Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Zephyr
2006-10-18, 08:30
Polakom gratulujemy PISiorow
Autor Wiadomość
dexter xs 
jebak leśny
kurwa mrok



Wiek: 39
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 238
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-09-29, 20:31   

Kurde , koleś ma prawicowe poglądy , i tyle , jest za pisem czyli przeciw wszystkiemu co odpowiednie by z Polski zrobić , "coś" co sie nada do mieszkania w tym czymś , człowieku opamiętaj sie zobacz na te świńskie komuszyste oczka u kaczorów , oni walczyli kiedyś z komuną ale teraz przejeli ich strategie i sposób myślenia . Ty sie człowieku rusz do przodu bo Polsce jest potrzebna rewolucja , na dzień dzisiejszy. Co prawda można by liczyć na bycie postrzeganym za oryginalnego będąc prawicowcem , ale co z tego komu przyjdzie ? idż sie zapisz do MWP, no chyba że laski wyrywasz na" kaczor tak oczywiście " .
 
 
Swarzyc 
pyta leśna


Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 42
Wysłany: 2006-09-29, 21:15   

jeżu, co za cieć
jestem z UPRu, łosiu, i PiS to dla mnie socjaliści - ale skoro różowy salon na nich ujada, a bezpieka działa przeciw nim, to znaczy, że Pisiory mogą im zaszkodzić, a to tylko dobrze zrobi Polsce. Jak powiedział jeden z sybiraków podczas spotkania z Kaczorami "Nie oddawajcie teraz przyczółka - to o Polskę chodzi!"
 
dexter xs 
jebak leśny
kurwa mrok



Wiek: 39
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 238
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-09-29, 21:20   

He , kurwa naszczajcie i nasrajcie do tego pzryczółka.


Socjaliści? bo jesteś z UPR ? kurwa własnych poglądów niemasz ?
 
 
Shaitan 
Motherfucker



Wiek: 40
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1618
Skąd: Gdzieś na kaszubach
Wysłany: 2006-09-29, 23:41   

Swarzyc napisał/a:
a bezpieka działa przeciw nim

kto jest obecnie "koordynatorem do spraw sluzb specjalnych" (czy jak to sie tam ladnie nazywa) :?: a co do rozowego salonu to hmmm... nie musze bywac w burdelach wiec poki co z autopsji jeszcze sie nie przekonalem jakie spec-sluzby dzialajaw rozowych salonach i innych czerwonych pokoikach - moze nam opowiesz :?:
_________________
The more I drink, the more I see
That suicide could be the key
To the place called paradise
Where pain not dwells, not hate nor lies...
 
Swarzyc 
pyta leśna


Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 42
Wysłany: 2006-09-30, 15:35   

dexter xs napisał/a:

Socjaliści? bo jesteś z UPR ? kurwa własnych poglądów niemasz ?


jesteś idiotą skrajnym. UPR to jedyna obecnie niesocjalistyczna partia w Polsce, i pomimo moich skrajnie libertariańskich poglądów, popieram ją , gdyż lepszej nie ma a zmiany, jakie może wprowadzić realizacja jej programu, będą dobrym wstępem do anarchokapitalistycznej rewolucji. WWS!

Cytat:
kto jest obecnie "koordynatorem do spraw sluzb specjalnych"


No i? Macierewicz likwiduje WSI i ma na dniach podać wszelkie szczegóły tej antypolskiej organizacji. Ale ludzie dawnej i obecnej bezpieki działają zakulisowo i nie ma nad nimi pełnej kontroli ze strony rządu PiS - a którzy chcą udupić go właśnie takimi metodami, jakie ostatnio mieliśmy okazję widzieć.

Cytat:
a co do rozowego salonu to hmmm... nie musze bywac w burdelach wiec poki co z autopsji jeszcze sie nie przekonalem jakie spec-sluzby dzialajaw rozowych salonach i innych czerwonych pokoikach - moze nam opowiesz


no sorry, że jesteś takim nieoczytanym trepem, że nie wiesz, co kryje się pod określeniem "różowy salon" czy krócej "salon". Polecam Łysiaka i jego książkę właśnie "Salon". Spróbuj sobie z tego zakpić tylko, gnojku
 
dexter xs 
jebak leśny
kurwa mrok



Wiek: 39
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 238
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-09-30, 19:19   

dexter xs napisał/a:

"Socjaliści? bo jesteś z UPR ? kurwa własnych poglądów niemasz ?"

[Swarzyc napisał odpowiadając:]
"jesteś idiotą skrajnym. UPR to jedyna obecnie niesocjalistyczna partia w Polsce, i pomimo moich skrajnie libertariańskich poglądów, popieram ją , gdyż lepszej nie ma a zmiany, jakie może wprowadzić realizacja jej programu, będą dobrym wstępem do anarchokapitalistycznej rewolucji. WWS!"

Poprzez stwierdzenie "Socjalisci" miałem na myśli że , skoro jesteś z UPR , to jak sam napisałeś uważasz , PIS za socjalistów a nie o UPR .,

"Anarchokapitalistyczna rewolucja"? no to sie w jednym zgadzamy naszemu krajowi potrzebna jest rewolucja.
 
 
Shaitan 
Motherfucker



Wiek: 40
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1618
Skąd: Gdzieś na kaszubach
Wysłany: 2006-10-01, 16:20   

to Macierewicz ujawnil sensacje... az wiory lecialy :) skad ja wiedzialem ze tak wlasnie bedzie... z duzej chmury maly deszcz... i teraz tylko beda dalsze ciagle insynuacje i pomowienia... tylko opluc, obrzucic blotem a cos na pewno sie przyklei
skoro WSI juz nie ma, rozwiazane to niby po kiego wala ten raport jest tajny :?: odp jest prosta: nic tam nie ma (oczywiscie moga byc jakies powiazania poszczegolnych osob z afera paliwowa, albo jakis handel bronia, ale nic politycznego ani medialnego) a w takiej formie jest niezlym straszakiem

[ Dodano: 2006-10-01, 23:16 ]
http://www.youtube.com/watch?v=6_yBBF2vi3o :D
_________________
The more I drink, the more I see
That suicide could be the key
To the place called paradise
Where pain not dwells, not hate nor lies...
 
Krsna Ayas
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-04, 14:25   

och czyzby?


W "Gazecie Polskiej" ukazał się artykuł, w którym tygodnik twierdzi, że sekretarz programowy telewizji TVN Milan Subotić był współpracownikiem Wojskowych Służb Informacyjnych, a wcześniej wojskowych służb PRL. Tygodnik powołał się przy tym na źródła z komisji likwidacyjnej WSI. Ponadto - według "Gazety Polskiej" - były oficer prowadzący Suboticia, a późniejszy szef WSI, generał Konstanty Malejczyk, spotkał się z działaczem Samoobrony Januszem Maksymiukiem na kilka dni przed emisją programu "Teraz My", w którym pokazano nagrania Renaty Beger.

Publikacja ta wywołała medialną i polityczną burzę. Szef komisji weryfikacyjnej WSI Antoni Macierewicz zaprzeczył jakoby doszło do przecieku. Z kolei szef klubu poselskiego Prawa i Sprawiedliwości Marek Kuchciński wezwał zarząd TVN do wyjaśnienia doniesień o współpracy Suboticia z WSI. Zdaniem Kuchcińskiego, publikacja "Gazety Polskiej" wyjaśnia kulisy nagrania i wyemitowania taśm z prowokacji, jakiej dopuściła się posłanka Renata Beger.

http://wiadomosci.wp.pl/k...,wiadomosc.html
 
Shaitan 
Motherfucker



Wiek: 40
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1618
Skąd: Gdzieś na kaszubach
Wysłany: 2006-10-04, 20:18   

Kopernik tez byla agentem :D

ja pierdziele... pokazcie mi te dokumenty :!: czemu one sa tajne :?: czyz nie po to zeby wlasnie obrzuciac blotem tego kto sie wychyli :?:

a to ze "G.P." cos twierdzi... i ze wszechwiedzacy Kuchcinski prowadzi jakies fantastyczne wywody wcale nie oznacza ze nalezy troaktowac to co oni mowia jako fakty... widzial ktos moze jakiekolwiek dowody :?: chociaz jakies przeslanki ze to co mowia moze byc zgodne z rzeczywistoscia :?:
_________________
The more I drink, the more I see
That suicide could be the key
To the place called paradise
Where pain not dwells, not hate nor lies...
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-10-04, 22:49   

Po prostu PiSiory łapią się ostatniej deski ratunku i w odwecie za odkrycie ich prawdziwej gęby oczerniają kogo popadnie.

BTW kto oglądał wczoraj w "Teraz my" wywody Kurskiego? No masakra, Flip i Flap niszczyli go na każdym kroku, a widownia śmiała się z jego durnych pomysłów... K**wa kto wybiera tych ludzi????? :(
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Krsna Ayas
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-05, 01:39   

felieton JKMa, moze da wam do myslenia, dzieci:



Dawno, dawno temu, gdy ziemie polskie okupowane były przez tzw. PRL, przyjechał był do Warszawy śp. Ryszard Milhous Nixon, prezydent Stanów Zjednoczonych AP. Przywiózł był ze sobą ówczesnego Sekretarza Stanu, p. Henryka Kissingera. I podczas gdy p. Nixon rozmawiał ze śp. Edwardem Gierkiem (wbrew protokółowi, bo nie był to przecież ani prezydent, ani premier PRL, tylko I Sekretarz PZPR!) p. Kissinger rozpoczął rozmowy nie wiem dlaczego nie z p. Stefanem Olszowskim, lecz bodaj z p. Marianem Naszkowskim. Panowie usiedli, jak na ministrów przystało, podano kawę, jak to między ministrami, koniaczek - i p. Naszkowski zaproponował podjęcie rozmów od słów: 'To może porozmawiamy o sytuacji w Wietnamie?"

Na co p. dr Kissinger spytał: “A co Pan na ten temat wie?" - i ten temat się skończył.

Jeśli bowiem chce się o czymś rozmawiać, to trzeba o tym wiedzieć ciut więcej, niż przeczytało się w gazecie.

Gdy więc czytamy w gazecie - albo, co gorsze, widzimy w telewizorni - kawałek o którymś z sąsiadów Polski, to możemy być pewni, że przedstawiono nam nie prawdę o rządach tego kraju - lecz to, co raczyli dziennikarzom powiedzieć politycy, w dodatku przekręcone przez głupotę dziennikarza i ubarwione przez fantazję tegoż dziennikarza. Czyli: wszystko, tylko nie prawdę.

Wszystko jest też bardzo uproszczone. Telewidz ma wiedzieć, czy ten rząd (w Berlinie, Bratysławie, Mińsku, Kijowie, Pradze czy Wilnie) jest "dobry" - czy "zły". Jeśli jest "dobry" - to posłuszni żurnaliści wychwalają go ponad miarę - jeśli "zły" - to wieszają na nim psy wszelkich ras, od pinczerków po rottweilery.

Z pewną dumą oświadczam, że przeciwstawiam się temu od lat - i wśród ludzi myślących wychodzę na swoje. Wśród motłochu, oczywiście, nie; motłoch mówi: "Co ten facet bredzi? Przecież mówi nieprawdę!" (czytaj: "...co innego, niż słyszałem w telewizji".

Co, oczywiście, jest powodem, dla którego nie mogę wygrać żadnych d***kratycznych wyborów. Nawet gdyby jutro Warszawa zaczęła wychwalać np. p. gen. Augusta Pinocheta, to i tak w pamięci ludzi pozostanę jako ten, co bredził... o, nawet nie pamiętamy, co: pamiętamy, że bredził - a nie jako ten, co był prekursorem wychwalania p. generała. Człowiek, który przewiduje, co będzie jutro, jest geniuszem; ten, kto przewiduje, co będzie za pięć lat - outsiderem.

Gdy tłumaczyłem, że JE Wiktor Juszczenko, to najprawdopodobniej agent CIA, który władzę załatwił dzięki konszachtom z ukraińską bezpieką (na kolacji z kim Go podobno podtruto - hę?), że wymuszona na (prawdopodobnie przekupionych) sędziach Sadu Najwyższego II tura wyborów została przez ludzi p. Juszczenki bezczelnie sfałszowana - to patrzą na mnie jak na wariata, bo przecież "wiadomo", że to ludzie p. Wiktora Janukowycza sfałszowali pierwsze wybory, "wiadomo", że Sąd Najwyższy podjął słuszna decyzję...

Skąd "wiadomo"? Ano: z telewizji...

Ciekawe, że ludzie w ogóle nie myślą. Ci sami, którzy jeszcze przed chwilą twierdzili, że Ukraina jest skorumpowana do cna, że Sąd Najwyższy wydaje takie wyroki, jakie chce władza - gdy tylko wyniki są takie, jakie chce władzuchna w Warszawie to od razu ci sami sędziowie SN stają się obiektywni, a komisje wyborcze niczego, broń Boże, nie fałszują!!!

No, w ostatnich wyborach siły kandydatów były wyrównane, więc i komisje wyborcze były poobsadzane odpowiedzialnie i w spokoju - i okazało się, jakie są prawdziwe nastroje i sympatie Ukraińców.

I ci sami ludzie, którzy domagają się "pełnej d***kracji" podnoszą wrzask, gdy p. Wiktor Janukowycz zawiesza rozmowy o wejściu do NATO -gdy 68% Ukraińców jest przeciw, a tylko 18% za!!

Mnie, oczywiście, opinia L**u w sprawie sojuszów kompletnie by nie interesowała (bo co L*d o tym wie?) - ale ja nie nazywam się d***kratą...

Ale na miejscu p. Janukowycza do NATO bym nie wstępował. Elementarzem polityki jest bowiem balansowanie - a nie zapisywanie się na peryferyjnego sojusznika odległego Mocarstwa!

Podobnie z JE Aleksandrem Łukaszenką. Tłumaczyłem, że jest to jedyny w praktyce obrońca niepodległości Białej Rusi. Gdy to powiedziałem w programie wyborczym wszyscy patrzyli na mnie jako na chorego umysłowo. Bo przecież wiadomo, że to pachołek Moskwy.

No, i jak teraz ci "TV-eksperci" wyglądają?
 
dexter xs 
jebak leśny
kurwa mrok



Wiek: 39
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 238
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-10-05, 13:23   

Gadajace głowy były , są i bedą , pudło zwane tv niema monopolu na prawde , wiadomo cenzura jest wszechobecna i machlojki mnie jednak mało by obchodziło , czy coś co przyczyniło sie do pogrożenia PIS-u jest prawdą czy też nie ważne zę by sie przyczyniło do słusznej sprawy , nawet jeśli było by to kłamstowo to wszystko jest dobre na walke z kims kto rzuca w ciebie łajnem , nawet większa ilosć łajna , proste. Bo niemożna wygrać z prymitywną siłą , za pomocą pokojowych środków .
 
 
Shaitan 
Motherfucker



Wiek: 40
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1618
Skąd: Gdzieś na kaszubach
Wysłany: 2006-10-05, 14:45   

Korwin mowi... a TVN pokazuje - drobna roznica
chyba jednak blizej prawdy jest ten co pokazuje, bo powiedziec tez moge wiele bredni
a tak na marginesie to wolalbym zeby wszechwiedzacy Swarzyc sam cos "madrego" tu napisal a nie wrzucal felietony swojego boga
_________________
The more I drink, the more I see
That suicide could be the key
To the place called paradise
Where pain not dwells, not hate nor lies...
 
Krsna Ayas
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-05, 18:51   

najnowszy wywiad z Michalkiewiczem, dla was, kochane dzieci:

http://www.upr.org.pl/mai...tid=77&aid=3723
 
dexter xs 
jebak leśny
kurwa mrok



Wiek: 39
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 238
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-10-05, 19:10   

http://eidos.univ.szczecin.pl/wywiady/w03.html


To ja dla odmiany coś co warto przeczytać , i ruszyć szare komórki
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone