Forum metalowe Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 
 Ogłoszenie 
ZAPRASZAM DO REGULAMINU NOWYCH FORUMOWICZóW

Poprzedni temat :: Następny temat
Darwin vs Giertych
Autor Wiadomość
Ceandric 
Motherfucker
tzw. metalowiec



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 2267
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2006-10-22, 13:16   Darwin vs Giertych

Otóż Wesoły Romek zamierza usunąć z podręczników wszystko o teorii Darwina - twierdzi bowiem, że człowiek nie pochodzi od małpy, jeno został stworzony przez Boga. Co o tym pomyśle sądzicie (nawet nie pytam czy wierzycie w teorię Darwina, czy też nie). Jak dla mnie jest to kolejny dowód nietolerancji i zacofania Romka, który zamerza ograniczać dostęp do wiedzy, a idiotom i nieukom otwierać drogę na uniwersytety.

PS - a może on po prostu zabezpiecza się przed tym, że ktoś mu zrobi to samo co Tuskowi - znajdzie mu dziadka gdzieś w zoo albo dżungli (do kogo jak do kogo ale do małpy to on jest bardzo podobny
;))
_________________
\m/

"Naród jest wspaniały, tylko ludzie chuje" - Józef Piłsudski

mod=master of disaster

http://www.lastfm.pl/user/Mikhael1504/

www.polski-bux.pl/?r=mikhael1504 <- ty troszkę zarobisz i ja troszkę zarobię
 
 
Exodus
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-22, 17:29   

Romek do piachu - tyle odemnie...
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-10-22, 21:38   

Przecież to logiczne. Panowie G. kwestionują teorię Darwina, czyli ewolucję, jako że na ich przykładzie możemy zaobserwować że żadnej ewolucji nie było :D Pan Romek staje sobie rano przed lustrem, przegląda się i zadaje sobie pytanie: Jaka kurde ewolucja? :D
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
Krsna Ayas
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-23, 00:19   Re: Darwin vs Giertych

Ceandric napisał/a:
(do kogo jak do kogo ale do małpy to on jest bardzo podobny


akurat fenotyp Giertycha leży antropologicznie maksymalnie daleko od małp i murzynów. innymi słowy, Giertych jest wzorcowym przykładem europeida.
Natomiast Maciej Giertych jest wybitnym botanikiem, nie zapominajmy o tym, i należy zapoznać się z jego argumentacją na rzecz rewizji teorii Darwina , co nikomu nie zaszkodzi, a może tylko pchnąć naukę naprzód.

[ Dodano: 2006-10-23, 00:19 ]
Exodus napisał/a:
Romek do piachu - tyle odemnie...


jakie to reaktywne, chłopak
 
progger 
Motherfucker



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 1477
Skąd: Ladeshut/Breslau
Wysłany: 2006-10-23, 01:00   

Biolog, ekonomista, politolog, muzyk... no no prawdziwy z Ciebie człowiek renesansu czekamy na objawienie dalszych talentów ;)

A sory ale wybitny biolog który powołuje się w swoich wywodach na jedną pracę naukową - Biblię :P jakoś mnie nie przekonuje. Zresztą jak może mnie przekonywać człowiek który wspólpracował dobrowolnie z Jaruzele a teraz głosi hasła dekomunizacji?!
_________________
http://www.last.fm/user/tomash33/ <- Przyznaj ze nie masz tak dobrego gustu Gość 8)
 
 
Niegłupi Jaś 
Motherfucker



Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 3678
Skąd: Moja Jaskinia
Wysłany: 2006-10-23, 02:27   Re: Darwin vs Giertych

Krsna Ayas napisał/a:

Natomiast Maciej Giertych jest wybitnym botanikiem, nie zapominajmy o tym, i należy zapoznać się z jego argumentacją na rzecz rewizji teorii Darwina , co nikomu nie zaszkodzi, a może tylko pchnąć naukę naprzód.



Niby wszystko ok, nie zamierzam się z Tobą kłócić, aż zadziwiająco ładnie to napisałeś, ale mam tylko jedno pytanie: na jakiej podstawie twierdzisz że M.G. jest wybitnym botanikiem? To, że ma tytuł nie czyni zeń jednostki wybitnej. Możesz rzucić jakimiś przykładami jego wybitnych prac czy publikacji naukowych? Wiem że publikacji ma na koncie sporo, ale wiele z nich to pierdoły. Za coś takiego jak opis dębów Nobla raczej nie dostanie. Podobnie jak za kwestionowanie tego, co dziesiątki naukowców dowodzą już od iluś tam lat. Może jakieś książki, z których korzysta środowisko akademickie?
Przecież ten koleś jest tak zapatrzonym w siebie i zamkniętym na argumenty typem, że nawet nie zauważa że poglądy kościoła (a taki niby katolik) stoją w sprzeczności z jego wymysłami.

[ Dodano: 2006-10-23, 02:29 ]
A poza tym, po kiego kuwra grzyba się dendrolog miesza w politykę? Niech sobie bada te sosny i świerki zamiast ludziom mydlić oczy pierdołami :/

[ Dodano: 2006-10-23, 02:30 ]
progger napisał/a:
Biolog, ekonomista, politolog, muzyk... no no prawdziwy z Ciebie człowiek renesansu czekamy na objawienie dalszych talentów ;)



:lol:

Sorry, musiałem :)
_________________
"How could this go so very wrong
that I must depend on darkness
would anyone follow me further down
How could this go so very far
that I need someone to say
what is wrong
not with the world but me..."
 
unchained 
jeżojebca
College Prophet



Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1090
Skąd: warszawa
Wysłany: 2006-10-23, 10:40   Re: Darwin vs Giertych

Krsna Ayas napisał/a:

Natomiast Maciej Giertych jest wybitnym botanikiem, nie zapominajmy o tym, i należy zapoznać się z jego argumentacją na rzecz rewizji teorii Darwina , co nikomu nie zaszkodzi, a może tylko pchnąć naukę naprzód.


ok...

http://wiadomosci.onet.pl/1422037,11,item.html

...niewiem jak ciebie ale mnie taka argumentacja srednio przekonuje...
_________________
Gonna get drunk don't you have no fear
I want one bourbon, one scotch and one beer
 
 
Krsna Ayas
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-23, 10:41   

progger napisał/a:
Biolog, ekonomista, politolog, muzyk... no no prawdziwy z Ciebie człowiek renesansu czekamy na objawienie dalszych talentów ;)


tak, jestem ostatnim człowiekiem renesansu, jak Murray Rothbard. Nobilitas naturalis.

Cytat:
A sory ale wybitny biolog który powołuje się w swoich wywodach na jedną pracę naukową - Biblię :P jakoś mnie nie przekonuje.


nie, coś gadał o dinozaurach że żyły razem z ludźmi, bo ci ostatni zachowali pamięć o nich w postaci choćby Smoka Wawelskiego :>

Cytat:
Zresztą jak może mnie przekonywać człowiek który wspólpracował dobrowolnie z Jaruzele a teraz głosi hasła dekomunizacji?!


to akurat żaden argument. Współpracował, gdyż widział w tym sens dla dobra Polski - to się nazywa pragmatyzm tudzież polityka realna. Dyktatura wolnorynkowa, do jakiej dążyłby Jaruzel >>>> socdemokracja solidaruchów

[ Dodano: 2006-10-23, 10:42 ]
Cytat:
"Jeden z naukowców pokazał mi zdjęcie amerykańskiego boksera. Miał wszystkie cechy neandertalczyka. Tacy ludzie są wśród nas. To rasa człowieka, kiedyś może bardziej rozpowszechniona, ale wciąż istniejąca" - mówił Giertych.


MISZCZ!
 
progger 
Motherfucker



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 1477
Skąd: Ladeshut/Breslau
Wysłany: 2006-10-23, 10:46   

Jaruzel i wolny rynek? Ten Jaruzel z tych Jaruzelów?? Ten zatwardziały komuch który chciał wszystko upaństwowić i i wprowadzic ogolną reglamentacje produktów?
_________________
http://www.last.fm/user/tomash33/ <- Przyznaj ze nie masz tak dobrego gustu Gość 8)
 
 
Krsna Ayas
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-24, 00:55   

progger napisał/a:
Jaruzel i wolny rynek? Ten Jaruzel z tych Jaruzelów?? Ten zatwardziały komuch który chciał wszystko upaństwowić i i wprowadzic ogolną reglamentacje produktów?


tak, szczegolnie gdy w 1988 uchwalono ustawę o wolności gospodarczej, która zmieniała Polskę w kraj wolnorynkowy. Potem solidaruchy wprowadziły socjalizm i wszystko poszło się jebać. Polsce gratulujemy Wałęsy.
 
LadySatan 
Administrator
Ekscelencja


Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 3920
Skąd: NorthHell
Wysłany: 2006-10-24, 17:24   

Giertych chyba koniecznie chce sie zapisac w historii, ale obalając jedna z najwazniejszych teorii natury, nie wiem czy aby na pewno bedzie to zapis pozytywny.
_________________
Serve in Heaven or rule in Hell

http://www.lastfm.pl/user/LadySatan/
 
 
Shaitan 
Motherfucker



Wiek: 40
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1618
Skąd: Gdzieś na kaszubach
Wysłany: 2006-10-24, 18:12   

moze obalimy tezy postawione w "De revolutionibus orbium coelestium" :?: albo moze teorie ciazenia :?: :D przeciez te jebane ptaki jakos nie spadaja :D
_________________
The more I drink, the more I see
That suicide could be the key
To the place called paradise
Where pain not dwells, not hate nor lies...
 
lilith 
krowojebca
fuck christian shit



Dołączyła: 18 Lut 2006
Posty: 719
Skąd: SinCity
Wysłany: 2006-10-24, 20:09   

a może by tak dwa w jednym? załóżmy, że biblijne postacie Adam i Ewa (stworzone przez wiadomo kogo) posiadały dzieci....chłopaków i dziewczyny, a że kazirodztwo jest zabronione, każde z nich poszło na małpy....tak powstała teoria Giertycha :)
_________________
nie ma ludzi niebezpiecznych dla otoczenia. To otoczenie jest dla nich niebezpieczne - oni się tylko bronią.
 
Ed The Dead 
jeżojebca
A Stupid Dream



Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 1244
Skąd: Idioglossia
Wysłany: 2006-10-24, 21:28   

Smok Wawelski i Nessie...

Dowód na to że nie każdy profesor jest inteligentny...
_________________
In the dream dusk
We walked beside the lake
We watched the sky move sideways
And heard the evening break
 
 
Raziel 
Administrator
Lou Cyphre


Wiek: 39
Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 813
Skąd: Outland
Wysłany: 2006-10-25, 00:15   

a propo LPR:

kto głosuje na lpr? - http://www.youtube.com/watch?v=lyS0FlTXp0c

najnowszy spot lpr - metal to narkoman???? - http://www.youtube.com/watch?v=o1ksX9B_KNg

parodia reklamy lpru - http://www.youtube.com/watch?v=s-PZUvP-mE4
_________________
Than-thou-could-be-messenger of God
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Wolne domeny internetowe | Szkolny mundurek - ankieta |

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone