Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Pedofilia.
Autor Wiadomość
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2008-09-18, 16:23   

tylko,że homoseksualizm nie jest chorobą tylko orientacją seksualną a pedofilia jest zaburzeniem seksualnym z którym się nie rodzisz tylko które możesz nabyć ale pedofilia nie jest chorobą tylko zaburzeniem seksualnym

[ Dodano: 2008-09-18, 17:30 ]
aseksualizm został niedawno wpisany na liste orientacji seksualanych więc myślę,że wraz z postępem i pedofilia zostanie wpisana na tę listę bo w końcu Da Vinci też lubił małych chłopców :mrgreen:

[ Dodano: 2008-09-18, 17:42 ]
gducha napisał/a:
pedofilia to nie jest choroba, tak samo jak nie jest nią gejostwo, dendrofilia, nekrofilia i podniecanie się kupą! wbijcie to sobie w końcu do głowy.


ja nie widze nic złego w dendrofilii,drzewa i tak nie czują pocierania więc nie ma nad czym płakać :mrgreen:

podniecanie się kupą czy nekrofilia to może być wynik zbytniego zainteresowania się ponografii i zbytniego zagłębiania się w erotyczny świat ale to tylko zaburzenia powstałe w wyniku braku ludzkiego podejścia do tych spraw

[ Dodano: 2008-09-18, 17:44 ]
chociaż nekrofilia to cieższy temat i znanych jest oficjalnie tylko ponad 30 przypadków nekrofilii o ile dobrze pamiętam
 
Antivia 
srokojebca



Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 173
Wysłany: 2008-09-18, 17:39   

Homoseksualizm nie jest karalny- pedofilia tak. Więc nie porównuj pedofilii z homoseksualizmem.
 
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2008-09-18, 17:45   

homoseksualizm jest karalny
http://www.homiki.pl/modu...rticle&sid=2508

napisałem tylko,że homoseksualizm w przeciwieństwie do pedofilii nie jest zaburzeniem
ani chorobą i własnie dlatego nie nalezy go porównywać

od więc nie zaczyna się zdania
 
Antivia 
srokojebca



Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 173
Wysłany: 2008-09-18, 17:55   

Powerage- to akurat nie bylo do ciebie, przepraszam. Powinnam była zacytować. Tak- homoseksualizm jest karalny? Pierwsze słysze? A może chodzi Ci o jakąś granice wieku, weź mnie oświeć, bo naprawdę nie wiedziałam. Nie sądziłam, że orientacja seksualna jest karalna. Czyli biseksualizm też jest karalny? To co mam się obawiać jakiejś kary?
 
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2008-09-18, 18:16   

Antivia napisał/a:
Powerage- to akurat nie bylo do ciebie, przepraszam. Powinnam była zacytować. Tak- homoseksualizm jest karalny? Pierwsze słysze? A może chodzi Ci o jakąś granice wieku, weź mnie oświeć, bo naprawdę nie wiedziałam. Nie sądziłam, że orientacja seksualna jest karalna. Czyli biseksualizm też jest karalny? To co mam się obawiać jakiejś kary?


nie przepraszaj bo czuje się jak bydle :wink: u nas na szczęście homoseksualizm nie jest karalny ale są kraje gdzie jest,nie tak dawno czytałem,że gdzieś powieszono dwóch homoseksualistów,jeden miał 16 lat a drugi 18.

co do biseksualizmu to nie wiem ale to pewnie nie zrobi różnicy kiedy będą chcieli znowu powiesić jakiegoś geja za całowanie się z chłopakiem a on powie,że nie jestem gejem tylko biseksualistą :wink:

jawnie w polsce homoseksualizm nie jest karalny ale wszędzie znajdą się sfrustrowane oszołomy :mrgreen:
 
Antivia 
srokojebca



Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 173
Wysłany: 2008-09-18, 18:24   

To smieszne- bo ile jest dziewczyn, które np. chodza za ręce, a nie są lesbijkami? Jednak osoba, która ich nie zna może pomyśleć, że są homoseksualistkami.
Z tą orientacją to jest dziwnie. Czesto jest tak, że młode dziewczyny (czy kolesie) w okresie dorastania ulegają fascynacji tą samą płcią. zasami to mija, czasami nie.
Tak jak pisałam homoseksualizmu nabyć nie można, przynajmiej ja tak uważam. Są różne sytuacje w życiu, jakieś traumatyczne przezycia z dzieciństwa czy jakiegos innego okresu w życiu, które mogą stworzyć barierę psychiczna przed osobnikiem płci przeciwnej. I wtedy to sie leczy. Z drugiej strony- kiedy stwierdzić czy ktoś ma taką barierę? Przecież nikt nie będzie zaprowadzał każdego homoseksualiste do psychologa by go badał.
 
 
gducha 
jeżojebca



Dołączyła: 24 Lip 2008
Posty: 901
Skąd: inąd
Wysłany: 2008-09-18, 20:15   

dobra. poprawiam się. homoseksualizm to skrzywienie psychiczne, może byc wywołane przez czynnik zewnętrzny.

nie oceniam ludzi po orientacji, ale jak mają zamiar przy mnie sobie patrzeć czule w oczka albo się ściskać to niech przygotują się na moje prośby/groźby by przestali. albo na hafty na podłodze. ;>
_________________
"Milcz albo powiedz coś takiego co jest lepsze od milczenia."
 
 
Xar0ne 
pyta leśna



Wiek: 33
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 20
Wysłany: 2008-11-04, 17:46   

"Co sądzicie o pedofilii?Moim zdaniem jet to spowodowane raczej kompleksami"

no nie wiem ...
ogladalem program jakis i wypowiadal sie pedofil , okazalo sie ze on tez byl ofiara i po tym on zaczal to robic.
_________________
Boze chron wrogow moich bo przyjaciol sam obronie.

"...nie kazdy bladzi kto wedruje..."

"...Nie pozwole by ktokolwiek na drodze stanal mi...
ktoregos dnia, pokaze ci, jak ten swiat lsni..."
 
 
Tema 
krowojebca



Wiek: 33
Dołączyła: 07 Kwi 2007
Posty: 681
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-11-06, 23:41   

A ja oglądałam ostatnio rozmowy w toku i jeden z nich powiedział :
,, Nie jestem pedofilem ,zrobiłem to raz , przecież każdemu się to może zdarzyć " Jak to usłyszałam to po prostu wnerw maksymalny :/ :/ :/
_________________
,,On jest popierdolony , nie daj się, mówię Ci
On nie wie ile ta muzyka znaczy dla Ciebie
Bo ta muzyka jest nieuleczalna
Bo ta muzyka to ułamek tarcia
Między naszym, ziemskim wymiarem
A czymś więcej, a czymś dalej! "
 
 
gducha 
jeżojebca



Dołączyła: 24 Lip 2008
Posty: 901
Skąd: inąd
Wysłany: 2008-11-07, 21:32   

no taaak, tak samo jak każdemu może się raz zdarzyć zabić człowieka, czy zgwałcić.... norma.
_________________
"Milcz albo powiedz coś takiego co jest lepsze od milczenia."
 
 
kapitan_drake 
krowojebca



Dołączył: 31 Maj 2008
Posty: 629
Wysłany: 2008-11-15, 01:11   

Tema napisał/a:
A ja oglądałam ostatnio rozmowy w toku i jeden z nich powiedział :
,, Nie jestem pedofilem ,zrobiłem to raz , przecież każdemu się to może zdarzyć " Jak to usłyszałam to po prostu wnerw maksymalny :/ :/ :/


rozmowy w tłoku dawno powinni zabronić, poziom tego programu dawno sięgnął dna, w ogóle jak to można oglądać, mi się nie dobrze robiło jak to kiedyś nawet przez chwilę oglądałem, ludzie takie bzdury tam gadają i takie brudy wyciągają na światło dzienne, że by się wstydzili

nie daj boże, chociaż nie zdziwił bym się, to u wielu ludzi takie programy są opiniotwórcze, pedofilia jest zła, i tego żadna wypowiedź skruszonego popaprańca nie zmieni
 
Tema 
krowojebca



Wiek: 33
Dołączyła: 07 Kwi 2007
Posty: 681
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-11-15, 11:48   

kapitan_drake napisał/a:
Tema napisał/a:
A ja oglądałam ostatnio rozmowy w toku i jeden z nich powiedział :
,, Nie jestem pedofilem ,zrobiłem to raz , przecież każdemu się to może zdarzyć " Jak to usłyszałam to po prostu wnerw maksymalny :/ :/ :/


rozmowy w tłoku dawno powinni zabronić, poziom tego programu dawno sięgnął dna, w ogóle jak to można oglądać, mi się nie dobrze robiło jak to kiedyś nawet przez chwilę oglądałem, ludzie takie bzdury tam gadają i takie brudy wyciągają na światło dzienne, że by się wstydzili

nie daj boże, chociaż nie zdziwił bym się, to u wielu ludzi takie programy są opiniotwórcze, pedofilia jest zła, i tego żadna wypowiedź skruszonego popaprańca nie zmieni


Rozmowy w toku to w większości ściema jeśli chodzi o gości. Może przesadziłam,że w większości ,ale jednak często się zdarza ,że przyjdą do programu po kasę ,ale o tym była już tutaj kiedyś dyskusja.
A napisałam o tym ze względu na to,że kiedy usłyszałam ten tekst aż mnie zamurowało ...
_________________
,,On jest popierdolony , nie daj się, mówię Ci
On nie wie ile ta muzyka znaczy dla Ciebie
Bo ta muzyka jest nieuleczalna
Bo ta muzyka to ułamek tarcia
Między naszym, ziemskim wymiarem
A czymś więcej, a czymś dalej! "
 
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2008-11-21, 16:50   

http://miasta.gazeta.pl/z...ie_ukarany.html
_________________
Last.fm
 
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2008-11-21, 18:20   

Jestem w szoku- w końcu jakaś mądra decyzja biegłych i sądu!
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2008-11-21, 19:41   

A czytasz wszystkie wyroki wydane w kraju? Jeśli nie to co znaczy to "w końcu"?
_________________
Last.fm
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone