Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
2012
Autor Wiadomość
}{^HorgH^}{ 
pyta leśna



Wiek: 36
Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 24
Skąd: Rabka-Zdrój
Wysłany: 2006-09-03, 07:31   2012

Wierzycie że 22 grudnia roku 2012 o godzinie 11:11 rano, ma nastąpić przebiegunowanie ziemskie, czyli coś tam że ma sie obracać w przeciwnym kierunku , na wskutek czego powstana straszliwe kataklizmy, która zapoczątkują apokalipse. Poza tym są wzmianki ze na ten rok , konczy sie kalendarz majów. Osobiscie, w pierwszej chwili, w to wierzyłem, ale teraz jak sie dowiedziałem , ze koniec swiata miał byc 6.06.06 , a gówno było, a nie koniec, to ja nie wierze w te wiadomosci. otóż, miał już był ładnych kilka razy, i jakos nie wyszło "prorokom".
Jakaś część prawdy być może się kryje w słowach: "czuwajcie, bo nie wiecie kiedy Pan nadejdzie" , Coś takiego. No bo tak naprawde, to date konca znał podobno Papież Jan Paweł II . Objawiła sie mu Matka Boska,i przekazała tą tajemnicę, której przyrzekł że NIKOMU nie wyjawi. takie słyszałem pogłoski. A tak na dodatek: Jaka jest wasza wizja apokalipsy? Jak to bedzie przebiegac?
_________________
WWW.DEVILISHMUSIC.FORA.PL

------------> WBIJAC I ROZKRECAC!! <-----------
 
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-09-03, 09:52   

Prędzej sami się rozjebiemy albo spadnie meteor na naszą cudowną planetkę niż będziemy oglądać powtorkę z rozrywki czyli - drugi biblijny potop ;)
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-09-04, 11:50   

Są chyba ciekawsze rzeczy niz myslenie o koncu swiata, bynajmniej ja nie mam czasu na takie rozmyslania. Zreszta do 2012 jeszcze duzo.. a nawet jesli - trudno sie mowi :P

Konców swiata juz tyle było, ze jeden wiecej nie robi roznicy :P
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
unchained 
jeżojebca
College Prophet



Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1090
Skąd: warszawa
Wysłany: 2006-09-04, 11:56   Re: 2012

}{^HorgH^}{ napisał/a:

Jakaś część prawdy być może się kryje w słowach: "czuwajcie, bo nie wiecie kiedy Pan nadejdzie" , Coś takiego. No bo tak naprawde, to date konca znał podobno Papież Jan Paweł II . Objawiła sie mu Matka Boska,i przekazała tą tajemnicę, której przyrzekł że NIKOMU nie wyjawi. takie słyszałem pogłoski. A tak na dodatek: Jaka jest wasza wizja apokalipsy? Jak to bedzie przebiegac?


lol... jaka bzdura... to o papiezu rozpierdala szczegolnie... ja jednak mysle ze "jakas czesc prawdy byc moze sie kryje w slowach" : "chuja bedzie nie apokalipsa" ;)...
_________________
Gonna get drunk don't you have no fear
I want one bourbon, one scotch and one beer
 
 
Luna Salvaje
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-04, 17:32   

Raczej nigdy mnie nie interesowały te tanie sensacje o końcu świata...w tą apokalipse również nie wierzę, jeśli ma nadejść to nadejdzie(koniec świata) - prędzej czy później a nie obchodzi mnie kiedy.
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-09-04, 19:47   

Przebiegunowanie Ziemi to dość normalna sprawa, ale raczej rozciągnięta w czasie. Dlatego jakoś nie chce mi się wierzyć w konkretny rok.
A co do końców świata to faktycznie, było ich już masa.
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
cinezia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-06, 00:21   

Zephyr napisał/a:
Prędzej sami się rozjebiemy albo spadnie meteor na naszą cudowną planetkę niż będziemy oglądać powtorkę z rozrywki czyli - drugi biblijny potop ;)


Dokładnie!!!!Na świecie dzieją się takie rzeczy że sami się wyzabijamy.Nie potzrzebne są tu jakieś wyssane z palca przepowiednie.
 
progger 
Motherfucker



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 1477
Skąd: Ladeshut/Breslau
Wysłany: 2006-09-06, 10:28   

Jak będzie koniec świata to się o tym dowiecie ;)
_________________
http://www.last.fm/user/tomash33/ <- Przyznaj ze nie masz tak dobrego gustu Gość 8)
 
 
legion63
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-09, 16:48   

Zeby moglo nastapic cos takiego jak "przebiegunowanie Ziemi" cos musialoby calkowicie rozpieprzyc nam Ksiezyc... a to jest maloprawdopodobne. To jest jedna opcja. A druga? No coz... Ksiezyc musialby zaczac krazyc wokol Ziemi w odwrotnym kierunku... Ciekawe co mogloby spowodowac odwrocenie kierunku obiegu Ksiezyca wokol Ziemi? Jakies pomysly? No wlasnie.

A propos Apokalipsy... Nadejdzie kiedy wszyscy zaczniemy sie nawzajem zabijac. Czyli w sumie niedlugo.
 
abandonment 
pyta leśna


Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 16
Wysłany: 2006-09-09, 20:26   

Eee... Yyyy...???
Jeżeli ziemia kręci się z określoną szybkością to nie zmieni kierunku w minutę, szczególnie przy jej masie
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-09-10, 00:02   

Przebiegunowania Ziemi miały już miejsce i raczej będą miały nadal. Wędrówka biegunów jest normalnym zjawiskiem. Można na ten temat sporo znaleźć w necie i sobie poczytać co i jak :)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
legion63
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-10, 00:15   

No wlasnie... Widze, ze 'koledzy' maja spore pojecie na ten temat. wiec nie ma o czym mowic... Co mnie cieszy:)
 
fidel
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-10, 00:19   

Dla mnie to bujdy :). Nie znamy dnia ani godziny, so?
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-09-10, 09:33   

fidel napisał/a:
Dla mnie to bujdy :). Nie znamy dnia ani godziny, so?


so .. ubezpiecz się w lukas banku lub odłóż troche kasiory na czarną godzinę .. jak zacznie się koniec świata , wydasz ją na dziwke i zdechniesz przynajmniej z bananem na ryju ;)
 
Zbyhu 
srokojebca



Wiek: 36
Dołączył: 23 Lip 2006
Posty: 59
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-09-18, 17:46   

Zephyr napisał/a:
fidel napisał/a:
Dla mnie to bujdy :). Nie znamy dnia ani godziny, so?


so .. ubezpiecz się w lukas banku lub odłóż troche kasiory na czarną godzinę .. jak zacznie się koniec świata , wydasz ją na dziwke i zdechniesz przynajmniej z bananem na ryju ;)



Hehe. Dobry pomysł. A co do końca świata... Może być, tylko po mojej śmierci:D Uważam, że te całe końce świata to "pierdolenie o szopenie". Jeżeli już, to ludzkość na pewno nie wyginie. Za bardzo boimy się śmierci. Na bank są jakieś ultranowoczesne schrony, które wytrzymają dosłownie wszystko i można się w nich ukrywać przez dłuuuugi czas. I ci najważniejsi najbogatsi będą mieli do nich dostęp. A my?? No cóż :P ....
_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=90857
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone