Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Gardzić skinheadami
Autor Wiadomość
Dauntless 
kucojebca
We Are The Borg!



Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 374
Skąd: Thorn
Wysłany: 2007-10-21, 22:58   

joan11 napisał/a:
załosny jest mój kolega - uważa sie za skinhead'a, choć tak naprawde wcale nim nie jest. I rozwalił mnie jego opis na gg ostatnio, który brzmiał "dziewczyny nie lecą na skinheadów... :( "
W sumie ma chyba chłopak racje:P


Czemu twierdzisz, że nie jest skinheadem, skoro się uważa?
(Nie chcę przez to powiedzieć, że uważać się = być.)

Z tymi dziewczynami to różnie bywa. Z jednej strony coś jest w tym prawdy, bo trudno nawiązać znajomość z zupełnie obcymi dziewczynami, bo te się zwyczajnie boją takiego typa. Z drugiej, sam wyglądam jak skinhead (chociaż się nie uważam za skinheada ;P) i na powodzenie nie narzekam :D.
_________________
We are The Borg, lower your shields and surrender your ships. Your biological and technological distinctiveness will be added to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile.
 
 
joan11 
jebak leśny



Wiek: 33
Dołączyła: 26 Lip 2007
Posty: 262
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-10-22, 19:25   

Dauntless napisał/a:
joan11 napisał/a:
załosny jest mój kolega - uważa sie za skinhead'a, choć tak naprawde wcale nim nie jest. I rozwalił mnie jego opis na gg ostatnio, który brzmiał "dziewczyny nie lecą na skinheadów... :( "
W sumie ma chyba chłopak racje:P


Czemu twierdzisz, że nie jest skinheadem, skoro się uważa?
(Nie chcę przez to powiedzieć, że uważać się = być.)

Z tymi dziewczynami to różnie bywa. Z jednej strony coś jest w tym prawdy, bo trudno nawiązać znajomość z zupełnie obcymi dziewczynami, bo te się zwyczajnie boją takiego typa. Z drugiej, sam wyglądam jak skinhead (chociaż się nie uważam za skinheada ;P) i na powodzenie nie narzekam :D.

Po pierwsze, to on sam raz twierdzi, ze jest skinheadem, innym razem, że nie,ogólnie dziwny typ z niego. Bardziej sie chwali tym, że należy do jakies subkultury, niż jest tak w rzeczywistości.


" Z drugiej, sam wyglądam jak skinhead (chociaż się nie uważam za skinheada :P) i na powidzenie nie narzekam :D "
Nie ma to jak skromność :P
_________________
"...A może świat to wieczny mord...?
... Marzenia swe maluje krwią... "
 
 
Aratar 
krowojebca



Wiek: 44
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 523
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-10-22, 19:56   

Dauntless napisał/a:
sam wyglądam jak skinhead

Dauntless, po co to samobiczowanie? Widziałem zdjęcia w galerii i wyglądasz na nich zupełnie normalnie, naprawdę ;)
 
Harvester 
srokojebca



Wiek: 36
Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 86
Skąd: ze skrobanki
Wysłany: 2007-10-22, 22:51   

aaaaaa ja też swego czasu wyglądałem jak skinhead ale na szczęście każdy w pore się orientował rozmawiając ze mną, że normalny ze mnie gość...łysa pała to nie wszystko ;)
_________________
to mówiłem yyy ja...yyyy...wypierdalaj...
 
 
Dauntless 
kucojebca
We Are The Borg!



Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 374
Skąd: Thorn
Wysłany: 2007-10-23, 20:22   

Aratar napisał/a:
Dauntless napisał/a:
sam wyglądam jak skinhead

Dauntless, po co to samobiczowanie? Widziałem zdjęcia w galerii i wyglądasz na nich zupełnie normalnie, naprawdę ;)


Czyżby? :>
Wszelkie rodzaje spodni moro wsadzone w glany, bluzy Lonsdale czy Everlast, kurtka typu flyers i chociażby koszulka "Cross Of Iron" (tak tak, ta z galerii). Wypisz, wymaluj rastafarianin ;).
_________________
We are The Borg, lower your shields and surrender your ships. Your biological and technological distinctiveness will be added to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile.
 
 
Kapsel 
krowojebca



Wiek: 34
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 514
Skąd: Toruń
Wysłany: 2007-10-23, 21:01   

Ty Dauntless wyglądasz jak nie przymieżając git spod bloku.
Możesz się uczuć od młodszego kolegi Kapsla jak się porządnie ubierać;)
_________________
The Fragile
 
boot69 
pyta leśna


Dołączył: 28 Paź 2007
Posty: 1
Wysłany: 2007-10-30, 18:57   

Gardzić skinheadami? a niby czemu? czy autor tego tematu wie cokolwiek na temat tej subkultury? Problem tkwi w tym ze ludzie widza w nas tylko nazistów i chuliganowi, ale to wina zarówno niewiedzy ludzi oraz samych boneheadow (nazi-skinheads) którzy od dobrych 25 lat s***ą na ta subkulturę skinhead. Zapraszam do odnowienia tematu i porozmawianiu o skinheadach, a nie fandzolenie ze to naziści, agresorzy i tępaki.
_________________
" Mój wygląd świadczy o mnie - mantersy, szelki, krótkie włosy. Ludzie mają mnie za idiotę..."
 
Dauntless 
kucojebca
We Are The Borg!



Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 374
Skąd: Thorn
Wysłany: 2007-10-30, 23:50   

Było o różnych odłamach wcześniej, kilka razy w dodatku. Wszystko już znamy: spirit of 69, Oi!, RedSkins, Sharp, NS, NR, NSBM, idioci jak Dauntless, etc.

P.S.
No i Maciej.
_________________
We are The Borg, lower your shields and surrender your ships. Your biological and technological distinctiveness will be added to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile.
 
 
Desolation 
pyta leśna


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 13
Wysłany: 2007-12-01, 17:25   

ja tam w ogóle nimi nie gardze wręcz czasem podziwiam za wiele rzeczy ale to długi temat. sam mam bliższe poglądy skinom niż poglądy ciasnej i ślepej masy. ale nie jestem ani faszol ani nazi, kiedyś troche bardziej mnie to kręciło o dziwo jak miałem długie włosy i słuchałem bm i raczej nie było tam nic z polityki ale nie chce sie rozpisywac bo to jest raczej skomplikowane i po co ktoś ma mnie tu oceniac, wbijam w to. Po wojsku zmieniłem swoje poglądy.. sam w sobie. Jednak człowiek zmienia się po części przez całe życie i niczego nie może być pewny. Wiara - wiarą, idea - ideą ale też życie - życiem.. lepiej czasem zamknąc morde a nie zarzekac sie że się jest najmądrzejszym i to co sie wyznaje okazuje sie bowiem "że kiedy patrzymy w otłchań ona również patrzy w nas". coś z jednej strony wydaje sie takie a z drugiej może być czymś całkiem innym.

"umiłowanie mądrości " ahahahah...
_________________
Jesteście tylko broniącymi sie zwierzętami (...) Życie to wojna a wojna to życie. Wolność nie może istnieć.
 
Pastafarian666 
srokojebca


Wiek: 24
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 177
Skąd: Znienacka
Wysłany: 2007-12-01, 17:59   

Dauntless napisał/a:
Było o różnych odłamach wcześniej, kilka razy w dodatku. Wszystko już znamy: spirit of 69, Oi!, RedSkins, Sharp, NS, NR, NSBM, idioci jak Dauntless, etc.

P.S.
No i Maciej.


zapomniałeś o alko skinach :P
 
Dauntless 
kucojebca
We Are The Borg!



Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 374
Skąd: Thorn
Wysłany: 2007-12-02, 11:10   

Bodajże bym się mieścił wizualnie w tej kategorii :D. Czy alko-skin to wiecznie napierdolony łysy koleś we flyersie? :P
_________________
We are The Borg, lower your shields and surrender your ships. Your biological and technological distinctiveness will be added to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile.
 
 
Pastafarian666 
srokojebca


Wiek: 24
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 177
Skąd: Znienacka
Wysłany: 2007-12-02, 15:08   

Otóż to 8)
 
Zubru22 
srokojebca



Wiek: 34
Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 102
Skąd: Piekło
Wysłany: 2009-06-12, 08:05   

Pogarda to uczucie ludzi światłych i rozumnych :] Ja tam lubię trochę muze SkinHeadów (The Analogs,The Flat Caps), nie interesuję się ich poglądami a tym bardziej ich nie podzielam. Wole SkinHead'a od technoboya :D Raczej z nimi nie zadzieram...w pojedynke Skina da sie załatwić, ale w 15 osobowej grupie raczej ciężko...
_________________
Zniszczenie prowadzi na wyboistą droge...ale to z niego rodzi się twórczość.
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2009-06-12, 09:21   

Fajnie. Jeszcze przeczytaj sobie cały temat :P
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
elviElViedor 
Motherfucker
Elvis



Wiek: 32
Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 1753
Skąd: Solec
Wysłany: 2009-06-12, 09:58   

A Analogs to chyba nie jest 'muzyka skinów'?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone