Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
hip hop
Autor Wiadomość
dan88 
pyta leśna



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 26
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-04-07, 19:32   

Ja osobiście metalu jakoś nie wywyższam, po prostu zajmuje najwięcej miejsca w moim serduchu. :) Rap również się przewija w moich listach odtwarzania, ale to też zależy od dnia, nastroju etc. Zgadzam się, że dobry hh nie jest zły, daje radę, zwłaszcza wspomniany wyżej fantastyczny K44, poza tym lubię 2Paca, Jedi Mind Tricks niektóre, RJD2, a reszta to pojedyncze kawałki różnych wykonawców. Inna sprawa, że czasem można zrobić sobie małą przerwę od metalu, by po np. paru dniach wrócić i czerpać ze słuchania go więcej satysfakcji.
 
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2008-04-09, 00:42   

Ja tam hip hopu nie lubię, za wyjątkiem może Eminema, nie potrafię go nawet słuchać. Nie przemawia do mnie ta muzyka, potrafiłem się przekonać do wielu rzeczy ale do hh nie umiem. Tak chwalony przez kolegów Dalek czy DJ Shadow też nie zrobili na mnie wrażenia.
_________________
Last.fm
 
 
unchained 
jeżojebca
College Prophet



Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1090
Skąd: warszawa
Wysłany: 2008-04-09, 12:02   

Nagły atak spawacza był niezły :P. Generalnie hh nie słucham. Nie gardzę nim, nie opluwam, nie skręca mnie jak go słyszę. Po prostu mnie nie interesuje. Sporo z wymienionych wyżej kapel (czy squadów czy jak oni sie cholera nazywają ;) ) kiedyśtam gdzieśtam słyszałem, ale nigdy nie zainteresowało mnie to na tyle żeby bliżej się z tym zapoznać.

A tak btw to piosenka hej suczki jest zajebista i kto się jej czepia ten pedał ;)
_________________
Gonna get drunk don't you have no fear
I want one bourbon, one scotch and one beer
 
 
elviElViedor 
Motherfucker
Elvis



Wiek: 32
Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 1753
Skąd: Solec
Wysłany: 2008-04-09, 13:29   

unchained napisał/a:
Nagły atak spawacza był niezły :P.


Tja, szczególnioe nagrywany wspólnie z Peją 'AntyLeroy'.
Szczyt...
 
clark_nova 
pyta leśna


Wiek: 40
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 49
Skąd: Białka/Kraków
Wysłany: 2008-04-19, 12:41   

doobryyy temat:)

Z polskich polecam:
jak każdy Paktofonikę, Kaliber 44, Fisza,
do tego jeszcze wrocławski Kanał Audytywny, Bassisters Orchestra, Cisza i Spokój oraz gościa o ksywie Łona.

From abroad:
Dalek, Wu-Tang Clan (szczególnie GZA), Gravediggaz, Dizzee Rascal, Cannibal Ox, Antipop Consortium, Dj Krush,

doobryyy temat:)

[ Dodano: 2008-04-19, 14:21 ]
i jeszcze to ---> General Patton vs. The X-Ecutioners
 
jaqb 
Motherfucker
Prawdziwy Chuj



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 1412
Skąd: Yoknapatawpha
Wysłany: 2008-04-28, 19:55   

Ostatnio wałkuję klasyczną Straight Outta Compton kozaków z N.W.A.(Niggaz With Attitude jakby ktoś nie wiedział ;) ). Słuchając tego albumu łatwo można zrozumieć fenomen takiej muzyki, maksymalne uproszczenie formy w połączenieu z radykalizacją przekazu, wyskakuje banda wkurwionych Murzynów i napierdala o życiu w getcie, to musiała być prawdziwa bomba na przełomie lat 80. i 90.
_________________
i never sleep, cause sleep is the cousin of death
 
clark_nova 
pyta leśna


Wiek: 40
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 49
Skąd: Białka/Kraków
Wysłany: 2008-05-01, 02:45   

to z "klasycznych" zarzuć sobie jeszcze --> Public Enemy - It Takes a Nation of Millions to Hold Us Back, płyta przez wielu uważana za najważniejszą i najbardziej wpływową pozycje hip-hopową jaka powstała - choć ja sie z tym nie do końca zgadzam- ale i tak poziom, tematyka i rok produkcji (1988) szokuje! (dziś jest w cholerę składów, które nigdy w życiu nie osiągną tego poziomu)

[ Dodano: 2008-05-01, 02:46 ]
to z "klasycznych" zarzuć sobie jeszcze --> Public Enemy - It Takes a Nation of Millions to Hold Us Back, płyta przez wielu uważana za najważniejszą i najbardziej wpływową pozycje hip-hopową jaka powstała - choć ja sie z tym nie do końca zgadzam- ale i tak poziom, tematyka i rok produkcji (1988) szokuje! (dziś jest w cholerę składów, które nigdy w życiu nie osiągną tego poziomu)

[ Dodano: 2008-05-01, 02:47 ]

[ Dodano: 2008-05-01, 02:48 ]
sie mi 2 razy wkleiło ze względu na alkohol i średnio-późną porę
_________________
To nie ważne, czy Ojczyzna mi się podoba, czy nie. Z duszy jej sobie nie wyrwę...
 
elviElViedor 
Motherfucker
Elvis



Wiek: 32
Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 1753
Skąd: Solec
Wysłany: 2008-05-23, 18:38   

Peja & Leroy & Tede --> nie cierpię

I pomyśleć że Tede razem z Numerem Raz (porządny gość) tworzył Warszafski Deszcz...
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2008-06-24, 22:51   

Dobry hip-hop istnieje ale jest on zepchnięty na bok przez gówniane gówno tworzone przez bandę zasmarkanych hipokrytów piejących o tym jak oni bardzo wierzą w Boga,jacy to oni nie są moralni by zaraz potem dodać jakie to zioło nie jest fajne,jak bardzo trzeba pierdolić policję bo inaczej jest się frajerem i jakimi to oni nie są autorytetami dla smarkaczy którzy w kółko powtarzają ich teksty(nie zmyślam-Sokół w jednym z utworów wręcz się tym szczycił).Polski hip-hop to w większości rzecz śmieszna i żałosna.

Oczywiście są wyjątki.Do tych wyjątków należy chyba obecnie najlepszy polski raper-Jimson.No i jeszcze Łona jest dobry i Fisz(chociaż to taki nietypowy typ).


http://pl.youtube.com/watch?v=E4SLycJQKPo -tutaj mamy diss w którym Jimson zrównał z ziemią jednego z polskich chłopczyków-gangsterków.

A Pokahontaz lubicie?Dla mnie Fokus(szczególnie solowe kawałki)to mistrzostwo.
Ostatnio zmieniony przez Powerage 2008-06-26, 12:49, w całości zmieniany 2 razy  
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2008-06-24, 23:06   

Mam nadzieję, że to są sample :P

Ja się do hip hopu nigdy nie przekonam. Nie lubię, nie słucham.
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2008-06-24, 23:32   

Ja słucham hip-hopu w szare dni... szara rzeczywistość,brak perspektyw na przyszłość,walka o lepsze jutro... wychodzę wtedy na ulice,zakładam kaptur na głowę,kiwam sobie głową i przechodząc koło sąsiada,nawet nie mówię mu -dzień dobry- na znak protestu przeciwko statystom których tak nie lubią rapery z Warszawy.Nie wiem dokładnie co to te statysty ale to pewnie moje sąsiady.Przemierzam przemoknięte ulice szepcząc pod nosem,że jeszcze będzie czas by odpoczywać... na razie muszę zdążyć na drugą część genialnego -Karate Kid-.Nie mogę się spóżnić.Będziemy oglądać u ziomka... YOO! :wink:

A tak na poważnie-Ja jakimś wielkim fanem hip-hopu też nie jestem.Słucham ale tylko wyjątki a tak to trzymam się z dala od ema chłopaczków...
 
elviElViedor 
Motherfucker
Elvis



Wiek: 32
Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 1753
Skąd: Solec
Wysłany: 2008-06-25, 23:21   

Power, Pokahontas to są zlewki po Paktofonice :wink:
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2008-06-29, 20:42   

http://pl.youtube.com/watch?v=s1mVKl-A7Jc

Co za wyszukane rymy i co za przesłanie :mrgreen:

-Chcę jakiegoś mielonego zjeść,na każdym kroku tylko chiński kebab ale mleczny bar jest-

Buahahahaha :mrgreen:
 
bobekk 
srokojebca


Wiek: 33
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 59
Skąd: stalowa wola
Wysłany: 2008-06-29, 20:53   

http://pl.youtube.com/watch?v=3dNmqvaziQc


Ugryź suchara :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
http://www.lastfm.pl/user/Wiesiek666/
 
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2008-06-29, 20:57   

W sumie jedno i drugie na tym samym poziomie tylko,że to drugie różni się tym,że nie było robione na serio :wink:

-Od rana czułem,że coś chętnie zjem,może chleba z serem,może szynkę,może dżem-

Buahahahaha! :grin:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone