Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Futbol, futobol, futbol jaka piękna gra
Autor Wiadomość
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2009-04-30, 22:51   

Gran derbi w sobotę. Jak wygramy Barca będzie już, już prawie w zasięgu. :) Jakbyśmy zdobyli mistrza w tym sezonie to byłby jakiś kosmos :D
_________________
Last.fm
 
 
Niszczuk 
jeżojebca
demigod



Wiek: 32
Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 979
Skąd: z Hangaru 18
Wysłany: 2009-04-30, 23:21   

chuje! przez jakiś tam mecz na dwójce nie puścili House'a :P
 
 
jaqb 
Motherfucker
Prawdziwy Chuj



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 1412
Skąd: Yoknapatawpha
Wysłany: 2009-05-01, 10:44   

Oby Real pogonił Barcę, bo komentatorów walących konia nad grą Katalończyków już słuchać nie mogę ;)

Z cyklu wspomnień czar, CL 97/98, Dynamo-Juve 1:4, fantastyczna asysta Zidane'a, i kto to jest Ronaldo, kto to kurwa jest...

http://www.youtube.com/watch?v=yAWvjla1jWg
_________________
i never sleep, cause sleep is the cousin of death
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2009-05-01, 12:32   

Na pewno nie rozgrywający 8) Ale Zidane - szacunek wielki najlepszy piłkarz ever
_________________
Last.fm
 
 
jaqb 
Motherfucker
Prawdziwy Chuj



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 1412
Skąd: Yoknapatawpha
Wysłany: 2009-05-01, 12:44   

Akurat u nas Zizou grał w 4-4-2 jako nominalny lewoskrzydłowy, co w praktyce wyglądało tak, że płynnie przechodziliśmy na 4-3-1-2, a Zidane jako "wolny elektron" między pomocą a atakiem nie miał zbyt wielu zadań defensywnych, zresztą moje porównanie do Ronaldo miało na celu wprowadzenie nuty sentymentalnej :P
_________________
i never sleep, cause sleep is the cousin of death
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2009-05-02, 11:31   

U nas był mediapunta i też było fajnie :D
_________________
Last.fm
 
 
elviElViedor 
Motherfucker
Elvis



Wiek: 32
Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 1753
Skąd: Solec
Wysłany: 2009-05-20, 20:45   

KS UNIA SOLEC KUJAWSKI (1924) - Wda Świecie 2:1
POKARALIŚMY :cool:
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2009-05-20, 22:41   

Śląsk zdobywcą Pucharu Ekstraklasy 8)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2009-05-21, 22:38   

Kurna wybory w Realu idą a razem z nimi setki plotek transferowych kaka, CR7, Ribery, Xabi Alonso, Villa, Ibra, Agureo, Valencia, Silva, Lavezzi, Drogba i chuj wie kto jeszcze. Tak dalej pójdzie to Perez będzie musiał zatrudnić i Wegnera i Ancelottiego i Mourinho żeby to stado ogarnąć ;)

Ale że wygra Perez wcale mnie nie cieszy, raczej się na błędach nie uczył i znowu wpakuje multum kasy w atak a w obronie będą się pałętać juniorzy :/ Choć podobno Clichy ma przyjść. Szkoda, że Juve kupiło Diego, na Snejdera ich teraz nie stać.
_________________
Last.fm
 
 
jaqb 
Motherfucker
Prawdziwy Chuj



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 1412
Skąd: Yoknapatawpha
Wysłany: 2009-05-21, 22:51   

Heh, za czasów Galacticos to Real nawet jak wzmacniał obronę to chuj z tego wychodził. Samuel wymiatał w seria A - w Realu grał piach, Woodgate ciągle się leczył, generalnie polewałem z nich wtedy strasznie ;) Jeśli Perez jest mądry to sprowdzi Xabiego Alonso, świetny zawodnik, na kolanach powitałbym go w Juve. Mogliśmy go mieć w tamtym sezonie, no ale miszcz Ranieri stwierdził, że nie pasuje mu do koncepcji bo jest "za wolny" i powitaliśmy drwala Poulsena :?
_________________
i never sleep, cause sleep is the cousin of death
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2009-05-21, 23:45   

Taa ale na zasadzie albo Kaka albo Alonso, jak sprowadzi obu to będzie kicha bo musi jeszcze przynajmniej jeden typowo defensywny pomocnik grać (Lass). Jak przyjdą obaj, jeden będzie grzał ławę i będzie kwas. A jak Snejder i VdV zostaną to już w ogóle będzie absurd. No i boję się że z Kaki/Alonso będzie kolejny Baptista/Snejder/VdV czyli zawodnik kreatywny, ofensywny i grający za napastnikami będzie musiał się kopać w środku pola i wspomagać defensywnego pomocnika.

Obecna obrona Realu nie jest zła, Ramos (o ile przestanie w każdym meczu dostawać kartki), Pepe (o ile nie będzie wpadał w berserk) nadają się na pierwszy skład, jest Torres i Metzelder nieźli z ławki, po sezonie z wypożyczenia wraca młody, dobry Garay. Jakby faktycznie przyszedł Clichy i jakiś klasowy stoper/prawy obrońca (marzy mi się Lahm) to byłaby niezła zapora ;)
_________________
Last.fm
 
 
jaqb 
Motherfucker
Prawdziwy Chuj



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 1412
Skąd: Yoknapatawpha
Wysłany: 2009-05-22, 08:30   

Alonso to nie jest typoo ofensywny piłkarz, on gra zarówno z przodu jak i z tyłu. Środek Diarra-Alonso byłby naprawdę kapitalny. Gra Kaką i jednym defensywnym pomocnikiem za jego plecami (Milan tak nigdy nie gra) to gwarantowane baty w Europie. Co do stopera to słyszałem, że Real chce wyciągnąć Zapatę z Udinese, poprzedni sezon znakomity, w tym gra raczej bardzo nierówno, młody i ciągle nizbyt doświadczony, choć na pewno materiał na wielkiegi obrońcę
_________________
i never sleep, cause sleep is the cousin of death
 
elviElViedor 
Motherfucker
Elvis



Wiek: 32
Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 1753
Skąd: Solec
Wysłany: 2009-06-06, 18:09   

Spaletti zostaje w Romie...

Mathieu idzie za free do Valencii. Dziadek Trezege przychodzi. Masakra :|
 
jaqb 
Motherfucker
Prawdziwy Chuj



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 1412
Skąd: Yoknapatawpha
Wysłany: 2009-06-06, 19:10   

Jeszcze nie wiadomo czy przejdzie, zależy czy oferta Romy będzie sensowna, za bezcen nie ma sensu go sprzedawać, chociaż u nas przegrywa rywalizację i z Amaurim i z Iaquintą. Poza tym dziadek... jest 4 lata młodszy niż Pippo, który w Milanie nadal nieźle sobie radzi, a są to piłkarze o dość podobnej charakterystyce.
_________________
i never sleep, cause sleep is the cousin of death
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2009-06-06, 19:23   

A ja się zastanawiam dokąd w końcu trafi jeden z moich ulubionych piłkarzy - Jurij Żirkow. Swego czasu mocno interesowała się nim Barca i to by mi jak najbardziej odpowiadało, ale ostatnio pojawiły się doniesienia, którym sam zainteresowany zaprzecza, o transferze do Chelsea. I z takiego rozwiązania już nie wiem czy byłbym do końca zadowolony.


A tak w ogóle to Barca moja ukochana zgarnęła w tym sezonie wszystko i styl, w jakim rozprawili się z Ronaldo i spółką w finale LM to było mistrzostwo kosmosu 8). Viva Barcelona!! :P
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone