Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Futbol, futobol, futbol jaka piękna gra
Autor Wiadomość
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2009-07-29, 08:27   

Za każdego to nie przepłacali tylko za CR9 i Kakę reszta przyszła już za grosze. Cena za Pepe faktycznie była bardzo wysoka ale się spłaca (podobno między realem a porto są jakieś klauzule że w przyszłości będzie Real taniej kupować czy coś. Ale to Mijatovic negocjował to wszystko jest możliwe)

Są dwa warianty jedenastek zależnie od transferów:

4-4-2
Casillas
Ramos-Pepe-Albiol-Arbeola(Marcelo)
Lass
CR9-Ribery(Robben)
Alonso
Kaka-Benzema

albo 4-3-3 (Barceloński ;))
Bramka i obrona to samo
Lass
Alonso-Kaka
CR9-Benzema-Higuain(Raul)
_________________
Last.fm
 
 
elviElViedor 
Motherfucker
Elvis



Wiek: 32
Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 1753
Skąd: Solec
Wysłany: 2009-07-29, 09:36   

Ja powiem krótko: szanownej pani prezes Roselli już podziękujemy...
 
jaqb 
Motherfucker
Prawdziwy Chuj



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 1412
Skąd: Yoknapatawpha
Wysłany: 2009-07-29, 11:40   

A co kobita poradzi, że nie ma kasy na transfery? :P W ogóle we Włoszech szykuje się liga Inter vs Juve, Milan już bardzo odstaje i z tym składem typuję ich na miejsce poza CL.

Tomek, nadal kluczowy jest ewentualny transfer Alonso, może się jednak nie uda... ;)
_________________
i never sleep, cause sleep is the cousin of death
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2009-07-29, 12:53   

Roma podobno chce z Realu Robbena i Huntera ;) W sumie to nie wiem czy Alonso jest taki potrzebny w końcu na jego pozycję jest Guti, Sneijder i VdV a w sparingach (np. wczorajszym) świetnie sobie radził Granero. Ale pewnie Alonso się pojawi
_________________
Last.fm
 
 
jaqb 
Motherfucker
Prawdziwy Chuj



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 1412
Skąd: Yoknapatawpha
Wysłany: 2009-07-29, 14:16   

Nie zgodzę się do końca - Alonso do def. Ma świetny przegląd pola, potrafi dobrze uderzyć, ale to def. On może zrobić dużą różnicę, zwłaszcza w CL. Dopóki on nie przyjdzie to nie będę się specjalnie obawiał Realu :P
_________________
i never sleep, cause sleep is the cousin of death
 
elviElViedor 
Motherfucker
Elvis



Wiek: 32
Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 1753
Skąd: Solec
Wysłany: 2009-07-29, 17:48   

Chcieć to Roma sobie wiele może - w sumie to plotki i ploteczki są :P Giallorossi niby chcą tylu piłkarzy kupić, a nie mają forsy nawet na połowę z nich...
Ze ze względu na niepewny stan zarządu, Roma ma blokadę na transfery... Ale pani Rosella żadnego cynku kibicom nie dała, fani dowiedzieli się o tym w oficjalnym komunikacie agenta Meneza. Co tu kryć, takie przed okienkiem transferowym na pewno kibiców by uspokoiło..........
Ponadto, pani prezes chce sprzedać Vucinicia, a za niego chce za darmo sprowadzić interowego Julio Cruza... Ta, jak ten transfer dojdzie do skutku, to Roma będzie się mogła pochwalić, że na ataku ma 33 letniego Tottiego (który nie jest stricte napadziorem, raczej wysuniętym pomocnikiem) oraz 36 letniego Cruza... Ta, i niby Roma jest poważnie zainteresowana Pawluczenką...
Aquiliani może odejść do Liverpoolu...
Aż się boję tegorocznych transferów. Roma coraz bardziej będzie odstawała od czołówki Serie A

jaqb napisał/a:
A co kobita poradzi, że nie ma kasy na transfery?

Presidente Franco Sensi potrafił trafić z transferami, mimo, że Roma też miałą przez pewien okres zakaz kupowania zawodników... Sprowadził m.in. Christiana Chivu.
Ponadto, nawet, gdy Roma w lidze swą grą nie oszałamiała, poprzednik aktualnej pani prezes nigdy nie miał kibiców przeciw sobie - był po prostu właściwym człowiekiem na właściwym miejscu.
 
jaqb 
Motherfucker
Prawdziwy Chuj



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 1412
Skąd: Yoknapatawpha
Wysłany: 2009-07-29, 21:25   

Być może kibice mają nierealne oczekiwania, trzy wicemistrzostwa z rzędu i apetyt rośnie w miarę jedzenia, a prawda jest taka, że te sukcesy były w dużej mierze skutkiem afery, która osłabiła Juve i Milan.
_________________
i never sleep, cause sleep is the cousin of death
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2009-07-29, 23:01   

Mejbe, bejbe na razie nie wiadomo co z tego Realu będzie w kadrze jest teraz 30 piłkarzy dziś doszedł Arbeola jutro dojdzie pewnie Alonso. Jak się skończy bez żadnego trofeum w tym sezonie to nie wiem co zrobi perez ;)
_________________
Last.fm
 
 
elviElViedor 
Motherfucker
Elvis



Wiek: 32
Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 1753
Skąd: Solec
Wysłany: 2009-08-30, 18:05   

Kuba, masz trochę racji... Ale nie powiesz, że podczas walki o mistrza między Romą a Juventusem przed trzema laty (którą to drużyna z Turynu wygrała...) Roma żerowała na słabości pozostałych drużyn zwyczajowej czołówki ligi.
Raczej właśnie zymianie z roku na rok słabną. Kto odszedł od 2006 roku? Dacourt, Tomassi (którego akurat nie żałowałem), Montella (zaraz po zdobyciu króla strzelców Serie A...), Mancini. Kogo Roma porządnego kupiła? Pizarro i Vucinicia, ale oba te transfery miały miejsce dobre trzy lata temu... Potem posucha. No, Matteo Brighi, wzięty z Chievo, nadspodziewanie dobrze grał, ale to raczej ślepy fart transferowy.
Jest tylko nadzieja... Fiorentina interesuje się Taddeim i najprawdopodobniej go kupi. Niegdyś to był naprawdę niezły zawodnik, równo grał, ale ostatni sezon to dno i metr mułu.

Roma - Gent 3:1 Martwi mnie postawa linii defensywnej (oczywiście...) - nie wiem, co Mexes robił, krył wolne pole czy co, Artur do piłki nie wyszedł... Akcja belgów zakończona golem. Druga połowa już o wiele lepsza, chociaż strzały wciąż często niecelne - a dwa gole dla Romy strzelił emeryt Totti. Ogólnie mecz całkiem przyzwoity, zwłaszcza biorąc pod uwagę startową jedenastkę rzymian (Motta ani De Rossi zdecydowanie nie są przygotowani do sezonu...)

Artur
Motta Mexes Riise Tonetto
Taddei(!) De Rossi Pizarro Guberti
Totti Okaka

Inna sprawa, że Gent na pewno nie jest rywalem tej klasy, co Juve, Inter czy chociażby Fiorentina.

!?!?!? Kuba, Grygera do was na wakacje przyjechał? Co on robi w pierwszym składzie? :P
 
jaqb 
Motherfucker
Prawdziwy Chuj



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 1412
Skąd: Yoknapatawpha
Wysłany: 2009-08-30, 19:48   

elviElViedor napisał/a:
!?!?!? Kuba, Grygera do was na wakacje przyjechał? Co on robi w pierwszym składzie? :P


Zebina "człowiek-kontuzja" już się połamał to i garbaty biega w pierwszym składzie, w ogóle skład Juve wydaje się bardzo mocny właśnie poza tymi bokami obrony :/ btw oglądałeś wczoraj derby Mediolanu? :lol:
_________________
i never sleep, cause sleep is the cousin of death
 
elviElViedor 
Motherfucker
Elvis



Wiek: 32
Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 1753
Skąd: Solec
Wysłany: 2009-08-30, 20:02   

Nie, nie miałem ochoty. Cóż takiego ciekawego miało miejsce?

No, Kuba, pojechaliście nas. Wpadka Burdisso przy pierwszym golu dla Juve... Nie ma zmiłuj ;) Ale tego trzeciego gola to bianconeri mogli sobie odpuścić - tutaj Roma oblega bramkę Buffona, myślałem, że coś wpadnie może, a tutaj co? Kontra i gol.
 
clark_nova 
pyta leśna


Wiek: 40
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 49
Skąd: Białka/Kraków
Wysłany: 2009-08-30, 20:04   

Ja oglądałem i straszne bęcki były a kibicuje Milanowi...
Ale w tym momencie ten klub to niestety średniak - żadnych dobrych transferów, trener dopiero zdobywa doświadczenie a stare gwiazdy grają słabiutko...
_________________
To nie ważne, czy Ojczyzna mi się podoba, czy nie. Z duszy jej sobie nie wyrwę...
 
jaqb 
Motherfucker
Prawdziwy Chuj



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 1412
Skąd: Yoknapatawpha
Wysłany: 2009-08-30, 20:12   

No właśnie dwa ostatnie lata Milan ewidentnie przespał, tam jest potrzebna rewolucja, 5-6 nowych graczy do pierwszego składu, a raczej nie sądzę, żeby było ich stać na załatwienie tego w jednym okienku.

Co do naszego meczu z Romą to oczywiście cieszy zwycięstwo i bramki Diego oraz Melo, o grze nic póki co nie powiem bo nie oglądałem jeszcze nawet skrótu, może gdzieś uda mi się obejrzeć powtórkę.
_________________
i never sleep, cause sleep is the cousin of death
 
clark_nova 
pyta leśna


Wiek: 40
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 49
Skąd: Białka/Kraków
Wysłany: 2009-08-30, 20:29   

Na rewolucje się na razie nie zanosi bo i zarząd i trener dają jawne sygnały że z tego mercato nic nie będzie a szkoda bo Juve i Inter w tym momencie kadrowo już mocno ucieka i ciężko będzie to nadrobić.

btw. fajnie że się ktoś interesuje ligą włoską, bo od jakiegoś czasu jest ona traktowana lekceważąco a tak nie powinno być bo to ciągle 3 najmocniejsza liga na świecie:)
_________________
To nie ważne, czy Ojczyzna mi się podoba, czy nie. Z duszy jej sobie nie wyrwę...
 
R. 
srokojebca



Wiek: 35
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 85
Skąd: my mind
Wysłany: 2009-08-30, 20:33   

powiem wam tak ,ale chujowe kupiłem piwo dziś
_________________
Polly chce ciacho

http://img.menelgame.pl/c...uren/671125.jpg
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone