Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Zjawiska paranormalne
Autor Wiadomość
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2007-07-10, 19:15   

Powerage napisał/a:
LadySatan napisał/a:
Ja zawsze wszystko staram sie najpierw jakos racjonalnie wyjasnic, poszukac rozwiązania naukowego. Dopiero kiedy brakuje mi odpowiedzi (chociaz to i tak sceptycznie ) moge cos uznac za zjawisko paranormalne. Lezy to w kręgu moich zainteresowan, ale nie od tej strony powszechnie znanej i upublicznianej.


jak dobrze,że jest taka mądra dziewczyna na takim forum jak to.


Ponoć to ja się podlizuję... :P

Cytat:
Stygamaty już wytłumaczyli i to w prosty sposób.Jest to opisane w książce"Tajemnice Parapsychologii"


Pochwal się nowo zdobytą wiedzą. nie wszyscy tutaj czytują te same ksiazki. :)
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
Sarmak 
Motherfucker
Złośliwa Baba Jaga



Wiek: 114
Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 2146
Skąd: Bispegata
Wysłany: 2007-07-10, 19:21   

A więc na czym polega występowanie stygmatów? Jestem po prostu ciekaw.
_________________
*************
 
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-07-10, 19:24   

Ceandric napisał/a:
Powerage napisał/a:
LadySatan napisał/a:
Ja zawsze wszystko staram sie najpierw jakos racjonalnie wyjasnic, poszukac rozwiązania naukowego. Dopiero kiedy brakuje mi odpowiedzi (chociaz to i tak sceptycznie ) moge cos uznac za zjawisko paranormalne. Lezy to w kręgu moich zainteresowan, ale nie od tej strony powszechnie znanej i upublicznianej.


jak dobrze,że jest taka mądra dziewczyna na takim forum jak to.


Ponoć to ja się podlizuję... :P

Cytat:
Stygamaty już wytłumaczyli i to w prosty sposób.Jest to opisane w książce"Tajemnice Parapsychologii"


Pochwal się nowo zdobytą wiedzą. nie wszyscy tutaj czytują te same ksiazki. :)


Między tępym podlizywaniem a sympatią z powodu podobnego zdania jest różnica.Tylko Ty masz kompleksy i leczysz je przywalaniem się do mnie.Nawet jakbym się podlizywał to przeszkadza Ci to?Co za problem widzisz stary cyniku.....


Zaraz napiszę o co chodzi,muszę skoczyć do pokoju po książke...

[ Dodano: 2007-07-10, 19:31 ]
Kurwa nie mogę znależć ale z tego co zapamiętałem polega to na tym:Wyobrazasz sobie,że jest Ci zimno,do twojego mózgu dociera to wyobrażenie,twoje mięśnie mimowolnie reagują na wyimaginowane zimną(przepraszam za nieskładności ale muszę poszukać fragmentu,na szybko nic nie zdziałam).Podobnie z ranami na rękach,głęboka wiara,czyli sugestia w tym przypadku powoduje wyobrażenia,do tego stopnia że mózg działa w taki sposób...kurwa....
Po prostu stygmaty mogą wystąpić tak samo jak występują cielesne odruchy kiedy wyobrażasz sobie,że jest ci zimno,tylko to bardziej złożone,bo nasze ciała i impulsy nerwowe(czy coś takiego)jest tak skonstruowane że to się może pojawić,wchodzi w to elektromagnetyzm itp

Poczytajcie tajemnice parapsychologii to tam jest bite jak w morde na czym to polega ale świadkowie jehowych nie przyjmują do siebie racjonalnego wytłumaczenia...
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2007-07-10, 19:37   

Oj Power to na pewno nie jest udowodnione naukowo, gdzy nauka mowi, iz mozgiem nie mozna sterowac np gojenia sie ran gdyz jest to proces niezalezny od naszej woli :)
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2007-07-10, 19:40   

Powerage napisał/a:

Między tępym podlizywaniem a sympatią z powodu podobnego zdania jest różnica.Tylko Ty masz kompleksy i leczysz je przywalaniem się do mnie.Nawet jakbym się podlizywał to przeszkadza Ci to?Co za problem widzisz stary cyniku.....


Między przypierdlaniem się by leczyć kompleksy, a przypierdalaniem się gdy ktś pisze głupoty, też jest różnica :P A sympatią mozna obdarzać nawet tych, co mają skrajnie inne poglądy :P

Cytat:
Kurwa nie mogę znależć ale z tego co zapamiętałem polega to na tym:Wyobrazasz sobie,że jest Ci zimno,do twojego mózgu dociera to wyobrażenie,twoje mięśnie mimowolnie reagują na wyimaginowane zimną(przepraszam za nieskładności ale muszę poszukać fragmentu,na szybko nic nie zdziałam).Podobnie z ranami na rękach,głęboka wiara,czyli sugestia w tym przypadku powoduje wyobrażenia,do tego stopnia że mózg działa w taki sposób...kurwa....
Po prostu stygmaty mogą wystąpić tak samo jak występują cielesne odruchy kiedy wyobrażasz sobie,że jest ci zimno,tylko to bardziej złożone,bo nasze ciała i impulsy nerwowe(czy coś takiego)jest tak skonstruowane że to się może pojawić,wchodzi w to elektromagnetyzm itp


Jakoś nie chce mi się wierzyć, że mózg pod wpływem autosugestii mógł powodować otwarte rany na ciele. Słyszałem o tym, że facet zatrzasnął się w chłodni (wyłączonej) i zamarzł na śmierć, bo ze strachu wmówił sobie, że jest mu zimno. Ale tutaj sytuacja była wyjątkowa i niecodzienna, działał stres. Zastanawia mnie, jaka sytuacja musiałaby nastąpić, żeby człowiek wmówił sobie, że na jego dłoniach pojawiają się stygmaty :)
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2007-07-10, 19:43   

Eeee? :P Jakos nie chce mi sie wierzyc w te historie, procesy komorkowe nie zaleza od sugestii gdyz nasz mozg sklada sie z niezaleznych komorek, ktore steruja nim, a nie on nimi :)
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-07-10, 19:44   

[quote="Ceandric"]
Powerage napisał/a:


Między przypierdlaniem się by leczyć kompleksy, a przypierdalaniem się gdy ktś pisze głupoty, też jest różnica :P


To,że napisałem,że Lady jest mądra ponieważ kieruje się nauką jest głupie?Weż pomyśl...lepiej ślepo w coś wierzyć czy lepiej najpierw sprawdzić w co się wierzy i na jakiej zasadzie to działa?

Mogłem się pomylić,żle napisać,ale postaram się znależć ten fragment.

[ Dodano: 2007-07-10, 19:45 ]
Zresztą już kurwa nic nie będe pisał,wczoraj się mędrzec Tomek dowalił,dzisiaj znowu ktoś...KUUURWA!!!
 
unchained 
jeżojebca
College Prophet



Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1090
Skąd: warszawa
Wysłany: 2007-07-10, 20:32   

a jak sobie bardzo mocno wyobraze 200 zlotych to tez mi sie pojawi w portfelu? ;)
_________________
Gonna get drunk don't you have no fear
I want one bourbon, one scotch and one beer
 
 
Sarmak 
Motherfucker
Złośliwa Baba Jaga



Wiek: 114
Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 2146
Skąd: Bispegata
Wysłany: 2007-07-10, 20:33   

To o co do chuja wacława chodzi z tymi stygmatami? Jak to zostało wyjaśnione?

[ Dodano: 2007-07-10, 20:34 ]
un, no jasne :) Przed chwilą sobie bardzo mocno wyobraziłem, że mam nowy oryginał na półce, i nie uwierzysz - on tam jest! nowiutki we folijce!
_________________
*************
 
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2007-07-10, 20:38   

unchained napisał/a:
a jak sobie bardzo mocno wyobraze 200 zlotych to tez mi sie pojawi w portfelu? ;)


A yebzs wiedzial, chociaz niekoniecznie w takiej formie :P
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone