Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Zephyr
2006-10-21, 09:22
Na czym słuchacie?
Autor Wiadomość
unchained 
jeżojebca
College Prophet



Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1090
Skąd: warszawa
Wysłany: 2008-05-13, 13:49   

Dokanałowe (czopki ;) ) czy pchełki? Coś mi się nie chce wierzyć. Najtańsze dokanałowki creativa kosztuja ok 40-50 zł. Podaj model jak możesz.
_________________
Gonna get drunk don't you have no fear
I want one bourbon, one scotch and one beer
 
 
elviElViedor 
Motherfucker
Elvis



Wiek: 32
Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 1753
Skąd: Solec
Wysłany: 2008-05-13, 15:17   

Kurwa, coś mi się jebło z pojęciami, fakt... Takie DO ucha ale NIE do KANAŁU. Fakt faktem, że mam tanie słuchawki a nich bdb jakości dźwięk (i w chuj nie rozumiem ludzi którzy na słuchawki potrafią stówę wybulić...)
 
unchained 
jeżojebca
College Prophet



Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1090
Skąd: warszawa
Wysłany: 2008-05-13, 15:49   

elviElViedor napisał/a:
(i w chuj nie rozumiem ludzi którzy na słuchawki potrafią stówę wybulić...)
Idę o zakład, że znajdzie się ktoś kto kupi w tesco pchełki za 5 zł i w chuj nie będzie mógł zrozumieć jak mogłeś wybulić na swoje 10 zł. No i ta stówa brzmi trochę śmiesznie biorąc pod uwagę fakt, że 100 zł to bardziej dolna granica ceny przyzwoitych słuchawek. Zresztą tak jest z całym sprzętem audio/video. Są ludzie którzy puszczą sobie mp3 ze starego boomboxa i są zadowoleni, a są tacy, którzy są w stanie wydać paredziesiąt/set kafli na takie audio-voodoo-gadżety jak podstawki pod kable czy antywibracyjne klocki pod głośniki, i nie tykają się niczego co nie ma w sobie co najmniej paru lamp ;). Wszystko zależy od tego kto, czego, i na czym słucha.

btw: Właścicielem pchełek z tesco za 5 zł sam niedawno miałem frajdę być (urwałem kabel od poprzednich i chciałem coś "tymczasowego" kupić). Za każdym razem zaskakiwało mnie jak bardzo te słuchawki są w stanie zjebać dźwięk :D. Poważnie... 2 plastikowe kubeczki połączone sznurkiem dałyby lepszy :D.
_________________
Gonna get drunk don't you have no fear
I want one bourbon, one scotch and one beer
 
 
elviElViedor 
Motherfucker
Elvis



Wiek: 32
Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 1753
Skąd: Solec
Wysłany: 2008-05-13, 21:04   

hiehie, ja kiedyś używałem takich ścierw, co były dołączane do tandetnych przenośnych radyjek... Pewnie nawet pchełki z tesco potrafią dać lepszy efekt. Tfu, co ja mówię, nawet nie z tesco, a z biedronki. :wink:
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2008-05-13, 22:53   

Miałem ostatnio podobne przeżycia. Kabelek przestał mi stykać :) w starych słuchawkach, wiec na szybko pokusiłem się o takie talerzyki z haczykiem na małżowinę :P z Carrefoura, za jakieś 8 zeta chyba. Jednym słowem TRAGEDIA. Oczywiście wiedziałem że tanie słuchawki są do dupy, ale chciałem też przetestować jak się nosi takie tego typu. Nosi się je raczej padacko (od razu wypierniczyłem gąbeczki) a dźwięk jest po prostu chujowiusienieczki, jak biały barszcz. Volume na maksa i byłem mniej więcej w połowie tego, co oferowały moje stare słuchawki. Jakość też lipna. Ogolnie zakup kwalifikuję do ciekawostek przyrodniczych, a do swoich słuchawek powróciłem błyskawicznie. Nie są to jakieś hi-endy, tylko pchełki "za ucho" od TDK, czyli niziutka półka (ok. 23-30zł), ale ja jestem z nich bardzo zadowolony. Komfort noszenia wzorowy, dźwięk niezły (zwłaszcza jak na cenę) głośność absolutnie wystarczająca.

A tak BTW, mam kumpla audiofila-zajawkowicza. Czego ten koleś nie kupuje i ile kasy wywala, to głowa boli...
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Niszczuk 
jeżojebca
demigod



Wiek: 32
Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 979
Skąd: z Hangaru 18
Wysłany: 2008-05-13, 23:13   

ja mam pchełki philipsa z takim uchwytem na ucho, bardzo wygodna rzecz. kumpel kupił takie same rok temu i nadal działają :P jedyne 40zł!
 
 
unchained 
jeżojebca
College Prophet



Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1090
Skąd: warszawa
Wysłany: 2008-05-14, 00:57   

Niegłupi Jaś napisał/a:
A tak BTW, mam kumpla audiofila-zajawkowicza. Czego ten koleś nie kupuje i ile kasy wywala, to głowa boli...
obczaj tą stronkę: http://audiovoodoo.alatar.pl/ może coś koledze polecisz ;). rozgrzewacze kabli, drewniane gałki potencjometru, bezpieczniki "for audio" i inne niezbędne prawdziwemu audiofilowi przybory :D.
_________________
Gonna get drunk don't you have no fear
I want one bourbon, one scotch and one beer
 
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2008-05-14, 11:23   

Heh, dzięki :). Nie wiem czy on już jest aż na takim etapie, bo parę miesięcy się już nie widzieliśmy. No i gość młody jeszcze jest, więc ma ograniczone fundusze. Bakcyla złapał od wuja, który ma kupę siana i jest właśnie audiofilem.
Ostatnio miał kompakta Yamahy, ale cały czas stękał i odgrażał się, że zaniadługo kupi coś potężnego :). A z ostatnich jego zakupów to pamiętam przenośnego Cowona D2. Zajebisty sprzęt, który bije na łeb wszystkie wynalazki Jobs'a.
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
kapitan_drake 
krowojebca



Dołączył: 31 Maj 2008
Posty: 629
Wysłany: 2008-11-15, 01:05   

Ostanio zakupiłem nową dźwiękówkę do kompa, Asus Xonar DX i muszę przyznać wcale nie przereklamowana jest, zupełnie inne brzmienie od kart Creativa, które bardzo lubią obdarzać mocnym basem, za to przykrywają całą resztę, Xonar daje niewiarygone wrażenia przy słuchaniu muzyki, jakby by była stworzona z myślą dla ludzi słuchających rocka i metalu.

A teraz czekam na mojego Ipod'a Touch, ciekawy jestem jak się spisują produkty jabłuszka, to będzie moja pierwsza styczność z zabawkami Steva Jobsa :D
 
Piotrek21 
srokojebca



Dołączył: 23 Mar 2008
Posty: 132
Wysłany: 2008-11-19, 19:22   

Tak jak wcześniej zapowiadałem kupiłem sobie nowe głośniki (Genius 5005) oraz kartę dźwiękową Audigy 4. Na chwilę obecną taki sprzęt mi wystarcza ;)
_________________
Last.fm
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone