Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Lost Soul
Autor Wiadomość
aras-distres 
pyta leśna



Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 35
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2007-10-17, 20:17   Lost Soul

Dla mnie najlepsza kapela death metalowa pod względem technicznym no i muzycznym w Polsce. Wszystkie płyty zabijają. Ciężar każdego utworu i zajebiste solówki Jacka Greckiego wgniatają w glebe. Na drugiej płycie "Ubermensch. Death of God" kapela zdecydowała sie uzyc klawiszy do kazdego utworu co raczej rzadko sie zdarza w kapelach death metalowych ale krótko mówiac wyszło zajebiscie. Niestety nie wiem dlaczego kapela sie rozpadła. Udało mi sie tylko raz uczestniczyc w ich gigu. Rozjebali!!!!
_________________
www.myspace.com/distres666
www.distres.com
 
glen 
jebak leśny



Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 214
Skąd: małopolska
Wysłany: 2007-10-20, 07:37   

kurwancko nie wiedziałem ze się rozpadli,również dla mnie super kapela ,płyta o której wspominasz miażdży totalnie
 
aras-distres 
pyta leśna



Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 35
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2007-10-21, 20:30   

Nareszcie ktos sie pozytywnie wypowiada o Lost Soul! Dzieki! Ta kapela wiele dla mnie znaczy! Nie wiem dlaczego niektorzy nie doceniaja Lost Soul?!
_________________
www.myspace.com/distres666
www.distres.com
 
calm 
pyta leśna


Wiek: 40
Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 31
Wysłany: 2008-01-05, 00:10   

Wiesz co kiedy wyszedł "Scream of the Mourning Star" po prostu znalazłem się na kolanach bo płytka była, jest i będzie zawsze droga memu kamiennemu sercu :) myślałem sobie kurde ta kapela to objawienie nawet tak prężna wytwórnia jaką jest Relapse zainteresowała się Lost Soule'm, ale później niestety było (moim zdaniem oczywiście) już tylko gorzej .... choć muszę przyznać, że Jacek Grecki pozostał świetnym gitarzystą i jego partie solowe bez względu na płytę są po prostu kapitalne! :)
_________________
Ino śmiech pozostał.
 
elviElViedor 
Motherfucker
Elvis



Wiek: 32
Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 1753
Skąd: Solec
Wysłany: 2008-05-01, 11:10   

Z Lost Soul znam tylko... Chwila... Chaostream.
Porządne napierdalanie, ale niewiele więcej. Mnie to nie rusza. Może zmieniłbym zdanie, gdybym posłuchał wcześniejszych płyt, ale Chaostream mnie do tego nie zachęcił.
 
aras-distres 
pyta leśna



Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 35
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2010-05-17, 19:44   

A co sądzicie o "Immerse In Infinity"?? Dla mnie jeszcze lepsza od poprzedników! Powrót w świetnym stylu. Koncert na trasie z Rotting Christ powalił na kolana tym bardziej, że zagrali nawet kawałek z "Superior Ignotum"
_________________
www.myspace.com/distres666
www.distres.com
 
Niszczuk 
jeżojebca
demigod



Wiek: 32
Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 979
Skąd: z Hangaru 18
Wysłany: 2010-05-18, 12:00   

kosmiczna płyta, była w moim top10 ubiegłego roku. kawał solidnej rozpierduchy :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone