Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Przemoc
Autor Wiadomość
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-01-18, 19:27   Przemoc

Co czujecie czytając w gazetach o codziennych morderstwach i rozbojach? Czy myslicie sobie : mnie to nie dotyczy? Ja nie czuje się bezpiecznie idac wieczorem do domu, nawet jesli nie jestem sama. Wciaz tyle słyszy sie o bestialskich mordach dla zabawy.. czy nie czujecie się zagrozeni? Moze niedlugo w ogole nie bedzie mozna wychodzic z domu. U mnie w miescie zamontowali kamery - niby dobrze. Ale co po tym ze złapia sprawce, skoro ktos straci zycie - marna pociecha..
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
SBH 
srokojebca


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 75
Skąd: Miasto
Wysłany: 2006-02-12, 02:40   

Dobry temat! Za każdym razem jak czytam o czymś bestialskim (nie ważne gdzie to się dzieje) to myślę sobie: "a gdyby to się przytrafiło jakiejś bliskiej mi osobie, albo i nawet mi?". Poważnie? To marzę o tym by była w tym pojebanym kraju kara śmierci, sam mógłbym zgłosić się na ochotnika by takowe kary odprawiać, w tym miejscu kończą się moje wyrzuty sumienia!
 
 
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2006-02-12, 11:36   

Kiedyś słyszałem taką historię: do mieszkania kobiety w nocy włamał się gwałciciel. Rzucił się na lokatorkę, ta nie wiedziała co ma robić, złapał więc za nóż, którym sobie obierała jabłka i zraniła gościa w ucho. Ten ją pozwał do sądu i wiecie co? Dostała wyrok, a sąd orzekł, że... użyła broni niestosownej do narzędzia używanego przez napastnika. To jest przykład na to, że wymiar sprawiedliwości bardziej dba o przestępców niż o uczciwych obywateli.
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
Raziel 
Administrator
Lou Cyphre


Wiek: 39
Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 813
Skąd: Outland
Wysłany: 2006-02-12, 11:42   

Ceandric napisał/a:
iedyś słyszałem taką historię: do mieszkania kobiety w nocy włamał się gwałciciel. Rzucił się na lokatorkę, ta nie wiedziała co ma robić, złapał więc za nóż, którym sobie obierała jabłka i zraniła gościa w ucho. Ten ją pozwał do sądu i wiecie co? Dostała wyrok, a sąd orzekł, że... użyła broni niestosownej do narzędzia używanego przez napastnika.

:shock: troszkę historia... chociaż, aż tak nie dziwi... to jest Polska rzeczywistość :cry:
_________________
Than-thou-could-be-messenger of God
 
 
łza dla cieniów
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-12, 12:25   

no bo nie wiesz jakie jest polskie prawo
jezeli zaatakuja cie piesciami to ty tez musisz sie bronic piesciami
jak uzyjesz noza to jest nie fair bo przeciez napastnik ma mniejsze zans na wygrana....

az cholera bierze
 
Raziel 
Administrator
Lou Cyphre


Wiek: 39
Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 813
Skąd: Outland
Wysłany: 2006-02-12, 12:28   

ale skoro to jest
łza dla cieniów napisał/a:
napastnik

to prawo nie powinno być takie samo dla obu :?
_________________
Than-thou-could-be-messenger of God
 
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-02-12, 16:20   

Ja również nie mialabym wyrzutów sumienia jesli chodziłoby o skazanie na smierć jakiegoś mordercy. Oni nie mieli zadnych senymentów zabijając..i nie trafiają tu do mnie argumenty typu, że w tym momencie upodabniam sie do tego przestepcy, że to nie humanitarne. Nie.. ja po prostu nie chce byc kolejną ofiarą..
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Raziel 
Administrator
Lou Cyphre


Wiek: 39
Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 813
Skąd: Outland
Wysłany: 2006-02-12, 16:46   

Cytat:
Ja również nie mialabym wyrzutów sumienia jesli chodziłoby o skazanie na smierć jakiegoś mordercy. Oni nie mieli zadnych senymentów zabijając..i nie trafiają tu do mnie argumenty typu, że w tym momencie upodabniam sie do tego przestepcy, że to nie humanitarne. Nie.. ja po prostu nie chce byc kolejną ofiarą..

to naturalne zachowanie człowieka...ale sąd przecież tego nie rozumie
_________________
Than-thou-could-be-messenger of God
 
 
SBH 
srokojebca


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 75
Skąd: Miasto
Wysłany: 2006-02-13, 01:13   

o tak, polska rzeczywistość smuci
 
 
Antaran
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-01, 10:18   

mozemy miec nadzieje ze to się zmieni z czasem i gdy jakiś koles napadnie na nas z nożem to będziemy mogli pogrozić mu pistoletem bez obaw że zapadnie taki wyrok jak w/w. Wiem ze było kilka już takich przypadków teraz się o nich nie słysze a to mozę i dobry omen. Chociaz jak dochodzi do starć z policją (nie licze tych przypadków gdzie "przypadkiem" uzyto ostrej amunicji) a demenstranci rzucają płytami chodnikowymi, cegłami kamieniami jak można mieć za złe że w takich przypadkach policja używa armatek wodnych, gazu, czy gumowych pocisków lepiej żeby stali i czekali aż tamtym skończą się płyty.... ( nie mówie tez tu o takich zamieszkach narodowo wyzwoleńczych ale o np starciach z ppseudokibicami czy coś takiego)
 
Kasiek 
srokojebca



Wiek: 38
Dołączyła: 09 Maj 2006
Posty: 146
Wysłany: 2006-07-21, 13:08   

została tu poruszona kwestia przemocy czysto fizycznej.... ale istnieje jeszcze przemoc skierrowana w psychike człowieka! Która jest doprawdy bolesna...
 
 
GOTH_ANGEL
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-21, 17:34   

Kasiek - masz rację, czasem słowa bolą bardziej niż zadana rana, trudniej się goją.
Co do przemocy - wg mnie najbardziej bestialskie czyny to gwałty. Zwłaszcza na nieletnich. A poza tym gwałciciele i pedofile mają w więzieniu najgorzej, nie znajdą sobie "sprzymierzeńców". Osobiście jestem za karą śmierci dla morderców, gwałcicieli i pedofilów (choć to się często łączy). Mówcie co chcecie, choć życia nikt nie zwróci i nie cofnie ran na duszy, to jednak ja bym wysłała takich na stos albo na jakąś inną karę śmierci. Bo w Polsce taki typ najpierw molestuje dziecko, potem siedzi 3-5 lat, i wraca do rodziny. Sprawiedliwość :sad:
 
Saul
srokojebca


Dołączył: 15 Lip 2006
Posty: 57
Wysłany: 2006-07-21, 20:37   

GOTH_ANGEL napisał/a:
Bo w Polsce taki typ najpierw molestuje dziecko, potem siedzi 3-5 lat, i wraca do rodziny. Sprawiedliwość :sad:


Może i do rodziny... Ale do molestowania również...
_________________
Sługami Boże jesteśmy twymi w grobach
Bo praw za życia równych nie ma...
 
dexter xs 
jebak leśny
kurwa mrok



Wiek: 39
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 238
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-07-21, 21:21   

Pedofile :[ jakie to są ścierwa :/ i bardzo dobrze że ich jebią w tych więzieniach. To samo powinni robić ze "zwykłymi" gwałcicielami ja nierozumiem jak można tak zkrzywdzić na całe życie, osobe tak delikatną i niewinną jak dziecko czy kobiete,i gówno mnie obchodzi że boją sie relacji z kobietami bo sie nad nimi w dzieciństwie jakaś kobieta znęcała (bo przeważnie to jest powodem pedofili,oraz gwałtó w pewnym procencie) poprostu poucinać pitole i wszystko albo jakąś piłą łańcuchową wjechać takiemu w krocze i niech zdychają gzdieś na wysypisku śmieci albo jakimś szambie tam gdzie ich miejsce. :[

||przemoc tylko w przypadku poskromienia napastnika lub w przypadku obrony kogoś słabszego..no ale wtedy to już raczej nienazywa sie przemoc||
 
 
Saul
srokojebca


Dołączył: 15 Lip 2006
Posty: 57
Wysłany: 2006-07-21, 21:26   

Święta prawda...
Dla pedofilów bezwzględnie kara śmierci, albo przynajmniej amputacja jaj. Skoro skurwiel nie wie, gdzie fiuta wsadzić, to po co mu on??
_________________
Sługami Boże jesteśmy twymi w grobach
Bo praw za życia równych nie ma...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone