Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Zephyr
2006-10-21, 09:22
Na czym słuchacie?
Autor Wiadomość
progger 
Motherfucker



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 1477
Skąd: Ladeshut/Breslau
Wysłany: 2006-09-06, 17:40   Na czym słuchacie?

Wszyscy słuchamy muzyki ale cała przyjemność ze sluchania potrafi być zepsuta przez kiepski sprzęt. Pochwalcie się jakiego sprzętu grającego urzywacie :D

Koło mojego kompa stoją dwa anonimowe głośniczki które pomimo iz mają 10 lat radzą sobie wybornie.

Na wynos zabieram za to walkman Sony NW-E407 o pojemności 1 GB, który wygląda tak:

 
 
Mateush 
pyta leśna



Wiek: 36
Dołączył: 05 Wrz 2006
Posty: 24
Skąd: Fukuoka
Wysłany: 2006-09-06, 17:47   

ja kiedyś słuchałem płyt audio na konsoli Playstation podlłączonej do starego ale dośc potężnego wzmacniacza z 2 kolumnami po 40 vat. Teraz moje Pleyka jest praktycznie dead, bo 6 letni laser wysiadł więc słucham na DVD Playerze Prince 2 podłączonym do tego samego wzmacniacza. No i na kompie oczywiście, ale zdeydowanie wolę mój wzmacniacz.
 
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-09-06, 18:08   

Bardzo fajny temat :)

U mnie na razie niestety cienko. Mam fajną wieżyczkę Sanyo, starą ale wyśmienitą, z adapterem :) Natomiast na codzień słucham muski z kompa na SB Live! (komp mam stary a Live'a kupiłem zaraz jak się pojawił :) ) z zestawem głośniczków MidiLand 3.1, które niejednego już zaskoczyły. Radzą sobie naprawdę bardzo dobrze, choć są niepozorne :)
Na porządny sprzęt grający choruję już od dawna, niestety póki co jestem ograniczony tak finansowo jak i pod względem lokalu :) Natomiast kumpel z którym mieszkam posiada świetną Yamahę, dwuczłonową, oszczędną w stylizacji ale zapewniającą niesamowite brzmienie. Muszę go podpytać ile dał za to cudo :)

Na sprzęt "na wynos" właśnie poluję. Na celowniku mam mp3 lub mp4 z min. 1GB.

[ Dodano: 2006-09-06, 18:10 ]
Achas, jeśli chodzi o sprzęt "na wynos" to do niedawna katowałem dwa walkmany Panasonica :). Ale trochę je już zajeździłem a poza tym są zbyt duże i ciężkie :)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Frost 
krowojebca


Wiek: 113
Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 658
Wysłany: 2006-09-06, 21:56   

Zakupiłem ostatnio HI-FI Onkyo , jestem średniozadowolony! Dzieki Lili za pomoc. Zestaw dedykowany dla domu. Nie mam jeszcze mebili :) Dlatego może taka opinia. W pracy słucham na komputerze, karta Creative (żle napisałem) + głośniki i aktywna tubka :) W samochodzie :) mniam jestem zadowolony . Głośniki zażyczyłem sobie firmy Blaupunkt 8 sztuk , z duzym zapasem mocy w stosunku do wznmacniacza. Odtwarzacz Sony :) Chyba zamieszkam w samochodzie :)
Ostatnio zmieniony przez Frost 2006-09-06, 22:38, w całości zmieniany 2 razy  
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-09-06, 22:36   

Nie ma sprawy, Frost....lubię pomagać :). ja słucham w domu przeważnie na kompie - dźwiękówka Creative Audigy II i głośniczki również Creative + tubka :). Na ulicy mp3 player :)
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-09-07, 09:29   

Ja mam spierdolonego Panasonica, który wkręca mi kasety i nie zamierzam go zmienić 8)
 
Zbir 
Motherfucker
stuntman Mike



Wiek: 34
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 2062
Skąd: death proof car
Wysłany: 2006-09-07, 22:28   

eh a ja muszę sobie kupić takie tanie MuVo 512 za 159 zł... tylko odtwarzacz, żadnych bajerów... ale tyle mi właśnie trzeba. zwłaszcza że mój dotychczasowy player dzisiaj się rozjebał, a to w taki sposób, że nie da się przesunąć przycisku hold :? no myślałem że białej gorączki dostanę. a w domu na kompie słucham, bo mi wieża płyt nie czyta :|
_________________
http://www.last.fm/user/kiszaj
 
Zbir 
Motherfucker
stuntman Mike



Wiek: 34
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 2062
Skąd: death proof car
Wysłany: 2006-09-10, 13:04   

dzięki Gabs :D

bo ja się chciałem pochwalić moim nowym nabytkiem:



ha! :mrgreen:
_________________
http://www.last.fm/user/kiszaj
 
fidel
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-10, 13:37   

Zwykły odtwarzacz mp3 :P, taki na korbke.
 
}{^HorgH^}{ 
pyta leśna



Wiek: 36
Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 24
Skąd: Rabka-Zdrój
Wysłany: 2006-09-10, 15:12   

Ja na wieży , gdy pprzesłuchuję płyty, obowiązkowo w dobrych słuchawkach. A tak do pracy,albo na rower to taki mp3 odtwarzacz, i jakieś gówniane słuchawy.
_________________
WWW.DEVILISHMUSIC.FORA.PL

------------> WBIJAC I ROZKRECAC!! <-----------
 
 
Ed The Dead 
jeżojebca
A Stupid Dream



Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 1244
Skąd: Idioglossia
Wysłany: 2006-09-10, 18:11   

Argh... cholerne odtwarzacze empeczy!!!! :(

Hi-fi philipsa. Ma juz 4 lata, ale wciaz działa zajebiscie. I ma potęge. Podpięta do kompa. Na wyjścia discman firmy panasonic. tez swoje juz przetrwał, ale jak sie zepsuje, to kupuje nastepnego.
_________________
In the dream dusk
We walked beside the lake
We watched the sky move sideways
And heard the evening break
 
 
Ed The Dead 
jeżojebca
A Stupid Dream



Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 1244
Skąd: Idioglossia
Wysłany: 2006-09-10, 18:16   

a ja jestem wrogiem empeczy playerow, wiec bede nosil discmana mego i tyle!!!
_________________
In the dream dusk
We walked beside the lake
We watched the sky move sideways
And heard the evening break
 
 
Zbir 
Motherfucker
stuntman Mike



Wiek: 34
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 2062
Skąd: death proof car
Wysłany: 2006-09-10, 18:17   

dlaczegóż to, Edzie, wydajesz taki radykalny osąd?
_________________
http://www.last.fm/user/kiszaj
 
Ed The Dead 
jeżojebca
A Stupid Dream



Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 1244
Skąd: Idioglossia
Wysłany: 2006-09-10, 18:21   

Bo po pierwsze lubie dobra jakość dzwieku, a po drugie jestem prawdziwie ;)alternatywny. MP3 playery inne od zenków creative'a czy ipodów mają beznadziejną jakość odtwarzanej muzyki. A discman ma przednią :D Dlatego miedzy innymi wiecej słucham z oryginałów, niz z kompa... jakość panie, jakość. JAkbym mógł to bym nosił przenośny odtwarzacz płyt winelowych ;)
_________________
In the dream dusk
We walked beside the lake
We watched the sky move sideways
And heard the evening break
 
 
Zbir 
Motherfucker
stuntman Mike



Wiek: 34
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 2062
Skąd: death proof car
Wysłany: 2006-09-10, 18:25   

heh no tak, ja osobiście nie zniżam się poniżej transmisji 192 kbps :P a odtwarzacz jak dla mnie jest za duży, a na płytę oryginalną wejdzie za mało muzyki, jak mam tego cały dzień w szkole słuchać, to jak dla mnie lepiej używać odtwarzacza... a jakość muzyki... to znaczy dźwięku :P znacznie się poprawia dzięki fajnym słuchawkom, przynajmniej ja tak miałem do tej pory. więc ogólnie mp3 playery jak najbardziej tak.
_________________
http://www.last.fm/user/kiszaj
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone