Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Bojówka heavy-metalowa - muahhahahaha
Autor Wiadomość
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2007-10-17, 18:26   

Ceandric napisał/a:
koncert Burzum


?
_________________
Last.fm
 
 
Aratar 
krowojebca



Wiek: 44
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 523
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-10-17, 18:33   

A gdzie grało Burzum? W więzieniu? :) Proszę proszę, a ten śmieszny człeczyna zarzekał się, że koncertów grać nie będzie, bo "przychodzi na nie tłuszcza okazująca radość życia" ;)
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 35
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2007-10-17, 18:46   

Ja tam ani jedengo ani drugiego nie słucham i koło nosa mi lataj, a takie perełki znalazłem kiedyś na innym forum :P
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
qwerty 
kucojebca



Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 349
Wysłany: 2007-10-17, 18:56   

Mnie chodziło o to że w złotyych czasach norweskiego blacku, fani gatunku nie lubili deathowców. Straszna głupota a jednak...
 
 
Aratar 
krowojebca



Wiek: 44
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 523
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-10-17, 19:07   

Harvester napisał/a:
pewnego razu był sobie poganin i satanista

Neopoganin, jeśli już i to najpośledniejszego autoramentu.

Qwerty napisał/a:
Mnie chodziło o to że w złotyych czasach norweskiego blacku, fani gatunku nie lubili deathowców. Straszna głupota a jednak

To nie do końca tak było. Mieli pewną wizję tego czym powinien być death metal. Ale nie chce mi się tu przytaczać bełkotu niejakiego Euronymousa, bo szkoda klawiatury ;P

Edit: usunięty zbędny, "urwany" fragment wyrazu
Ostatnio zmieniony przez Aratar 2007-10-17, 21:48, w całości zmieniany 2 razy  
 
qwerty 
kucojebca



Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 349
Wysłany: 2007-10-17, 19:36   

A mógłbyś bo temat interesujący (przynajmniej dla mnie).
 
 
Harvester 
srokojebca



Wiek: 36
Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 86
Skąd: ze skrobanki
Wysłany: 2007-10-17, 19:54   

"Neopoganin, jeśli już i to najpośledniejszego autoramentu."


Jezus Maria...przepraszam...:lol:
_________________
to mówiłem yyy ja...yyyy...wypierdalaj...
 
 
Aratar 
krowojebca



Wiek: 44
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 523
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-10-17, 21:25   

Harvester napisał/a:
Jezus Maria...przepraszam...

Ależ nie ma za co, ja tylko uściśliłem i zwróciłem uwagę by nie oceniać neopogan po tego rodzaju osobach i środowiskach. :)

Qwerty napisał/a:
A mógłbyś bo temat interesujący (przynajmniej dla mnie).

Nie jest interesujący. Naprawdę. :) Nie podejmuję się tu rekonstruować tych wszystkich bzdur, ogólnie chodziło o to, że "prawdziwy death metal" powinien wg. wiadomych osób być twórczością ludzi, którzy "zdolni są zabić tylko dlatego, że nienawidzą zycia", a nie "pozerów" zainteresowanych nurtem gore, albo "hardcoreowych świń", Dead umarł bo nie mógł znieść, że tamci opanowują scenę death, trzeba to powstrzymać, death tak jak black, ma być tylko dla odpowiednio "złych", itd., itp. Całkiem sporo tego bredzenia było swego czasu publikowane w różnych formach. Nie chce mi się dalej nad tym rozpisywać, masz już chyba wystarczające pojęcie ;)
 
qwerty 
kucojebca



Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 349
Wysłany: 2007-10-17, 22:15   

O dziękuję za przybliżenie tamatu. Szczerze mówiąc myslałem, że ten konflikt ma takie podłoże, jak waśnie między kibicami drużyn piłkarskich. I chodziło jedynie o to że Ci lubią coś innego. No wiadomo jakaś tam ideologia też mogła się pojawiać. No cóż, nie myslałem, że to tak wyglądało. A temat nadal uważam za interesujący:P
 
 
Desolation 
pyta leśna


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 13
Wysłany: 2007-12-01, 17:07   

qwerty napisał/a:
Mnie chodziło o to że w złotyych czasach norweskiego blacku, fani gatunku nie lubili deathowców. Straszna głupota a jednak...


mi sie wydaje, że mentalności sie żarły i idee.
BLACK METAL to extremalna forma okazywania emocji i (negatywnych, złych) uczuć jeżeli ktoś mocno w tym siedzi, wierzy w to i żyje tym, i jest prawdziwy, przeklada to na życie to nie dziwie sie wcale że można miec akcje z innymi ludzmi nieważne czy to deathmetalowcy heh uogólniając, czy nawet fani/fanatycy bm.

Black metal rozp...
i jest bezkompromisowy
_________________
Jesteście tylko broniącymi sie zwierzętami (...) Życie to wojna a wojna to życie. Wolność nie może istnieć.
 
Granattt 
pyta leśna


Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 2
  Wysłany: 2007-12-03, 01:26   

tomash napisał/a:
A fani Nightwish to już wogóle prawdziwe zwierzęta :P
SIC!


Sam jestem fanem Nightwish i nieraz chodzę po mieście w ich koszulkach/bluzach i musiałem za to odpokutować , Bo dresa/skina nie interesuje jaki to zespół tylko " Fajnie Metal bydzie sie z kim ciulać "

Miałem również kilka przygód z (Z reguły 15-16 letnimi) wielkim "Tró" ( błąd celowy ) którzy se myślą Nightwish-owiec - pacyfista i pozer i bóg wie co więc CHODZMY MU NA CIULAć !!! Ale zwykle mają pecha bo akurat tego osobnika (mnie) dresy nauczyły jak sie bić i mają nie tęgie miny jak wracja do domu :)

Morał - Praktyka czyni mistrza a Metal jak Metal bić sie musi umieć :-) Niezalrznie jakiego gatunku.
 
Desolation 
pyta leśna


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 13
Wysłany: 2007-12-03, 01:56   

hahahahahahahhaha


nie moge....
_________________
Jesteście tylko broniącymi sie zwierzętami (...) Życie to wojna a wojna to życie. Wolność nie może istnieć.
 
Kapsel 
krowojebca



Wiek: 34
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 514
Skąd: Toruń
Wysłany: 2007-12-04, 16:05   

Granattt napisał/a:
tomash napisał/a:
A fani Nightwish to już wogóle prawdziwe zwierzęta :P
SIC!


Sam jestem fanem Nightwish i nieraz chodzę po mieście w ich koszulkach/bluzach i musiałem za to odpokutować , Bo dresa/skina nie interesuje jaki to zespół tylko " Fajnie Metal bydzie sie z kim ciulać "

Miałem również kilka przygód z (Z reguły 15-16 letnimi) wielkim "Tró" ( błąd celowy ) którzy se myślą Nightwish-owiec - pacyfista i pozer i bóg wie co więc CHODZMY MU NA CIULAć !!! Ale zwykle mają pecha bo akurat tego osobnika (mnie) dresy nauczyły jak sie bić i mają nie tęgie miny jak wracja do domu :)

Morał - Praktyka czyni mistrza a Metal jak Metal bić sie musi umieć :-) Niezalrznie jakiego gatunku.


Hahaha! Coś pięknego. Jeszcze ten morał haha

[ Dodano: 2007-12-04, 16:08 ]
na ciulać hahahaha
_________________
The Fragile
 
jaqb 
Motherfucker
Prawdziwy Chuj



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 1412
Skąd: Yoknapatawpha
Wysłany: 2007-12-04, 17:04   

Kurwa, zaczynam zalowac, ze mi nikt nigdy nie chcial "na ciulac" :(
_________________
i never sleep, cause sleep is the cousin of death
 
Vat_commando 
srokojebca



Wiek: 33
Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 71
Wysłany: 2007-12-05, 15:11   

jaqb napisał/a:
Kurwa, zaczynam zalowac, ze mi nikt nigdy nie chcial "na ciulac" :(


zalowac kasy na dentyste?:D To i tak najlepsze byla akcja pod klubem rockowym gdzie koles wyskoczyl z gazem piprzowym jak zaczol machac na lewo i prawo a potem szybko zaczol uciekac:>
_________________
Lekcja używania forum cz.1
Lekcja używania forum cz.2
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone