Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Zephyr
2006-10-21, 09:19
Hunter
Autor Wiadomość
Niszczuk 
jeżojebca
demigod



Wiek: 32
Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 979
Skąd: z Hangaru 18
Wysłany: 2010-01-03, 23:54   

dla mnie to raczej przerost tresci nad forma, zreszta i jedno i drugie tak samo ubogie ;)
 
 
gducha 
jeżojebca



Dołączyła: 25 Lip 2008
Posty: 901
Skąd: inąd
Wysłany: 2010-01-04, 00:01   

że zacytuję Tomasza bo trafnie to ujął
tomash napisał/a:
Brzmi to jak pseudo-folkowe Feel z porażeniem mózgowym ;) Ale i Feel wstydziłby się tyle banałów i bezsensów do jednego tekstu wsadzić! Znaczy: będzie hit dla 13 letnich metalów ;)

kawałek dwa posty wcześniej.

chociażby w takich "momentach" jest śmieszny.
_________________
"Milcz albo powiedz coś takiego co jest lepsze od milczenia."
 
 
elviElViedor 
Motherfucker
Elvis



Wiek: 32
Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 1753
Skąd: Solec
Wysłany: 2010-01-04, 09:33   

Przepoetyzowane, pseudointeligenckie teksty jak w niektórych utworach Comy :P
Nie no, dobry Hunter nie jest zły, TELI to całkiem w pytkę płytka, ale pisać, że w warstwie tekstowej Hunter miecie Katatonię... To jest dopiero śmieszne ;)
 
Requiem 
srokojebca


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 108
Wysłany: 2010-01-04, 13:07   

Pierdolicie trzy po trzy :P
Wg mnie hunter ma w sobie malo smiesznego (no moze niektore momenty w czażyć).
Skoro sądzicie, ze brzmi jak Feel, to musicie często i mocno go sluchac, by dopatrywać sie podobienstw... To ja juz wole sluchac huntera niz feela :)
Wstydzilabym sie powiedziec, ze muzyka jest dla trzynastoletnich metali. Przepraszam bardzo, mam rozumiec, ze im cięższa i mroczniejsza muzyka, tym bardziej nadaje sie dla starszych ludzi?
nie chce sie powtarzac, ale chyba musze. Gducha, nie napisalas konkretow. Zacytowalas kolege, a zaraz piszesz o smiesznych "momentach". Nie wiem jednak o jakie momenty Ci chodzi... Mozna powiedziec jasno i precyzyjnie :)
A Comy nie slucham, chociaz przypadkiem znalazlam sie na paru koncertach, wiec ciezko cokolwiek na ten temat powiedziec. Ale jedno jest pewne: Hunter jest zroznicowany. Stary hunter - polska metallica, a nowy - coma (na oko wiekszosci, z ktorymi rozmawiam na ten temat).
Zreszta nie patrzcie na huntera pod wzgledem muzyki czysto metalowej :P
 
gducha 
jeżojebca



Dołączyła: 25 Lip 2008
Posty: 901
Skąd: inąd
Wysłany: 2010-01-04, 16:49   

http://www.youtube.com/watch?v=c_0WifbTZTA

eh, to jest śmieszne.jak napisał Elvis, przepoetyzowane i zbyt patetyczne jak na mój gust. słuchając tego mam przed oczami takiego brodatego psychola w płóciennej koszulce biegającego po ulicach i nawracającego na pogańską wiarę i propagującego magiczne działanie ziółek. ;) Muzycznie mi też nie pasi, ot nofink speszyl, takie pitu pitu.

Requiem napisał/a:

Skoro sądzicie, ze brzmi jak Feel, to musicie często i mocno go sluchac, by dopatrywać sie podobienstw... To ja juz wole sluchac huntera niz feela :)

docinek na poziomie 13 letnich niekoniecznie metali. ;]

Requiem napisał/a:
Wstydzilabym sie powiedziec, ze muzyka jest dla trzynastoletnich metali. Przepraszam bardzo, mam rozumiec, ze im cięższa i mroczniejsza muzyka, tym bardziej nadaje sie dla starszych ludzi?

nie o to chodzi. ta muzyka jest po prostu tak... płytka? że starszym już nie wystarcza, a dla 13-stków poziom w sam raz.
_________________
"Milcz albo powiedz coś takiego co jest lepsze od milczenia."
 
 
Requiem 
srokojebca


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 108
Wysłany: 2010-01-04, 20:17   

Dalas dobrego linka, swietna piosenka.
Wizja brodatego psychola jest jak najbardziej zajebista. to znaczy, ze hunter ma po prostu dobry klimat :P
Przepraszam, ale za kogo sie uwazasz, by moc oceniac poziom trzynastolatka? znam wielu, ktorzy sa madrymi i wartosciowymi ludzmi, ale nie biore sie za ocenianie ich poziomu. Szczegolnie jezeli chodzi o ludzi, ktorych nie znam. a Ty zaczelas generalizowac....
Nie rozumiem jak muzyka moze byc plytka.... I jak starszym ludziom moze nie wystarczac? starsi ludzie moga sluchac zarowno metalu, disco polo jak i huntera. To przeca nie świadczy o ich doroslosci, tudziez braku.... To jest dopiero śmieszne.
 
gducha 
jeżojebca



Dołączyła: 25 Lip 2008
Posty: 901
Skąd: inąd
Wysłany: 2010-01-04, 21:13   

ehh... ma płytki sens. nie wymaga zastanowienia, nie zmusza do przemyśleń. jednym uchem wleci, drugim wyleci.
owszem, generalizuję bo każdego przypadku nie da rady rozpatrzyć. również znam paru mądrych, inteligentnych i (być może dla kogoś) wartościowych 13-latków. ogólnie oceniać poziom dzieci/młodzieży w wieku lat 13 mam prawo, gdyż mamy wolność słowa i myśli. uważam się za człowieka wolnego dlatego to robię. mam swoje zdanie, które zmieniam pod wpływem pewnych czynników jeśli zachodzi taka potrzeba.
nie uważasz że "zaawansowanie" gustu muzycznego świadczy o dojrzałości (nie dorosłości) człowieka? 6 latek nie zrozumie tekstów Grechuty, a 30 latka nie kręcą Fasolki. to jest normalne. nie mówię że Hunter to jakaś istna tragedia, disco metal czy coś w tym stylu. ot, mi ta muzyka kojarzy się z patosem i tzw. kinder metalami.

a wizja brodatego psychola moim zdaniem jest raczej negatywna, ale jak uważasz. ;)
koniec wykładu.
_________________
"Milcz albo powiedz coś takiego co jest lepsze od milczenia."
 
 
Requiem 
srokojebca


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 108
Wysłany: 2010-01-04, 22:12   

Psychol jest zajebisty. Samo slowo ma juz cos w sobie :D, nie wspominajac o reszcie....
Muzyka zmuszajaca do przemyslen? Mozart mnie ani troche nie zmusil do przemyslen, ani Wagner, ani soundtrack (genialny!) z Requiem dla snu.... Muzyka moze byc nastrojowa, moze iść w parze z rozmyśleniami, ale raczej nie zmusi do nich.
Masz prawo mieć swoje zdanie. Fajnie, że je masz, a tym bardziej, ze je bronisz. Ale nie oceniaj dzieci i mlodziezy, czy tez doroslych, a nawet starcow, noworodkow, czy martwych plodow, majac na mysli OGÓŁ. Ja rozumiem, ze znasz 10 trzysnastolatkow i powiesz, ze to są kinder metale, czy znasz 50 dziesięciolatków i powiesz, że nie rozumieją tekstów Mickiewicza. Ale jak możesz wyrażać zdanie o milionach ludzi?

Dalej nie napisałaś (a jak napisałaś to prosze, abys zacytowala, bo sie dopatrzec tego nie moge :P) w ktorym momencie Hunter jest smieszny. Napisalas wizje psychola (:D), napisalas o Grechucie i o Fasolkach. Ale powtorze pytanie, na ktore naprawde chetnie uslysze odpowiedz: W ktorym momencie Hunter jest smieszny?
 
elviElViedor 
Motherfucker
Elvis



Wiek: 32
Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 1753
Skąd: Solec
Wysłany: 2010-01-04, 22:16   

Bardzo często trudno się wypowiedzieć na jakikolwiek temat, nie uogólniając.
 
gducha 
jeżojebca



Dołączyła: 25 Lip 2008
Posty: 901
Skąd: inąd
Wysłany: 2010-01-04, 22:20   

Hunter MOIM ZDANIEM jest śmieszny. mnie śmieszy całościowo. muzyka, teksty, grono słuchaczy. koniec tematu.

MOIM ZDANIEM muzyka może zmuszać do przemyśleń. i powinna.

MOIM ZDANIEM mogę oceniać ogół, jeśli tylko chcę. Nikt mi tego nie zabroni, nie uważam tego za ujmę na honorze czy niegrzeczność. Dlaczego mogę tak robić-patrz mój poprzedni post.

I MOIM ZDANIEM strasznie upierdliwa cholera z Ciebie. ;]
_________________
"Milcz albo powiedz coś takiego co jest lepsze od milczenia."
 
 
Requiem 
srokojebca


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 108
Wysłany: 2010-01-04, 22:25   

1. Naleze do grona sluchaczy Huntera. Naprawde jestem smieszna?
2. moim zdaniem teksty zmuszaja do przemyslen, muzyka sama w sobie nie.
3. Nie zabronie Ci, ale moim zdaniem bez sensu oceniac ogol nie znajac go. Jak nie znam najnowszej plyty Candlemassa to po prostu nie wypowiadam sie na jej temat.
4. Ja Ciebie tez :P
 
gducha 
jeżojebca



Dołączyła: 25 Lip 2008
Posty: 901
Skąd: inąd
Wysłany: 2010-01-04, 22:27   

1., 2., 3. -> cieszy mnie, że masz swoje zdanie, jestem z Ciebie dumna.
4. -> sorry złotko, jestem hetero.
_________________
"Milcz albo powiedz coś takiego co jest lepsze od milczenia."
 
 
Requiem 
srokojebca


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 108
Wysłany: 2010-01-04, 22:36   

Ja tez sie ciesze, ze mam swoje zdanie :P Ale powiedz mi tak szczerze, czy ja jestem smieszna? Bo naleze do grona sluchaczy Huntera.

Hetero? Mi to nie przeszkadza :P
 
gducha 
jeżojebca



Dołączyła: 25 Lip 2008
Posty: 901
Skąd: inąd
Wysłany: 2010-01-04, 22:38   

... cholernie upierdliwa to mało powiedziane.

tak, jesteś śmieszna.
_________________
"Milcz albo powiedz coś takiego co jest lepsze od milczenia."
 
 
Requiem 
srokojebca


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 108
Wysłany: 2010-01-04, 22:47   

Dlaczego sadzisz, ze jestem śmieszna? W ktorym momencie?


Nie obrazaj sie, hetero. Ja mam dziwny zart, nie kazdy go rozumie :P
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone