Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Pedofilia.
Autor Wiadomość
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-10-06, 18:09   Pedofilia.

Zakładam kolejny kontrowersyjny temat żeby rozruszyć trochę te forum.

Co sądzicie o pedofilii?Moim zdaniem jet to spowodowane raczej kompleksami.Podam przykład:

Od zawsze byłem raczej nieśmiałym chłopcem.Podobały mi się dziewczyny ale bałem się do nich podejść.Dziewczyny nie za bardzo się mną interesowały,wszystkie się śmiały z moich pryszczy.Nie miałem dużo kolegów i zawsze czas spędzałem sam.
Brakowało mi dziewczyny,póżniej dorosłem.Zacząłem zwracać uwagę na dzieci.Dzieci są takie niewinne,można z nimi porozmawiać.Nie śmieją się ze mnie.Ta dziewczynka na karuzeli jest ładna......

Historia toczy się dalej.Dewiant nie znalazł szczęścia wśród dojrzałych dziewczyn więc zaczął szukać dalej tak samo jak nekrofil wie,że zwłoki nie mówią,nie czują więc może sobie ulżyć i nikt go nie wyśmieje i nie odrzuci.

Moim zdaniem są to raczej kompleksy i brak akceptacji ze strony dojrzałych kobiet.

Jakie jest wasze zdanie na temat pedofilii?
 
joan11 
jebak leśny



Wiek: 33
Dołączyła: 26 Lip 2007
Posty: 262
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-10-06, 18:26   

Moim zdaniem to jest po prostu chore. Oczywiście mozna usprawiedliwiać tych ludzi tym, ze kiedyśtam mieli kompleksy itp... ale czy to na pewno jest powód, dla którego oni to robią? W pewnym sensie na pewno tak. jednak moim zdaniem istnieją także inne powody, dla których pedofile robią to,co robią. Byc może chodzi tutaj o podświadomość, może ci ludzie chcą się "wyżyć emocjonalnie i fizycznie" na małych dzieciach z premedytacji? Według mnie pedofile to ludzie niwątpliwie chorzy psychicznie. Oni z założenia chcą zrobic krzywdę, przecież gdyby im nie chodziło o robienie zła, to dlaczego nie poszliby do najzwyklejszego burdelu i sprawa załatwiona. Ale własnie chodzi o ta premedytacje... Dla mnie to jest chore i tyle.
_________________
"...A może świat to wieczny mord...?
... Marzenia swe maluje krwią... "
 
 
DarkSoul 
pyta leśna



Wiek: 43
Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 22
Wysłany: 2007-10-06, 18:40   

Pedofilia to na pewno nie wynik młodzieńczych kompleksów, oj co to nie! Uważam, że pedofilia ma głębokie korzenie w genach i nie sądzę że istnieje na to lekarstwo poza odosobnieniem takich jednostek raz a porządnie. Kastracja gratis dla takich zdziczałych stworzeń. Na samą myśl o tym że dorosły człowiek mógłby wykorzystywać seksualnie niewinne małe pociechy niedobrze mi się robi. Oczywiście nie należy robić z tego tematu tabu, gdyż powinniśmy być świadomi że takie coś istnieje, wiedzieć jak rozpoznać możliwe objawy i jak zareagować (wiadomo kastracja).
_________________
...nic co przyjemne nie jest nam obce
 
Aratar 
krowojebca



Wiek: 44
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 523
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-10-06, 19:03   

Nie mam pojęcia, czy pedofilia możwe być uwarunkowana genetycznie, czy też jest jedynie wynikiem zaburzeń pracy mózgu albo powstaje na skutek dryfu dewiacyjnego. Prawdę mówiąc nieszczególnie też mnie to interesuje. ;P
W sumie interesują mnie dwa aspekty tego zagadnienia: uleczalność (podobno wątpliwa), oraz kwestia postępowania przez społeczeństwo z osobami przejawiającymi tą dewiację. W przypadku pedofili, którzy nie dopuścili się gwałtów, powinna to być moim zdaniem przymusowa terapia, nadzór policyjno-kuratorski oraz zakaz pracy z dziećmi (lub w otoczeniu, w którym znajdują się dzieci), w przypadku pedofili-gwałcicieli chyba dożywotnia izolacja.
Kastracja jest może tańszym rozwiązaniem, DarkSoul, ale jednak zbyt barbarzyńskim jak na dzisiejsze normy.
Jestem również za penalizacją udziału w organizacjach dążących do zalegalizowania pedofilii (kilka takich działa w Europie), oraz propagowania tzw. "dobrej pedofilii".
To na tyle z mojej strony.
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-10-06, 19:04   

Ogólnie to dziesiejsza cywilizacja ma w sobie za dużo gówna.Ktoś może napisać,że Powerage po raz kolejny założyć kretyński temat.Cóż,ja nie lubię jak coś się ukrywa,przemilcza,szczególnie sprawy w których ktoś narusza prawo innej osoby.Swoje prywatne sprawy można zagłuszyć ale społeczeństwo udaje,że nie widzi pedofilii(u mnie w szkole we wakacje jeden pedofil porwał siostrę mojej koleżanki,ma 13 lat a pedofil jest prawnikiem)dziś już nikt o tym nie mówi.

Jeżeli patrzeć na to ze względów religijnych to bóg może dopuszczać do człowieka nieczyste myśli żeby wystawić go na próbę lub człowiek olał boga i jest winny swojemu zło.Psychiatria i nauka wszystko tłumaczy chorobą i pozamiatane.

Ludzie wariują ponieważ coraz lużniej biorą system moralny do siebie i coraz mniej starają się samodoskonalić choćby nie wiadomo jak to głupio brzmiało.I każdy z nas jest po trochę winny złu na świecie bo większość patrzy biernie i sra na wsystko za przeproszeniem a na pomoc drugiemu nigdy nie jest za pózno.
Człowiek dzisiaj to zwierzę i mój kot jest lepszy od niektórych jednostek.
 
Aratar 
krowojebca



Wiek: 44
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 523
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-10-06, 19:15   

Powerage napisał/a:
społeczeństwo udaje,że nie widzi pedofilii

Moim zdaniem społeczeństwo wcale nie ucieka od tego tematu... czasami niektóre środowiska starają się tuszować tego rodzaju zdarzenia, gdy dotyczą ich własnych szeregów (vide gigantyczne skandale pedofilskie w amerykańskim Kościele katolickim w ostatnich latach), ale ogólnie rzecz biorąc, dużo się mówi na ten temat, istnieje odpowiednia legislacja, która jest egzekwowana, ostatnio pojawiły się inicjatywy dotyczące jej rozszerzenia na zakaz propagowania "dobrej pedofilii" (mówię już o Polsce). I wcale dziwię się, że o sprawie porwania siostry Twojej trzynastoletniej koleżanki nie trąbi się bez przerwy, przypuszczam, że to musi być dość bolesna kwestia, choć nie znam żadnych szczegółów...
 
DarkSoul 
pyta leśna



Wiek: 43
Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 22
Wysłany: 2007-10-06, 19:24   

Wg. mnie jedno jest pewno pedofilii: nie jest coś normalnego, nie ważnego z jakiego punktu widzenia zabieram się za analizę, czy religia, wolność wyboru, czy nawet patrząc na ludzi jak zwierzęta nie znajduję usprawiedliwienia dla pedofilii. Jeśli dorosły człowiek odnajduje za kuszące i pociągające wykorzystywanie seksualne małych dzieci to nie zasługuje na nazywanie się człowiekiem! Kastracja wydaje się tu najmniejszą z kar.
_________________
...nic co przyjemne nie jest nam obce
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-10-06, 19:26   

W takim razie jak wyjaśnić pedofilskie materiały które znajdowano u ludzi będących w "normalnych i zdrowych" zawiązkach małżeńskich?
_________________
Last.fm
 
 
DarkSoul 
pyta leśna



Wiek: 43
Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 22
Wysłany: 2007-10-06, 19:50   

No to wygląda tak, że wcale nie były takie zdrowe. Mordercy mają normalne rodziny, gwałciciele, zbrodniarze wojenni i tak dalej...
_________________
...nic co przyjemne nie jest nam obce
 
Aratar 
krowojebca



Wiek: 44
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 523
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-10-06, 20:13   

DarkSoul napisał/a:
Kastracja wydaje się tu najmniejszą z kar.

DarkSoul, chyba pomyliły Ci się epoki... Już od pewnego czasu nie obcinamy rąk za kradzież i nie kastrujemy gwałcicieli, mamy Powszechną Deklarację Praw Człowieka itp., czy to się komuś podoba czy nie. Dostępny wachlarz kar to w skrócie: ograniczenie lub pozbawienie wolności, mienia, tytułów, przywilejów oraz praw obywatelskich.
Jesteś pewien, że powrót do dawnych zwyczajów to właśnie to, czego potrzebujemy?
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-10-06, 20:27   

tomash napisał/a:
W takim razie jak wyjaśnić pedofilskie materiały które znajdowano u ludzi będących w "normalnych i zdrowych" zawiązkach małżeńskich?


No masz racje.Trochę przesadziłem z moją pierwszą wypowiedzią ale chodziło mi o to,że taka przyczyna też może być.Fakt Tomku to co napisałeś ma często miejsce i teraz nie wiem jak to wyjaśnić.
 
Pastafarian666 
srokojebca


Wiek: 24
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 177
Skąd: Znienacka
Wysłany: 2007-10-06, 20:57   

Co ciekawe u tych niby zacofanych społeczności np. afrykańskich plemion problem pedofilii ponoć nie występuję... Nasza cywilizacja to gówno i sama się niszczy <--- moja opinia na ten temat
 
DarkSoul 
pyta leśna



Wiek: 43
Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 22
Wysłany: 2007-10-06, 20:58   

Aratar napisał/a:
DarkSoul napisał/a:
Kastracja wydaje się tu najmniejszą z kar.

Jesteś pewien, że powrót do dawnych zwyczajów to właśnie to, czego potrzebujemy?


Masz rację, że dawne zwyczaje nie są stosowne dla naszych czasów ale w takim razie co zrobić by powstrzymać pedofilie? Biorąca pod uwagę, że to jest choroba można szukać lekarstwa ale jeśli to jest jedynie zależne od wolnej woli ludzkiej to należy zadziałać na wyobraźnie jeszcze niedoszłych pedofilii, zadziałać tak aby im się odechciało raz i na zawsze.
_________________
...nic co przyjemne nie jest nam obce
 
Aratar 
krowojebca



Wiek: 44
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 523
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-10-06, 21:57   

Po pierwsze: nie da się tak zadziałać na wyobraźnię żadnej grupy. Po drugie, jeśli poszlibyśmy tą drogą wobec niedoszłych pedofili, to czemu nie wobec niedoszłych sprawców innych przestępstw? I wracamy do średniowiecza z szafotami ustawianymi na rynkach, na których kaci dawali długi i wyrafinowany "przykład grozy". A przestępczość jakoś nie przestawała istnieć.
Nie przestałaby istnieć i teraz, natomiast my zostalibyśmy wykluczeni z grona cywilizowanych społeczeństw, Unii Europejskiej etc.
Pedofilii niestety nie da się w 100% zapobiec, jak wielu innym nieszczęściom, które dotykają społeczeństwo. Na pewno nie poprzez nieludzkie traktowanie sprawców tego rodzaju czynów.
 
DarkSoul 
pyta leśna



Wiek: 43
Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 22
Wysłany: 2007-10-07, 07:14   

No wielu rzeczom nie da się zapobiec, szczególnie gdy zależą od człowieka. Człowiek jest niedoskonały od urodzenia ale nie znaczy to, że nie można zapanować nad 99.9% społeczeństwa. Wykonywanie wyroków w publicznych miejscach nie przyszło mi nawet do głowy. Wystarczy gabinet lekarski i miejscowe znieczulenie, to są plusy cywilizacji ;). Poza tym punkt, który chciałem podkreślić to to, że jeśli pedofilia nie jest wynikiem choroby to stosowanie przykładu normalnych rodzin, z których wywodzą się pedofile nie jest na miejscu. Jednostka, która świadomie i w pełni kontroli wykorzystuje dzieci do zaspokojenia potrzeb seksualnych nie zasługuje na litość, sama się wyklucza z cywilizowanego świata i pozbawia praw do normalności.
_________________
...nic co przyjemne nie jest nam obce
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone