Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Zephyr
2006-10-21, 09:29
Slayer
Autor Wiadomość
hitchcock
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-05, 12:19   Slayer

Skorzystałem dzisiaj z naszej furumowej wyszukiwarki... i nie znalazłem żadnego tematu o tej legendarnej kapeli! Nie będę pytał, czy ktoś słyszał, bo to pewne :) Dzisiaj robię sobie dzień ze Slayerem - przesłuchuję całą ich dyskografię począwszy od najstarszych płyt. Po prostu bogowie!

 
Zbir 
Motherfucker
stuntman Mike



Wiek: 34
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 2062
Skąd: death proof car
Wysłany: 2006-07-05, 12:23   

kurde wiesz uwielbiam ten zespół.......będę musiał pomyśleć o zdobyciu większej ilości płyt bo to co mam to na razie żenada :/ (w sensie ilość)
_________________
http://www.last.fm/user/kiszaj
 
hitchcock
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-05, 12:25   

O tak ja też...! Ostatnio udało mi się wyłowić ich koncertówkę "Decade Of Agression" z 1991 r. Wczoraj tak się cieszyłem, że aż ciężko było mi zasnąć :lol: Jak narazie słucham "Show No Mercy".

[ Dodano: 2006-07-05, 12:26 ]
No i oczywiście z niecierpliwością czekam na "Christ Illusion".
 
Zbir 
Motherfucker
stuntman Mike



Wiek: 34
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 2062
Skąd: death proof car
Wysłany: 2006-07-05, 12:54   

Gabriel napisał/a:
Hitch..nie zebym miała jakieś ALE..musze jednak to powiedzieć..zauważyłes pewną zalezność między Twoim opisem pod postami a moim nad avatarem? ;)



też to zauważyłem, a teraz w dodatku się dowiedziałem kto tu odgapia :mrgreen:
_________________
http://www.last.fm/user/kiszaj
 
Frost 
krowojebca


Wiek: 113
Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 658
Wysłany: 2006-07-05, 13:11   

Slayer mniam! Nowa płyta jest już na sieci :) Po pięciu latach milczenia.
Jeżeli miałbym wybierać 10 utworów wszechczasów, to napewno "Angel Of Death" by się tam znalazł !
 
hitchcock
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-05, 14:06   

Gabriel napisał/a:
Slayer? Uwielbiam :D na moje szczęście ich płytoteka została mi wreczona z wdzięczności za POD :lol:

Hitch..nie zebym miała jakieś ALE..musze jednak to powiedzieć..zauważyłes pewną zalezność między Twoim opisem pod postami a moim nad avatarem? ;)


Co więc sugerujesz? :> Czyżbyś miała zastrzeżone prawa do używania tytułu demówki Metaliki? :lol:
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-07-05, 20:11   

Slayer...stare dziady :) ale nadal grają dobrą muzę i to jest najważniejsze, chociaż u mnie i tak królować będą ponadczasowe "Hell awaits" i "Seasons in the abyss" .
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-07-05, 20:34   

Kapela legenda ... dla mnie Reign In Blood i South Of Heaven są na pierwszym miejscu .. choć ostatnio rzadko słucham ( może dlatego, że ostatnie wydawnictwo God Hates Us nie spodobało mi się) Ale pamiętam jak w liceum się robiło imprezy to Slayer zawsze był w odtwarzaczu .. całkowity respekt należy się tej kapeli za ich osiąnięcia..
 
Shadow 
srokojebca


Wiek: 41
Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 180
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-07-06, 01:22   

'South Of Heaven' , 'Seasons In The Abyss' i 'Decade Of Aggression' zajmują u mnie szczególne miejsce na półce z płytami :) .. 'God Hates Us All' średnio mi przypasił ale też lubię posłuchać...
 
 
Frost 
krowojebca


Wiek: 113
Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 658
Wysłany: 2006-07-06, 08:36   

Ciekawe , czy w tym roku będą jakieś koncerty w Polsce związanie z promo nowej płyty? Chyba nie :(
W październiku w Erfucie , to chyba Turyngia .W listopadzie w Sztokholnie najbliżej.
Muszę znaleźć czas i zapuścić sobie DvD :)
 
Thevilkris 
krowojebca
forgotten silence



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 581
Skąd: z zaświatów
Wysłany: 2006-07-06, 16:57   

http://muzyka.onet.pl/10175,1351371,newsy.html :) :) :)
_________________
In my left halfbrain there's nothing left, in my right halfbrain there's nothing right
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-07-06, 20:57   

Thevilkris napisał/a:
http://muzyka.onet.pl/10175,1351371,newsy.html :) :) :)


Ci to kurwa zawsze znajdą pretekst żeby wjebać gdzieś swoje brudne łapska .. wypromowali Kod da Vinci ?.. to teraz zwiększą podaż nowego albumu Slayera..
 
hitchcock
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-06, 20:58   

No to już zaczyna się burza. Cytuję:

Cytat:
To sataniści!
Przecież to zespó satanistyczny. Kupujcie ich pyty, dawajcie do suchania swoim dzieciom a później będziecie wychodzić na marsze przeciw przemocy!!!

Nie wiem ja Wy, ale ja nigdy nie sucham płyt... :P

Cytat:
tylko hiphop
taka prawda metalowcy juz wyszli z mody jeeeeee

Co za dzieci...

Tu z kolei komentarz przytomnego człowieka:
Cytat:
O jej.Jacy wy biedni jesteście.Znowu się z was śmieją, tak?
I z waszych świętych symboli.Z waszej wspaniałej jedynie prawdziwej i słusznej wiary... A tak na serio.Pytam się. Czy ktoś obraził waszą matkę?Czy ktoś napluł wam w twarz? Czy ktoś zrobił krzywde waszemu ojcu? NIE.Ktoś narysował durny rysuneczek z podobizną niby Chrystusa. I teraz cały swiat robi w pory bo antychryst nadchodzi,tak?
Podobna sytuacja jak z tymi głupimi karykaturami Mahomłeta.Czy wy też chcecie spalić pół świata bo ktoś coś narysował i pokazał innym.Ludzie czy wy nie macie niczego bardziej pożytecznego do roboty niż obrażanie się i syczenie na wszystkich którzy mają inne zdanie na temat waszych religii?...
 
progger 
Motherfucker



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 1477
Skąd: Ladeshut/Breslau
Wysłany: 2006-07-06, 22:07   

Spadna na mnie gromy, wyklniecie mnie od pedałów i pozerów ale... nie lubię Slayera! Serio poza wiadomym kawałkiem kapela mi zupełnie nie leży nie wiem czemu. Thrash takiego Kratora czy testament łykam bez niczego a tu nic! Może to wina wokalu?
_________________
http://www.last.fm/user/tomash33/ <- Przyznaj ze nie masz tak dobrego gustu Gość 8)
 
 
hitchcock
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-06, 22:08   

progger napisał/a:
Spadna na mnie gromy, wyklniecie mnie od pedałów i pozerów ale... nie lubię Slayera! Serio poza wiadomym kawałkiem kapela mi zupełnie nie leży nie wiem czemu. Thrash takiego Kratora czy testament łykam bez niczego a tu nic! Może to wina wokalu?


Ja też na początku nie łykałem tego. Być może to przez to, że zacząłem od "God Hates Us All"? :lol: Ale teraz sam się sobie dziwie że tego kiedyś nie lubiłem...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone