Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Naukowcy opracują najlepsze teksty na randki
Autor Wiadomość
hitchcock
[Usunięty]

  Wysłany: 2006-04-21, 07:46   Naukowcy opracują najlepsze teksty na randki

Naukowcy brytyjscy zamierzają zająć się poszukiwaniem odpowiednich tekstów, dzięki którym da się najskuteczniej poderwać wymarzoną osobę.


Psychologowie z uniwersytetu w Hertfordshire przeanalizują materiał ze 100 tzw. „szybkich randek”, aby ustalić, jakie tematy rozmowy pozwalają najlepiej poznać osobowość potencjalnego partnera.

W badaniach zostaną uwzględnione również wyniki eksperymentu, w którym badani są proszeni o dopasowanie do przykładowego mężczyzny najlepszej z czterech potencjalnych partnerek i analogicznie w przypadku kobiet.
/WENN/


Czy to ma sens? Jak tak dalej pójdzie to niedługo będziemy mieli instrukcję postępowania na randce, w szkole i kto wie jeszcze gdzie...
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-04-21, 10:04   

Że też oni nie mają się czym zajmować... A i tak nie poznają nalepszych sposobów na poderwanie dziewczyny, bo wszystkie je znam tylko ja i strzegę tej tajemnej wiedzy jak oka w głowie :D Nawet gdyby mnie porwali i łamali kołem, to i tak nie powiem... ;)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2006-04-21, 13:22   Re: Naukowcy opracują najlepsze teksty na randki

hitchcock napisał/a:

Czy to ma sens? Jak tak dalej pójdzie to niedługo będziemy mieli instrukcję postępowania na randce, w szkole i kto wie jeszcze gdzie...


Życie jest jak kiepska gra komputerowa - nikt nie napisał jeszcze kompletnej solucji :)
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-04-21, 13:24   Re: Naukowcy opracują najlepsze teksty na randki

Ceandric napisał/a:
hitchcock napisał/a:

Czy to ma sens? Jak tak dalej pójdzie to niedługo będziemy mieli instrukcję postępowania na randce, w szkole i kto wie jeszcze gdzie...


Życie jest jak kiepska gra komputerowa - nikt nie napisał jeszcze kompletnej solucji :)


Brak solucji cechuje właśnie dobrą grę :). Tyle że trudną... :)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Thevilkris 
krowojebca
forgotten silence



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 581
Skąd: z zaświatów
Wysłany: 2006-04-21, 14:46   

zawsze jest solution ... reset (taki czy owaki ale zawsze jest ) :P
_________________
In my left halfbrain there's nothing left, in my right halfbrain there's nothing right
 
hitchcock
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-21, 15:01   

Thevilkris napisał/a:
zawsze jest solution ... reset (taki czy owaki ale zawsze jest ) :P


Z tą różnicą że w życiu nie ma czegoś takiego jak reboot :>
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-04-21, 20:09   

No właśnie... Save/Load game też nie ma :(
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
progger 
Motherfucker



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 1477
Skąd: Ladeshut/Breslau
Wysłany: 2006-04-21, 21:08   

Cheatów też niestety też.

A co do najlepszych tekstów to wiadomo wystarzczy rzucić na powitanie: "Fajna z ciebie dupa z ryja" a potem "Ruchasz się czy trzeba z tobą chodzić" i potem już wiemy czy mamy szansę u przedstawicielki przeciwnej płci czy nie :razz:
_________________
http://www.last.fm/user/tomash33/ <- Przyznaj ze nie masz tak dobrego gustu Gość 8)
 
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-04-21, 21:21   

Pan Progger jak rozumiem nadal samotny...?? :D:D:D
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-04-21, 21:38   

oj panowie, panowie, a raczej panie progger, lekko szowinizmem tu zalatuje...i nie jest to wcale śmieszne, bo słyszę (zupełnie przypadkowo) rozmowy gimnazjalistów i licealistów...uszy więdną po prostu, a najbardziej jednak niepokoi mnie brak jakiejkolwiek godności u młodych kobiet, że tak powiem klejących się do facetów i włażących im na kolana, grzebiących niemal w rozporkach. Nie mogę takiego postępowania zrozumieć i jakoś tego typu "podrywy" do mnie nie przemawiają. Ostatnio zaś mówi się dużo o tym, że mężczyźni porzucają kobiety, zostawiając je często z brzuchem, ale jak kobiety mogą być szanowane skoro się same nie szanują? Ja za taki tekst, panie progger, strzeliłabym typa prosto w pysk.
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-04-21, 21:51   

lilith napisał/a:
oj panowie, panowie, a raczej panie progger, lekko szowinizmem tu zalatuje...i nie jest to wcale śmieszne, bo słyszę (zupełnie przypadkowo) rozmowy gimnazjalistów i licealistów...uszy więdną po prostu, a najbardziej jednak niepokoi mnie brak jakiejkolwiek godności u młodych kobiet, że tak powiem klejących się do facetów i włażących im na kolana, grzebiących niemal w rozporkach. Nie mogę takiego postępowania zrozumieć i jakoś tego typu "podrywy" do mnie nie przemawiają. Ostatnio zaś mówi się dużo o tym, że mężczyźni porzucają kobiety, zostawiając je często z brzuchem, ale jak kobiety mogą być szanowane skoro się same nie szanują? Ja za taki tekst, panie progger, strzeliłabym typa prosto w pysk.


Ano właśnie :(. Sytuacja przestała być zabawna, to co się dzieje z młodymi kobietami to naprawdę jest dotkliwie szokujące. Trafiłaś Lil w sedno. Ja też nie potrafię zrozumieć, dlaczego kobiety tak przestały się szanować? Gdy widzę i słyszę ładną, młodą dziewczynę, która mięchem rzuca jak pan Zdzisio z osiedlowego rzeźnika to po prostu wstydzę się za nią :(. Albo gdy fajna młoda dziewczyna, zadbana, elegancka, prowadza się z jakimś drętwym, nieuczesanym, pośrupanym, patrzącym spode łba tępym typem idącym z krokiem między kolanami i uwieszającym się na niej, to aż mi smutno i żal :(. Drogie panie, dlaczego?? Dlaczego dziewczynom imponuje teraz, jak "kolo" pochwali się nożykiem sprężynowym z bazarku, albo tym, że napuka młodszego i połamie mu okulary, albo zbluzga sąsiadkę?? To jest niepojęte.

Na koniec wykrzesam z siebie odrobinę męskiej solidarności, aby stanąć w obronie kolegi Proggera. Mam nadzieję że on tylko tak żartował i nie mówił serio, czerpiąc z własnych doświadczeń... :)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
Ostatnio zmieniony przez Niegłupi Jaś 2006-04-21, 22:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
progger 
Motherfucker



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 1477
Skąd: Ladeshut/Breslau
Wysłany: 2006-04-21, 21:55   

pewnie, że żartowałem. dziwię się że mogliście myśleć inaczej :???: Tam na końcu posta jest taki człowieczek z wystawionym języczkiem. Myślałem że to wystarczy żeby wyazić że sobie jaja robię z podrywów ajkie teraz stosują gentlemani z gimnazjum
_________________
http://www.last.fm/user/tomash33/ <- Przyznaj ze nie masz tak dobrego gustu Gość 8)
 
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-04-21, 21:59   

Trza jeszcze było dać mrugacza ;), bo on łagodzi obyczaje :). Dobra już, wiemy że nie jesteś szowinistą :)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-04-21, 21:59   

heh, nie mam żalu do Ciebie, progger, teksty które podałeś za przykłady gdzieś już mi się o uszy obiły. Ale faktem jest, że co głupsze stworzenia płci pięknej dałyby się na nie nabrać.
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
progger 
Motherfucker



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 1477
Skąd: Ladeshut/Breslau
Wysłany: 2006-04-22, 12:29   

Jak dziewczyna zachowuje sie jak szmata niech nie ma pretensji, że się ją tak traktuje. Wszystko zależy od niej. Ale gwarantuję że jakby jakiś mój znajomy odezwał się tak do dziewczyny na serio to bym go w mordę szczelił.

A z tych tekstów mieliśmy niezły ubaw z kumplami
_________________
http://www.last.fm/user/tomash33/ <- Przyznaj ze nie masz tak dobrego gustu Gość 8)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone