Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Zjawiska paranormalne
Autor Wiadomość
Tema 
krowojebca



Wiek: 33
Dołączyła: 07 Kwi 2007
Posty: 681
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-04-26, 17:41   

Aby nikt się nie przyczepił powiem,że szanuje Twoje zdanie,to co o tym myślisz,ale jak dla mnie to nic nadzwyczajnego. Po prostu po śmierci babci dużo o niej myślałaś , przypominałaś sobie to co Ci mówiła itd i dlatego przyśniło Ci się to,a nie coś innego. Czyż nie śnimy o tym o czym myślimy, lub czy nie śnią nam się rzeczy ,które mają związek z tym co zdarzyło nam się w niedalekiej przeszłości ? Przeważnie tak. Przynajmniej ja tak uważam.
_________________
,,On jest popierdolony , nie daj się, mówię Ci
On nie wie ile ta muzyka znaczy dla Ciebie
Bo ta muzyka jest nieuleczalna
Bo ta muzyka to ułamek tarcia
Między naszym, ziemskim wymiarem
A czymś więcej, a czymś dalej! "
 
 
Gabriell 
jeżojebca



Wiek: 36
Dołączyła: 06 Gru 2006
Posty: 1112
Wysłany: 2007-04-26, 17:53   

No dobrze, a jak wyjaśnisz pojawianie się ducha kogoś o czyjej śmierci jeszcze nie wiemy? Dodam, ze osoba, która miała z nim do czynienia siedziała w fotelu i oglądała tv, trzy godziny później zadzwonił telefon, że moja prababka nie żyje (nie chorowała, poprostu umarła "na starość", wiec nikt się jej śmierci nie spodziewał). Jestem ciekawa Twojego zdania, bo widzę, ze sporo o tym wiesz skoro tak kwitujesz cała sprawę z Lady :)
 
Tema 
krowojebca



Wiek: 33
Dołączyła: 07 Kwi 2007
Posty: 681
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-04-26, 19:50   

Hm...no widzisz chyba tu mnie masz :D Przyznaję,że nie potrafię Ci wyjaśnić. Nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Nie spotkałam się z taką sytuacją dlatego też nie rozmyślałam nad tym.
Moja babcia też często opowiada mi znaczenie snów,że np snił się jej krzyż wiec tzn,że będzie nieszczęscie jednak ja w to nie wierze,czasem się sprawdza,ale jak dla mnie to zbieg okoliczności. Jeśli byłoby to prawdą to dlaczego nie zawsze jest tak jak mówi?
_________________
,,On jest popierdolony , nie daj się, mówię Ci
On nie wie ile ta muzyka znaczy dla Ciebie
Bo ta muzyka jest nieuleczalna
Bo ta muzyka to ułamek tarcia
Między naszym, ziemskim wymiarem
A czymś więcej, a czymś dalej! "
 
 
unchained 
jeżojebca
College Prophet



Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1090
Skąd: warszawa
Wysłany: 2007-04-26, 20:43   

Gabriell napisał/a:
No dobrze, a jak wyjaśnisz pojawianie się ducha kogoś o czyjej śmierci jeszcze nie wiemy? Dodam, ze osoba, która miała z nim do czynienia siedziała w fotelu i oglądała tv, trzy godziny później zadzwonił telefon, że moja prababka nie żyje (nie chorowała, poprostu umarła "na starość", wiec nikt się jej śmierci nie spodziewał). Jestem ciekawa Twojego zdania, bo widzę, ze sporo o tym wiesz skoro tak kwitujesz cała sprawę z Lady :)


odstawic dropsy i tyle... ;)
_________________
Gonna get drunk don't you have no fear
I want one bourbon, one scotch and one beer
 
 
Gabriell 
jeżojebca



Wiek: 36
Dołączyła: 06 Gru 2006
Posty: 1112
Wysłany: 2007-04-26, 20:46   

Obiecuję, ze przekaże mojej mamie 8)
 
Tema 
krowojebca



Wiek: 33
Dołączyła: 07 Kwi 2007
Posty: 681
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-04-26, 20:51   

unchained napisał/a:


odstawic dropsy i tyle... ;)


Prawdopodobnie kolega ma rację :D Aczkolwiek nie jestem pewna dlatego też niech zostanie tak,że każdy ma swoje zdanie :D
_________________
,,On jest popierdolony , nie daj się, mówię Ci
On nie wie ile ta muzyka znaczy dla Ciebie
Bo ta muzyka jest nieuleczalna
Bo ta muzyka to ułamek tarcia
Między naszym, ziemskim wymiarem
A czymś więcej, a czymś dalej! "
 
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2007-04-26, 21:22   

Tema napisał/a:
Aby nikt się nie przyczepił powiem,że szanuje Twoje zdanie,to co o tym myślisz,ale jak dla mnie to nic nadzwyczajnego. Po prostu po śmierci babci dużo o niej myślałaś , przypominałaś sobie to co Ci mówiła itd i dlatego przyśniło Ci się to,a nie coś innego. Czyż nie śnimy o tym o czym myślimy, lub czy nie śnią nam się rzeczy ,które mają związek z tym co zdarzyło nam się w niedalekiej przeszłości ? Przeważnie tak. Przynajmniej ja tak uważam.


To bylo cos wiecej niz sen :) Nie bede tu pisac szczegołów, bo dla mnie bylo to zbyt niezwykłe, zeby teraz opisywac na forum w celu przekonywania kogos., kto i tak nie ma na ten temat pojecia i i tak nie zrozumie :)

Nie wszystko da sie uproscic :)
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Slurp! 
kucojebca



Wiek: 33
Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 429
Skąd: Silent Hill
Wysłany: 2007-04-26, 21:36   

To pewnie się nie zalicza do tematu, ale wkurwiają mnie ostatnio latarnie zapalające
i gaszące się gdy przechodzę obok 8) 8)
_________________

 
 
Sarmak 
Motherfucker
Złośliwa Baba Jaga



Wiek: 114
Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 2146
Skąd: Bispegata
Wysłany: 2007-05-19, 16:42   

O kurwa! Jak zobaczycie sam koniec, to wam oczy wyjdą na wierzch :O

http://youtube.com/watch?v=deoJUBW9CI8
_________________
*************
 
 
Krisek 
pyta leśna



Wiek: 32
Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 13
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2007-05-19, 22:51   

Ja jebie teraz nie bede mogl spac! Zaczynam wierzyc w te cale duchy. W ufo tez bo jak wiecie przyjaciolom sie ufO
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2007-06-01, 22:27   

Dla zainteresowanych tajemnicami ludzkiego umyslu, polecam artykul w czerwcowym "Swiecie Nauki" o tytule "Oczy otwarte, mozg zamkniety", w ktorym przedstawione sa najnowoczesniejsze metody okreslania stanu swiadomosci ludzi w spiaczce.
Calkiem mozliwe, ze za niedlugi czas tymi samymi metodami bedzie mozna okreslic co sie dzieje z mozgiem podczas m.in smierci klinicznej.
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-07-10, 19:00   

LadySatan napisał/a:
Ja zawsze wszystko staram sie najpierw jakos racjonalnie wyjasnic, poszukac rozwiązania naukowego. Dopiero kiedy brakuje mi odpowiedzi (chociaz to i tak sceptycznie ) moge cos uznac za zjawisko paranormalne. Lezy to w kręgu moich zainteresowan, ale nie od tej strony powszechnie znanej i upublicznianej.


jak dobrze,że jest taka mądra dziewczyna na takim forum jak to.
Ludzie potrafią być zbyt naiwni,powiem mojemu koledze,że widziałem ducha to on już w to wierzy.Takich ludzi można łatwo przeciągać na swoją strone.
Siła sugestii też robi swoje.Zajebiście dobrze,że mamy szereg sceptyków naukowych którzy co rusz wykrywają oszustwa i kłamstwa.Oczywiście zbyt płytkim sprowadzać wszystko do formy oszustwa ale jakie były początki spirytyzmu?Dwie dziewczyny które póżniej przyznały się do kuglarstwa.Nie dajmy sobie wcisnąć kitu,nauka jest bardzo ważna....
 
Sarmak 
Motherfucker
Złośliwa Baba Jaga



Wiek: 114
Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 2146
Skąd: Bispegata
Wysłany: 2007-07-10, 19:04   

A więc cuda, to też jest baja? Wiem, że to się nie wlicza w paranormalność, ale podpada pod "niewytłumaczalne", ale jak wytłumaczysz np, stygmaty?..
_________________
*************
 
 
Powerage 
Motherfucker



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1403
Wysłany: 2007-07-10, 19:08   

Sarmak napisał/a:
A więc cuda, to też jest baja? Wiem, że to się nie wlicza w paranormalność, ale podpada pod "niewytłumaczalne", ale jak wytłumaczysz np, stygmaty?..


napisałem,że sprowadzenie wszystkiego do bajki jest równie głupie jak ślepe wierzenie we wszystko.To najpierw trzeba sprawdzić,przekonać się,odrobinę sceptyzmu nie zaszkodzi.
Gdzie ja napisałem,że to jest bajka?Po prostu wiem,że ludzie często oszukują aby wowołać sensacje i historia nauki zna nie jeden przypadek oszustwa dlatego do wszystkiego trzeba podchodzić ostrożnie...

Kurwa czy ja aż tak niezrozumiale pisze?

[ Dodano: 2007-07-10, 19:10 ]
Sarmak napisał/a:
A więc cuda, to też jest baja? Wiem, że to się nie wlicza w paranormalność, ale podpada pod "niewytłumaczalne", ale jak wytłumaczysz np, stygmaty?..


Stygamaty już wytłumaczyli i to w prosty sposób.Jest to opisane w książce"Tajemnice Parapsychologii"
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2007-07-10, 19:14   

Bez nerwow :) Nauka na dzien dzisiejszy nie potrafi wyjasnic wielu zjawisk, w tym tzw cudow, i zapewnie nie bedzie w stanie az do skonczenia swiata :) Nie wszystko da sie doswiadczalnie udowodnic, po uprzednim wyprowadzeniu wzoru. Empiryczne potwierdzenie polega na wykonaniu paru, powtarzajacych sie wynikow. Nie wiem czy w przypadku cudu to jest mozliwe. Poza tym nie zauwazylam, zeby jakies prestizowe pismo naukowe zajmowalo sie tego typu sprawami :)
Trzeba pamietac, ze nieoznaczonosc swiata nie jest spowodowana nieprecyzyjnymi urzadzeniami, lecz nieoznaczoną naturą tego swiata :)
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone