Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Zephyr
2006-10-18, 08:30
Polakom gratulujemy PISiorow
Autor Wiadomość
Shaitan 
Motherfucker



Wiek: 40
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1618
Skąd: Gdzieś na kaszubach
Wysłany: 2006-09-27, 12:03   Polakom gratulujemy PISiorow

zawsze uwazalem i uwazac bede ze im szybciej samoobrona zniknie ze sceny politycznej tym lepiej dla Polski ale dzisiaj wypada powiedziec jedno: brawo Renia, pokazalas do czego sluza kurwiki w oczach :!: :!: :!: :D
_________________
The more I drink, the more I see
That suicide could be the key
To the place called paradise
Where pain not dwells, not hate nor lies...
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-09-27, 12:32   

Jacy oni wszyscy są popie**oleni to już po prostu mówić się nie chce. ŻENADA! A w Europie się z nas śmieją :( No a od stycznia to już w ogóle nas nie widzę, jak do UE wejdzie Bułgaria i Rumunia. Za kilka lat będziemy jeździć na saksy do Rumunów :(
Tragedia. Niestety sprawdza się to, co powiedziałem zaraz po wygraniu wyborów przez PiSiory i Kaczki, że złe były rządy AWS, wszyscy narzekali na rządy SLD, ale tak beznadziejnego rządzenia jakie zafunduje nam PiS (co późniejsza koalicja tylko to przypieczętowała) jeszcze w wolnej Polsce nie było :(
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Shaitan 
Motherfucker



Wiek: 40
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1618
Skąd: Gdzieś na kaszubach
Wysłany: 2006-09-27, 13:20   

Niegłupi Jaś napisał/a:
Jacy oni wszyscy są popie**oleni to już po prostu mówić się nie chce.

dlatego zamiast sie zamartwiac wole miec z nich beke ;) bo ze zenada to niezaprzeczalny fakt
_________________
The more I drink, the more I see
That suicide could be the key
To the place called paradise
Where pain not dwells, not hate nor lies...
 
markertheblue
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-27, 14:31   

<dziwny dźwięk przypominający skomlenie zbitego psa, który jest zdegustowany tym co widział w ostatnich wiadomościch>
 
Swarzyc 
pyta leśna


Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 42
Wysłany: 2006-09-27, 15:18   Re: Polakom gratulujemy PISiorow

Shaitan napisał/a:
brawo Renia, pokazalas do czego sluza kurwiki w oczach :!: :!: :!: :D


o czym pierniczysz? o tej jawnej prowokacji sluzb specjalnych via Begerowa? wez mnie nie zalamuj. PiS równo miesiąc temu ustami Macierewicza ogłosił że 30 września zlikwidowane zostaną WSI, no to WSI przygotowało taką oto hucpę.
Błędem PiS jest to, że pokomunistyczna bezpieka panoszy się jak chce, a rząd nie może zrobić nic - w normalnym państwie dokonałby natychmiast aresztowania prowokatorów i konspiry, wręcz 'nocy długich noży', i nawet wprowadził stan wojenny, gdyz to, co bezpieka i jej ekipy teraz robią, to zwyczajny zamach na państwo. a rząd jest od obrony państwa, inaczej jest bezużyteczny.

Ziemkiewicz w temacie:
http://fakty.interia.pl/f...news/bec,795413
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-09-27, 15:34   

Już myślałem że powtarzasz to za Ziemkiewiczem. Na szczęście nie :)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
dexter xs 
jebak leśny
kurwa mrok



Wiek: 39
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 238
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-09-27, 19:14   

"Kiedys byl pan liberalem,kiedys byl pan tez pisarzem kiedys. Dzisiaj stosuje pan sztuczke pod nazwa nie wazne jaka prawda byleby moja byla byla na gorze.Pan jestes omnibus wiedza na kazdy temat. Nie oceniam wydarzen bo i po co. Pan to wyjasnia. Wstyd mi tylko,ze kiedys pana czytalem. Niestety.To se nie wrati."

I tyle co napisął jeden z komętatorów , na temat pana Ziemkiewicza , zawsze niezadowolonego pesymisty , spójrzcie na jego wyraz twarzy taki arogant jakich mało , pewny siebie , a pierdoli głupoty , górą P.O już ja wole żeby rządzili nami "Bankowcy , przechadzający sie po mieście z cygarem w ustach "(Giertych) niż te prymitywy z terażniejszego rządu. 4 RP to chyba żart.
 
 
Shaitan 
Motherfucker



Wiek: 40
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1618
Skąd: Gdzieś na kaszubach
Wysłany: 2006-09-27, 20:54   Re: Polakom gratulujemy PISiorow

Swarzyc napisał/a:

o czym pierniczysz? o tej jawnej prowokacji sluzb specjalnych via Begerowa?

wow... to juz niezle trzeba miec mozg przeprany przez kaczorkow
to nawet przy tak oczywistej prowokacji begerowo-dziennikarskiej doszukujesz sie zamieszania sluzb specjalnych :?: a moze tez nazwiesz "specjalistycznym sprzetem operacyjnym" kamere i mikrofon :?: :D :D :D
zdaje sobie sprawe ze beger nie jest zadnym autorytetem i dobrze pamietam co robila z listami wyborczymi, zabawnie rowniez brzmia teksty w stylu "zrobilam to dla dobra ojczyzny, dla jego czystosci i uczciwosci" ale nie zmienia to faktu ze jest to kompromitacja PiSiorow bo w tej sytuacji racja jest ewidentnie po stronie prowokatorow (nie zadnych sluzb specjalnych jak to chca nam "rewolucjonisci moralni" wmowic)
_________________
The more I drink, the more I see
That suicide could be the key
To the place called paradise
Where pain not dwells, not hate nor lies...
 
Swarzyc 
pyta leśna


Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 42
Wysłany: 2006-09-28, 01:26   Re: Polakom gratulujemy PISiorow

Shaitan napisał/a:

wow... to juz niezle trzeba miec mozg przeprany przez kaczorkow
to nawet przy tak oczywistej prowokacji begerowo-dziennikarskiej doszukujesz sie zamieszania sluzb specjalnych :?: a moze tez nazwiesz "specjalistycznym sprzetem operacyjnym" kamere i mikrofon :?: :D :D :D


LOL, kolejny naiwniak, ktory wierzy, ze dziennikarze w Polsce nie są agentami bezpieki. ogarnij się, młodziak. zapoznaj z publikacjami takich weteranów publicystyki niesystemowej, jak Korwin-Mikke chociażby, Semka, Michalkiewicz, by wiedzieć, że w państwie żadna tego typu afera nie dzieje się przypadkowo, bo bezpieka ROBI CO CHCE!
 
Shaitan 
Motherfucker



Wiek: 40
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1618
Skąd: Gdzieś na kaszubach
Wysłany: 2006-09-28, 08:13   

"wierzysz w to co mowisz czy idziesz w zaparte"? :D :D :D
_________________
The more I drink, the more I see
That suicide could be the key
To the place called paradise
Where pain not dwells, not hate nor lies...
 
Swarzyc 
pyta leśna


Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 42
Wysłany: 2006-09-28, 11:41   

wybacz, ale ja od lat znam fakty, wyciągnięte przez ludzi, którzy ZJEDLI ZĘBY na śledzeniu poczynań służb specjalnych w Polsce, więc dla mnie to jest naturalna sprawa, że tego typu prowokacje, jak ta, czy np. rok temu udupienie Cimoszewicza, to zakulisowa działalność tajnych służb - bo kto kontroluje te służby, kontroluje państwo. A obecnie NIKT ich nie kontroluje, więc walczą zwyczajnie o wpływy. Jest to fakt politologiczny. Przyswój lub zgiń. Polecam Najwyższy Czas!
Ostatnio zmieniony przez LadySatan 2006-09-28, 12:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
Shaitan 
Motherfucker



Wiek: 40
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1618
Skąd: Gdzieś na kaszubach
Wysłany: 2006-09-28, 12:33   

czyli jednak niestety wierzysz w to co mowisz... wspolczuje :D
nie znam ludzi ktorzy sledza poczynania sluzb specjalnych ale bardzo dobrze znam pewna dziennikarke pewnej ogolnopolskiej gazety... i wiem jak powstaja jej teksty... wiem tez jak powstaly dwie prowokacje... i wiem kto byl ich pomyslodawca - uwierz chlopcze - to nie byly zadne spec-sluzby :D
a ta sprawa o ktorej glosno... nic prostrzego - samoobrona wyrzucona z rzadu... wnerwiani poslowie... wiec pani beger postanowila sie zemscic (c... mnie obchodzi czy jej pan i wladca wiedzial o tym czy nie, to nie ma znaczenia - pewnie wiedzial) a jak mogla sie zemscic? nagrywajac takie rozmowy... sama nie miala sprzetu i nie znala sie na tym wiec pomogla sobie dziennikarzami... w ktorym miejscu tu sie pojawiaja sluzby specjalne to nie mam pojecia... trzeba stworzyc niezla konstrukcje intelektualna zeby gdzies tam je wplesc - byle historia pasowala do takiego wyobrazenia o Polsce

(hej, Lady... czemu zmieniasz Swarzycowi posty? ;) )
_________________
The more I drink, the more I see
That suicide could be the key
To the place called paradise
Where pain not dwells, not hate nor lies...
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-09-28, 16:54   

Koledze Swarzycowi to trzeba głęboko współczuć...
Wyżej wymieniony, jako osoba świadoma niebezpieczeństwa, jako jednostka wtajemniczona i głęboko uświadomiona musi zapewne stosować zaawansowane środki kamuflażu, a ostrożność to jego drugie imię. Jak się domyślam co tydzień zmienia uczesanie, tudzież perukę, na ulicę wychodzi raczej po zmroku i tylko w przyklejonych wąsach i pekaesach, bezustannie się rozgląda, a co trzy sekundy z czujnością odwraca się za siebie w poszukiwaniu tajemniczych szpiegów i agentów bezpieki czyhających przecież za każdym rogiem. Zaawansowana aparatura w mieszkaniu towarzysza S. pozwala na bezpieczne łączenie się przez telefon, bez ryzyka podsłuchu rozmowy, a liczne alarmy i monitoringi ostrzegają zawczasu przed zbliżającym sie niebezpieczeństwem w czarnym prochowcu. Każdy czarny samochód budzi słuszne podejrzenia, a czarna Wołga to już znak do tego, że tajne służby wywiadowcze są tuż, tuż i należy opuścić miasto. Liczne przeprowadzki, zmiany personaliów, dziesiątki dowodów osobistych i paszportów na różne nazwiska. Do perfekcji opanowana sztuka niewyróżniania się z tłumu, a w kieszonce marynarki nieodłączne zdjęcie pana Korwina-Mikke z jego własnoręcznym podpisem - relikwia...
Bierzmy przykład z takiej postawy, to niełatwe i godne pochwały postępowanie. Otwórzmy oczy, pani Beger to tajna agentka bezpieki, a Lepper jest wysłannikiem Łukaszenki...
Pamiętajcie, bądźcie czujni! Wielkie oko patrzy...

:D
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Swarzyc 
pyta leśna


Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 42
Wysłany: 2006-09-28, 17:27   

Shaitan napisał/a:
wiem kto byl ich pomyslodawca - uwierz chlopcze - to nie byly zadne spec-sluzby :D


uwierz, chłopcze, do kurwy nędzy, że prominentni dziennikarze największych stacji, to już dawno zrekrutowani przez bezpiekę agenci - gdyż inaczej być nie może po prostu w takim kraju, jak Polska, o kulejącej demokracji, gdzie bezpieka zwyczajnie rządzi zza kulis całym folwarkiem. Czytaj kretynie Michalkiewicza - www.michalkiewicz.pl - najlepszego polskiego felietonistę i znawcę tematu, a nie zawierzaj manipulantom tej całej hucpy.

Cytat:
wiec pani beger postanowila sie zemscic (c... mnie obchodzi czy jej pan i wladca wiedzial o tym czy nie, to nie ma znaczenia - pewnie wiedzial) a jak mogla sie zemscic? nagrywajac takie rozmowy... sama nie miala sprzetu i nie znala sie na tym wiec pomogla sobie dziennikarzami...


tak tak, a TVN i opozycja już miały przygotowany scenariusz zachowań - przypadek? bynajmniej. nie w kraju bezpieki.
Ostatnio zmieniony przez LadySatan 2006-09-29, 14:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
Shaitan 
Motherfucker



Wiek: 40
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1618
Skąd: Gdzieś na kaszubach
Wysłany: 2006-09-29, 09:48   

skoro ci ludzie ktorych podobno znasz zjedli zeby na sledzeniu tych tajnych sluzb to czemu po prostu nie podadza nazwisk albo jakichkolwiek faktow :?: ciagle tylko usiluje sie wcisnac ciemnej masie (jak widac niektorym skutecznie) ze JAKIES sily zwiazane z JAKIMS ukladem w JAKIMS celu cos tam zrobily - qrwa, sluchac sie nie da tego belkotu

a tak nawiasem to wypasiony tekst Nieglupi Jasiu ;)

[ Dodano: 2006-09-29, 15:46 ]
aha Swarzyc... jak jestes taki wszechwiedzacy to jeszcze moze mnie oswiec i powiedz mi jakiz to grozny dla Polski agent stoi za moimi anty-PiSiorowymi myslami i wypowiedziami bo moze ja sam nie wiem co ja mysle :D
_________________
The more I drink, the more I see
That suicide could be the key
To the place called paradise
Where pain not dwells, not hate nor lies...
Ostatnio zmieniony przez LadySatan 2006-09-29, 14:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone