Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: LadySatan
2006-09-16, 11:37
szkolne kłopoty i nie tylko...
Autor Wiadomość
Zbyhu 
srokojebca



Wiek: 36
Dołączył: 23 Lip 2006
Posty: 59
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-09-19, 19:49   

No tak, ale są ludzie, którym to przeszkadza, choć samo nie wiedzą dlaczego. Niestety, tacy są ludzie(?)...
_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=90857
 
 
Amonman
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-19, 20:36   

niestety, ale są tacy ludzie...
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-09-19, 20:40   

jak ktoś się ubiera ekstrewagancko ale z klasą to ok .. ale jak ktoś wygląda jak brudas i menel ( i jeśli do tego jebie od niego na 2 km) to już gorzej ... mnie zawsze śmieszyły kindermetalówki ( albo kinderzy) z cienkimi nóżkami w glanach ... sorry ale jak ktoś chodzi w takich butach to niech nauczy się chodzić .. a niektórzy to skaczą jak orangutany..może ich ciężar znosi .. chuj go tam wie..
 
Zbyhu 
srokojebca



Wiek: 36
Dołączył: 23 Lip 2006
Posty: 59
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-09-19, 22:42   

Zephyr napisał/a:
jak ktoś się ubiera ekstrewagancko ale z klasą to ok .. ale jak ktoś wygląda jak brudas i menel ( i jeśli do tego jebie od niego na 2 km) to już gorzej ... mnie zawsze śmieszyły kindermetalówki ( albo kinderzy) z cienkimi nóżkami w glanach ... sorry ale jak ktoś chodzi w takich butach to niech nauczy się chodzić .. a niektórzy to skaczą jak orangutany..może ich ciężar znosi .. chuj go tam wie..


Mnie też śmieszy jak niektórzy chodzą w glanach. Nogi im latają na lewo i prawo :D. Niestety, tak to już jest. Ale możliwe, że jak bedą chodzić w tych glanach, to łydki im się umięśnią bardziej no i stawy kolanowe opanują ciężar butów i nie będą latać na lewo i prawo :D.
_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=90857
 
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2006-09-20, 14:54   Re: szkolne kłopoty i nie tylko...

unchained napisał/a:
Amonman napisał/a:
Załozę sie ze kazdy z was lubi chodzić w koszulkach swoich ulubionych zespołów., prawda?


no i wlasnie przegrales zaklad...


Tak jest. :) Problemy z netolernacją miałem w gimnazjum, a był to cholernie idiotyczny przypadek. Otóż - zaraz po rozpoczęciu roku, mój stary plecak poszedł w strzępy a że nie miałem zbytnio czasu by latać po sklepach i kupić nowy, wziąłem stara kostkę brata. No i kilku cwaniaku zauważyło, że na jej wewnętrznej stronie jest wielki napis "Metallica" Wtedy się zaczęło. To, że ktoś mnie wytykał palcami i śmiał za plecami - przebolałem. Ale najbardziej ubodło mnie to, że najbardziej złośliwy wobec mnie był chłopak, którego dotad uważałem za przyjaciela, lub przynajmniej dobrego kumpla.

W liceum, do którego teraz chodzę, nie mam z tym najmniejszych problemów. :)
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
Amon 
pyta leśna



Wiek: 34
Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 45
Wysłany: 2006-09-20, 23:06   

do mnie uczniowie nigdy nie mieli zadnych uwag w zadnej szkole ale nauczyciele szczegolnie w gimnazjum ciagle mnie od satanistow wyzywali a jak wychowawczyni kiedys mnie zobaczyla w koszulce Kinga Diamonda to kazala mi sie do domu przebrac isc ale jakos przeszly te 3 lata :)
_________________
Tylu śmieje się, nie do Ciebie, nie!

Uśmiech taki tani! Jeszcze jeden tani gest!

Odważyłeś się, by powiedzieć NIE!

I nie żałuj tego, wiesz, że teraz lepiej jest!
 
Belial
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-19, 15:46   

Swarzc jak dla mnie jestes zjebem:P Dresy to zjeby tak jak i Ty a reszte bardzo dobrze skomentowal Dexter Xs piona dla Ciebie brachu 3mta sie peace
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-10-19, 16:28   

metale to też zjeby .. czasami nawet większe niż tutaj wymienieni
 
lord novack 
srokojebca


Wiek: 33
Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 74
Wysłany: 2006-11-19, 14:23   

na mój widok raz sie jakaś babka przeżegnała :D
 
 
Immortality 
pyta leśna



Dołączyła: 03 Gru 2006
Posty: 29
Wysłany: 2006-12-03, 18:13   

No z różnymi reakcjami się spotkałam. Ale po co sobie ludźmi głowę zawracać? Niech się śmieją, niech wytykają palcami, niech obgadują. Ja to ich kurdę mam gdzieś. Fakt, że nie jest to miłe, ale głupiemu nie przetłumaczysz. Można jedynie ignorować. To jak z małym dzieckiem. W końcu się głąbowi znudzi. :D
_________________
"Szczytem szczęścia dla kota jest uwaga, rozmowa, pieszczoty i miłość ze strony człowieka; a dla ludzi nic nie może być pochlebniejszego niż przywiązanie istoty tak dalece niezależnej."
 
Blight 
srokojebca



Wiek: 36
Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 50
Skąd: Zza rogu.
Wysłany: 2006-12-17, 22:51   

Ja nie mam w zwyczaju chodzić w koszulkach zespołów ale kumpel który to robi był kilkakrotnie celem drwin i złośliwych komentarzy dokonywanych przez gładko ogolonych młodzieńców w ortalionowych zbrojach. W ogóle w moim liceum metale nie mają łatwo od kiedy połączyliśmy się z zawodówką ale do jakichś poważniejszych incydentów z tego co wiem nie doszło. A co do nauczycieli to moja wychowawczyni przez pierwszy miesiąc była święcie przekonana że mój długowłosy kumpel jest dziewczyną:) Jej wątpliwości rozwiały się gdy ten zapuścił brodę.
_________________
You know I'm helpless from your mesmerising cat call.
 
 
Moira 
srokojebca



Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 91
Skąd: Vroengard
Wysłany: 2006-12-19, 17:22   

Ja raczej przykrości nie mam. chociaz spotkałam sie juz z czymś takim jak " ale masz diabła na koszulce ". Lubie sie odróżniac w tłumie:) co do niekobiecości takich koszulek, to zgadzam sie, ale rekompensuje to sobie, bo częsciej zakładam zwyczajne bluzki :) co nie zmienia faktu ze w koszulkach z ukochana kapela też chodze :D To mój taki mały sposób dowartościowania mojej osoby.
_________________
"Poznać Go, znaczy nie poznać wcale. Ci którzy Go znają najlepiej, Twierdzą że jest niepoznawalny, ci zaś, którzy o Nim nic nie wiedzą, utrzymują, iż posiadają pełną Jego znajomość."
 
 
kaede
pyta leśna


Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 1
Wysłany: 2006-12-19, 21:01   

W mojej szkole oprócz mnie jest tylko jeden metal i obydwoje jesteśmy najlepszymi ,,zabawkami :cry: :cry:,, dla całej reszty towarzystwa.
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-12-19, 21:08   

kaede napisał/a:
W mojej szkole oprócz mnie jest tylko jeden metal i obydwoje jesteśmy najlepszymi ,,zabawkami :cry: :cry:,, dla całej reszty towarzystwa.


Co to znaczy 'zabawkami'?? :/
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Ed The Dead 
jeżojebca
A Stupid Dream



Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 1244
Skąd: Idioglossia
Wysłany: 2006-12-19, 21:15   

chryste panie.... nagrajcie to! Bedziecie w tvn :D
_________________
In the dream dusk
We walked beside the lake
We watched the sky move sideways
And heard the evening break
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone