Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Gardzić skinheadami
Autor Wiadomość
Black Mailer
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-09, 11:54   

progger napisał/a:
A u mnie na Wydupiu jest pełno skinów i punków, których sensem życia jest naparząc się kiedy się da. I utrudniać innym życie.

Obawiam się, że to są po prostu zwykli menele.
 
Deathrider
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-09, 13:25   

Black Mailer napisał/a:
progger napisał/a:
A u mnie na Wydupiu jest pełno skinów i punków, których sensem życia jest naparząc się kiedy się da. I utrudniać innym życie.

Obawiam się, że to są po prostu zwykli menele.


Dla mnie synonimem slowa punk i skin jest słowo menel :P
 
Black Mailer
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-09, 13:33   

Punk tak, skin niekoniecznie.
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-07-09, 13:41   

w moim miescie punk to przeważnie pijak i menel, zaś skin to dumny facet, uważający się za kogoś elitarnego....a to, czy jest skłonny do bójek czy nie, zależy tylko i wyłącznie od jego charakteru.
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
Deathrider
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-09, 14:33   

zalezy od miasta u mnie obie subkultury są menelskie i skore do burd :) Ale i punków i skinów jest stosunkowo malo, a ci co zostali to dziadki po 25 lat...
 
Black Mailer
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-09, 15:44   

Cytat:
dziadki po 25 lat...

Dziadki powiadasz...
 
dexter xs 
jebak leśny
kurwa mrok



Wiek: 39
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 238
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-07-09, 16:41   

Kibole też są dumni z tego że są kibolami,tak samo jest z dresiarstwem,i wogóle z każdą grupą co innego wrażenie jakie robi dana grupa bo np. skini robią dobre wrażenie na starszych ludziach bo,są przeważnie dobrze ubrani kołnieżyk starannie wyprasowany itd. no z dresami już inaczej. Wogóle nieda sie generalizować zależy od jednostki. Ja osobiście znałem "z widzenia" skina jakieś 29 lat teraz może ma,miał ksywe "szmitek" zapierdalał w dresach jak jeszcze chodził do szkoły akurat do tej co ja tylko że ja byłem w 1 podst. on jakoś w 7,8 to raz wpierdolił jakiegoś koleszke rówieśnika do do kosza na śmieci za to że miał naszywke na kostce tego "ludzika "wrzucajacego swarzyce do kosza. i choć wrażenia menela niesprawiał to jakieś 5 lat póżniej bo w między czasie zaczoł do żyły ładowaćl,wszedł se normalnie w biały dzień do baru z chińszczyzną i wyrwał taką skrzynke z wiatrakiem pełniącą zapewne role klimatyzatora,ze ściany i wyszedł spokojnie w kierunku labiryntu bloków na osiedlu. Ale trzeba zaznaczyć że mimo iż walił here,nieprzypominał łacha z dworca! i zawsze na wszytkich spodełba sie gapił. Apropos ginącego gatunku pod. w Toruniu sie odradza.
 
 
Deathrider
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-09, 19:43   

ten toruń to ogólnie parszywe miasto...
 
Raziel 
Administrator
Lou Cyphre


Wiek: 39
Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 813
Skąd: Outland
Wysłany: 2006-07-09, 23:05   

tylko pierniki dobre :)

zapewne Rydzu robi armię :|
_________________
Than-thou-could-be-messenger of God
 
 
krejzedzisko666
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-10, 11:24   

Skini najczęściej są obytymi i spokojnymi osobami, znam paru. Sharpy i Oiowcy to jak dla mnie c***, NSów jest jak na lekarstwo, a przydałoby się paru bo w moim mieście aż roi się od brudasów i "metalowców" z przetłuszczonymi włoscami i zielonymi sznurówkami pijających wino w przydrożnych krzakach :/ sam bym najchetniej takiemu nakopał. Punki, zaczepiają skinów a potem na nich klną, Boże jaki syf! Jeśli Punki uważają że rasizm i tego typu rzeczy są niedobre to niech sobie uważają ale po co im te naszywki!!!, one działają na skinów jak czerwona płachta na byka! Albo metale, jak dla mnie juz nie istnieje jako taka subkultura prawdziwych metali, teraz są tylko fani ciezkiej muzyki i brudasy, oto cały podział. Jak widze zażyganego ciu*a w porozciąganej koszulce Ajronów który podchodzi i pyta (tylko dlatego podchodzi bo mysli ze jestem osobą pokroju jego samego, nawet nie wie jak sie myli:D) czy nie mam pożyczyć 50gr na wino to co mam sobie o nim pomysleć? Metal? hehehe no raczej nie :] aaa i na koniec glanom mówimy stanowcze NIE :D
pozdro
 
Thevilkris 
krowojebca
forgotten silence



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 581
Skąd: z zaświatów
Wysłany: 2006-07-12, 13:50   

chyba panowie za bardzo się tym wszystkim przejmujecie. jednak moge wam wybaczyc wszak szczylami jeszcze jesteście , niewiedzącymi co zrobić z własnym życiem. wiele czasu w swoim życiu zapewne nie przepracowaliście więc marnujecie go na tego typu pierdoły subkulturowe. Życie samo później zweryfikuje jak bardzo te wszystkie punk-skin-skate gówna niewiele znaczą.
_________________
In my left halfbrain there's nothing left, in my right halfbrain there's nothing right
 
Gość w kość
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-24, 11:38   

Ja mam jednego skina w rodzinie! Prawdziwy twardogłowy!
Kod:
http://img178.imageshack.us/my.php?image=dscf5353ea5.jpg
 
hatecrew
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-01, 02:23   


To z forum na ktorym udzielal sie ten sam nedzny prowokator pod nickiem Burton. :lol:
 
markertheblue
[Usunięty]

  Wysłany: 2006-09-16, 17:56   

Skin czy Punk? Zdecydowanie punk. Nie cierpię rasizmu. Chora ideologia dla chorych ludzi (zresztą sam ma na plecaku ładną naszywke z panem który swastyke do kosza wrzuca). Punkowe "każdy inny wszyscy równi" zdecydowanie mi odpowiada. Muzyka skinów? hmm... słyszałem cos tam i jak dla mnie nic ciekawego grzecznie mówiąc. A co do tego czy ktoś pije czy nie. Sam jako HC nie ćpam, nie palę, piję czasami góra jedno piwsko (prawdziwi straight edge to wogule full abstynenci są) . Nie przeszkadzają mi ludzie którzy chleją na potęgę ( w sumie mam takich kolesi), jednak sam do czegoś takiego sie nie pcham.
 
lord novack 
srokojebca


Wiek: 33
Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 74
Wysłany: 2006-11-19, 14:57   

po części ich ideologia mi sie podoba ale tylko jakies 1% moze 5%
mam kumpla skinheada, nacjonaliste (najgorsza chyba odmiana).... próbuje mu przegadać ze nacjonalizm=faszyzm ale on nic trzyma sie tych swoich ideologii

jak słucham co on gada to mało nie zbełtam

znacie jakis sposób zeby takiego nawrócic?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone