Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Sprawa recenzji
Autor Wiadomość
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2008-07-15, 16:23   Sprawa recenzji

Czy można w dziale recenzji,pod tymi wszystkimi literkami,taki dział w którym można by było recenzować wszystko niemetalowe?Wiem,że jest to forum metalowe i główny nacisk kładziecie na metalową muzykę jednak myślę,że taki mały dział na recenzowanie wszystkiego co wybiega poza metalowe schematy,byłby przydatny.Myślę,że nie tylko ja ale też np.Jaqb z chęcią zabrał by się od czasu do czasu do pokazania czegoś innego,ale wartego przesłuchania.
Mam ostatnio dużo ciekawego materiału i z chęcią bym o tym napisał.Nie ograniczajmy się.Chodzi mi tylko o mały dział pod tymi wszystkimi literkami,na samym końcu.

Proszę,pomyślcie nad tym bo to naprawdę nie trzeba wiele.Wystarczy zrobić mały dział(nie trzeba nawet robić tak alfabetycznie tylko po prostu wrzucalibyśmy tam wszystko co inne niż metal a co warto przesłuchać).
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2008-07-15, 17:23   

Dobry pomysł, tym bardziej że sam ostatnio słucham sporo nie metalu, więc byłbym skłonny coś może o tym napisać :). Tak więc popieram, jednakże pod jednym warunkiem- opisywane płyty niemetalowe powinny być tymi, które recenzentowi się naprawdę podobają. Żeby nie było sytuacji że ktoś bierze płytę Blog ileśtam, albo jakiejś Kasi Novej i jedzie ją po całości :). To byłoby bez sensu. Jednak gdy ktoś ma jakąś niemetalową perełkę i chciałby się nią podzielić z innymi, to uważam że powinno to być mile widziane.
I nie wiem czy jest sens robienia osobnej kategorii, zamiast po prostu wrzucać te recki do odpowiednich literek. Ale to już sprawa organizacyjna do przedyskutowania :).
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2008-07-15, 18:49   

Moim zdaniem nie potrzeba robić osobnego działu. Można wrzucać te recki po prostu pod odpowiednie literki.
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone