Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Regulamin dzialu :)
Autor Wiadomość
satan 
pyta leśna



Wiek: 41
Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 17
Wysłany: 2006-01-05, 12:17   Regulamin dzialu :)

Przepraszam, ze nic nie robie, ale mam urwanie glowy z praca, ale jak widze forum, czyli Wy caly czas cos robicie - ja w to nie ingeruje :)

Zasady zamieszczania linkow do mp3 itp.

1. Linki musza byc legalne, tzn. nie mozna zamieszczac linkow do stron warezowych, na ktorych sa nielegalne mp3.

2. Mysle, ze wiekszosc osob zna duzo zespolow i dlatego szczegolnie wazne wg mnie jest promowanie zespolow z podziemia.

3. Sposob tworzenia tematow: [prefiks] Nazwa zespolu lub [prefiks] Nazwa zespolu - Nazwa plyty / materialu
prefiks nalezy zastapic gatunkiem muzyki, jaki reprezentuje kapela, czyli np. [death metal] Vader jesli w poscie znajduja sie linki do ich mp3.

Z gory dziekuje za zamieszczanie linkow :)
_________________
Jesli napotkales jakis problem techniczny zwiazany z forum - napisz na PW do mnie, w krotkim czasie go rozwiaze :)
 
Bartii666
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-05, 15:27   

a nie lepiej zeby zrobic dział na stronie gownej mp3 for free ( czy jakos podobnie )

i w ttym dziale bedzie widac odrazu gatunki deth , speed albo cos innego ( tylko to wszystko na "stronie głownej" by bylo moja mala propozycja...

Ps. jak mozna mieć legalne linki z skopiowanych plyt wsadzonych na net??
 
satan 
pyta leśna



Wiek: 41
Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 17
Wysłany: 2006-01-05, 15:59   

Bartii666 napisał/a:
a nie lepiej zeby zrobic dział na stronie gownej mp3 for free ( czy jakos podobnie )

i w ttym dziale bedzie widac odrazu gatunki deth , speed albo cos innego ( tylko to wszystko na "stronie głownej" by bylo moja mala propozycja...

Ps. jak mozna mieć legalne linki z skopiowanych plyt wsadzonych na net??

Nie wiem czy jest sens tworzyc tak szczegolowe kategorie przy tak malej ilosci informacji.

Legalne linki - nie chce by to byla warezownia - wiele zespolow ma materialy promocyjne na swoich stronach, sporo zespolow zamieszcza swoja muzyke w dedykowanych do tego serwisach. Zamieszczanie linkow do sieci p2p czy warezowych ftpow na stronie internetowej jest zabronione po czesci przez polskie prawo, a jak ktos chce sciagac najnowsze plyty to zapewne sledzi osloskopa czy korzysta z hubow dc++. Reasumujac mozna zamieszczac linki do stron / utworow, ktore zostaly opublikowane przez sam zespol lub za jego zgoda.
_________________
Jesli napotkales jakis problem techniczny zwiazany z forum - napisz na PW do mnie, w krotkim czasie go rozwiaze :)
 
Bartii666
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-05, 16:57   

to widze ze nara...

Bo raczej to co ja mam to nie jest opublikowane przez zespoły...
 
satan 
pyta leśna



Wiek: 41
Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 17
Wysłany: 2006-01-05, 17:39   

Bartii666 napisał/a:
to widze ze nara...

No przykro mi - no ale celem istnienia nie jest okradanie artystow :)
_________________
Jesli napotkales jakis problem techniczny zwiazany z forum - napisz na PW do mnie, w krotkim czasie go rozwiaze :)
 
Bartii666
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-06, 12:37   

tak...

Każdy to rozumie jak chce...

to nie bedzie pewnie duzego działu download :arrow: :(
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone