Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Today Is The Day

Today Is The Day jest...
Zajebiste!
50%
 50%  [ 2 ]
Nie wiem, mama nie pozwala mi słuchać takiej muzyki
50%
 50%  [ 2 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 4

Autor Wiadomość
jaqb 
Motherfucker
Prawdziwy Chuj



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 1412
Skąd: Yoknapatawpha
Wysłany: 2009-02-11, 21:19   Today Is The Day



Tak sobie słucham fenomenalnej s/t i pomyślałem, że wypada założyć temat o klasyku amerykańskiego noise rocka dowodzonym przez charyzmatycznego Steve'a Austina.
Od debiutu (Supernova) do czwartej płyty, czyli Temple Of The Morning Star absolutny fenomen. Zawsze postrzegałem ten zespół jako coś więcej niż muzykę, jako do bólu szczey i prawdziwy "dziennik intymny" ,absolutny emocjonalny ekshibicjonizm Austina, słucham sobie tego i czuję jego strach, ból, rozpacz, po prostu muzyka na krawędzi.

Jak pewnie wszyscy wiedzą na płycie In Th Eyes Of God grają Dailor i Kelliher, ale ten album to dla mnie nie to. Najbardziej chyba gniotący i metalowy w dorobku grupy, zniknął gdzieś ten charakterystyczny dla starszych płyt kilmat strachu, rzekłbym że dokonała się zmiana perspektywy, ofiara stała się myśliwym. Płyta przepełniona gniewem, nienawiścią, nihilizmem. W tych szatkach Austinowi jest mniej do twarzy. Sadness Will Prevail, którego okładkę pozwoliłem sobie zamieścić jako dobrą wizualizację tego co w Today Is The Day sobie najbardziej cenię jest nieco nierówny, słabszy jest też Kiss The Pig i dopiero Axis Of Eden sprzed dwóch lat znów jest świetny.

Zbir pewnie lubi, ktoś jeszcze ;) ?
_________________
i never sleep, cause sleep is the cousin of death
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone