Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Gardzić skinheadami
Autor Wiadomość
młody prowok 
pyta leśna


Wiek: 35
Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 11
Skąd: Tyle bydła ?
Wysłany: 2006-05-24, 18:21   

Raziel napisał/a:
:


jak mówi stara pieśń :) "Trzeba łysych pokryć papą...."


Dokładnie, Nie chcę mieć nic wspolnego z ta prymitywną kompanią nazioli!!!
_________________
To ze ja wami gardzę a wy sie mnie boicie to jeszcze nie powód żeby sie obrażać nawzajem:-)
 
++necro++
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-27, 15:27   

W moim mieście skini to wymierający gatunek. I dobrze! Popieram mojego przedmówcę!!!!
 
Kasiek 
srokojebca



Wiek: 38
Dołączyła: 09 Maj 2006
Posty: 146
Wysłany: 2006-05-27, 16:21   

tak ogólnie to nie mam nic przeciwko różnym grupom społecznym, toleruję ich bo każdy ma prawo do swojego światopoglądu i wolności słowa ( ale najcześciej odpowiedzialność za to owe wolne słowo mało kto ponosi... :/) czy też stylu bycia...
ale pojawiają się schody w momencie gdy "taka" społeczność reprezentue sobą jedynie destrykcyjność światopoglądową, brak tolerancji i akceptacji innych, itd...
tak więc skinhead skinheadowi równy nie jest... i w sumie można z niektórymi nawet porozmawiać na poziomie :) natomiast często jest sytuacja zupełnie odmienna ... i tu sie robi wielka dupa... bo taki koleś deklaruje swoją przynależność do grupy tylko dlatego by móc sie czasem iść "postukać" z innymi (generalnie) za nic.. ! to jest po prostu ŻAŁOSNE!!! i na takich to ja nawet nie staram sie patrzeć wzrokiem przepełnionym "ludzkim odruchem"... ;)
 
 
haber6666
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-21, 21:21   

Ja nie wiem jak to z wami jest ale prawdziwy NS skinhead lub BH skinhead nie zaczepi żadnego metalowca bo nie ma za co. jestem z gorzowa i tu sie pije z łysymi bo słuchają podobenj muzy a i tak większośc z nich słucha metalu takiego jak my, a jak ktos dostaje od łysego po gębie to mógł w naszywkach miec jakąś anty skiheadowska kapele czy cos takiego, bo długie włosy to nie jest nic co łysego wkurzy o ile oczywiście nie jest sie brudasem lub pozerem bo wtedy te kłaki to tylko miłe dopełnienie całości hehe :smile:

[ Dodano: 2006-06-21, 21:23 ]
a i Kasiek ma racje ze skinhead skinheadowi nie równy, tak jak w społeczności metalowej trafiaja sie różni ludzie tak i u łysych różnie to bywa. :wink:
 
dexter xs 
jebak leśny
kurwa mrok



Wiek: 39
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 238
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-07-08, 20:35   

Skini skinami,a mimo tak "pseudogórnolotnej" ideologi ,zachowują sie poprostu jak drechy , subkultura jak każda inna ale zdecydowanie mniej spotykana od wszelkich innych. W Polsce nawet rastamanów jest więcej .
 
 
Deathrider
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-08, 21:01   

haber6666 napisał/a:
Ja nie wiem jak to z wami jest ale prawdziwy NS skinhead lub BH skinhead nie zaczepi żadnego metalowca bo nie ma za co. jestem z gorzowa i tu sie pije z łysymi bo słuchają podobenj muzy a i tak większośc z nich słucha metalu takiego jak my, a jak ktos dostaje od łysego po gębie to mógł w naszywkach miec jakąś anty skiheadowska kapele czy cos takiego, bo długie włosy to nie jest nic co łysego wkurzy o ile oczywiście nie jest sie brudasem lub pozerem bo wtedy te kłaki to tylko miłe dopełnienie całości hehe :smile:

[ Dodano: 2006-06-21, 21:23 ]
a i Kasiek ma racje ze skinhead skinheadowi nie równy, tak jak w społeczności metalowej trafiaja sie różni ludzie tak i u łysych różnie to bywa. :wink:


co nie zmienia faktu, że ideologia kretyńska...

a co do tych ns metali... Brat mi opowiadał (24 lata, pamięta jeszcze dobrze lata 90' tam to hardcory na tle subkulturowym były), to nazimetale nie byli aż tacy wporządku jak to opisujesz, szedł se koleś w długich herach po ulicy to biorą go na spytkę pytali z wiedzy o kapeli jaką miał na klacie, jak koleś czegoś nie wiedział to wpierdol i skrojenie z ww. koszulki. Taka tam kara za pozerstwo :P
 
Zbir 
Motherfucker
stuntman Mike



Wiek: 34
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 2062
Skąd: death proof car
Wysłany: 2006-07-09, 09:31   

u mnie w szkole był jeden skin, WSZYSCY się go bali, nawet jak szli w kilka osób a on sam, nakłaniał jakichś dresów do swojej ideologii, wszyscy go podziwiali bo miał tatuaż, ale słuchał Motorhead (:D) i metalowców nie bił (niedawno byłem takim wyraźnym metalowcem, w uciętych spodniach, trampkach i koszulce Jump in the fire), ale raz jak kumpel sobie zrobił irokeza i matka kazała mu go ściąć (został łysy) to ów skin, który mieszkał na tej samej ulicy, tak mu rzekł:
słyszałem, że miałeś irokeza? (miał informatorów) masz szczęście, że się obciąłeś, bo bym cię chłopcze zabił...
kumpel prawie się ze strachu zesrał, a cienki w uszach nie jest...
słowem: skinheadzi zbyt ucywilizowani nie są.
_________________
http://www.last.fm/user/kiszaj
 
Kasiek 
srokojebca



Wiek: 38
Dołączyła: 09 Maj 2006
Posty: 146
Wysłany: 2006-07-09, 09:42   

Zbir napisał/a:

słowem: skinheadzi zbyt ucywilizowani nie są.


osobiście znam kilku i nie powiem... bo dogaduje się z nimi bez problemu, reprezentują sobą poziom taki jak inni ludzie, są bardzo obeznani w świecie itd itp... :)
więc to jeszcze zależy na kogo sie trafi... ;)
oczywiście, znam też i takich których jak widze to mam ochote w coś uderzyć, ale nie wszyscy są tacy sami
 
 
Zbir 
Motherfucker
stuntman Mike



Wiek: 34
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 2062
Skąd: death proof car
Wysłany: 2006-07-09, 09:44   

Kasiek napisał/a:
Zbir napisał/a:

słowem: skinheadzi zbyt ucywilizowani nie są.


osobiście znam kilku i nie powiem... bo dogaduje się z nimi bez problemu, reprezentują sobą poziom taki jak inni ludzie, są bardzo obeznani w świecie itd itp... :)
więc to jeszcze zależy na kogo sie trafi... ;)
oczywiście, znam też i takich których jak widze to mam ochote w coś uderzyć, ale nie wszyscy są tacy sami


może morskie powietrze im służy, bo tym śląskim to chyba zanieczyszczenia mózg lansują :mrgreen:

[ Dodano: 2006-07-09, 09:45 ]
tfu, lasują :>
_________________
http://www.last.fm/user/kiszaj
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-07-09, 09:45   

Kasiek, znasz skinheadow? :P

U nas juz tego coraz mniej na szczęscie. Kiedys nie dało sie po plazy przejsc, bo od razu była zadyma. Zazwyczaj tacy to przewage maja, bo napakowani i zawsze z grupą. Mialam kumpla skinheada, ktory dla znajomych robil wyjątki, ale tak to strach go spotkac bylo..
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Deathrider
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-09, 09:56   

LadySatan napisał/a:
ktory dla znajomych robil wyjątki


widac, że dobra dusza :P
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-07-09, 10:01   

Heh dla mnie on byl zawsze dobry, i moja mam nawet go lubila, chociaz mowila ze ma oczy lucyfera :P Dobry byl w noszeniu siatek z zakupami :D
A tak serio, to jak byly jakies problemy wystarczylo sie na niego powolac i juz był spokoj. Znajomosci się przydaja..
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-07-09, 10:21   

Gdynia to wydupie? No jakby nie patrzec.. ;P
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Zbir 
Motherfucker
stuntman Mike



Wiek: 34
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 2062
Skąd: death proof car
Wysłany: 2006-07-09, 10:22   

kto wie, skoro tworzą się neofaszystowskie partie polityczne... :/

[ Dodano: 2006-07-09, 10:22 ]
to było do postu Gab :>

[ Dodano: 2006-07-09, 10:22 ]
kurwa, do POSTA nie POSTU :>
_________________
http://www.last.fm/user/kiszaj
 
progger 
Motherfucker



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 1477
Skąd: Ladeshut/Breslau
Wysłany: 2006-07-09, 10:23   

A u mnie na Wydupiu jest pełno skinów i punków, których sensem życia jest naparząc się kiedy się da. I utrudniać innym życie.
_________________
http://www.last.fm/user/tomash33/ <- Przyznaj ze nie masz tak dobrego gustu Gość 8)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone