Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Zephyr
2006-10-21, 11:31
Nowa Coma
Autor Wiadomość
Zbir 
Motherfucker
stuntman Mike



Wiek: 34
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 2062
Skąd: death proof car
Wysłany: 2008-11-26, 17:56   

odważę się napisać, że nie rozumiem jak można się spuszczać nad takim tworem jak coma... i nie napiszę już nic w tym temacie, bo jesteście nawiedzeni :P
_________________
http://www.last.fm/user/kiszaj
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2008-11-26, 19:36   

Zbir napisał/a:
odważę się napisać, że nie rozumiem jak można się spuszczać nad takim tworem jak coma... i nie napiszę już nic w tym temacie, bo jesteście nawiedzeni :P



No, i to jest klasyczny przykład różnicy gustów :). A z Bogiem Zbiru, z Bogiem... :)

[ Dodano: 2008-11-26, 19:42 ]
Tula napisał/a:
Faktycznie część z tego co napisał Jaś została nie zrozumiana, więc nie dziwię się, że się chłpak denerwuje :)
Tomash- nie potrafił odpowiedzieć na zarzuty, więc poprostu obraził Jasia twierdząc, że brak argumentów maskuje głupkowatością, kiedy, o ironio, sam tych argumentów nie ma :/
Tylko Jasiu zrozum, ja Cię proszę, o co mi chodzi; a chodzi o to że, w jednym ze swoich postów, twierdzisz , iż lubienie nowej płyty Comy nie jest "do końca" kwestią gustu i nie dopuszczasz do siebie tego, że ktoś kto lubił dwie poprzednie płyty może nie lubić Hipertrofii- a tak sie zdarza.

Każdy ma swoje zdanie na dany temat i raczej nie przekonacie siebie na wzajem, co do jego słuszności, więc poprostu odpuśćcie sobie.



Jestem w szoku! Ktoś wreszcie zechciał spojrzeć na sprawę obiektywnie :)


Dzięki Zbirowi mamy ładny przykład- on (Zbiru) nigdy Comy nie trawił, więc Hipertrofii też nie polubił, bo ma inny gust od chociażby mojego. I proszę bardzo, git majonez.
Natomiast Tomek lubiąc poprzednie dwa krążki wybrzydza nad najnowszym i to wybrzydza niemal skrajnie. Coma nie zmieniła stylu, nadal gra swoje, jest bardzo charakterystyczna, tylko nieco ewoluowała, dodała świeże elementy, poczyniła progres (w pełnym tego słowa znaczeniu). W związku z tym uznałem tak dużą krytykę Tomka za nieuzasadnioną i chciałbym przeczytać więcej konkretów z jego strony na poparcie swoich narzekań. Tylko tyle.

Ale jak chcecie to możemy uciąć tę dyskusję :)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2008-11-26, 20:04   

Może zmieni zdanie, tak jak ja :)
Poza tym ta płyta, jak na mój gust nieco różni się od poprzednich.. i gdyby może nie te głupie przerywniki lepiej bym na nią reagowała ;)
Do poprzednich płyt chciało mi się wracać, a do tej.. trochę muszę się mimo wszystko zmuszać. Niech sobie ewoluują, ale przecież nie każdemu ta ewolucja musi się podobać?
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Tula 
srokojebca


Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 108
Wysłany: 2008-11-26, 20:08   

Widzisz Jasiu jaki z Ciebie dziad? nie doceniasz mnie ;)
 
gducha 
jeżojebca



Dołączyła: 25 Lip 2008
Posty: 901
Skąd: inąd
Wysłany: 2008-11-26, 20:43   

a właśnie! zapomniałam napisać o przerywnikach....moim zdaniem wcale a wcale nie są głupie. momentami owszem dość...wstrętne (w sensie wrażliwości). ale ale. nadają spójność całej płycie i bardzo fajny klimat. gdyby nie one to by nie było to samo.
_________________
"Milcz albo powiedz coś takiego co jest lepsze od milczenia."
 
 
BlackDog 
pyta leśna


Dołączył: 29 Cze 2007
Posty: 27
Skąd: Stegna
Wysłany: 2008-11-26, 22:15   

Aaa, kolejne forum na którym, ktoś zauważa klimat w tych durnych przerywnikach. Boję się ludzie, co się stało z waszymi uszami? Coma, jak Pink Floyd, boskie płyta, polska płyta jesieni. Pochwalę się, że udało mi się przesłuchać prawie całego albumu;)
_________________
http://www.lastfm.pl/user/blackdoggy_m
 
 
Tula 
srokojebca


Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 108
Wysłany: 2008-11-26, 22:17   

BlackDog napisał/a:
Aaa, kolejne forum na którym, ktoś zauważa klimat w tych durnych przerywnikach. Boję się ludzie, co się stało z waszymi uszami? Coma, jak Pink Floyd, boskie płyta, polska płyta jesieni. Pochwalę się, że udało mi się przesłuchać prawie całego albumu;)


eee, ja Cię nie czaje :/
 
BlackDog 
pyta leśna


Dołączył: 29 Cze 2007
Posty: 27
Skąd: Stegna
Wysłany: 2008-11-26, 22:20   

Połowa mojej wypowiedzi jest pisana ironicznie, a połowa na serio. Widać przecież, ech.
_________________
http://www.lastfm.pl/user/blackdoggy_m
 
 
Tula 
srokojebca


Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 108
Wysłany: 2008-11-26, 22:22   

Widać, ze popełniasz okropne błędy.

"boskie płyta" ?
"udało mi się przesłuchać prawie całego albumu" ?

Popracuj najpierw nad tym, a następnie bierz się za ironię, ech
 
BlackDog 
pyta leśna


Dołączył: 29 Cze 2007
Posty: 27
Skąd: Stegna
Wysłany: 2008-11-26, 22:27   

Och, przepraszam Pani Polonistko, następnym razem nie będę popełniał tak katastrofalnych błędów językowych. Chociaż, jeśli uważasz stylizację językową za błędy, to radzę wrócić do przedszkola, ażeby nauczyć się artykułować jakieś sensowne opinie. Może jednak jesteś tak ślepa, że nie widzisz, iż sobie robię jaja? Ach, w takim razie, należy odbyć kurs szybkiego przystosowania do społeczeństwa. Boże, kraj idiotów.
_________________
http://www.lastfm.pl/user/blackdoggy_m
 
 
Tula 
srokojebca


Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 108
Wysłany: 2008-11-26, 22:33   

A Ty stiosz na czele idiotów, mistrzu.
Kurs przystosowania do społeczeństwa? Ja dziękuję, ale nie skorzystam; wystarczy, że Ty jesteś przystosowany w tym kraju "idiotów"( zrozumiałeś?, jak nie to poproś kogoś, a może Ci wytłumaczy)

Ps.- popracuj nad tą Twoją "stylizacją językową"- taka dobra rada :)
 
BlackDog 
pyta leśna


Dołączył: 29 Cze 2007
Posty: 27
Skąd: Stegna
Wysłany: 2008-11-26, 22:41   

Pewnie nawet nie wiesz, na kogo się stylizowałem :)
_________________
http://www.lastfm.pl/user/blackdoggy_m
 
 
Tula 
srokojebca


Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 108
Wysłany: 2008-11-26, 22:45   

echh, nie zaczaiłeś, a już miałam nadzieję.
Nie nie wiem na kogo się stylizowałeś, ale Ty zapewne mi powiesz? :/

A tak na marginesie- ja bym się nie chwaliła tak tym, że się na kogoś stylizuję.
( wylądujemy w śmietniku za offtopa)
 
BlackDog 
pyta leśna


Dołączył: 29 Cze 2007
Posty: 27
Skąd: Stegna
Wysłany: 2008-11-26, 22:49   

E, ja Ci tylko tłumaczę, bo jak sama napisałaś "nie czaisz". Jak sama widzisz, jest mi równie ciężko Ciebie zrozumieć, jak Tobie mnie. Czy to oznacza, że oboje jesteśmy idiotami? Może tylko jedno z nas?

Ofttop? Nasza rozmowa jak najbardziej odpowiada tytułowi tematu. Nowa płyta Comy nie wnosi nic pozytywnego do twórczości tego zespołu, zaś nasza "dyskusja" również jest niepotrzeba.
_________________
http://www.lastfm.pl/user/blackdoggy_m
 
 
Tula 
srokojebca


Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 108
Wysłany: 2008-11-26, 22:52   

Ja już wcześniej udowodniłam Ci kto jest idiotą, ale tego nie zrozumiałeś :/
Dziękuję.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone