Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: LadySatan
2006-10-21, 10:04
Marylin Manson
Autor Wiadomość
Hetra
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-14, 15:02   Marylin Manson

słucha ktos z was MM ??zostawcie wiadomosc
 
Hetra
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-14, 15:15   

bardzo sei ciesz ze słuchas z a jak masz na imie nieznajomy koolego??
 
Hetra
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-14, 15:18   

wybacz kolezanko..

[ Dodano: 2006-07-14, 15:20 ]
ok jak sobie zyczysz...
 
progger 
Motherfucker



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 1477
Skąd: Ladeshut/Breslau
Wysłany: 2006-07-14, 15:21   

Nie cierpię gościa. Nigdy nie trawiłem jego muzyki i głosu, że o image`u nawet nie wspomnę. NIe wiem co ludzie w nim widzą... Tyle jest lepszych kapel, które nigdy nie odniosą takiego sukcesu :( Świat nie jest sprawiedliwy.
_________________
http://www.last.fm/user/tomash33/ <- Przyznaj ze nie masz tak dobrego gustu Gość 8)
 
 
Hetra
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-14, 15:46   

oj no to powiedz jakie nap sa lepsze kapel e ja mysle ze jak nie maja pomysłu zebys ei wypromowac to ich problem ... nie sadzisz ?? i neich cie nei bawia w taka trudna układanke jak muzyka...
 
progger 
Motherfucker



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 1477
Skąd: Ladeshut/Breslau
Wysłany: 2006-07-14, 15:58   

Gabi: ja nikogo nie krytykuję za słuchanie MM, niech każdy słucha czego mu pasuje sam zaczynałem od Korna i LB a wylądowalem w zupełnie innym miejscu sceny ciężkiego grania. Ale dla mnie koleś nic swoją muzą nie przedstawia, label napakował go kasą jak faszerowanego prosiaka promując nachalnie pod płaszczykiem skandalu i stąd jego sukces.

Hetra: nie denerwuj się tak bo w klawisze nie trafiasz :P Dla mnie takie promowanie się gdzie muzyk robi z siebie pajaca to nie promowanie ani prowokacja po prostu błażenada i żerowanie na najniżeszych instynktach. Powiem tak - nie mam szacunku dla artysty ktory zobi taki show jak MM.
_________________
http://www.last.fm/user/tomash33/ <- Przyznaj ze nie masz tak dobrego gustu Gość 8)
 
 
Shaitan 
Motherfucker



Wiek: 40
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1618
Skąd: Gdzieś na kaszubach
Wysłany: 2006-07-14, 16:03   

image troche dla nastolatkow... ale qrde... jednak od niego (razem z metallica i rammsteinem) zaczynalem kontakt z "ostra" muzyka wiec szacunek bedzie zawesze... ale raczej zadko kiedy udaje mi sie posluchac plyt ktore mam
_________________
The more I drink, the more I see
That suicide could be the key
To the place called paradise
Where pain not dwells, not hate nor lies...
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-07-14, 16:09   

Jak to się czasem mówi - muzyka dla zbuntowanych nastolatek wyprowana przez pieprzoną amerykańską pop-kulturę ... w życiu spodobały mi się może 2 kawałki w tym Personal Jesus ( przeróbka wiadomego zespołu) .. co do osoby samego wokalisty to co można powiedzieć ... miał jakiś pomysł na siebie i wiele osób to kupiła, część znienawidziła .. jest to tylko kolejny zespół, który dzięki szokowaniu i łamaniu pewnych norm moralnych ( image, teksty, zachowanie na scenie) wybił się z tłumu .. swego czasu robiło się wielkie halo z powodu koncertu u nas w Polsce tegoż zespołu co tylko dodało mu wtedy zwolenników ... w tej chwili jest to nic odkrywczego i w zasadzie MM nie ma już czym zaskoczyć ani zaszokować, więc powoli będzie spychany na margines muzycznego biznesu...
 
Deathrider
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-14, 23:20   

Dla mnie chujnia z grzybnią, nigdy nie przeszedłem, przez okres zafascynowania nim... Zawsze czułem niechęc do niego, choćby przez przesadny image... Zresztą najwieksza sławę zdobył na coverach (Sweet Dreams, Tained Love, Personal Jesus, zreszyą skrzywdził również Highway To Hell AC/DC, ale to nigdy na szczęscie sławy nie zyskało...)
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-07-14, 23:25   

Deathrider napisał/a:
Dla mnie chujnia z grzybnią, nigdy nie przeszedłem, przez okres zafascynowania nim... Zawsze czułem niechęc do niego, choćby przez przesadny image... Zresztą najwieksza sławę zdobył na coverach (Sweet Dreams, Tained Love, Personal Jesus, zreszyą skrzywdził również Highway To Hell AC/DC, ale to nigdy na szczęscie sławy nie zyskało...)


nic dodać, nic ująć...u mnie to samo, wygląd tego faceta(?) budził wręcz odrazę...a muza jeszcze większą...co do coveru AC/DC...rzeczywiście zostali skrzywdzeni tym kiczem!
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
dexter xs 
jebak leśny
kurwa mrok



Wiek: 39
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 238
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-07-14, 23:32   

Cóż no ładny niejest, ale za to jest dobra książka biografia zatytułowana "Trudna droga do piekła" świetnie sie czyta i jest dużo ciekawostek.
 
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-07-14, 23:46   

wiem o tym, ale to do tematu "książki"....a jeżeli o ciekawe biografie chodzi to jest wielu jemu podobnych, mających równie bądź bardziej interesujące biografie. Rozmawiamy w tej chwili o samej muzyce i/lub wizerunku i wrażenia jakie wywarł ten kontrowersyjny pan...jeżeli o mnie chodzi to niezbyt pozytywne.
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
dexter xs 
jebak leśny
kurwa mrok



Wiek: 39
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 238
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-07-15, 00:00   

Ja go słucham obecnie dosć rzadko,muzyka jako alternatywa , co do wokalu to pasuje on do zawartosci treści jaką przekazuje,aczkolwiek poniekąd ja kiedyś sie nim bardziej interesowałem od strony osoby i wiem że koleś jest piekielnie inteligentny,a wizerunek jaki ma cóż kiedyś to mogło szkować choć mnie nigdy,i chyba raczej skołonie sie do tezy że dzis to on juz niejest kontrowersyjny ,a co do samej muzyki to odbieram ją jako zbyt chaotyczną żeby słuchać jej przez dłuższy czas.A moje typy jeśli chodzi o albumy to "Holy Wood" a z wcześniejszych "Lunchbox".
 
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-07-15, 10:25   

Mi ten koles zupelnie nie odpowiada, ani pod wzgledem muzycznym ani jego imagu. Przerost formy nad treścią.
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Thevilkris 
krowojebca
forgotten silence



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 581
Skąd: z zaświatów
Wysłany: 2006-07-17, 12:16   

jak dla mnie to jedna wielka ŻENADA i PADAKA i tyle w temacie MM
_________________
In my left halfbrain there's nothing left, in my right halfbrain there's nothing right
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone