Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Religie, sekty, wierzenia, zabobony...
Autor Wiadomość
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-10-18, 16:52   

machado_666 napisał/a:
generalnie nie jadam zbyt często. Ja wierze w siebie:) Może i se tam jest jakiś bóg ale mnie to już nie interesi


To się kolego nazywa WYGODNICTWO. Ewentualnie BRAK ODWAGI i KONFORMIZM. Trzeba było powiedzieć mamusi że Ty w Boga nie wierzysz i masz w dupie bierzmowanie, a co za tym idzie nie przystąpisz do niego. Anie, jak mamusia każe to zapier.... do kościółka, a na podwórku to jesteś wielki satanista. Zresztą już ktoś to zauważył. Weź Ty się zastanów kim Ty jesteś i czego chcesz, bo problemy natury egzystencjalnej niedługo Cię zjedzą :P

[ Dodano: 2006-10-18, 16:53 ]
Aha i jeść to sobie możesz te ludzkie serca szatanie.
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-10-18, 17:10   

machado_666 napisał/a:
Człowiek myśli i ma prawo wyboru. Wierzy w to co chce. np. tkai ja....jestem pól satanistą pół chrześcijaninem. Ciężko to wytłumaczyc ale tak jest. Wyznaje wszystkie obrzedy chrześcijan. A filozofie satanistów. i tak jak ludzie wyżej sądze że nie trzeba sie martwić innymi religiami dopóki nie spotka się fanatyków:/


machado_666 napisał/a:
Mówiłem że to trudne do wytłumaczenie. Ale bycie satanistą i chrześcijaninem nie wyklucza się. Satanizm nie nakazuje wyrzekać się boga bo to tylko filozofia. A z chrześcijanzmu mam bierzmowanie, komunie, chrzest i obchodze wszystkie świete katolickie. Bo wy myslicie że bycie satanistą to wierzyć w szatana a to jest mylne. Bycie satanistą to wierzyć w siebie... nie w istory boskie.


?....

ahhh ... aż szkoda cokolwiek pisać...
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-10-18, 21:31   

machado_666 napisał/a:
Mówiłem że to trudne do wytłumaczenie. Ale bycie satanistą i chrześcijaninem nie wyklucza się. Satanizm nie nakazuje wyrzekać się boga bo to tylko filozofia. A z chrześcijanzmu mam bierzmowanie, komunie, chrzest i obchodze wszystkie świete katolickie. Bo wy myslicie że bycie satanistą to wierzyć w szatana a to jest mylne. Bycie satanistą to wierzyć w siebie... nie w istory boskie.


no comments......

[ Dodano: 2006-10-18, 21:33 ]
unchained napisał/a:
machado_666 napisał/a:
Mówiłem że to trudne do wytłumaczenie. Ale bycie satanistą i chrześcijaninem nie wyklucza się. Satanizm nie nakazuje wyrzekać się boga bo to tylko filozofia. A z chrześcijanzmu mam bierzmowanie, komunie, chrzest i obchodze wszystkie świete katolickie. Bo wy myslicie że bycie satanistą to wierzyć w szatana a to jest mylne. Bycie satanistą to wierzyć w siebie... nie w istory boskie.


czyli zasadniczo w boga niewierzysz ale smakuje ci hostia... tak? ;)


on nie wie, co to hostia :)....
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
machado_666
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-18, 21:48   

Hostia to opłatek. Gdy przystępowałem do bierzmowania to wszystko w moim życiu było oko. Potem poznałem dopiero co to jest satanizm. Ja nie jadam serc czy coś;p ja tylko wyznaje filozofie. Nie mam nic wspólnego z tym co oglądaliście w filmach. To jest tylko zabobon
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-10-18, 22:16   

machado_666 napisał/a:
Hostia to opłatek.


Wiesz co, daj se spokój z tym całym kościołem, księżami, spowiedziami i komuniami. Na co Ci takie bzdety, Tobie, sataniście?

machado_666 napisał/a:

Gdy przystępowałem do bierzmowania to wszystko w moim życiu było oko. Potem poznałem dopiero co to jest satanizm. Ja nie jadam serc czy coś;p ja tylko wyznaje filozofie. Nie mam nic wspólnego z tym co oglądaliście w filmach. To jest tylko zabobon


Chciałem, naprawdę chciałem się tu zaśmiać, ale zamiast tego tylko westchnąłem. Niech mi ktoś powie, co ludzie robią ze swoimi rozumami? W lombardzie zastawiają, czy jak? :(
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-10-19, 11:52   

machado_666 napisał/a:
Hostia to opłatek. Gdy przystępowałem do bierzmowania to wszystko w moim życiu było oko. Potem poznałem dopiero co to jest satanizm. Ja nie jadam serc czy coś;p ja tylko wyznaje filozofie. Nie mam nic wspólnego z tym co oglądaliście w filmach. To jest tylko zabobon


rozumiem, że teraz nie jest "oko" ..to widać 8)

.. z tego co przeczytałem we wcześniejszych postach machado_666 to uczęszcza On nadal do kościoła, komuni, spowiedzi itd będąc jednocześnie lavey'owskim satanistą.... no więc odpowiedz mi ktoś do chuja wacka jak to możliwe? tak na chłopski rozum najlepiej bo mam jak widać problem z myśleniem 4-wymiarowym :D

chłopie kurwańska mać przeczytaj co sam napisałeś:

machado_666 napisał/a:
Bycie satanistą to wierzyć w siebie... nie w istory boskie.


a bóg to niby co według chrześcijan jest ?(a ponoć od wyznaniowej strony nim jesteś) robaczek świętojański czy jak? ...

to tak się trochę gryzie, ale dobra ;)
 
machado_666
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-19, 23:39   

Od kiedy przed samym sobą uświadomiłem sobie że jestem satnistą ani razu nie byłem w kościele. Z katolicyzmem łączy mnie juz tylko to że mam sakramenty.
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-10-20, 00:01   

machado_666 napisał/a:
Wyznaje wszystkie obrzedy chrześcijan. A filozofie satanistów.


Synuś, jakby Ci to powiedział imć Swarzyc: "Zauważasz tutaj błąd logiczny" ? :D Błąd w tej wypowiedzi i w korelacji tej z innymi Twoimi wypowiedziami. Zauważasz? Bo teraz pier*olisz że już nie chodzisz do kościoła i sretetete (pozdro Frost :) ). Motasz się jak okoń na haczyku. Naprawdę odpuść już sobie takie wywody i napisz coś sensownego w dziale 'Muzyka' bo tutaj Cię wszyscy niszczą. Jak Wierzejskiego :)
Pozdrawiam :)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
machado_666
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-20, 00:43   

Oj czepeiasz sie;p Obrzędy-czytaj wigilia, wielkanoc i takie tam. Przeciez nie powiem mamie że jestem satanistą. I skończmy już temat mojego satniazmu;p
 
Frost 
krowojebca


Wiek: 113
Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 658
Wysłany: 2006-10-20, 08:54   

W sprawie religii i wyznania !
Najgorsze , to jak bierzesz udział w życiu religijnym a wkurza cie to i nie wiesz o co chodzi, ale opowaiadasz się za ...bo co powiedzą inni!
Albo wręcz odwrotnie! Coś ci sie podoba , akceptujesz to, ale ... no tak kumple , śąsiedzi...
I tak jest w wielu dziedzinach życia. Najlepiej się wstrzelić w "ramki" ...
 
machado_666
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-20, 10:46   

Ale to nie jest takie proste. Jak powiesz komuś na ulicy że jesteś satanistą lub muzułmaninem. To odrazu krzywo patrzą. A chciałbyś żeby rodzina się na Ciebie krzywo patrzyła?? Może i rodzina zrozumie ale już nigdy nie bedzie tak samo
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-10-20, 11:31   

machado_666 napisał/a:
Ale to nie jest takie proste. Jak powiesz komuś na ulicy że jesteś satanistą lub muzułmaninem. To odrazu krzywo patrzą.


A co Cię to ku*wa obchodzi? Jak pierdniesz w autobusie to też się krzywo patrzą, ale co z tego wynika? Widzę że z Ciebie taki satanista jak z koziej dupy trąba, skoro Ty się przejmujesz co o Tobie powiedzą. Skoro wybrałeś taką drogę, to musisz się liczyć z jej zaletami i wadami.
Dziś jak się w towarzystwie powie, że się jest praktykującym, albo "jeszcze gorzej" gorliwym katolikiem to też ludzie patrzą się z byka. No ale co z tego? Przestaniesz przez to wierzyć w to, w co wierzysz?

machado_666 napisał/a:

A chciałbyś żeby rodzina się na Ciebie krzywo patrzyła?? Może i rodzina zrozumie ale już nigdy nie bedzie tak samo


No to już jest problem Twojej rodziny. Poza tym, czy ktoś Ci każe lecieć do mamy i się jej zwierzać że Ty chcesz być satanistą? :/
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-10-20, 12:14   

Niegłupi Jaś napisał/a:
machado_666 napisał/a:
Ale to nie jest takie proste. Jak powiesz komuś na ulicy że jesteś satanistą lub muzułmaninem. To odrazu krzywo patrzą.


A co Cię to ku*wa obchodzi? Jak pierdniesz w autobusie to też się krzywo patrzą, ale co z tego wynika? Widzę że z Ciebie taki satanista jak z koziej dupy trąba, skoro Ty się przejmujesz co o Tobie powiedzą. Skoro wybrałeś taką drogę, to musisz się liczyć z jej zaletami i wadami.


Dokładnie tak ...
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-10-20, 20:14   

machado_666 napisał/a:
Ale to nie jest takie proste. Jak powiesz komuś na ulicy że jesteś satanistą lub muzułmaninem. To odrazu krzywo patrzą. A chciałbyś żeby rodzina się na Ciebie krzywo patrzyła?? Może i rodzina zrozumie ale już nigdy nie bedzie tak samo


o kur....* co za hipokryzja!!!!!!!!!!!!!!!! i z takich ludzi składa się 90 % polskiego społeczeństwa...dobrze więc robię, że odzywam się do niewielu.
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-10-20, 20:18   

machado_666 napisał/a:
Przeciez nie powiem mamie że jestem satanistą.


Racja Lil :( Ale to jest debeściarskie :lol:
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone