Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Zajebiste śmieszne wiadomości
Autor Wiadomość
Sarmak 
Motherfucker
Złośliwa Baba Jaga



Wiek: 114
Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 2146
Skąd: Bispegata
Wysłany: 2008-05-20, 21:22   Zajebiste śmieszne wiadomości

jak takowe znajdziecie to dawajcie bo chętnie się pośmiejemy wszyscy, badajcie hehehehe



Zabiła matkę kaczką

Krew niewinnej ofiary była wszędzie: na meblach, na ścianach, na łóżku i pościeli. Ciało Jadwigi P. (73 l.) leżało na podłodze oparte o wersalkę. Twarz staruszki była tak zmasakrowana, że ledwo można było ją rozpoznać. Obok łóżka walało się narzędzie bestialskiego mordu - szpitalna kaczka. W drzwiach pokoju stała zbryzgana krwią Elżbieta P. i powtarzała, że matka żyje...

źródło: Fakt


[ Dodano: 2008-05-20, 21:23 ]
Nauczycielka-nieuk zdemaskowana przez rodzica

Przez 20 lat uczyła dzieci bzdur. Dopiero schowany w tornistrze dyktafon ujawnił prawdę o nauczycielce

Cytaty:

Krzysztof Kolumb to słynny polski uczony, który dokonał opływu naszej kuli ziemskiej.

Zawody związane z wodą to kajakarz, nurkowiec i strażak.

W wyrazie szalik jest pięć liter i sześć głosek.

Wieloryb to ryba.

Kuratorom opadły ręce

Takich bzdur uczyła dzieci Irena Z., nauczycielka ze szkoły w Sątopach na Warmii! Co więcej, "dla lepszej koncentracji" kazała im siedzieć w ławkach z rękoma splecionymi na plecach. Teraz po ponad 20 latach pracy i przekazywaniu dzieciom absurdów została wyrzucona ze szkoły. To pierwszy taki przypadek na Warmii i Mazurach.

Nauczycielka prawdopodobnie dalej przekazywałaby dzieciom fałszywe informacje, gdyby nie Edyta Kowalczyk, matka jednej z pierwszoklasistek. Włożyła córce do tornistra dyktafon, który nagrywał treść prowadzonych przez panią Z. lekcji. Zrobiła tak, bo po zachowaniu córki podejrzewała, że na lekcjach dzieje się coś złego.

- Ola jest bardzo radosnym, pełnym życia dzieckiem - tłumaczy Edyta Kowalczyk. - Zawsze bardzo chętnie chodziła do przedszkola. Kiedy poszła do pierwszej klasy, nagle się zmieniła. Stała się zalękniona, smutna, zaczęła nawet symulować choroby, żeby tylko nie pójść rano do szkoły.

Wreszcie wydusiła z siebie, że pani Z. zabroniła opowiadać o tym, co dzieje się na lekcjach.

Edyta Kowalczyk poszukała pomocy w poradni pedagogicznej w Bartoszycach. Opinia specjalistów była jednoznaczna - przyczyny złego stanu psychicznego dziecka leżą w szkole.

- Z opinią psychologa poszłam do dyrektora - opowiada matka siedmiolatki. - Żadnych konkretów nie uzyskałam, za to wkrótce potem w naszym domu pojawiła się pani Z., podobno żeby sprawdzić, czy dziecko ma odpowiednie warunki do nauki.

Zdesperowana matka, nic nie mówiąc córce, przez kilka tygodni wkładała jej do tornistra dyktafon. Nagrania przekazała dyrektorowi szkoły i kuratorium oświaty w Olsztynie.

- Ręce nam opadły - mówi olsztyński wicekurator Waldemar Żakowski. - Uznaliśmy, że potrzebne są zdecydowane kroki.

Wśród nagranych wypowiedzi nauczycielki na wicekuratorze szczególne wrażenie zrobił zwrot: "Nie pożyczę ci ołówka, miałam dwa, ale ktoś mi zapie...". Za to w rozmowie z kuratorami zmieniła zdanie w sprawie Kolumba: "Był Amerykaninem albo Anglikiem".

Jak to możliwe, że Irena Z. z takimi brakami w wiedzy uczyła dzieci przez lata? Odpowiedzieć powinien dyrektor szkoły Kazimierz Grygalun, ale jest nieuchwytny. Sprawa stała się głośna, ale nikt z mieszkańców Sątop nie poparł Edyty Kowalczyk.

- Pani Z. to świetna nauczycielka, dzieci dużo jej zawdzięczają - twierdzi inna kobieta. - Ma swoje metody, przynajmniej jest jakaś dyscyplina.

Kilkoro sątopian w obronie nauczycielki pojawiło się nawet w kuratorium w Olsztynie.

- Uważają, że dzieje się jej krzywda, a nie widzą krzywdy własnych dzieci - dziwi się Waldemar Żakowski. - Przecież szkoły nie można traktować jedynie jako miejsca pracy nauczycieli, tu najważniejsze są dzieci.

Edyta Kowalczyk: - W szkole już na początku całej historii ostrzegali mnie, że zostanę z tym wszystkim sama. I zostałam, ale nie cofnę się przed niczym, kiedy ktoś krzywdzi moje dziecko.

W klasie Oli uczy już inna nauczycielka. Mała pyta, jaki dziś dzień, niecierpliwi się, że do szkoły pójdzie dopiero w poniedziałek.


www.gazeta.pl


jedne lepsze od drugich!!
_________________
*************
 
 
Piotrek21 
srokojebca



Dołączył: 23 Mar 2008
Posty: 132
Wysłany: 2008-05-23, 17:12   

http://muzyka.onet.pl/10175,1750770,newsy.html
http://muzyka.onet.pl/10175,1750849,newsy.html

:P
_________________
Last.fm
 
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2008-05-23, 17:24   

Piotrek21 napisał/a:
http://muzyka.onet.pl/10175,1750770,newsy.html
http://muzyka.onet.pl/10175,1750849,newsy.html

:P


O, następny. I co w tym śmiesznego (poza tym że Meta skończyła się na Kill'em All ;))?
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone