Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Zephyr
2006-10-21, 11:31
Nowa Coma
Autor Wiadomość
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2008-11-29, 19:58   

Dobra już dobra :P Ty widocznie od każdego bandu, od każdej płyty wymagasz tego samego- żeby utwory miały po 25 minut, były rozbudowane jak klatka Pudziana, piszczały głosem LaBrie i rzucały na kolana dwuminutowymi solówkami, na każdym z instrumentów po kolei :P ;). Tak się jednak nie da Misiu Pysiu :P ;)

Dla mnie ten koncept jest bardzo czytelny i już. I niech pozostanie, że nasze oceny są subiektywne i autonomiczne i prezentują po prostu inny punkt widzenia, inne oczekiwania i gusta.

Natomiast teraz chciałbym się zwrócić do Gabs... :P Gabryniu, dlaczego już nie zabierasz głosu w tym temacie? Czyżbyś otrzymała oficjalny zakaz wypowiadania się tutaj...? :P Czekaj, jak się nazywał ustrój, który tępił przejawy samodzielności i odmienności zdania, a także suwerenność swoich obywateli i ogłupiał ich głęboką indoktrynacją? Totalitaryzm? Czy jakoś tak... :P ;););)

;)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Gabriell 
jeżojebca



Wiek: 36
Dołączyła: 06 Gru 2006
Posty: 1112
Wysłany: 2008-11-29, 20:04   

Odpowiedź jest prosta, nie chce mi się :P albo :(

[ Dodano: 2008-11-29, 20:06 ]
I nadal płyta się podoba, choć czekam z niecierpliwością kiedy zacznę jej słuchać "bo naprawdę chcę" a nie "bo trzeba bardziej poznać"
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2008-11-29, 20:09   

Zgaduję że jak tylko kopniesz Tomka w tyłek, to nagle zachce Ci się nowe Comy :P ;)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Arges 
kucojebca



Wiek: 35
Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 301
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-11-29, 20:45   

Początek offtopu:


Niegłupi Jaś napisał/a:
Czekaj, jak się nazywał ustrój, który tępił przejawy samodzielności i odmienności zdania, a także suwerenność swoich obywateli i ogłupiał ich głęboką indoktrynacją? Totalitaryzm? Czy jakoś tak... :P

Ja zawsze myślałem, że to się Lejdi nazywa :P


...koniec offtopu.
 
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2008-11-29, 20:49   

Arges napisał/a:
Początek offtopu:


Niegłupi Jaś napisał/a:
Czekaj, jak się nazywał ustrój, który tępił przejawy samodzielności i odmienności zdania, a także suwerenność swoich obywateli i ogłupiał ich głęboką indoktrynacją? Totalitaryzm? Czy jakoś tak... :P

Ja zawsze myślałem, że to się Lejdi nazywa :P


...koniec offtopu.



:D

To są synonimy :D
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
elviElViedor 
Motherfucker
Elvis



Wiek: 32
Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 1753
Skąd: Solec
Wysłany: 2008-12-08, 21:03   

Na prośbę Jasia:

'Nowa Coma jest zajebista' ;)

[ Dodano: 2009-01-26, 21:17 ]
Im dłużej słuchałem 'Transfuzji', tym niektóre utwory podobały mi się coraz bardziej, a inne coraz mniej.
Aha, i nie wypowiadam się o przerywnikach.
'Trujące rośliny', 'Transfuzja' na pewno są fantastyczne. 'Lśnienie', 'Osobowy', 'Emigracja', 'Początek schyłku królestwa wiecznych chłopców' (co za chujowy tytuł, no i słowa takie jakieś niedojebane też trochę, ale ogólnie słucha się bdb), 'Widokówka' czy 'Archipelagi' też dobre.
Ale np. 'Ekhart', 'Zamęt' czy 'Wola istnienia' już za bardzo mi nie podpasowały. No dobra, ostatni z wymienionych utworów jeszcze ujdzie, ale pozostałe? Nie mogę ich słuchać po prostu.
Skrajne uczucia, jest tu sporo gównianych utworów i oklepanych riffów, ale znajdziemy też sporo perełek.
Przerywniki jakoś specjalnie mi nie przeszkadzają, chociaż imo koncept albumu za bardzo by nie ucierpiał na ich braku.
No i... Dwie płyty. Kilka, jak już wspominałem, naprawdę słabych utworów.
Nie lepiej byłoby album skrócić? Wyjebać wszystkie zapchajdziury, które i tak nic dobrego nie wnoszą, a zostawić same cudowne kawałki? Moim zdaniem odbiór płyty (mój - w domyśle :)) byłby wtedy o wiele lepszy...
 
tomash 
Motherfucker



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2671
Wysłany: 2010-01-11, 22:37   

Dobra Coma nie jest zła... Pierwszy album, spora część drugiego naprawdę daje radę. Co do Hipertrofii to zrobiłem mały eksperyment - wyrzuciłem wszystkie przerywniki zostawiając tylko utwory i wyszła zaskakująco dobra płyta, która zaczyna po Ekharcie nudzić. Ale jak bym miał podsumować to Comę warto znać choćby dla tytułowego utworu z "dwójki" - śmiało mogę powiedzieć że jest to jeden z najlepszych kawałków muzyki z jakimi miałem styczność. Gdyby mieli odwagę i wyobraźnię, żeby pójść w te klimaty...
_________________
Last.fm
 
 
kaczka6661 
kucojebca



Wiek: 34
Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 400
Wysłany: 2010-06-25, 10:49   

sluchal/ogladal ktos Live?
_________________
"Show me the next to the way whisky bar"
"W życiu piękne są tylko chwile"
http://www.bluesrock.pun.pl/forums.php
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone