestem za tym ,ale czasem myśle,że jednak to by była srpawiedliwość gdyby wycierpieli tyle co te dzieci. Bo chyba każdy się zgodzi ,że pare lat w więzieniu to nie jest tak wielkie cierpienie jak to które przeżyły takie dzieci.
A jak ktoś broni takich pedofilów to mi się niedobrze robi , nie ma żadnego wytłumaczenia na takie zachowanie , są winni i koniec.


E, czy obcinanie fiuta, przypalanie ran, nabijanie na pal, zmuszanie do czołgania się w śniegu albo kula w łeb to jest to co spotyka dzieci z rak pedofilów? Nie bronię ich, ale z drugiej strony mnie niedobrze się robi, gdy ktoś wysnuwa takie popieprzone teorie jak nasz nowy kolega. A winę wypadałoby najpierw udowodnić, potem wymierzać sprawiedliwość.
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
Aratar 
krowojebca



Wiek: 44
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 523
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-10-13, 13:10   

Tema napisał/a:
Oczywiście to nie jest tak,że jestem za tym ,ale czasem myśle,że jednak to by była srpawiedliwość gdyby wycierpieli tyle co te dzieci. Bo chyba każdy się zgodzi ,że pare lat w więzieniu to nie jest tak wielkie cierpienie jak to które przeżyły takie dzieci.

Może i byłoby sprawiedliwie w pewnym sensie, gdyby sprawcy musieli wycierpieć tyle co ofiary. Chodzi jednak o ogólne zasady i normy jakimi ma kierować się nasza cywilizacja. Ich barbaryzacja przyniosłaby znacznie większe szkody niż rozgoryczenie części osób z powodu zbyt łagodnej ich zdaniem kary oraz nieznaczne osłabienie siły odstraszania sprawców. A sprawiedliwości doskonałej, Temo, i tak nie da się osiągnąć, na pewno nie leży to w zakresie możliwości państwa.
 
DarkSoul 
pyta leśna



Wiek: 43
Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 22
Wysłany: 2007-10-13, 14:17   

Tak, ludzie mają swoje normy, zasady, prawa i inne ustrojstwa cywilizacyjne i żyją w przepychu i komforcie psychicznym bo jesteśmy cywilizowani i nie kastrujemy pedofilów! A co tam że za rogiem czi się banda gwałcicieli, morderców, pedofilów, zbrodniarzy wojennych, terrorystów, polityków psychopatów i innych ludzkich stworzeń gotowych dla pięciu groszy wybebeszyć nawet własną matkę, brata i siostrę a nawet wyciąć parę własnych organów, pierdoleni materialiści. Tak wygląda cywilizacja!? Chyba coś tu nie gra i trybiki ludzkości są trochę poszczerbione tu i tam a maszyna nieskończonej mądrości ludzkiej nie zawsze działa. No ale to nasza ludzka cecha ułomność i niedoskonałość. Nic z tym nie można zrobić, nic. Po prostu jedna wielka niebieska planeta do odstrzału.
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-10-13, 14:40   

I jeszcze do tego dochodzą obrońcy tych drapieżców którzy bronią swoich pacjentów ze względu na ich niepoczytalność,chorobę psychiczną czy inne dewiacje.Niedawno czytałem świetną książkę"Psychopaci są wśród nas".Polecam ją każdemu kogo choć trochę interesuję skąd u ludzi biorą się takie zachowania.

Ci ludzie,gwałciciele,mordercy,pedofile często bronią się przed sądem karnym swoją chorobą,kłamią i starają się wzbudzić w publice współczucie a wszystko po to żeby ratować swój zdegenerowany tyłek.Znajdują się ludzie którzy bronią tych psychopatów,zboczeńców.Mówią,że to nie ich wina,że pokrzywdził ich los ale ja wiem swoje,że Ci żli ludzie potrafią sprytnie manipulować ludżmi żeby za wszelką cenę ratować własną skórę.

Psychopata,pedofil to nie są ludzie chorzy.Człowiek chory zabije dlatego bo tak kazali mu przyjaciele z Marsa.Oni zabijają z w ł a s n e j w o l i.

Moim zdaniem takich ludzi powinno się zamykać do końca życia w totalnym odizolowaniu od społeczności bo leczenie naprawdę gówno daje.Ci ludzie się nie chcę zmieniać.Ciągle starają się udowodnić swoją poprawę ale kłamią.

Pedofile to też ludzie żli.Takich ludzi powinno się zamykać do końca życia w totalnej pustce.Nie jestem za karą śmierci bo to nie my powinniśmy decydować o zyciu drugiego człowieka.
 
Aratar 
krowojebca



Wiek: 44
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 523
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-10-13, 15:59   

DarkSoul napisał/a:
A co tam że za rogiem czi się banda gwałcicieli, morderców, pedofilów, zbrodniarzy wojennych, terrorystów, polityków psychopatów

W związku z tym cywilizacja powinna upodobnić się do nich, wtedy DarkSoul nie będzie już mówić, że "coś tu nie gra". I w cieniu szafotów nastanie raj. Good bye.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone