Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Futbol, futobol, futbol jaka piękna gra
Autor Wiadomość
jaqb 
Motherfucker
Prawdziwy Chuj



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 1412
Skąd: Yoknapatawpha
Wysłany: 2009-03-12, 19:47   

Juventus odpadł z LM :?
_________________
i never sleep, cause sleep is the cousin of death
 
elviElViedor 
Motherfucker
Elvis



Wiek: 32
Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 1753
Skąd: Solec
Wysłany: 2009-03-12, 20:40   

Jakoś mnie to nie martwi :P
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2009-03-12, 20:54   

jak w ogóle można się interesować włoską piłką? Powiedziałbym, że hiszpańska rządzi ale ostatnie dni pokazały że jednak nie ma mocnego na Angoli :/

Pozostając w temacie - Odpanięcie Realu mnie wku.... i to że cały ten holenderski zaciąg którym się wszyscy zachwycali teraz gra padaczkę - RvN cały sezon kontuzjowany, Drenthe ledwo się na ławę łapie, Robben błysnął w trzech meczach a teraz tylko irytuje, Wesley "nie ma takiej odległości z której nie potrafię strzelić niecelnie z dystansu" Snejder poza walecznością nie prezentuje sobą nic a Van Der Vaart to jakieś nieporozumienie kupiono go i nie pozwolono zagrać ani jednego meczu na jego pozycji.
_________________
Last.fm
 
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2009-03-12, 22:40   

Hahaha, leszcze, liczy się tylko Chelsea i Barca!! 8) Wielki szacunek dla Liverpoolu- nie lubię tego zespołu, ale właśnie, oni są ZESPOŁEM i nawet bez mega wypasionej paki rozstawiają największych po kątach. Respekt.

Odpadnięcie Realu mnie bardzo ukontentowało :)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
elviElViedor 
Motherfucker
Elvis



Wiek: 32
Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 1753
Skąd: Solec
Wysłany: 2009-03-12, 22:56   

Janku... Chelsea? Chelsea?? No comments :P


tomash napisał/a:
jak w ogóle można się interesować włoską piłką?


Eh... Włoski futbol to już nie tylko cattenacio... Spójrz, jak gra Roma, jak gra Milan - efektownie, ładnie, ofensywnie... To już nie ta epoka, gdzie Inter zawsze wygrywał i to zawsze 1:0 ;)
 
gducha 
jeżojebca



Dołączyła: 25 Lip 2008
Posty: 901
Skąd: inąd
Wysłany: 2009-03-12, 23:07   

Jasiu, bracie! nie jestem jedyna kibicująca Chelsea. :D
_________________
"Milcz albo powiedz coś takiego co jest lepsze od milczenia."
 
 
jaqb 
Motherfucker
Prawdziwy Chuj



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 1412
Skąd: Yoknapatawpha
Wysłany: 2009-03-12, 23:37   

Chelsea to jeszcze mogę przetrawić, ale Barca to obecnie najbardziej nielubiana przeze mnie drużyna, generalnie zawsze wkurwiają mnie drużyny, które są na topie i nad którymi wszyscy się spuszczają :P A włoska piłką zacząłem się interesować po tym, jak w wieku przedszkolnym obejrzałem kilka meczów World Cup 94 i popisów Roberto Baggio, dwa lata później finał LM Juve - Ajax i od tej pory jestem tez fanem Starej Damy 8)
_________________
i never sleep, cause sleep is the cousin of death
 
voit 
srokojebca



Wiek: 34
Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 92
Skąd: UK
Wysłany: 2009-03-12, 23:40   

O tak Juve, szkoda ich, ale jeszcze bardziej mnie wkurwiło ze Atletico odpadło i to jeszcze z jakimiś lamusami z Porto :/
_________________
You say forgive him, I say revange
 
elviElViedor 
Motherfucker
Elvis



Wiek: 32
Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 1753
Skąd: Solec
Wysłany: 2009-03-12, 23:56   

jaqb napisał/a:
Chelsea to jeszcze mogę przetrawić, ale Barca to obecnie najbardziej nielubiana przeze mnie drużyna, generalnie zawsze wkurwiają mnie drużyny, które są na topie i nad którymi wszyscy się spuszczają :P

Chelsea... Chelsea...
Awersja. Silna.

jaqb napisał/a:
A włoska piłką zacząłem się interesować po tym, jak w wieku przedszkolnym obejrzałem kilka meczów World Cup 94 i popisów Roberto Baggio, dwa lata później finał LM Juve - Ajax i od tej pory jestem tez fanem Starej Damy 8)

Hah ja kibicuję Romie od 2002 roku, gdy to w wyniku wyliczanki wypadło że 'jestem za Romą' :D
 
jaqb 
Motherfucker
Prawdziwy Chuj



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 1412
Skąd: Yoknapatawpha
Wysłany: 2009-03-13, 00:06   

Heh, karny Vucinica to jeden z najgorzej wykonanych jakie w życiu widziałem :lol:

Swoją droga ciekawe czy MU obroni tytuł, mam nadzieję, że w finale pogonią Barcelonę
_________________
i never sleep, cause sleep is the cousin of death
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2009-03-13, 02:24   

Ale z Was ciecie moi drodzy :P

Ja z wloskich drużyn kibicuję zawsze Juve i Lazio (zaraz się gromy posypią :P ). Temu pierwszemu głównie za Del Piero, którego uważam za jednego z najbardziej finezyjnych pilkarzy świata. Teraz jest niestety trochę stłamszony i niedoceniany. Natomiast w obu tych klubach grał jeden z najbardziej uwielbianych przeze mnie piłkarzy ever - Pierluigi Casiraghi. Stąd głównie sentyment do Lazio :). Oczywiście dziś doceniam porywającą grę Romy - za to należą im się brawa.

Barcy kibicuję zażarcie mniej więcej od 1999 r. kiedy to byłem na Camp Nou i się prawie zesikałem z wrażenia ;). Zresztą jest to najbardziej niesamowita i porywająca ekipa ostatnich lat. Kto twierdzi inaczej jest ignorantem i zazdrośnikiem :P

Chelsea kibicuję odkąd pamiętam, jako jedynej z anglosaskich drużyn. Sam nie wiem dlaczego, ale po prostu lubię The Blues :). Teraz mają taką pakę, że w sumie powinni przefrunąć przez wszystkie inne bandy wprost do finału LM. A jak dojdzie do transferu Yuri Zhirkova, to jeszcze bardziej będę się jarał ich meczami :). Tylko niech wypierniczą Cecha...

Jest jeszcze jeden zespół, który uwielbiam od dziecka, a który był wielki zwłaszcza w latach 90-tych. Jest to oczywiście Ajax. Ogromny szacunek dla osiągnięć tego klubu.

Tak więc ogólnie cieszę się, że Barca i Chelsea przeszły :P

[ Dodano: 2009-03-13, 02:25 ]
Ahaaa... to jest temat o tym co mnie wkurwia :D Liverpool mnie wkurwia :P

[ Dodano: 2009-03-13, 02:29 ]
gducha napisał/a:
Jasiu, bracie! nie jestem jedyna kibicująca Chelsea. :D


To super! Więc możemy wyjść razem do knajpy, żeby obejrzeć następny ich mecz na dużym ekranie i wypić piwko. Oczywiście jeśli stawiasz... :P ;)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2009-03-13, 15:31   

Ja Realowi kibicuję od czasów finału z Juve (:P) a gola Zidane`a z finału LM z Bayerem wspominam do dziś z nostalgią. Choć miłość do Realu to miłość trudna zważywszy na to ile absurdów gromadzi się w tym klubie :(
_________________
Last.fm
 
 
jaqb 
Motherfucker
Prawdziwy Chuj



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 1412
Skąd: Yoknapatawpha
Wysłany: 2009-03-13, 15:55   

tomash napisał/a:
Ja Realowi kibicuję od czasów finału z Juve (:P)


Hehe, płakałem wtedy, rok wcześniej po finale z Borussią też (kto pamięta kozacką bramę Del Piero strzeloną piętą i nie mniej kozacką Rickena zaraz po wejściu na boisko?). W 2003 po porażce z Milanem już nie, ale przez pół nocy nie mogłem spać :lol:

A Zizou ogólnie jest dla mnie bogiem futbolu, w tamtym roku nieźle się wkurwiłem kiedy dzień po fakcie dowiedziałem się, że był w moich okolicach, na Pradze Południe, i brał udział w otwarciu jakiegoś boiska dla dzieciaków.
_________________
i never sleep, cause sleep is the cousin of death
 
elviElViedor 
Motherfucker
Elvis



Wiek: 32
Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 1753
Skąd: Solec
Wysłany: 2009-03-13, 17:38   

Niegłupi Jaś napisał/a:
Ja z wloskich drużyn kibicuję zawsze Juve i Lazio (zaraz się gromy posypią :P ). Temu pierwszemu głównie za Del Piero, którego uważam za jednego z najbardziej finezyjnych pilkarzy świata.


Lazio :evil:


Ale Del Piero jest fantastyczny, nie ma co gadać.
W ogóle mnie wkurwia że już mało osób pamięta np. Giggsa i Figo - imo najlepszych skrzydłowych w historii wspólczesnej piłki - a za to wszyscy podniecają się jakimś C Ronaldo, który z tym swoim przebieraniem nóżkami jest po prostu śmieszny.
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2009-03-13, 18:16   

Giggsa raczej wszyscy pamiętają, to ważne ogniwo ManYoo mimo wszystko ;) Figo może i zapomniany ale trochę z własnej winy - nie gra już tak jak w Realu czy Barcy. Ciężko uznać że to Mourinho (a wcześniej Mancini) się na niego uparli.

A ogólna nienawiść do CR to ciekawy przypadek. Elvi bądź łaskaw co jest takiego śmiesznego w zawodniku, który w zeszłym sezonie został królem strzelców najlepszej i najtrudniejszej ligi na świecie zdobywając najwięcej goli od sezonu 95-96? W dodatku ten sam śmieszny zawodnik został królem strzelców Champions League, którą też wygrał. Strzelał głową, prawą, lewą nogą, z bliska, z dystansu, z gry i z wolnych a w dodatku asystował przy mnóstwie goli?

Z żelem czy bez, bezczelny czy nie CR jest piłkarzem wybitnym i trzeba się z tym pogodzić. Zgadzam się że ciężko go polubić ale docenić trzeba. Dlatego śmieszyło mnie gdy ludzie apelowali o Złotą piłkę dla Messiego... Za co niby miał ją dostać? I co musiałby jeszcze zrobić Ronaldo żeby na nią zasłużyc?
_________________
Last.fm
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone