Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: LadySatan
2006-10-21, 09:49
Iced Earth
Autor Wiadomość
progger 
Motherfucker



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 1477
Skąd: Ladeshut/Breslau
Wysłany: 2006-07-22, 18:14   

Jak dla mnie zawsze druga heavy metalowa liga :? Ale z drugiej stona dla mnei pierwsza liga będzie liczyc zew cztery zespoły i wszystkie będą nazywać się Iron Maiden :P

Ale próbowałem słuchałem ze dwóch albumów i nie znalazłem w ich muzyce nic ciekawego grają jak nieudana poróba Iron Maiden tylko że gorzej :P Podoba mi się "Melancholy" i... koniec.
_________________
http://www.last.fm/user/tomash33/ <- Przyznaj ze nie masz tak dobrego gustu Gość 8)
 
 
Heist
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-24, 12:30   

Borlow oficjalnie odszedł, bo chciał zająć się prawem. Myślałem, że chodzi może o studia jekieś, ale gośc został hmm krawężnikiem? W każdym razie jak ktoś dobrze poszuka to może znaleźć jego policyjne zdjęcia.
Moim zdaniem prawdopodobne jest jednak, że po prostu wywalił go Shaffer, który pod tym względem jest chyba podobny do Dava Mustaina. Obecnie w IE pozostał chyba tylko on sam.

Polecam płyty Something Wicked This Way Comes, Dark Saga, Burnt Offerings
 
Requiem 
srokojebca


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 108
Wysłany: 2006-08-31, 01:39   

Niejest zły ten bend,jednak ja wole inne,ale coż mam dwie ulubione piosenki iced earth ... melancholy(kocham to,mogle sluchac godzinami) i właśnie z plytki horror show dracule .. tak wogle podoba mi sie ten wokal.
 
Merin 
srokojebca



Wiek: 35
Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 50
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-08-31, 10:09   

Oceniac iced earth przez pryzmat TGB i HS to smiech na sali. Najgorsze plyty tej zacnej kapeli... Odrzucili thrashowe korzenie, bezkompromisowe granie i poszli w melodyjki... Schaffer jest juz za stary, zeby nap***dalac jak za mlodu. Najlepsza plytka to oczywiscie Burnt Offerings, zaraz po niej Night Of The Stormrider, a zaraz za nia swietna Dark Saga.

Pierwszy zespol metalowy, ktory pokochalem, zespol, ktory sciagnal mnie na droge ciezkiego grania. Geniusz, choc teraz coraz mniej w nich wierze, mimo, ze w tym roku ma wyjsc nowa plyta na koncepcie zawartym w SWTWC...

[ Dodano: 2006-08-31, 10:11 ]
Heist napisał/a:
Borlow oficjalnie odszedł, bo chciał zająć się prawem. Myślałem, że chodzi może o studia jekieś, ale gośc został hmm krawężnikiem? W każdym razie jak ktoś dobrze poszuka to może znaleźć jego policyjne zdjęcia.
Moim zdaniem prawdopodobne jest jednak, że po prostu wywalił go Shaffer, który pod tym względem jest chyba podobny do Dava Mustaina. Obecnie w IE pozostał chyba tylko on sam.

Polecam płyty Something Wicked This Way Comes, Dark Saga, Burnt Offerings


Barlow faktycznie zostal policjantem. Poczul chec pomocy ludziom po atakach 11 wrzesnia, a Schaffer prosil go, zeby zostal, nawet, kiedy Barlow juz odszedl. Schaffer to typ czlowieka, ktory zna sie na promocji, dlatego jak tylko Tim Owens wszedl do iced eart, to Jon zaczal jezdzic po Barlowie, ze nie umial spiewac, a ze Tim to najlepszy wokalista swiata ;)
_________________
Swallow this!
 
 
unchained 
jeżojebca
College Prophet



Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1090
Skąd: warszawa
Wysłany: 2006-09-01, 19:34   

Merin napisał/a:
Oceniac iced earth przez pryzmat TGB i HS to smiech na sali. Najgorsze plyty tej zacnej kapeli... Odrzucili thrashowe korzenie, bezkompromisowe granie i poszli w melodyjki... Schaffer jest juz za stary, zeby nap***dalac jak za mlodu. Najlepsza plytka to oczywiscie Burnt Offerings, zaraz po niej Night Of The Stormrider, a zaraz za nia swietna Dark Saga.


a ten jaki wyprany... i tak wszyscy wiedza ze jak nikt nie patrzy to placzesz w poduszke przy "a question of heaven" ;)... hs niejest zly... tgb jest kontrowersyjny glownie ze wzgledu na zmiane za mikrofonem... starsi icedzi byli jak dla mnie nurzacy... moj prywatny ranking: 1) swtwc 2)bo 3)hs/tds... no i jeden z lepszych krazkow z coverami jaki slyszalem tttg... covery blue oyster cult fenomenalne...
_________________
Gonna get drunk don't you have no fear
I want one bourbon, one scotch and one beer
 
 
Merin 
srokojebca



Wiek: 35
Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 50
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-09-01, 20:26   

A ty kto, ze wiesz, ze placze przy AQOH ;) ?

Mnie nie nuza, sa zajebisci.
_________________
Swallow this!
 
 
unchained 
jeżojebca
College Prophet



Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1090
Skąd: warszawa
Wysłany: 2006-09-01, 20:32   

Merin napisał/a:
A ty kto, ze wiesz, ze placze przy AQOH ;) ?

Mnie nie nuza, sa zajebisci.


a kto moze takie rzeczy wiedziec? nikt inny tylko twoja stara ;)
_________________
Gonna get drunk don't you have no fear
I want one bourbon, one scotch and one beer
 
 
Merin 
srokojebca



Wiek: 35
Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 50
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-09-01, 23:44   

Stranger? ;)
_________________
Swallow this!
 
 
newborn K.I.N.G 
srokojebca



Wiek: 40
Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 54
Skąd: takie pytanie? :)
Wysłany: 2006-12-23, 21:39   

progger napisał/a:
słuchałem ze dwóch albumów i nie znalazłem w ich muzyce nic ciekawego grają jak nieudana poróba Iron Maiden tylko że gorzej :P


"nieudana poróba Iron Maiden tylko że gorzej" - brzmi jak masło maślane :D
Ostatnio zmieniony przez Gabriell 2006-12-24, 00:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
Thrash
srokojebca
Prześmiewca Głupoty



Dołączył: 21 Gru 2006
Posty: 199
Wysłany: 2006-12-23, 21:40   

a gdzie Iced Eath jest podobne do IM ????? może my innych kapel słuchamy ?
 
IAmTheBlackShip 
pyta leśna



Wiek: 56
Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 19
Wysłany: 2006-12-24, 10:22   

Nudzi mnie ten band... <ziewa>
 
newborn K.I.N.G 
srokojebca



Wiek: 40
Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 54
Skąd: takie pytanie? :)
Wysłany: 2006-12-24, 10:38   

IAmTheBlackShip napisał/a:
Nudzi mnie ten band... <ziewa>

a jego muzyka?
Też Cie nudzi?
 
IAmTheBlackShip 
pyta leśna



Wiek: 56
Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 19
Wysłany: 2006-12-24, 10:56   

newborn K.I.N.G napisał/a:
IAmTheBlackShip napisał/a:
Nudzi mnie ten band... <ziewa>

a jego muzyka?
Też Cie nudzi?


Przede wszystkim.
 
Moira 
srokojebca



Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 91
Skąd: Vroengard
Wysłany: 2006-12-25, 15:16   

a ja tam jakoś Iced`ów nie potrafie krytykować, dobrze mi sie ten band kojarzy i juz... ale zeby jakos namiętnie słuchać ich to raczej nie, mam ulubione piosenki i na tym sie kończy
_________________
"Poznać Go, znaczy nie poznać wcale. Ci którzy Go znają najlepiej, Twierdzą że jest niepoznawalny, ci zaś, którzy o Nim nic nie wiedzą, utrzymują, iż posiadają pełną Jego znajomość."
 
 
Rattlehead 
srokojebca


Wiek: 35
Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 55
Skąd: Krk
Wysłany: 2006-12-29, 19:36   

.
Ostatnio zmieniony przez Rattlehead 2009-10-18, 22:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone