Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
zwierzęce fanaberie
Autor Wiadomość
qwerty 
kucojebca



Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 349
Wysłany: 2008-01-22, 21:51   zwierzęce fanaberie

Zakładam ten temat bo chciałem zapytać jakie były, są wasze największe marzenia związane z posiadaniem zwierzaka? Ja po prostu mam dziką ochotę kupić sobie mysz, mimo, że pewnie matka by mnie wywaliła razem z tą myszką z domu... No ale nie wiem nie wiem, jak mi nie przejdzie to będę musiał poczynić inwestycję wysokości 6pln i się cieszyć pociesznym, radosnym gryzoniem...
 
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2008-01-22, 22:13   

ja chcę szynszyla 8)
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Dauntless 
kucojebca
We Are The Borg!



Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 374
Skąd: Thorn
Wysłany: 2008-01-23, 03:15   

Ja sobie w najbliższych latach zaserwuję jakąś jaszczurę. Siakiś legwan wielki, czy cuś. Waran niestety się nie zmieści w mieszkaniu, a chciałbym takiego tuptusia :D. Chyba, że się wyprowadzę do Norwegii, wtedy sobie oswoję wilka. I nie chodzi o owczarka niemieckiego. Taki prawdziwy wilk marki wilk :P.
_________________
We are The Borg, lower your shields and surrender your ships. Your biological and technological distinctiveness will be added to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile.
 
 
unchained 
jeżojebca
College Prophet



Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1090
Skąd: warszawa
Wysłany: 2008-01-23, 12:14   

sa gatunki mniejszych waranow. waran karlowaty nie przekracza 30 cm. swojego czasu przez moj dom przewinelo sie troche egzotycznej fauny. oczywiscie zaden hardkor... steve irwin ze mnie zaden ;) jezeli chodzi o fanaberie niezrealizowane to zawsze chcialem miec jakiegos fajnego kraba :)
_________________
Gonna get drunk don't you have no fear
I want one bourbon, one scotch and one beer
 
 
Arges 
kucojebca



Wiek: 35
Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 301
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-01-23, 13:22   

Legwan? Jeśli już, to jakiś mały gatunek, aby nie zielony - skubaniec rośnie duży, wpieprza dużo sałaty czy innych warzywniaków, a ogonem może ciąć skórę jak batem (a od tego mamy przecież Lejdi 8) ).

Swego czasu miałem chomika, potem myszoskoczki, potem rybki + raka (wpieprzał mi gupiki), teraz mam miauczącą pannicę w postaci Tośki :]
Hodowałem też krajowe gatunki pająków - nazw wam nie będę podawał, bo i tak nie zapamiętacie, a miałem tego sporo.

Miałem muchołówkę (chodzi mi o roślinę, nie ptaka) - trzymałem ją w wypełnionym do 1/3 ziemią akwarium po rybkach, dookoła rósł mech, łaziły sobie dżdżownice, krocionogi i stonogi. Czyli przyjemne bagienko i całkiem fajna sprawa :]

Myślałem nad kupnem egzotycznego gatunku krocionoga, bo raczej łatwo takiego utrzymać. Jak może niektórzy wiedzą, zagrożony krocionóg wydziela z boków ciała ciecz obronną zawierającą m.in. cyjanowodór - nasz polski to pikuś, bo rośnie 5-6 cm max, ale taki 15-20 cm jak nakicha tym cyjanowodorem, to dupa :] A wiadomo, że on nie odróżni mnie raczej od powiedzmy głodnej surykatki.

Hoho, ale się napisałem, za cały tydzień :-)
 
 
joan11 
jebak leśny



Wiek: 33
Dołączyła: 26 Lip 2007
Posty: 262
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-01-23, 16:09   

Mi wystarcza moja kochana kotka Sisi :D ogólnie nie przepadam za zwierzętami (bywa..:P) ale kotki kocham :D ;*
_________________
"...A może świat to wieczny mord...?
... Marzenia swe maluje krwią... "
 
 
qwerty 
kucojebca



Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 349
Wysłany: 2008-01-23, 16:10   

chcicy na gryzacza ciąg dalszy, dziś widziałem takie przyjemne terrarium które byłoby miłym mieskzankiem dla mysza, albo jakiego pajęczaka, maybe skorbion, no i żółwiczek jaki słodki, no foking chciałbym. Może mi ktoś z urzytkownikó może powiedzieć coś o hodowi żółwików? Co mogą jeść itp, czy dużo z nimi problemów, no i te myszki choerne, jak to z nimi jest, wie ktos z autopsji?
 
 
joan11 
jebak leśny



Wiek: 33
Dołączyła: 26 Lip 2007
Posty: 262
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-01-23, 16:21   

Jesli chodzi o zółwie to moje jedyne doświadczenie z tymi zwierzatkami ogranicza się do karmienia ich w szkole (kiedys dostałam nakaz od biologicy abym nakarmiła żółwie :D) jakas taka specjalna karma, troche tego wsypałam i nara. Nawet nie wiem, czy dobrze :P
Przyjemne terrarium na pajęczaka? Brrrrr!!! Na samą myśl o pająkach mam gęsią skórkę! NIENAWIDZE, NIENAWIDZE, NIENAWIDZE. Zaraz po klaustrofobii moja największa fobia.
Fuj ;/
_________________
"...A może świat to wieczny mord...?
... Marzenia swe maluje krwią... "
 
 
qwerty 
kucojebca



Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 349
Wysłany: 2008-01-23, 16:22   

Ja uwielbiam... W ogóle bardzo lubię zwierzęta, a ostatnio to myszy i jaszczurki są moimi ulubieńcami, i żółwiki.
 
 
unchained 
jeżojebca
College Prophet



Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1090
Skąd: warszawa
Wysłany: 2008-01-23, 17:03   

no wiec jesli idzie o zolwie to zalezy jakie. mialem 2 wodne czerwonolice to wpierdalaly wszystko :)... zaczalem je hodowac jak mialy mniejwiecej 3-4 cm. wtedy sie bawilem w jakies karmy itp... potem podrosly i zjadly wszystkie rybki w akwarium :) zasadniczo od tego momentu jadly wszystko. surowe mieso, warzywa, owoce, rybki. w akwarium zostaly same kamienie i zwir. to co sie dalo zostalo pochloniete :)

a myszki? no coz... glupie toto. ktorko zyje. szybko sie mnozy. latwo umiera. w sam raz na karme. juz lepiej kup sobie szczura.
_________________
Gonna get drunk don't you have no fear
I want one bourbon, one scotch and one beer
 
 
miRas 
srokojebca



Wiek: 35
Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 92
Skąd: Poland
Wysłany: 2008-01-23, 17:22   

ja miałem trzy chomiki a teraz planuje sobie zakupić żółwia londowego
_________________
http://www.lastfm.pl/user/Mirusiek/
 
 
qwerty 
kucojebca



Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 349
Wysłany: 2008-01-23, 18:04   

Szczura to by mi pewnie ojciec wywalił, jesli już to praktycznie tylko chomik. Ale to zależy czy smierdzi to to...
bo miałem świniaka morskiego kiedyś i był to mały problem...
 
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2008-01-25, 10:44   

miRas napisał/a:
ja miałem trzy chomiki a teraz planuje sobie zakupić żółwia londowego


Takiego z Londynu? :P

Ja zawsze chciałem mieć szczura. Ale niestety mam już kota, który jakoś nie chce zdechnąć ;)
Fajnie by było mieć jeszcze jakąś gadającą papugę, albo gwarka.
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
Niszczuk 
jeżojebca
demigod



Wiek: 32
Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 979
Skąd: z Hangaru 18
Wysłany: 2008-01-25, 16:38   

co Ty Cean, czytać nie umiesz? londowy, nie londyński... Lond to pewnie jakaś wyspa brytyjska... :|




;)
 
 
unchained 
jeżojebca
College Prophet



Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1090
Skąd: warszawa
Wysłany: 2008-01-25, 17:07   

http://www.thefreedictionary.com/lond

:)
_________________
Gonna get drunk don't you have no fear
I want one bourbon, one scotch and one beer
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone