Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
"Polska jest potęgą w black metalu"
Autor Wiadomość
DarkSoul 
pyta leśna



Wiek: 43
Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 22
Wysłany: 2007-10-10, 20:27   "Polska jest potęgą w black metalu"

Lubię takie artykuły: http://www.gazetawyborcza.pl/1,75475,4562846.html
Kiedy prawda o potędze muzycznej polski wychodzi na jaw i wcale nie jest różowa ;)

Cytat z artykułu:
"Polska to zagłębie tej brutalnej, agresywnej i ultraszybkiej odmiany metalu."

Węgiel już mamy, black metal też, ciekawe co następne na czarnej liście polskich sukcesów ;)
_________________
...nic co przyjemne nie jest nam obce
 
Harvester 
srokojebca



Wiek: 36
Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 86
Skąd: ze skrobanki
Wysłany: 2007-10-10, 20:57   

Myślę że thrash metal w każdej odmianie.
_________________
to mówiłem yyy ja...yyyy...wypierdalaj...
 
 
Aratar 
krowojebca



Wiek: 44
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 523
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-10-11, 20:02   

Ciekawi mnie czy forumowi zwolennicy black metalu zgodziliby się z teza postawioną w tytule artykułu? Bo ja "nowoczesnego" black metalu nie słucham, już zwłaszcza o polskiej scenie mam minimalne pojęcie...
 
qwerty 
kucojebca



Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 349
Wysłany: 2007-10-11, 20:52   

No jesli przyjąć że Infernal War, Vesania i np Graveland, to dobre zespoły to Polska faktycznie zła pod względem blacku nie jest:D
 
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-10-12, 12:04   

Polski black metal jest bardzo dobry.Do muzyki nie mozna mieć zastrzeżeń.Jedyne czego brakuje to akcji takich jak np.podpalanie kościołów.

Black metal nie jest muzyką dla wszystkich a tym bardziej dla katolików.Katolik słuchający blacku jest ścierwem i dla prawdziwych i oddanych słuchaczy którzy żyją tą muzyką i dla wykonawców których słucha.Już można się pochwalić polskim projektem Dusk Forest.Świetna strona o czarnym metalu bez pozerstwa i zbędnego pierdolenia.

Zaznaczam jeszcze raz,że polski black metal trzyma bardzo dobry poziom i pozostaje tylko czekać aż ruszą akcje z podpalaniem kościołów a ten kto sądzi,że to jest złe albo głupie niech w ogóle przestanie słuchać blacku bo jest ścierwem.Black to black.Jak komuś nie pasują idee to niech po prostu spierdala
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2007-10-12, 12:13   

Oj power.. Ze skrajności w skrajność...
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-10-12, 12:16   

Po prostu śmieszą mnie katolicy słuchający black metalu.To nie jest dla nich.Niech nie wpychają swoich obłudnych łap i uszu tam gdzie nikt ich nie chcę bo po pierwsze nigdy nie zrozumieją tego nurtu a po drugie sam nurt ma ich głęboko w dupie.
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2007-10-12, 12:19   

Okey, w Twoim wieku tez tak myślałam. Przejdzie Ci ;)
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Shaitan 
Motherfucker



Wiek: 40
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1618
Skąd: Gdzieś na kaszubach
Wysłany: 2007-10-12, 12:20   

LadySatan napisał/a:
Oj power.. Z przebłysków inteligencji w skrajną głupotę...
_________________
The more I drink, the more I see
That suicide could be the key
To the place called paradise
Where pain not dwells, not hate nor lies...
 
Aratar 
krowojebca



Wiek: 44
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 523
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-10-12, 12:53   

Pomijając fakt, iż każde dzieło żyje życiem niezależnym od twórcy i często się zdarza, że odbiorcy odnajdują w nim nieoczekiwane wartości i aspekty, to Power ma odrobinę racji. Uczciwie powiem, że gdybym był katolikiem, nie znajdowałbym upodobania w słuchaniu treści bluźnierczych wobec mojej religii...
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2007-10-12, 13:03   

Powerage napisał/a:
Polski black metal jest bardzo dobry.Do muzyki nie mozna mieć zastrzeżeń.Jedyne czego brakuje to akcji takich jak np.podpalanie kościołów.

Black metal nie jest muzyką dla wszystkich a tym bardziej dla katolików.Katolik słuchający blacku jest ścierwem i dla prawdziwych i oddanych słuchaczy którzy żyją tą muzyką i dla wykonawców których słucha.Już można się pochwalić polskim projektem Dusk Forest.Świetna strona o czarnym metalu bez pozerstwa i zbędnego pierdolenia.

Zaznaczam jeszcze raz,że polski black metal trzyma bardzo dobry poziom i pozostaje tylko czekać aż ruszą akcje z podpalaniem kościołów a ten kto sądzi,że to jest złe albo głupie niech w ogóle przestanie słuchać blacku bo jest ścierwem.Black to black.Jak komuś nie pasują idee to niech po prostu spierdala


Hehe, przed chwilą oglądałem "Piłę". Ale po przeczytaniu tego posta morda sama mi się śmieje :lol:

[ Dodano: 2007-10-12, 13:19 ]
Powerage napisał/a:

Śmiejesz się bo nie rozumiesz black metalu.Pewnie nie Ty ostatni się będziesz śmiał ale mam to gdzieś bo black metal to życie,to wojna która ciągle trwa,to wolność i obmycie się z hipokryzji jakimi karmią nas religie i media.To siła i natura.Powrót do człowieka


Masz rację - nie rozumiem, co ludzie widzą w napierdalankach opartych na jednym riffie i pierdzeniu do mikrofonu, z którego nic nie zrozumiesz jesli nie masz przed oczami tekstu; które musza być nagrane w jak najgorszej jakości, bo inaczej nie są tru. :P W dodatku dorabianie sobie do tego jakieś kompletnie idiotycznej ideologii, która przed chwilą przytoczyłeś.
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-10-12, 14:07   

Ten mój post który sobie póżniej dodałeś był przeze mnie skasowany ponieważ uznałem,że za bardzo nie ma co się rozpisywać bo temat jest o polskim blacku.Ja skasowałem post ale ty go sobie reaktywowałeś bo akurat miałeś taką ochotę moderatorze.Zastanów się czasami bo nie pierwszy raz cytujesz posty które wcześniej kasowałem.Jak je kasuje to znaczy,że nie chcę żebym ujrzały one światło dziennie bo zazwyczaj odbiegają od tematu.
Staram się być miły ale najchętniej bym Cię zbluzgał za nieodpowiedzialną robotę bo tylko Ci dali moda a już się rządzisz i cytujesz kasowane wcześniej posty.
 
Shaitan 
Motherfucker



Wiek: 40
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1618
Skąd: Gdzieś na kaszubach
Wysłany: 2007-10-12, 14:46   

Aratar napisał/a:
to Power ma odrobinę racji.
ja ani odrobiny nie znajduję, "black tylko dla szatanków" jakoś źle mi się kojarzy z "Polska tylko dla moherów"... każdy w black'u może odnaleźć to co mu odpowiada, to co mu się podoba, to co go odrywa od rzeczywistości i nic nikomu do tego...
_________________
The more I drink, the more I see
That suicide could be the key
To the place called paradise
Where pain not dwells, not hate nor lies...
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2007-10-12, 15:13   

Powerage napisał/a:
Ten mój post który sobie póżniej dodałeś był przeze mnie skasowany ponieważ uznałem,że za bardzo nie ma co się rozpisywać bo temat jest o polskim blacku.Ja skasowałem post ale ty go sobie reaktywowałeś bo akurat miałeś taką ochotę moderatorze.Zastanów się czasami bo nie pierwszy raz cytujesz posty które wcześniej kasowałem.Jak je kasuje to znaczy,że nie chcę żebym ujrzały one światło dziennie bo zazwyczaj odbiegają od tematu.
Staram się być miły ale najchętniej bym Cię zbluzgał za nieodpowiedzialną robotę bo tylko Ci dali moda a już się rządzisz i cytujesz kasowane wcześniej posty.


Ależ Panie Powerciu - jako moderator nie mam możliwości przywracania skasowanych postów (wątpię, zeby nawet Lady miała taką moc :P). Problem w tym, ze ty skasowałeś posta kiedy ja już go zacytowałem. To nie pierwszy raz kiedy najpierw robisz, a dopiero potem myślisz, więc do mnie nie miej pretensji. A post jest jak najbardziej na temat, więc czemuż ne miałby na niego odpowiedzieć? :P
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
unchained 
jeżojebca
College Prophet



Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1090
Skąd: warszawa
Wysłany: 2007-10-12, 15:35   

to juz chyba bardziej mnie rusza ze jestesmy na 2 miejscu w europie jesli chodzi o produkcje kapusty... ;)

warto tu dodac ze hodowcy kapusty ktorzy jedza schabowe to scierwa :lol:
_________________
Gonna get drunk don't you have no fear
I want one bourbon, one scotch and one beer
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone