Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Nauka
Autor Wiadomość
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-08-31, 17:11   

Requiem napisał/a:
Fizyka ... wydaje mi sie ze bardziej chdozi Ci o rzeczy,które latają bez zadnej sily,przewracajace sie talerze z szafek ... Mi raczej niechodzi o to .. Mi chodzi o ludzką podświadomość i najciemniejsze zakątki DZIAŁAJĄCE tam .... Niechdozi mi takze dosłownie o ludzka psychike,chocia zpo części tak.Ae nie do końca.Czasem ogarnia Cie przeraziwy strach,niewiesz czym jest wywołany i masz shizy .. Tak to psychika .. Ale czasem jest inaczej .. Czasami nastepują sytuacje które w slowa obrac ne da sie rady,które fizyka niewytlumaczy ...
Musisz bardziej zaglebic sie w TE sparwy,poczytać bibilie(tak właśnie ją) i mocno uwierzyć,by to dało Ci siłe(ja sama daje ją sobie,wiem ze to glupio brzmi,niechdozi mi o sily paranormalne,chodzimi mi o sile psychiczną).

[ Dodano: 2006-08-31, 17:08 ]
Bo bez "ochrony" można zwariować.To chyba raczej dobre słowo .


O ja ....... :D zaczynam sie bac.. teraz to mnie rozbawilas :D Chyba jednak nie chodziło mi o to.. a o moja siłe sie nie martw.. ja sie nie boje rzeczy, o ktorych piszesz. Dziewczyno, skoncz juz pisac te bzdury. Ochorna.. czesto uzywasz tego słowa.. zreszta duzo słow uzywasz, ale zadne konkrety sie z nich nie wylaniaja.
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Requiem 
srokojebca


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 108
Wysłany: 2006-08-31, 19:14   

Zrozum sens tych słów,pozniej pisz.Uczepilas sie mnie ... Mnie naparwd eniobchdozi co o mnie sadzisz,bo mnie nieznasz,niemozes znic o mnei pwoeidzieć.Bynzjmniej mam SWOJE zdanie !
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-08-31, 19:20   

Nic o Tobie nie mysle. A wiesz, posiadanie własnego zdania tylko dla samego posiadana i silony indywizualizm sa dla mnie zalosne.
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Requiem 
srokojebca


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 108
Wysłany: 2006-09-01, 09:23   

Ale dlazcego tak mówisz?Nieznas zmnie i niemów czy posiadam głupie zdanie czy posiadam je dla samego posiadania,bo tak niejest.Zastanów sie co psizesz ... Co chces zpokazać ?Ze Ty masz swoje zdanie,a inni go niemają...
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-09-01, 09:39   

Ej to Ty caly czas to robisz! i skoncz juz pierdolic glupoty, bo z kazdym postem sie pograzasz. Skoro wyrazasz tu swoje zdanie, to ja bede je oceniac! Wystawiasz sie z nim publicznie, to teraz masz. Nie dyskutuje juz z Toba - nie lubie niekonsekwencji.
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Zbir 
Motherfucker
stuntman Mike



Wiek: 34
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 2062
Skąd: death proof car
Wysłany: 2006-09-01, 09:42   

Requiem napisał/a:
Zrozum sens tych słów,pozniej pisz.Uczepilas sie mnie ... Mnie naparwd eniobchdozi co o mnie sadzisz,bo mnie nieznasz,niemozes znic o mnei pwoeidzieć.Bynzjmniej mam SWOJE zdanie !


Bynajmniej masz :mrgreen:
_________________
http://www.last.fm/user/kiszaj
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-09-01, 09:44   

Soko nie.. ona najpierw napierdala o tym swoim zdaniu w kołko, a potem pieprzy, ze to ja chce sie z nim pokazac. Bleh.....
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-09-01, 20:33   

Requiem napisał/a:
Fizyka ... wydaje mi sie ze bardziej chdozi Ci o rzeczy,które latają bez zadnej sily,przewracajace sie talerze z szafek ... Mi raczej niechodzi o to .. Mi chodzi o ludzką podświadomość i najciemniejsze zakątki DZIAŁAJĄCE tam .... Niechdozi mi takze dosłownie o ludzka psychike,chocia zpo części tak.Ae nie do końca.Czasem ogarnia Cie przeraziwy strach,niewiesz czym jest wywołany i masz shizy .. Tak to psychika .. Ale czasem jest inaczej .. Czasami nastepują sytuacje które w slowa obrac ne da sie rady,które fizyka niewytlumaczy ...
Musisz bardziej zaglebic sie w TE sparwy,poczytać bibilie(tak właśnie ją) i mocno uwierzyć,by to dało Ci siłe(ja sama daje ją sobie,wiem ze to glupio brzmi,niechdozi mi o sily paranormalne,chodzimi mi o sile psychiczną).

[ Dodano: 2006-08-31, 17:08 ]
Bo bez "ochrony" można zwariować.To chyba raczej dobre słowo .


to kup se ochroniarza...albo przenieś swą twórczość do tematu "schizy", bo masz chyba manię prześladowczą. :(
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
Requiem 
srokojebca


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 108
Wysłany: 2006-09-02, 19:57   

wiesz nieskomentuje tego :-/
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-09-02, 21:31   

Requiem napisał/a:
wiesz nieskomentuje tego :-/


mam nadzieję :)
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
Immortality 
pyta leśna



Dołączyła: 03 Gru 2006
Posty: 29
Wysłany: 2006-12-03, 18:17   

Co do tematu....Faktycznie ludzi nie ciągnie do nauki. Mnie też nie ciągnęło, ale ostatnio to Wam powiem, że zaczęło mnie interesować to wszystko. :| Coraz bardziej wczytuję się w tematy z historii. :D Zresztą wiadomo, że człowiek woli oddawać się przyjemnościom, zamiast siedzieć przy książkach. Ja na przykład wolę siedzieć przy komputerze....albo przy słodyczach. :D
_________________
"Szczytem szczęścia dla kota jest uwaga, rozmowa, pieszczoty i miłość ze strony człowieka; a dla ludzi nic nie może być pochlebniejszego niż przywiązanie istoty tak dalece niezależnej."
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-12-08, 21:56   

Dla niektorych przyjemnoscia jest siedzenie w ksiazkach.
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Little Lady 
srokojebca



Dołączyła: 18 Sie 2006
Posty: 164
Wysłany: 2006-12-11, 22:14   

U mnie z nauka roznie bywa. Zalezy czego mam sie uczyc. Niektorych przedmiotow po prostu nie znosze, jak na przyklad WOS-u. Nie interesuja mnie specjalnie rzeczy dotyczace administracji, ustrojow politycznych itd. Zalezy to tez od mojego samopoczucia. Jezeli mam zly humor to ksiazki raczej odkladam na bok. Nie nawidze sie uczyc na sile. Wiadomo, ze kazdy lubi sie uczyc tego co go interesuje, a do innych rzeczy nie odczuwa takiego pociagu, bo sa dla niego nudne.
_________________
Character is what you are in the dark
 
 
Moira 
srokojebca



Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 91
Skąd: Vroengard
Wysłany: 2006-12-12, 15:18   

Mnie tam nie interesuje nic poza czytaniem, spaniem, jedzeniem i nie zobieniem nic:P
poza tym to chyba najbardziej lubie sie uczyc historii, jeszcze chemii i anatomii człowieka.
Z matematyka jest dożo gorzej, z fizyką masakra.
Co do WOS-u to ja kompletnie sie nie interesuje polityką ani sprawami z nią powiązanymi ani innymi apdektami dotyczacymi tego przedmiotu.Ale jakoś mi idzie :)
_________________
"Poznać Go, znaczy nie poznać wcale. Ci którzy Go znają najlepiej, Twierdzą że jest niepoznawalny, ci zaś, którzy o Nim nic nie wiedzą, utrzymują, iż posiadają pełną Jego znajomość."
 
 
Little Lady 
srokojebca



Dołączyła: 18 Sie 2006
Posty: 164
Wysłany: 2006-12-12, 21:25   

Moira co do WOS-u mozemy sobie podac rece ;)
_________________
Character is what you are in the dark
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone