Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Nauka
Autor Wiadomość
Zbir 
Motherfucker
stuntman Mike



Wiek: 34
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 2062
Skąd: death proof car
Wysłany: 2006-07-05, 11:40   

;)
dobrze, rozumiem.
a rankingi też wydają mi się nieco śmieszne, chociaż jednak różnicę pomiędzy niektórymi uczelniami raczej łatwo zauważyć.
_________________
http://www.last.fm/user/kiszaj
 
Imrahill
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-05, 16:26   

Shadow napisał/a:
Imrahill.. a patrz.. jest takie coś jak KUL (Katolicki Uniwersytet Lubelski) - powiedzmy że pod pieczą Kościoła ,bo oficjalnie uniwerkiem państwowym nie jest... pracują tam wybitni nauczyciele akademiccy, nikt nikogo nie pali na stosie i używają komputerów.. w latach komunizmu gdyby nie KUL to ludzie nie znaliby prawdy o Katyniu, prawdy o 'braterskiej' pomocy polsko - radzieckiej i innych kwiatkach historii skrżetnie zatajanymi przez komunistyczne władze PRL ... think about it


Kolego mylisz epoki żyjemy w NOWOŻYTNOŚCI a nie ŚREDNIOWIECZU tudzież i okresach późniejszych nawiązujących do tej ,,ciemnoty".

Niewątpliwie KUL odegrał znaczną rolę w walce z komunizmem ale pamiętajmy iż organizacji dbających o pamięć o narodzie było wiele. No cóż a że Polacy w ważnych momentach dziejowych stają się nagle patryjotami -katolikami łączącymi się wokół kościoła to już dróga sprawa i stad wyolbrzymiona w naszym spoleczenstwie rola tej organizacji.
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-07-05, 23:15   

dajcie spokój...nauczyciele akademiccy (wierzący czy nie) pracują sobie na KUL-u bo dostają za to grubą kasę, chciałabym być takim pracownikiem, bo obecnie kosciół kat. i instytucje z nim związane to najbardziej wpływowe instytucje w naszym zacofanym kraju :)
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
Raziel 
Administrator
Lou Cyphre


Wiek: 39
Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 813
Skąd: Outland
Wysłany: 2006-07-05, 23:17   

mnie... to bardzo martwi ta uczelnia ojca dyrektora co posiada kierunki związane z mediami... a jak wiadomo kto ma tv i radio to może rządzić... :/
_________________
Than-thou-could-be-messenger of God
 
 
Shadow 
srokojebca


Wiek: 41
Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 180
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-07-06, 01:15   

Echh... jestem niewierzący ale jakoś nie podoba mi się taki jednostronny, negatywny osąd Kościoła...

[ Dodano: 2006-07-06, 01:16 ]
no i zaznaczam że nie chodzi mi tu o Rydzyka i jego świtę bo to akurat jednoznaczna postać..
 
 
Imrahill
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-06, 11:22   

To zacznij ich bronić ,wtedy dyskusja stanie się ciekawsza ,napisz co dobrego zrobili przez długie wieki istnienia ?
 
Frost 
krowojebca


Wiek: 113
Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 658
Wysłany: 2006-07-06, 15:35   

Uczyć i pracować...nigdy mi się nie chciało :) Zawsze musiał być bodziec, czyli kop w dupe :):):)
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-07-06, 20:58   

Frost napisał/a:
Uczyć i pracować...nigdy mi się nie chciało :) Zawsze musiał być bodziec, czyli kop w dupe :):):)


wystarczającą motywacją jest to, że w przyszłości nie będziesz zamiatał ulicy ... chociaż kto wie jak będzie w przyszłości...
 
Frost 
krowojebca


Wiek: 113
Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 658
Wysłany: 2006-07-06, 21:56   

Zephyr napisał/a:
Frost napisał/a:
Uczyć i pracować...nigdy mi się nie chciało :) Zawsze musiał być bodziec, czyli kop w dupe :):):)


wystarczającą motywacją jest to, że w przyszłości nie będziesz zamiatał ulicy ... chociaż kto wie jak będzie w przyszłości...


Nie widze nic zlego w zamiataniu ulic :) (Wiem co miałeś na myśli drogi Zephyr :) )
Co do przyszłości, to nikt nie wie, jaka będzie :) Biorąc pod uwagę wykształcenie i umiejętności, ewentualnie znajomości , można domniemywać tylko, jak będzie wyglądała nasza przyszłość :)

Spotkałem prostych , zwykłych nauczycieli, którzy mieli w sobie iskre, dar i zachęte do zdobywania i przekazywania wiedzy. Spotkałem także Panów dr i prof etc., którzy w całej swej ignorancji do wszystkiego i wszystkich, nawet nie wpadliby na pomysł , w swojej nieskonczonej mądrości, że ktoś może mieć z nich totalną zwałe :):):)

Z perspektywy czasu wiem , że warto się uczyć, że oceny nic nie znaczą, że uczymy sie dla samych siebie :) Może brzmi to jak sretetete , ale taka prawda :)
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-07-06, 22:05   

Frost napisał/a:
Zephyr napisał/a:
Frost napisał/a:
Uczyć i pracować...nigdy mi się nie chciało :) Zawsze musiał być bodziec, czyli kop w dupe :):):)


wystarczającą motywacją jest to, że w przyszłości nie będziesz zamiatał ulicy ... chociaż kto wie jak będzie w przyszłości...


Nie widze nic zlego w zamiataniu ulic :) (Wiem co miałeś na myśli drogi Zephyr :) )
Co do przyszłości, to nikt nie wie, jaka będzie :) Biorąc pod uwagę wykształcenie i umiejętności, ewentualnie znajomości , można domniemywać tylko, jak będzie wyglądała nasza przyszłość :)

Spotkałem prostych , zwykłych nauczycieli, którzy mieli w sobie iskre, dar i zachęte do zdobywania i przekazywania wiedzy. Spotkałem także Panów dr i prof etc., którzy w całej swej ignorancji do wszystkiego i wszystkich, nawet nie wpadliby na pomysł , w swojej nieskonczonej mądrości, że ktoś może mieć z nich totalną zwałe :):):)

Z perspektywy czasu wiem , że warto się uczyć, że oceny nic nie znaczą, że uczymy sie dla samych siebie :) Może brzmi to jak sretetete , ale taka prawda :)


wiesz...nie pomogą doktoraty, kiedy człowiek chamowaty...niestety
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
Imrahill
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-21, 22:15   

o tym pani Rentatka B. niestety nie wie
 
einsam_87
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-26, 21:27   

:P no no, w sumie nie musi wiedzieć :p
 
Requiem 
srokojebca


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 108
Wysłany: 2006-08-29, 21:02   

Ludzie niechcą sie uczyć,bo poprostu lenią się,maja ważnejsze sprawy na głowie.Jednak zależy jeszcze zcego się uczą,np.jezeli chodzi o nauke szkolna to jest duzo osob ktore tego nielbuia ale np.gry na gitarzeznam wiele co chetnie graja,ja sama z reszta gram i nawet jak mi cos sie nieuda gram dalej,az naucze sie :) a ja lubie poznawac niektore rzeczy,zjawiska niedo opisania ;]
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-08-31, 16:07   

jak sie interesujesz zjawiskami "nie do opisania" to moze lepiej wziac sie porzadnie za nauke.. odpowiedz czasem sie kryje w podreczniku od fizyki albo w logicznym mysleniu.
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Requiem 
srokojebca


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 108
Wysłany: 2006-08-31, 17:07   

Fizyka ... wydaje mi sie ze bardziej chdozi Ci o rzeczy,które latają bez zadnej sily,przewracajace sie talerze z szafek ... Mi raczej niechodzi o to .. Mi chodzi o ludzką podświadomość i najciemniejsze zakątki DZIAŁAJĄCE tam .... Niechdozi mi takze dosłownie o ludzka psychike,chocia zpo części tak.Ae nie do końca.Czasem ogarnia Cie przeraziwy strach,niewiesz czym jest wywołany i masz shizy .. Tak to psychika .. Ale czasem jest inaczej .. Czasami nastepują sytuacje które w slowa obrac ne da sie rady,które fizyka niewytlumaczy ...
Musisz bardziej zaglebic sie w TE sparwy,poczytać bibilie(tak właśnie ją) i mocno uwierzyć,by to dało Ci siłe(ja sama daje ją sobie,wiem ze to glupio brzmi,niechdozi mi o sily paranormalne,chodzimi mi o sile psychiczną).

[ Dodano: 2006-08-31, 17:08 ]
Bo bez "ochrony" można zwariować.To chyba raczej dobre słowo .
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone