Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Zephyr
2006-10-18, 08:30
Polakom gratulujemy PISiorow
Autor Wiadomość
Thevilkris 
krowojebca
forgotten silence



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 581
Skąd: z zaświatów
Wysłany: 2006-10-06, 13:57   

bla bla kuwrwa bla ... temat durny jak polska polityka .... jest takie przysłowie "nie tykaj gówna bo śmierdzi i jest bee" wiec nie robię tego.
_________________
In my left halfbrain there's nothing left, in my right halfbrain there's nothing right
 
Shaitan 
Motherfucker



Wiek: 40
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1618
Skąd: Gdzieś na kaszubach
Wysłany: 2006-10-06, 17:07   

Krsna Ayas napisał/a:
najnowszy wywiad z Michalkiewiczem, dla was, kochane dzieci:

http://www.upr.org.pl/mai...tid=77&aid=3723

no comment... dzieciaczku
_________________
The more I drink, the more I see
That suicide could be the key
To the place called paradise
Where pain not dwells, not hate nor lies...
 
Krsna Ayas
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-07, 16:36   

dexter xs napisał/a:
http://eidos.univ.szczecin.pl/wywiady/w03.html


To ja dla odmiany coś co warto przeczytać , i ruszyć szare komórki


ciekawe co w tym wywiadzie, składającym się de facto z prostego bełkotu, może skłonić do ruszenia szare komórki, jeśli gość nawet o Nietzschem nie wspomniał :lol:

Cytat:
no comment... dzieciaczku


no przecież nie wymagałbym od ciebie żadnego merytorycznego komentarza, szanujmy się.
i mów mi per Pan.
 
Shaitan 
Motherfucker



Wiek: 40
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1618
Skąd: Gdzieś na kaszubach
Wysłany: 2006-10-08, 13:50   

nie skomentowalem bo wole utrzymac jakis tam chociaz poziom... a polemizujac z czyms takim raczej same bluzgi nasuwaja sie na jezyk... wole dyskutowac jednak z jakimis merytorycznymi argumentami... dzieciaczku
_________________
The more I drink, the more I see
That suicide could be the key
To the place called paradise
Where pain not dwells, not hate nor lies...
 
Krsna Ayas
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-10, 20:17   

nie masz chłopcze merytorycznych argumentów, od tego zacznijmy, byś w ogóle zaczynał polemikę z kimkolwiek



a teraz coś o inwigilacji UPRu w połowie lat 90, części osławionej akcji inwigilacji prawicy. Relacja z pierwszej ręki, to dla tych dzieci, którzy myślą, że bezpieka nie rządzi państwem:

____
Przebojem ostatnich dni stała się sprawa tzw. „inwigilacji prawicy”, która miała miejsce za czasów rządów prezydenta Wałęsy. Większość ludzi, którzy dziś czytają i słuchają o tych sprawach nie bardzo wiedzą, o co chodziło, dlatego opowiem (bardzo skrótowo) jak to przebiegało w praktyce, bo i ja z tą agenturą wojowałem i to z powodzeniem. ...

Za czasów Wałęsy w Unii Polityki Realnej pojawiła się niewielka, ale dobrze ulokowana w jej władzach, grupa ludzi powiązanych z pałacem prezydenckim. Wałęsa kaperował ich prostymi sposobami a to umieszczając w Radach prezydenckich, a to dając intratne kontrakty na remont Pałacu Namiestnikowskiego itp. Wiem coś o tym, bo i moją skromną osobę próbowano skaptować a czynił to nie byle, kto lecz osobiście prof. Lech Falandysz. Agentura wewnątrz UPR była źródłem ciągłych niesnasek i pospolitego warcholstwa, ale do czasu można było z tym jako tako funkcjonować. Wiedziałem, że coś się świeci i zawczasu porobiłem kopie ewidencji członków UPR’u, a w Centrali przy ul. Nowy Świat 41 i w firmie, która miała wspólne wejście z Centralą miałem zaufanych ludzi. Okazało się, że słusznie! Uderzono nas, kiedy Wałęsa wybory przegrał a Kwaśniewski był dopiero prezydentem – elektem. Zapewne Czytelnicy pamiętają ten okres za sprawą afery „Olina”, która właśnie wtedy wybuchła. Wydarzenia maiły dramatyczny przebieg – agentura zwołała gdzieś na Śląsku, Konwetykl partii (uznany potem przez Sąd Naczelny za nielegalny) i wybrała „prezesem” UPR’u najbardziej prominentnego agenta. Następnej nocy wdarli się siłą i w towarzystwie uzbrojonej (!) ochrony do Centrali partii, pozrywali telefony, ówczesnego legalnego prezesa chcieli wyrzucić z jego gabinetu, ale nie odważyli się zrobić tego siłą i prezes (Janusz Korwin – Mikke) pozostał w swoim gabinecie przez kilka dni nie dając się wyrzucić. Do siedziby nie wpuszczano nikogo z członków partii zaś pojawiło się tam sporo dziwnych typów. Trzeba był przystąpić do walki. Pamiętajmy, że w tamtych czasach telefonów komórkowych niemal nie było a poczta elektroniczna była w powijakach – komunikacja była bardzo utrudniona. Pojechałem do Warszawy i w domu prezesa siedzącego w dobrowolnym „areszcie” utworzyłem centrum dowodzenia. Udało mi się w ciągu kilku dni zmobilizować ok. 200 najbardziej zaufanych członków partii i ściągnąć ich do Warszawy. Kiedy pojawili się w takiej sile przed siedzibą Centrali agenci wezwali pomoc a konkretnie oddziały prewencji policji państwowej. Ta zjawiła się w ciągu kilku minut i utworzyła kordon nie pozwalając członkom partii i jej władz wejść do własnej siedziby okupowanej przez zamachowców i ich ochronę! Wtedy, znając dobrze sytuację wewnątrz budynku, poleciłem otworzyć ciężką kratę zamykającą okno do sąsiedniej firmy (policja go nie pilnowała) i kiedy to nastąpiło wdarłem się pierwszy na mury zanim zdołali dobiec policjanci z pałami. Za mną poszli następni i po kilku minutach było po wszystkim – zwiali wszyscy agenci i ich ochrona (zgubili w popłochu pistolet i radiostację!!), Policja z nosem na kwintę sobie pojechała, przywróciłem łączność ze światem zewnętrznym i właściwie było już po zamachu. Chwała Bogu nikomu nic się nie stało nie licząc mojej podartej marynarki. Przeprowadzone wewnętrzne śledztwo wskazywało, że zamachowcami stała kancelaria prezydenta Wałęsy, minister Milczanowski itp. Na szczęście UPR’u agentura nie zlikwidowała (choć jeszcze później próbowała) zaś wdrożony przeze mnie system bezpieczeństwa działał bezlitośnie i do czasu kiedy byłem wiceprezesem UPR’u organizacja była bezpieczna. Później już nie. Teraz, Drodzy Czytelnicy, wiecie jak wyglądała w praktyce „inwigilacja prawicy” i dlaczego tak mi zależy na lustracji i dekomunizacji.

Mariusz Waszak
 
Shaitan 
Motherfucker



Wiek: 40
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1618
Skąd: Gdzieś na kaszubach
Wysłany: 2006-10-10, 20:52   

:D :D :D - moj komentarz na ten temat, dzieciaczku
_________________
The more I drink, the more I see
That suicide could be the key
To the place called paradise
Where pain not dwells, not hate nor lies...
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-10-10, 23:02   

Chcialam ogłosic, ze od dzis wypierdalam wszystkie polityczne tematy. Dosyc tego dobrego.
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Zephyr 
Administrator

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1582
Wysłany: 2006-10-18, 08:31   

Niech sobie będzię, jak ktoś będzie przesadzał to dostanie ostrzeżenie , proste...
 
Krsna Ayas
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-18, 11:08   

kij z tym, rzucam robotę! 800 zeta bezterminowo za siedzenie przed telewizorem, o dzięki ci wodzu Lepper!
 
unchained 
jeżojebca
College Prophet



Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1090
Skąd: warszawa
Wysłany: 2006-10-18, 12:07   

masakra... mam nadzieje ze to nie przejdzie...
_________________
Gonna get drunk don't you have no fear
I want one bourbon, one scotch and one beer
 
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-10-18, 22:23   

Przecież ten koleś jest tak tępy, że tego nawet pisowska ustawa nie przewiduje :/
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Krsna Ayas
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-19, 11:27   

moim zdaniem zajebioza. tylko trzeba teraz otworzyć rynek pracy dla Ukraińców, Białorusinów, Turków, i tego typu ludów, by za psi grosz pracowali na te zasiłki dla polskiej rasy panów.
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-10-19, 19:53   

moim zdaniem to tylko pogłębi wszelkiego rodzaju patologie i brak motywacji do jakiejkolwiek pracy. ........to ja w takim razie otwieram sklep monopolowy :)
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-10-19, 20:53   

lilith napisał/a:
.....to ja w takim razie otwieram sklep monopolowy :)


Obawiam się że to byłby strzał w dziesiątkę :)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Shaitan 
Motherfucker



Wiek: 40
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1618
Skąd: Gdzieś na kaszubach
Wysłany: 2006-10-19, 22:08   

lilith napisał/a:
moim zdaniem to tylko pogłębi wszelkiego rodzaju patologie i brak motywacji do jakiejkolwiek pracy. ........to ja w takim razie otwieram sklep monopolowy :)

a nie szukasz czasem jakiegos wspoludzialowca :?: :D chetnie bym sie podlaczyl :D a moze zalozymy cala ogolnopolska siec monopolowcow :?: :D
_________________
The more I drink, the more I see
That suicide could be the key
To the place called paradise
Where pain not dwells, not hate nor lies...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone