Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Propozycja zmiany stylu forum
Autor Wiadomość
hitchcock
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-12, 22:37   Propozycja zmiany stylu forum

Mam małą propozycję żeby zmienić skin naszego forum, bo chyba każdy przyzna że standardowy z phpbb jest trochę szary i oklepany? Zawsze można znaleźć jakiś ładny, który będzie pasował do tematyki strony bardziej niż ten obecny... Co Wy na to? Oczywiście decyzję musi podjąć admin :) Mogę poszukać jakiegoś fajnego stylu, jak będzie taka potrzeba.

[ Dodano: 2006-05-13, 19:19 ]
Nikt nie chce się dołączyć do propozycji zmiany wyglądu forum? :>
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-05-13, 20:57   

Jak dla mnie jest ok, bo przejrzyście. Jednak gdyby znaleźć jakiś oryginalny motyw, który w dodatku nie ograniczałby funkcjonalności forum, to dlaczego nie? :)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
hitchcock
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-13, 21:40   

Tzn. zmiana stylu nie wiąże się raczej ze zmniejszeniem funkcjonalności forum. Chodzi mi o dobranie tematu o kolorystyce bardziej pasującej do forum metalowego :>
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-05-13, 21:47   

Jeśli chodzi o kolory to ok, ale czasem czcionki się zmieniają (zmniejszają), kolory są niewyraźne, coś zmienia swoje miejsce... No i wtedy zamiast być lepiej staje się gorzej. No ale propozycja jakiegoś fajnego ukolorowienia naszego forum jest dobra :).
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-05-13, 23:39   

Juz kiedys byla na ten temat dyskusja, ale perversion nie bardzo chciala pójsc na jakiekolwiek ustępstwa w tej kwestii :P
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
satan 
pyta leśna



Wiek: 41
Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 17
Wysłany: 2006-05-13, 23:55   

Jesli znajdziecie jakis odpowiedni styl wspolpracujacy z phpbb by przemo w wersji 1.12.x, to nie ma sprawy. Nie sledze rozwoju phpbb by przemo, ale w chwili pobierania obecnej wersji skryptow byl dostepny tylko domyslny styl forum.

Nalezy pamietac, ze co jakis czas aktualizuje skrypty tego forum, czasami zmianom ulegaja szablony, jedynym, zawsze aktualnym szablonem jest standardowe subsilver.
_________________
Jesli napotkales jakis problem techniczny zwiazany z forum - napisz na PW do mnie, w krotkim czasie go rozwiaze :)
 
hitchcock
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-14, 08:51   

Więc znalazłem kilka ciekawych skórek do wersji naszego forum, demo tutaj: http://style.vplus.pl/demo-1.12.5/index.php. Sorry że nie podam bezpośredniego linka do poszczególnych skórek, bo nie bardzo wiem jak :/ Wybiera się je pomiędzy listą forów a blokiem 'kto jest na forum'. Więc moje typy

1. Akagahara (oczywiście top do wymiany :> ale kolorystyka pasuje do tematyki naszego forum)
2. FIBlack (styl dość prosty, ale utrzymany w ciemnej kolorystyce, a co najważniejsze przejrzysty i funkcjonalny. Nie 'daje po oczach' tak jak style z białym tłem.)
3. NiggaStyle ( :lol: nazwa trochę odstrasza, ale sam szablon jest nie zgorsza)

No i to by było chyba na tyle. Podobają się Wam któreś z wcześniej wymienionych skórek? Oczywiście nie trzeba ich ustawiać jako domyślne ale zawsze można ustawić jako dodatkowe i kto będzie chciał to sobie zmieni na jedną z nich :>
 
satan 
pyta leśna



Wiek: 41
Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 17
Wysłany: 2006-05-14, 10:57   

Nie wiedzialem, ze az tyle skorek juz dostosowano do tej wersji forum. Wgralem 3, ktore wymienil hitchcock - domyslnie na razie pozostanie stara skorka, ale jesli ktos ma ochote zmienic - moze skorzystac z profilu uzytkownika lub wybrac nowa na stronie glownej forum.
_________________
Jesli napotkales jakis problem techniczny zwiazany z forum - napisz na PW do mnie, w krotkim czasie go rozwiaze :)
 
hitchcock
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-14, 11:03   

O właśnie... Dzięki :D Od razu jakoś milej się czyta to forum :)
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-05-14, 11:24   

Popróbowałem innych stylów i jakoś tak nie mogę się przekonać... Chyba, jak to powiedział jeden z bohaterów "Symetrii" - "Człowiek się przyzwyczaił..." :)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
hitchcock
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-14, 11:27   

Mi też jakoś dziwnie inaczej, ale wiem, że ten nowy jest lepszy i też pewnie się przyzwyczaję :D Mi jak narazie najbardziej podszedł Akagahara. Tylko top przydałoby się wymienić bo ta babka jakaś taka dziwna jest :lol:
 
perversion 
Administrator


Dołączyła: 29 Wrz 2005
Posty: 88
Wysłany: 2006-05-14, 12:31   

LadySatan napisał/a:
Juz kiedys byla na ten temat dyskusja, ale perversion nie bardzo chciala pójsc na jakiekolwiek ustępstwa w tej kwestii :P


jakos sobie tego nie przypominam.
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-05-14, 13:04   

nieistotne :)
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-05-14, 13:12   

hitchcock napisał/a:
Mi też jakoś dziwnie inaczej, ale wiem, że ten nowy jest lepszy i też pewnie się przyzwyczaję :D Mi jak narazie najbardziej podszedł Akagahara. Tylko top przydałoby się wymienić bo ta babka jakaś taka dziwna jest :lol:


Dokładnie, tylko ja chyba nie będę się przyzwyczajał :)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
hitchcock
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-14, 13:14   

Niegłupi Jaś napisał/a:
hitchcock napisał/a:
Mi też jakoś dziwnie inaczej, ale wiem, że ten nowy jest lepszy i też pewnie się przyzwyczaję :D Mi jak narazie najbardziej podszedł Akagahara. Tylko top przydałoby się wymienić bo ta babka jakaś taka dziwna jest :lol:


Dokładnie, tylko ja chyba nie będę się przyzwyczajał :)


A się tam już przyzwyczaiłem do Akagahara. Jak przed chwilą włączyłem dla porónania ten stary to zaczął strasznie kłuć w oczy i przełączyłem spowrotem :)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone